عملکرد وزارت خزانه داری در آستانۀ فدرال رزرو در مورد نرخ بهره

بدهی های دولت ایالات متحده با قیمت کمتر بود صبح روز چهارشنبه با فدرال رزرو آماده اعلام آخرین نرخ بهره تصمیم بعد از آن در جلسه.

در حدود 4:30 a. m. ET بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید در بالاتر بود 0.5855% در حالی که عملکرد در 30 سال اوراق قرضه خزانه داری نیز در 1.2293%. بازده حرکت معکوس به قیمت.

ایالات متحده آمریکا بانک مرکزی است که به طور گسترده ای انتظار می رود برای تقویت سست سیاست های پولی و حفظ نرخ بهره بدون تغییر در روز چهارشنبه. تغذیه صندلی جروم پاول برنامه ریزی شده است برای برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی در مدت کوتاهی پس از اعلام در 2:00 p. m. ET.

این کمیتۀ بازار آزاد فدرال ریزرو برگزار شد نرخ بهره را در نزدیکی صفر در آخرین جلسه در ماه ژوئن به عنوان بانک مرکزی ادامه داد: برای مقابله با تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر کوروناویروس.

تا به امروز بیش از 16.7 میلیون نفر قرارداد Covid-19 عفونت در سراسر جهان با 660,428 مربوط به مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

در مقابل داده پیشرفته-شاخص های اقتصادی-در ماه ژوئن منتشر خواهد شد در 8:30 p. m. و با پیش فروش خانه در ماه ژوئن به دنبال کمی بعد از آن در جلسه.

وزارت خزانه داری ایالات متحده را حراج 25 میلیارد دلار در 105 روز صورتحساب و 30 میلیارد دلار در 154-بعد صورتحساب در روز چهارشنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme