عملکرد وزارت خزانه داری محو شدن به نشست فدرال ریزرو می آید به تمرکز

ناصرو | No comments

بدهی های دولت ایالات متحده با قیمت بالاتر بودند صبح روز سه شنبه پیش از فدرال رزرو سیاست پولی در جلسه بعد از اقتصاد ایالات متحده تایید شد که وارد رکود است.

در حدود 2:30 a. m. ET بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید پایین تر بود در 0.8519% و عملکرد در 30 سال باند پایین بود در 1.6159%. بازده حرکت معکوس به قیمت.

این کمیتۀ بازار آزاد فدرال ریزرو (FOMC) در دیدار سهشنبه و اعلام آخرین سیاست های پولی تصمیم گیری در روز چهارشنبه. در حالی که بازار در انتظار نرخ بهره کوتاه مدت ثابت باقی بماند در نزدیکی صفر سرمایه گذاران به رئیس بانک فدرال جروم پاول بیانیه برای سرنخ بیش از بانک مرکزی حرکت بعدی.

پاول رندانه در ماه گذشته جلسه که بیشتر محرک می تواند به کاهش تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس. فدرال رزرو در حال حاضر اعزام یک اقدام بی سابقه مجموعه از کاهش نرخ و اعتبار و اعطای وام است که می تواند با تزریق حدود 6 تریلیون دلار به اقتصاد است.

اداره ملی تحقیقات اقتصادی رسما تایید کرد روز دوشنبه که اقتصاد ایالات متحده به اوج خود رسید و در ماه فوریه نشان می دهد پایان دادن به طولانی ترین توسعه اقتصادی در تاریخ آمریکا آغاز شد که در ژوئن 2009.

بازار تمرکز نیز هماهنگ متحده تلاش برای بازگشایی اقتصاد خود را در میان coronavirus همه گیر است که در حال حاضر آلوده بیش از 1.9 میلیون آمریکایی و بیش از 7 میلیون نفر در سراسر جهان است.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) روز دوشنبه هشدار داد که این بیماری همه گیر است “به مراتب بیش از” پس از یک تعداد رکورد جدید روزانه موارد پیشنهاد می شود که این ویروس هنوز به اوج در مرکزی امریکا است.

در داده های اقتصادی این IBD/TIPP economic optimism نظرسنجی ماه ژوئن انتظار می رود که در ساعت 10 صبح و جمعه همراه با مه تکان فرصت های شغلی و عمده فروشی موجودی ارقام است.

مزایده برگزار خواهد شد و سه شنبه برای $40 میلیارد دلار از 119 روز اوراق خزانه 60 میلیارد دلار از 42 روز صورتحساب و 29 میلیارد از 10 سال ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>