وزارت خزانه داری بازده لبه پایین تر به عنوان همه گیر و محرک نگرانی راهنمای تمایلات

بدهی های دولت ایالات متحده قیمت انرزی صبح روز چهارشنبه پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان کرد که coronavirus همه گیر خواهد شد و احتمالا “بدتر قبل از آن بهتر می شود.”

در حدود 2 a. m. ET بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید پایین تر بود در 0.6036% و عملکرد در 30 سال اوراق قرضه خزانه داری پایین بود کمی در 1.3090%. بازده حرکت معکوس به قیمت.

در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی روز شنبه تهمت به تصویب رسید بیشتر لحن غم انگیز در مورد چشم انداز برای همه گیر در ایالات متحده در هفته های اخیر پس از مدت طولانی عنوان تهدید ویروس.

تهمت نیز نشانه های تمایل به همکاری با چین و دیگر کشورها برای ارائه موفق coronavirus واکسن اخیر با وجود تشدید تنش ها در روابط با پکن است.

تگزاس و فلوریدا هر دو گزارش رکورد روزانه به طور متوسط مرگ و میر ناشی از Covid-19 روز دوشنبه بر اساس هفت روز میانگین متحرک به عنوان بستری شدن در بیمارستان همچنان به افزایش 34 متحده است. موارد تایید شده در سراسر کشور در حال حاضر نزدیک شدن به 3.9 میلیون با 141,995 مرگ و میر ناشی از صبح روز چهارشنبه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

جمهوری خواهان و دموکرات ها باقی می ماند و در تقابل بیش از حد دور بعدی coronavirus کمک با دموکرات کنگره خواستار پول بیشتر و جزئیات بیشتر در مورد پتانسیل $1 تریلیون بسته امداد پس از دیدار با مشاوران کاخ سفید سه شنبه.

فروش خانه های موجود در ماه ژوئن منتشر خواهد شد و در ساعت 10:00 صبح روز چهارشنبه. اقتصاددانان در نظرسنجی داوجونز در حال انتظار یک جهش به 4.73 میلیون فروش.

مزایده برگزار خواهد شد چهارشنبه 25 میلیارد دلار از 105 روز اوراق خزانه 30 میلیارد دلار از 154 روز اسکناس و دلار 17 میلیارد دلار از 20 سال اوراق قرضه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر