عملکرد وزارت خزانه داری پس از سقوط غم انگیز تغذیه چشم انداز

بدهی های دولت ایالات متحده با قیمت بالاتر بودند صبح روز پنجشنبه پس از فدرال رزرو ارائه یک دور پیش بینی برای اقتصاد در پی coronavirus بحران است.

در حدود 2:05 صبح ET بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید پایین بود در 0.7116% و عملکرد در 30 سال اوراق قرضه کاهش یافت و به 1.4848%. بازده حرکت معکوس به قیمت.

بانک فدرال سیاستگذاران رای دادند به اتفاق آرا به نگه داشتن بودجه فدرال نرخ هدف در 0 ٪ -0.25% دامنه و بانک مرکزی پیش بینی شده هیچ افزایش از طریق 2022.

فدرال رزرو همچنین پیش بینی شده اقتصادی انقباض 6.5 درصد در سال 2020 پس از ماهها مانع فعالیت های کسب و کار با توجه به کروناویروس ناشی از مستندات با نرخ بیکاری انتظار می رود 9.3% تا پایان سال.

اما بانک مرکزی می بیند تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) رشد rebounding 5% در سال 2021 و بیشتر از 3.5 درصد در سال 2022 و قول داد برای حمایت از اقتصاد ایالات متحده در “راه طولانی” به بهبود است.

Coronavirus همه گیر باقی می ماند و سرمایه گذاران رادار با تایید عفونت در ایالات متحده در حال حاضر بیش از 2 میلیون و مناطق مختلف کشور گزارش خوشه های پس از بازگشایی اقتصاد خود را.

سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) گفت: آن است که به دنبال سریع نظرات مختلف Covid-19 درمان و آزمایشات اورژانس ترخیص کالا از گمرک.

هفته گذشته مدعیان انتظار می رود که شاخص در 8:30 a. m. ET پنج شنبه. جدید براده برای هفته منتهی به تاریخ 5 ژوئن پیش بینی شده به در آمده و 1.5 میلیون پس از 1.877 میلیون آمریکایی در زمینه ادعاهای هفته گذشته نشان می دهد که بدترین سابقه اخراج ناشی از این بیماری همه گیر است.

ممکن است شاخص تورم تولید کننده (producer price index) تورم خوانش نیز به دلیل در 8:30 a. m. ET.

مزایده برگزار خواهد شد دوشنبه برای $70 میلیارد دلار از 4 هفته اوراق خزانه 60 میلیارد دلار از 8 هفته صورتحساب و 19 میلیارد دلار از 30 سال اوراق قرضه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme