وزارت خزانه داری بازده صعود جلوتر از کشت و اقتصادی

ناصرو | No comments

بدهی های دولت ایالات متحده با قیمت کمتر بود صبح روز پنجشنبه به عنوان تدریجی بازگشایی اقتصاد سوخت قوی تر سود در وال استریت.

در حدود 2:25 p. m. و بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید در بالاتر بود 0.6966% و عملکرد در 30 سال اوراق قرضه خزانه داری شد تا در 1.4672%. بازده حرکت معکوس به قیمت.

عمده سهام شاخص بسیج در طول هفته تا کنون در بخش های بزرگ به دلیل بازگشایی اقتصاد ایالات متحده پس از دو ماه از coronavirus ناشی از خاموش شدن ناگهانی.

قراردادهای آتی به شاخص های ایالات متحده آمریکا نشان می دهد متوسط ادامه این سود در پنج شنبه بازار باز است.

یک قایق از داده های اقتصادی است که به علت پنج شنبه. مدعیان ارقام برای هفته پایان مارس 23 انتظار می رود در 8:30 a. m. ET. هفته گذشته دیدم 2.44 میلیون ادعاهای جدید آوردن تعداد کل آمریکایی ها به فایل بیکاری به 38.6 میلیون دلار در نه هفته پس از coronavirus همه گیر توقیف بخش های بزرگی از اقتصاد ایالات متحده.

دوم برآورد سه ماهه اول تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) رشد است که به علت در 8:30 p. m. و پس از خواندن اولین بار نشان داد یک انقباض از 4.8 درصد شدیدترین کاهش از زمان بحران مالی است.

تمرکز سرمایه گذار نیز باقی می ماند هماهنگ به افزایش تنش بین آمریکا و چین بیش از قوانین امنیتی جدید برای هنگ کنگ است. وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: کنگره در روز شنبه که دلار هنگ کنگ در خطر از دست دادن آن وضعیت ویژه با ایالات متحده بیش از نگرانی هایی است که قوانین را کاهش استقلال خود را از پکن است.

در همین حال مجلس نمایندگان ایالات متحده روز چهارشنبه به شدت با تصویب قانون خواستار تحریم علیه مقامات چینی بیش از بازداشت و شکنجه مسلمانان اویغوری در منطقه غرب کشور از سین کیانگ.

در ایالات متحده ماه آوریل میزان سفارشات کالاهای بادوام و قولنامه فروش سه ماهه اول سود شرکت و در سه ماهه اول هزینه های مصارف شخصی (personal consumption expenditure) قیمت نیز به دلیل در 8:30 a. m. ET.

مزایده برگزار خواهد شد دوشنبه برای 80 میلیارد دلار از 4 هفته اوراق خزانه 70 میلیارد دلار از 8 هفته صورتحساب $40 میلیارد دلار از 154 روز صورتحساب و $38 میلیارد دلار از 7 سال ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>