بدهی های دولت ایالات متحده با قیمت کمتر بود صبح روز چهارشنبه با فدرال رزرو آماده اعلام آخرین نرخ بهره تصمیم بعد از آن در جلسه.

در حدود 4:30 a. m. ET بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید در بالاتر بود 0.5855% در حالی که عملکرد در 30 سال اوراق قرضه خزانه داری نیز در 1.2293%. بازده حرکت معکوس به قیمت.

ایالات متحده آمریکا بانک مرکزی است که به طور گسترده ای انتظار می رود برای تقویت سست سیاست های پولی و حفظ نرخ بهره بدون تغییر در روز چهارشنبه. تغذیه صندلی جروم پاول برنامه ریزی شده است برای برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی در مدت کوتاهی پس از اعلام در 2:00 p. m. ET.

این کمیتۀ بازار آزاد فدرال ریزرو برگزار شد نرخ بهره را در نزدیکی صفر در آخرین جلسه در ماه ژوئن به عنوان بانک مرکزی ادامه داد: برای مقابله با تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر کوروناویروس.

تا به امروز بیش از 16.7 میلیون نفر قرارداد Covid-19 عفونت در سراسر جهان با 660,428 مربوط به مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

در مقابل داده پیشرفته-شاخص های اقتصادی-در ماه ژوئن منتشر خواهد شد در 8:30 p. m. و با پیش فروش خانه در ماه ژوئن به دنبال کمی بعد از آن در جلسه.

وزارت خزانه داری ایالات متحده را حراج 25 میلیارد دلار در 105 روز صورتحساب و 30 میلیارد دلار در 154-بعد صورتحساب در روز چهارشنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی