بدهی های دولت ایالات متحده با قیمت بالاتر بودند صبح روز سه شنبه در حال رشد در میان نگرانی های سرمایه گذاران بیش از احتمال موج دوم coronavirus عفونت.

در حدود 2 a. m. ET بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید پایین بود در 0.6938% و عملکرد در 30 سال اوراق قرضه خزانه داری پایین تر بود در 1.4011%. بازده حرکت معکوس به قیمت.

بازار خوش بینی بیش از تلاش برای بازگشایی اقتصاد ضعیف دوشنبه پس از چین در شهر ووهان اصلی کانون Covid-19 pandemic, گزارش اولین موارد جدید پس از بلند کردن اجسام مستند اقدامات است.

متحده در سراسر ایالات متحده و کشورهای سراسر جهان را آغاز کرده اند که کاهش مستند اقدامات اجرا شده برای مهار این بیماری همه گیر کوروناویروس که ویران اقتصاد جهانی است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیز روز دوشنبه گفت که او مخالف renegotiating به “فاز یک” موافقتنامه تجارت آزاد امضا شده بین واشنگتن و پکن در ماه ژانویه پس از چین در دولت اجرا روزنامه نارضایتی در میان مشاوران دولت.

قبل از coronavirus همه گیر بازار شده بود هماهنگ طولانی مذاکرات تجاری بین دو کشور اقتصاد است.

در داده های اقتصادی جبهه آوریل تورم آمریکا و ارقام به دلیل آزادی در 8:30 a. m. ET. در روز سه شنبه.

مزایده برگزار خواهد شد شنبه برای $35 میلیارد دلار از 119 روز اوراق خزانه 65 میلیارد دلار از 42 روز صورتحساب و 32 میلیارد دلار از 10 سال ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی