وزارت خزانه داری بازده لبه پایین تر با کروناویروس سنبله واکسن پیشرفت اقتصادی در تمرکز

بدهی های دولت ایالات متحده قیمت ها کمی بالاتر صبح روز پنجشنبه به عنوان نگرانی های بیش افزایش coronavirus موارد stateside و ایالات متحده-چین تنش خو خوش بینی ناشی از پیشرفت نسبت به واکسن.

در حدود 2 a. m. ET بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید پایین تر بود در 0.6250% و عملکرد در 30 سال اوراق قرضه خزانه داری و لبه پایین به 1.3212%. بازده حرکت معکوس به قیمت.

بازده دریافت کرده بود یک افزایش پنج شنبه پس از بیوتکنولوژی شرکت مدرن گفت: پتانسیل آن Covid-19 واکسن تولید کرده قوی پاسخ ایمنی در مراحل اولیه آزمایشات انسانی.

اما موارد coronavirus ادامه به افزایش در ایالات متحده با تگزاس گزارش یک رکورد روزانه افزایش موارد جدید در روز چهارشنبه در سراسر کشور به عنوان عفونت رسیدن به 3.5 میلیون.

در ضمن روابط بین واشنگتن و پکن در ادامه به ترش به عنوان وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo روز چهارشنبه گفت که ایالات متحده را تحمیل محدودیت های ویزا در شرکت های چینی مانند فن آوری های غول پیکر, Huawei که او متهم به تسهیل نقض حقوق بشر است.

کاخ سفید همچنین گفت که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و نه حکومت تحمیل تحریم مقامات چینی به عنوان بخشی از هنگ کنگ استقلال عمل اقدامات تنبیهی امضا شنبه مقابل چین برای دست زدن به آن از هنگ کنگ.

کلید آمار اقتصادی خواهد بود و سرمایه گذاران رادار در روز پنج شنبه با ماه ژوئن در ایالات متحده خرده فروشی ارقام مقرر در 8:30 p. m. و یک شاخص از حدی که فعالیت همچنان به بهبود می یابند به عنوان مستند اقدامات برداشته شد. هفته گذشته مدعیان ارقام نیز به دلیل در 8:30 p. m. و با تحلیلگران انتظار 1.29 میلیون ادعاهای جدید پس از هفته گذشته بهتر از حد انتظار 1.314 میلیون.

مزایده برگزار خواهد شد دوشنبه برای $35 میلیارد هر یک از 4 هفته و 8 هفته صورت حساب های خزانه داری.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر