وزیر خزانه داری Mnuchin می گوید: “ما نمی توانیم تعطیل اقتصاد دوباره’

ناصرو | No comments

این اخبار. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت که بستن اقتصاد ایالات متحده برای بار دوم به مبارزه با گسترش Covid-19 نیست یک گزینه قابل دوام است و می تواند حتی باعث سردرد بیشتر برای آمریکایی ها.

“ما نمی توانیم تعطیل اقتصاد است. من فکر می کنم ما آموخته است که اگر شما تعطیل, اقتصاد, شما در حال رفتن به ایجاد آسیب بیشتر,” Mnuchin گفت CNBC “Squawk در خیابان.”

“و نه فقط خسارت اقتصادی دارد اما در مناطق دیگر و ما صحبت کردیم در مورد این: مشکلات پزشکی و هر چیز دیگری که در انتظار قرار داده,” او اضافه شده است. “من فکر می کنم آن را بسیار محتاطانه چه رئيس جمهور بود اما من فکر می کنم ما چیزهای زیادی یاد گرفتم.”

وزیر خزانه داری نظرات صبح روز پنج شنبه در آمد و به عنوان وال استریت رشد بیشتر در مورد موج دوم coronavirus موارد در ایالات متحده آمریکا تگزاس گزارش شده است سه روز متوالی از شکستن رکورد Covid-19 بستری شدن در بیمارستان در حالی که نه California counties گزارش سنبله در جدید کروناویروس موارد و یا بستری شدن در بیمارستان از تایید موارد AP گزارش روز شنبه.

اشتراک به CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>