عملکرد وزارت خزانه داری سقوط به عنوان نگرانی از افزایش coronavirus موارد

ناصرو | No comments

بدهی های دولت ایالات متحده با قیمت بالاتر بودند صبح روز پنجشنبه به عنوان خونتان coronavirus موارد در برخی از ایالات آمریکا و همچنین چین dented امید سریع بهبود اقتصادی.

در حدود 2:40 a. m. ET بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید پایین بود در 0.7167% و عملکرد در 30 سال اوراق قرضه کاهش یافت و به 1.5017%. بازده حرکت معکوس به قیمت.

تگزاس دیدم 11 درصد افزایش بستری شدن در بیمارستان مربوط به Covid-19 روز چهارشنبه در حالی که آریزونا گزارش یک رکورد روزانه بالا جدید تایید موارد است.

در ضمن یک خوشه از عفونت در پکن باعث شد این شهر به لغو پروازهای نزدیک مدارس و مسدود کردن برخی از محله ها با توجه به انتخاب. این ویروس در حال حاضر آلوده حداقل 8.3 میلیون نفر در سراسر جهان 2.1 میلیون آمریکایی.

تمرکز سرمایه گذار نیز هماهنگ صبح روز پنجشنبه هفته گذشته مدعیان شماره مجموعه برای انتشار در 8:30 a. m. ET. هفتگی مدعیان بیکاری در هفتۀ منتهی به 13 ژوئن انتظار می رود به در آمده و بطور تطبیقی فصلی 1.3 میلیون, با توجه به یک نظرسنجی رویترز از اقتصاددانان از 1.524 میلیون هفته گذشته است.

مزایده برگزار خواهد شد و روز شنبه به 60 میلیارد دلار از 4 هفته اوراق خزانه $55 میلیارد دلار از 8 هفته صورتحساب و 15 میلیارد دلار از 5 سال راهنمایی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>