در این 4 آوریل 2019, عکس تارا Reade شمار برای یک عکس طی مصاحبه ای با آسوشیتد پرس در نوادا, شهرستان, کالیفرنیا.

دونالد تامپسون | AP

یک وکیل برای تارا Reade, زن متهم سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن از تجاوز جنسی روز جمعه گفت که او تا به حال کاهش یافته است او به عنوان یک مشتری بدون ارائه یک دلیل.

داگ Wigdor اشاره کرد #MeToo وکیل که شرکت به مشتریان با مدعی علیه با مشخصات بالا و نگرانی از سوء استفاده مانند Harvey Weinstein و دومینیک استروس کان گفت: این تصمیم بود “به هیچ وجه بازتاب در مورد اینکه آیا آن زمان سناتور بایدن تجاوز جنسی خانم Reade.” او همچنین گفت که او طرفه با 55 درصد از رای دهندگان بر این باورند که او با استناد به یک اخیر دانشگاه هاروارد کلاه-هریس نظرسنجی.

Wigdor که اهدا کرده است هزاران دلار به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و کمیته ملی حزب جمهوری خواه در علاوه بر این به برخی از نامزدهای دموکرات گفت: این تصمیم به قسمت راه با Reade ساخته شده در چهارشنبه کمتر از دو هفته پس از او اعلام کرد که او به نمایندگی از او.

یک سخنگوی Reade, ماریا بیینا در بیانیه ای گفت که Reade “ندارد بیانیه ای در مورد آقای Wigdor تصمیم به بخشی از راه.”

“هنگامی که او پیوست تارا تیم او انتظار نیست مقدار قربانی شرمندگی و حملات علیه او اعتبار به عنوان او را دیدم در طول هفته گذشته است. به عنوان او گفت: این داستان هستند ‘نامربوط و بی ربط مسائل. تارا در حال حاضر به دنبال جدید مشاور با روابط عمومی حمایت” بیینا گفت.

Reade ادعا کرده است که بایدن حمله او در مجلس سنا ساختمان اداری در سال 1993. او خواستار بایدن ظاهری دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد به رها کردن مسابقه. بایدن را رد کرده است Reade را ادعا می کند.

در بیانیه Wigdor گفت: رسانه ها قرار Reade به “دو برابر استاندارد است.”

“بسیاری از آنچه نوشته شده است در مورد خانم Reade است و نه دال بر اثبات این که آیا آن زمان سناتور بایدن sexually assaulted او بلکه در نظر گرفته شده است قربانی-شرم و حمله او اعتبار نامربوط و بی ربط به مسائل” Wigdor گفت. “ما واقعا آرزو خانم Reade خوب و امیدواریم که او به عنوان یک بازمانده است با عدالت رفتار شود.”

سوال در مورد Reade پس زمینه ظاهر در روزهای اخیر پس از سی ان ان گزارش داد که سخنگوی انطاکیه دانشگاه گفت که Reade نیست فارغ از سیاتل موسسه با وجود او ادعا می کنند که او به دست آورده مدرک کارشناسی وجود دارد.

Reade, که گفت که او فرار کرد سوء استفاده شوهر سابق گفت: خروجی که او فارغ التحصیل در “محافظت از برنامه” برای پنهان کردن هویت خود را, اما انطاکیه سخنگو گفت: چنین برنامه ای هرگز وجود داشته است.

Reade را در کلاس های انطاکیه سخنگوی گفت. او بعد از فارغ التحصیل از دانشگاه دانشکده حقوق در سال 2004 از طریق پذیرش برنامه های طراحی شده به صورت متنوع و غیر سنتی دانش آموزان است.

سوالات در اطراف Reade آموزشی پس زمینه درخواست وکلای مدافع در کالیفرنیا به بازبینی موارد که در آن Reade شهادت به عنوان یک متخصص. Reade ادعا کرد تحت سوگند که او تا به حال دریافت مدرک کارشناسی از دانشگاه انطاکیه با توجه به سیاست که دادگاه بررسی ریز نمرات در دو مورد.

این اتهام علیه بایدن قرار داده دموکرات و دموکرات-تراز وسط قرار دارد که از گروه حمایت از قربانیان سوء رفتار جنسی در یک موقعیت ناراحت کننده به عنوان بایدن چالش مغلوب ساختن پیشی جستن برای ریاست جمهوری.

مغلوب ساختن پیشی جستن چهره اتهامات آزار و اذیت جنسی و تجاوز خود شده است و بر روی نوار گرفتار لاف زدن در مورد گرفتن زنان بین پاهای خود را. تهمت را رد کرده است کسانی که اتهامات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی