بدهی های دولت ایالات متحده با قیمت بالاتر بودند صبح روز پنجشنبه به عنوان سرمایه گذاران در تلاش برای ارزیابی احتمال تیز ارتجاعی جلوتر از کشت و اقتصادی داده است.

در حدود 3:10 a. m. ET بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید پایین تر بود در 0.6655% و عملکرد در 30 سال اوراق قرضه خزانه داری پایین بود در 1.3802%. بازده حرکت معکوس به قیمت.

جدید مدعیان آمار و ارقام هفته گذشته انتظار می رود در 8:30 a. m. ET. داده های منتشر شده در هفته گذشته نشان داد که 36.5 میلیون آمریکایی تا به حال در زمینه بیکاری از ابتدای coronavirus بحران است.

تحلیلگران در نظرسنجی رویترز انتظار دارند 2.4 میلیون ادعاهای جدید از 2.981 میلیون هفته گذشته است.

بازار تمرکز نیز هماهنگ با نرخ جدید کروناویروس عفونت. با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO) وجود دارد بیش از 100,000 تازگی گزارش coronavirus موارد در سراسر جهان در 24 ساعت منتهی به آن جلسه توجیهی روزانه چهارشنبه شب یک رکورد روزانه سنبله.

از این 45,251 شد و در آمریکا به عنوان کشورهای در ادامه به تدریج بازگشایی اقتصاد خود را. بیش از 5 میلیون نفر در حال حاضر تایید شده است در سراسر جهان.

دقیقه منتشر شده روز شنبه از آخرین نشست فدرال رزرو در کمیتۀ بازار آزاد فدرال ریزرو (FOMC) نشان داد سیاستگذاران حال بررسی چگونگی حمایت از اقتصاد دراز مدت در جاده به بازیابی آنها در حال حاضر به انتظار طولانی تر و سخت تر از ابتدا فرض.

فلش Markit شاخص PMI (شاخص مدیران خرید) برای خوانش ممکن است انتظار می رود در 9:45 p. m. و در روز پنج شنبه قبل از ماه آوریل فروش خانه های موجود اطلاعات در 10 a. m. ET.

مزایده برگزار خواهد شد دوشنبه برای 80 میلیارد دلار از 4 هفته اوراق خزانه 70 میلیارد دلار از 8 هفته صورتحساب و 12 میلیارد دلار از 10 سال راهنمایی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی