نیک Kokonas شرکت مالک و موسس Alinea و تاک, Inc., صحبت می کند و در مهر سال آینده در لوکس اجلاس در نیویورک در روز پنج شنبه, نوامبر. 29, 2018.

علامت Kauzlarich | بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

به عنوان شرکت صاحب priciest رستوران در شیکاگو و مدیر عامل شرکت اینترنتی راه اندازی متمرکز در رستوران رزرو نیک Kokonas منحصر به فرد در معرض بحران اقتصادی کنونی.

اما او قطعا نه تسلیم شدن به آن است.

در حالی که رزرو غول OpenTable است برش کارکنان و رستوران فروشنده نرم افزار Toast گفت: در ماه گذشته است که در آن کاهش یافته با 50 درصد Kokonas فقط مطرح شده 10 میلیون دلار در سرمایه گذاری کمک های مالی برای تاک. او شش سال شرکت در شیکاگو است که کمک به بالا پایان از eateries انتقال به بایگانی اطلاعات.

Kokonas CNBC گفت که تاک که حدود 100 نفر از کارکنان پردازش 350 میلیون دلار در معاملات سال گذشته با فروش اعتباری رزرو برای مشتریان برای بالا پایان رستوران. زمانی که coronavirus ضربه تاک به سرعت اقتباس کسب و کار به تمرکز بر روی takeout سفارشات. در ماه آینده یا دو Kokonas انتظار این شرکت خواهد بود در سرعت به روند $1 میلیارد دلار در سفارشات سالانه است.

“من که قرار بود به انجام هیچ چیز نیست” گفت: Kokonas که به طور همزمان تا به حال به شکل از چگونه به نگه داشتن چیزهای شناور در رستوران Alinea که در آن شام پرداخت $395 برای آن “صمیمی ترین همهجانبه و برش لبه تجربه” با توجه به وب سایت. “ما اقتباس بسیار بسیار سریع در هر دو مورد و آن کار می کند.”

بالا پایان وانت

تاک اجازه می دهد تا رستوران با استفاده از همان سیستم رزرو آنها دسترسی قبلا و اتهامات همان 3% هزینه. اما در حال حاضر به جای درخواست مشتری برای ورود به یک زمان و اندازه حزب برای ناهار خوری کاربر بخواهد یک شکاف زمان برای وانت و می گوید که چگونه بسیاری از مردم خواهد شد ، اتومبیل می تواند نشان می دهد تا در هر 15 دقیقه.

احترام در نیویورک شارژ 40 دلار در یک فرد به صورت اشتها آور انتخاب دو entrees و دسر. ولفگانگ جن Spago در لس آنجلس است که فروش مرغ سرخ شده در چهارشنبه برای $39 فرد و کباب پز در روز پنج شنبه برای $59. Kokonas گفت که تاک گرفتن بین 150 تا 200 سوالات یک روز از رستوران ها که می خواهید به ثبت نام و شرکت فقط اضافه شده در پنج حساب مدیران برای این تیم است.

در Alinea این Osso Buco و risotto می آید که با antipasto و دسر هزینه $34.50 یک فرد برای وانت. Kokonas گفت: این رستوران در خدمت بیش از 1300 وعده های غذایی در روز مادر و افزایش کسب و کار در هفته های اخیر اجازه داده است او را به reemploy 100 درصد از کارکنان خود را.

استاد آشپز ولفگانگ دارای یک شکلات اسکار در طول فرمانداران توپ دکمه پیش نمایش در هالیوود است.

Kevork Djansezian | گتی ایماژ

سرمایه گذاری جدید دور شد و در روند آینده هم قبل از coronavirus Kokonas گفت. اما زمانی که شهرستانها شروع به خاموش کردن و تاثیر اقتصادی شروع به روشن شدن چند سرمایه گذاران سرمایه گذاری که تا به حال می خواستم به شرکت گفت: “ما در حال رفتن به ببینید که چه مدت این طول می کشد و شما در طرف دیگر” Kokonas به یاد می آورد.

جاناتان Shulkin شجاعت سهام شرکای آن گیر کرده است. شجاعت رهبری قبل از تامین مالی دور در سال 2018 و Shulkin است پیشرو در این دور از طریق شجاعت آژیر سرمایه گذاری یک صندوق که مطرح 100 میلیون دلار از استارباکس در سال گذشته برای حمایت از نسل بعدی مواد غذایی و کسب و کار خرده فروشی.

“جان زد و گفت:” این زمان برای سرمایه گذاری,'” Kokonas گفت. “ما در مذاکرات است اما تا به حال حل و فصل در یک ارزیابی یا چیزی شبیه به آن. او گفت: “ما به شرایط شما پیشنهاد دو هفته پیش.'” Kokonas گفت: او نه افشای ارزیابی اما تایید کرد که این دو برابر شده پس از آخرین دور.

شنبه یک روز شلوغ برای آنلاین غذا سفارش بازار است. GrubHub سهام رسید 29 درصد گزارش می دهد که Uber ساخته شده است یک پیشنهاد برای خرید مواد غذایی شرکت تحویل. و بریدن سفارش آنلاین در سایت برای پیتزا فروشی های محلی اعلام کرد یک $43 میلیون تامین مالی دور رهبری KKR در میان یک “افزایش تقاضا برای وانت و تحویل در COVID-19 بیماری همه گیر.”

Kokonas سابق مشتقات معامله گر گفت: تقاضا برای تاک خدمات چیدن است تا به عنوان رستوران آمدن به شرایط با در دراز مدت واقعیت اجتماعی فاصله. حتی به عنوان اقتصادهای محلی شروع به بازگشایی و شل دستورالعمل در گردهمایی ترس از بیمار شدن را حفظ خواهد کرد بسیاری از مردم دور از رستوران ها. این توانایی به فروش مواد غذایی برای بایگانی اطلاعات به مقدار معقول و منطقی خواهد بود لازم برای بسیاری از رستوران ها برای زنده ماندن.

تازه تحویل تولید از آشپز باغ

نیک Kokonas

در علاوه بر این به رستوران تاک نیز در حال حاضر ارائه آن تکنولوژی به مزارع به طوری که آنها می توانید فروش کیسه تازه تولید به طور مستقیم به مصرف کنندگان است. تاک در حال کار با چوب بلوط سفید مراتع در گرجستان و آشپز باغ در اوهایو و فرایند آوردن حدود 20 مزارع بر روی سایت خود.

Kokonas گفت تاک را به یک بخش اختصاص داده شده از وب سایت خود را به نام تاک مراتع, تولید, & Purveyors و ترویج خدمات و در دسترس بودن آن به 12 میلیون حساب کاربری.

“اینها برخی از بهترین مزارع و بهترین مزارع در ایالات متحده و آنها در درجه اول در خدمت صنعت رستوران” Kokonas گفت. “همه ناگهانی آنها هیچ مشتریان است.”

تماشا کنید: آیا زندگی پس از مستند ممکن است مانند نگاه

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی