صفحه اصلی “تریبون بار امروز.” تمام اخبار که مناسب برای کپی کردن.

مگان گراهام

ماه گذشته یک داستان من نوشته بودم تا به حال فقط زنده رفته است. من پانچ چند کلیدی جستجو گوگل به جلو و آن را بنابراین من می تواند گرفتن لینک.

این زمانی بود که متوجه شدم یک نشریه به نام “نیویورک تایمز پست” نیز فقط انتشار یک داستان با همان تیتر است.

وقتی که من کلیک, لینک, من متوجه شده بود که من داستان را در تمامیت آن. و آن را تا به حال تبلیغات بیش از آن.

این وب سایت “نیویورک تایمز پست” در حال اجرا بود تبلیغات در داستان آنها را به سرقت برده از CNBC.

این ساختگی “اخبار” سایت ها با نام های واقعی و به سرقت رفته داستان جدید نیستند — آنها بوده ام پاره کردن ناشران و تبلیغ دلار برای سال.

اما به همه گیر بازدید صنعت چاپ و نشر و سایت های خبری مانند Conde Nast معاون و Vox قطع حقوق و اخراج بیشتر کارمندان این موضوع احساس می کند با فشار دادن بیشتر از همیشه.

بسیاری از تبلیغ نمی خواهید برای تبلیغ بر ناشران coronavirus داستان از ترس آنها صورت با نام تجاری منفی معنایی برای بودن در کنار آن محتوا. در عین حال از طریق گل آلود عرضه زنجیره ای از رسانه های دیجیتال بسیاری از آنها تا پایان در آن محتوا به هر حال. فقط در اینجا آن را به سرقت رفته است.

دو مطالعه در سال گنجانیده جامعه از تبلیغ و PwC بیان با وضوح چگونه رسانه های دیجیتال اکوسیستم خونریزی نقدی در راه خود را به ناشران. آن را ردیابی 15 انگلستان تبلیغ از جمله دیزنی و یونیلور و متوجه شد که نیمی از یک نام تجاری بازاریابی دیجیتال صرف جذب شده توسط واسطه ها قبل از رسیدن به یک ناشر است. بدتر از آن نشان داد که حدود یک سوم از زنجیره تامین هزینه های تبلیغ پرداخت نمی توان معنی آن است که غیر ممکن است برای تبلیغ به می دانم که دقیقا همان جایی که پول خود را در حال رفتن.

این همه تأکید این واقعیت است که ad tech فضایی بسیار پیچیده و دشوار آن را آسان به پول مشروع از تبلیغ فقط با راه اندازی یک صفحه وب است. این بدان معناست که وجود دارد انگیزه قابل توجهی برای ایجاد سایت با نه فقط با کیفیت پایین clickbait یا A. I.-تولید مزخرف اما سایت های پر شده با آشکار plagiarized محتوا.

من کنجکاو بود که چگونه بد مشکل بود. بنابراین من یک آزمایش برای دیدن اگر من می تواند یک سایت با استفاده از داستان از CNBC و ad tech همکاران به توافق برای نشان دادن تبلیغات بر روی آن.

آن را تکان دهنده آسان است.

راه اندازی یک وب سایت

من به هیچ وجه یک برنامه نویسی, صدای تیز و تند اما این بخش ساده بود.

من خریداری یک دامنه از طریق GoDaddy راه اندازی و مدیریت سایت وردپرس پس از آن راه اندازی یک گواهی SSL بنابراین من می خواهم یک وب سایت امن است که می تواند به جلوگیری از این سایت از راه اندازی هشدارهای امنیتی در مرورگرها مانند گوگل کروم است. من دانلود یک تم ساخته شده است که سایت من نگاه کنید تا حدودی مانند یک وب سایت خبری ساخته شده یک فاویکون (کوچک تصویر که نشان می دهد تا در جستجو در گوگل را در مرورگر خود برگه) و به خودم یک نام: “تریبون بار امروز.”

صفحه اصلی “تریبون بار امروز.” تمام اخبار که مناسب برای کپی کردن.

مگان گراهام

به پر من سایت با مطالب من برای اولین بار کپی و جا به جا کردن متن از CNBC داستان به صورت دستی. سپس به من آموخته است که چگونه به سرعت این روند با زداینده — نرم افزار ساده پلاگین شما می توانید دانلود در وردپرس و می خراش داستان با استفاده از آر اس اس خوردها و یا لینک کلیک کنید. بسیاری از جعلی سایت های خبری را نیز خراش تصاویر از داستان اما من اجتناب کرد که به دلایل قانونی. به جای من گیر با تصاویر سهام من اجازه داده شد برای استفاده در سایت و یا تصاویر خود را از رویدادهای صنعت من ذخیره شده بر روی گوشی من.

من صرف چند ساعت در بعد از ظهر یکشنبه افزایش سرعت سایت, راه اندازی فانتزی-به دنبال ویدجت به من نشان می دهد “خبرها” یا یک چرخ فلک نمایش از داستان ها و کشیدن داستان تا زمانی که من تا به حال بیش از 50 پست.

سپس من آماده بود برای پیدا کردن برخی از تبلیغات.

پیدا کردن تبلیغ

وب سایت ها اغلب با ad tech همکاران برای دریافت تبلیغات قرار داده شده در سایت خود را.

برای شروع ناشران معمولا از طریق یک فرایند نسبتا ساده از های خود را به آدرس وب سایت اطلاعات تماس و گاهی اوقات ترافیک ارقام و یا درآمد. از وجود این شرکت اغلب به ناشر یک قطعه از کد که ناشر چوب در وب سایت خود را. این اجازه می دهد تا تبلیغ شریک مطمئن شوید که فرد در تلاش برای فروش تبلیغات در واقع دسترسی به سایت, تلاش نیست به فروش و تبلیغات در یک سایت که نیست ایشان.

من نزدیک به سه ده از این شرکت و برخی از تایید من حق دور. این شرکت بیشتر به فروش می رسد “popunder” آگهی است که موسیقی پاپ تا لینک های جدید در یک تب مرورگر هنگامی که شما بر چیزی. آنها یکی از بدترین اشکال از تبلیغات آنلاین به ذکر است آزار دهنده و مزاحم برای کاربر.

دیگران به نظر می رسید مشتاق به کار با من اما می خواستم ببینم چقدر ترافیک بودم و یا گفت: من به اندازه کافی ترافیک موجود یا درآمد خود را برای دیدار با آستانه. برخی گفتند من را برآورده نمی مورد نیاز خود را برای محتوا. متبحر, مثلا, را تایید نمی کند من چون من اعمال می شود با استفاده از آدرس Gmail و چون من به اندازه کافی ترافیک.

Ad tech همکاران Media.net و Infolinks در زمان کمی طولانی تر به تایید من است اما هر دو آنها انجام داد.

من انکار ایمیل از Sovrn.

مگان گراهام

یک شرکت Sovrn در ابتدا کاهش یافته است این سایت به دلیل آن را نمی دیدار با استاندارد آن برای محتوای اصلی اما ظرف 24 ساعت آنها ارسال ایمیل دیگری گفت: من تصویب شد.

من تایید ایمیل از Sovrn.

مگان گراهام

گوگل در زمان روز به من جواب بدهد اما در نهایت جواب داد که از آنجا که من تا به حال “خراشیده محتوا” در سایت من نبودم واجد شرایط برای حستبلیغ.

من از این سه شرکت که مورد تایید من چگونه آنها دامپزشک سایت.

Sovrn گفت آن است که “اول باقی می ماند و یکی از چند مبادلات برای رسیدن به یک برچسب پلاتین گواهینامه” و می گوید آن سایت روند تصویب است “سختگیرانه تر از بیشتر است.” این شرکت گفت: هر سایت است که شامل پلت فرم آن می رود از طریق چهار مرحله بررسی روند مربوط به “اختصاصی چک ابزار های شخص ثالث مانند IAS و خریدار-سطح تنظیمات و فیلترها ،

با وجود آن که تریبون بار امروز — جمعیت به طور کامل با “سرقت” اخبار مقالات — رو از طریق این مراحل.

“حتی با آنچه که اعتقاد ما بر این است که قوی ترین سایت در فرایند تصویب در صنعت آن است که هنوز هم ممکن است که برخی از بازیگران بد می تواند لغزش از طریق” Sovrn اذعان کرد. “به همین دلیل ما به طور مداوم نظارت ما ارز و هفتگی انجام ممیزی و حذف—از سایت های است که ما را نقض کنترل.”

Infolinks مدیر عامل Bob به طور منظم به گفته یک دامنه می رود از طریق بررسی انسان به اطمینان حاصل شود برخی از معیارهای اساسی مانند ساخت مطمئن شوید که آن را خشونت آمیز و مستهجن خطرناک و یا مربوط به دیگر صریح محتوای بزرگسالان. اگر از آن عبور می کند که سطح وجود دارد یک فرایند خودکار است که تسلیم این سایت به دیگر شرکت های تبلیغاتی برای دیدن اگر آنها می خواهند برای تبلیغ در سایت من و آن را به آنها را به آن را تایید کند ، او گفت که این شرکت نیز تسلیم هر ناشر به شخص ثالث تقلب ارائه دهندگان برای بررسی.

Media.net گفت: انطباق آن بلافاصله تیم بررسی سایت برای “پاک کردن شرایط استفاده از خدمات نقض” مانند پورنوگرافی سخنرانی نفرت یا خشونت و که آنها فورا مسدود شده از شبکه خود را. اگر نه سایت می توانید “به صورت زنده موقت بر اساس.” که زمانی که این شرکت به طور معمول می یابد کمتر آشکار نقض حقوق بشر از جمله نقض کپی رایت و پرچم های بد بازیگران. آن گفت: این به طور معمول رخ می دهد بین 30 تا 60 روز.

این شرکت گفت که آن را نمی کند بلافاصله بان بد بازیگران به دلیل آن را در بر داشت که آنها به سادگی سعی کنید به اطراف آن را با ارسال یک تن از کمی سایت های مختلف است که همچنین نقض Media.net’s شرایط استفاده از خدمات. با اجازه سایت های لغزش در ابتدا و سپس ممنوع کردن آنها را قبل از آنها دریافت پرداخت Media.net “disincentivizes بد بازیگران از reattempting برای پیوستن به شبکه ما.”

اما این سه media partners نیست پایان آن است. آنها کار خود را با دیگر همکاران به عنوان “نمایندگان فروش.”

با نگاه به برخی از ویژگی های اطلاعات همکاران من فرستاده شده برای اضافه کردن به من “ads.txt” فایل من تو را دیدم من اجازه فضای آگهی در تریبون بار امروز به فروش می رسد نه فقط سه ad tech شرکت های که مورد تایید من بلکه شرکای آن از جمله Natsciteachassoc, GumGum, OpenX مرزی و پروژه های گوگل است. این بدان معنا نیست که آنها تا به حال مورد تایید سایت; آنها را مجبور به تایید دامنه خود را بر اساس ضوابط و من نمی اجرای این آزمایش به اندازه کافی بلند برای دیدن اگر آنها این کار را انجام دهید.

Rubicon پروژه به عنوان مثال گفت: هنگامی که یک شریک مورد تایید بود من که شریک ارسال خواهد دامنه به مرزی که پس از آن تعدادی از مراحل از جمله به دنبال در انجمن های صنعت مانند تگ برای دیدن اگر وجود دارد گزارش شده بود سرقت ادبی در سایت, کار با ضد تقلب در شرکای مطمئن شوید که آن را جعلی و یا نقطه-چک کردن موجودی خود را.

گوگل گفت که فقط به خاطر خاص ارز با این نسخهها کار با گوگل به طور کلی معنا نیست که آنها را ارسال آگهی درخواست برای هر ناشر است که بر روی پلت فرم خود را به عنوان یک نماینده ی فروش; آن همچنین گفت که فقط به خاطر آن ذکر شده ads.txt به این معنا نیست آن را به کسب درآمد از یک سایت خاص. (گوگل گفت: آن را به حال هیچ مدرکی از هر گونه تبلیغات قرار داده شده از طریق سیستم عامل های ما در این سایت ایجاد شده از جمله از طریق AdManager و من نمی بینم هر گونه تبلیغات گوگل زمانی که من به طور خلاصه روشن در تبلیغات).

“ما سیاست های سختگیرانه که منع بد بازیگران از کسب درآمد از محتوا است که به سرقت رفته از سایت های دیگر” یک سخنگوی گوگل گفت. “ما ad tech همکاران باید رعایت این سیاست ها به عنوان به خوبی. ما اجرای سیستم ها و تیم های کاری برای شناسایی و جلوگیری از این قاچاق صفحات وب را قبل از آنها می توانند به فروش فضای آگهی. اگر ما پیدا کردن یک سایت یا شریک نقض سیاستهای ما اقدام فوری.”

اما من می خواهم تضعیف از طریق ترک یک بار فکر می کردم که ترک من می خواهم از طریق لغزش دوباره زمانی که آن را آمد به نمایندگان تایید “تریبون زمان امروز” دامنه.

تریبون بار امروز ads.txt فایل.

مگان گراهام

من نمی خواهم به در نظر گرفتن درآمد تبلیغات از مشروع تبلیغ, بنابراین من فقط به طور خلاصه فعال تبلیغات از همکاران برای دیدن آنچه که ظاهر و به چند اسکرین شات. من تو را دیدم تبلیغات از طریق در شرکت از جمله سرمه را Wayfair بیش از حد اندوختن و جویدنی.

در بیانیه بیش از حد اندوختن گفت که به عنوان یک تبلیغ آن است که منفی تحت تاثیر این تقلب می کند و “همه چیز را در [آن] قدرت برای جلوگیری از آن.”

“برای مبارزه با این نوع جعلی تلاش ما همکاری با معتبر ad-tech ارائه دهندگان و به طور مداوم حسابرسی ما آگهی دادن برای اطمینان از آنها ظاهر می شود در سایت های مشروع ،” بیش از حد اندوختن گفت. “حتی با کسانی که اقدامات موکل گاهی اوقات ورقه از طریق ترک. در این رویداد نادر است که این اتفاق می افتد ما با همکاران ما به سرعت بررسی و حل و فصل این حادثه است.”

شرکت های دیگر کاهش یافته است به نظر یا نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.

جویدنی آگهی در “تریبون بار امروز.”

مگان گراهام

اگر من یک پسر بد…

من فقط با قرار دادن چند ساعت از کار را به این سایت اما من این کار را انجام نمی برای زندگی.

بد واقعی بازیگران می توانید خیلی دورتر از این تنها با کمی کار بیشتر. برای مثال آنها می توانند راه اندازی یک سایت با واقعی محتوای اصلی دریافت تایید و تنها پس از آن شروع به خراش دادن مطالب. و یا آنها می توانند به راحتی خرید یک وب سایت موجود است که در حال حاضر کسب درآمد با adtech همکاران و فقط سیل آن را با plagiarized محتوا. آنها می توانند خرید ترافیک جعلی برای انجام ترافیک آربیتراژ یک راه فانتزی گفتن که آنها پرداخت کمتر برای ترافیک از آنها به دست آوردن از آگهی. آنها می توانند راه اندازی خودکار وسیله ای برای نگه داشتن خراش دادن مقدار بسیار عظیمی از خودکار محتوا برای نگه داشتن وب سایت به دنبال تازه.

جاشوا Lowcock که نام تجاری جهانی افسر ایمنی در UM یک سازمان رسانه ای است که بخشی از Interpublic گفت: او اجرای یک آزمایش مشابه و متوجه شد که تعدادی از ad tech شرکای بودند به همین سهل انگاری در مورد مصوبات خود را.

مثل من او را نمی بیش از حد تلاش به نظر می رسد فوق العاده پیچیده است.

“ما نبودند اقدام مانند یک انگیزه بازیگر بد,” او گفت:. “اگر کسی تا به حال انجام داده اولیه علت سعی و کوشش ما را گرفتار شده است.”

او افزود که در سایت می تواند به عنوان مشروع اخبار ناشران برای به دست آوردن پیروان رسانه های اجتماعی و سپس شروع به انتشار به طور کامل جعلی ،

Andreas راموس که می آموزد بازاریابی دیجیتال در INSEEC و کالیفرنیا علم و فناوری دانشگاه می گوید: این حجم از تقلب مانند این است که “سرسام آور است.”

او گفت: برخی از کلاهبرداران با راه اندازی هزاران سایت در یک بار با چند کلید.

“این یک ماشین پول,” او گفت:.

آن را آسان برای پیدا کردن نمونه. یک بعد از ظهر من صرف چند دقیقه در تلاش برای پیدا کردن سایت های دیگر که تا به حال کپی CNBC داستان کامل و بدون اعتبار است. در یک ماده از چند دقیقه که من پیدا کردم “واشنگتن زمان” “FR24News.com,” “Bioreports.net,” “AfricaZilla” و “USA News Hub.” همه آنها نشان دادن تبلیغات از طریق شرکای مختلف از جمله گوگل و Criteo. وجود دارد بنابراین بسیاری از این سایت ها که من نمی باید زمان کافی در روز, به گزارش آنها را به عنوان آنجا که من می خواهم به.

Criteo که تا به حال نیز نشان دادن تبلیغات بر روی “نیویورک تایمز پست” (اولین عنوان مثال) گفت: آن را تا به حال دیده من توییتهایی دربارهی سایت و کشف موجودی آمده بود از طریق یکی دیگر از پلت فرم و درخواست کسانی که در سایت اضافه شدن به لیست سیاه.

“ما به طور مداوم نظارت بر ما عرضه شبکه برای جلوگیری از این تخلفات به عنوان آنهایی که شما یافت نشد. در این رویداد ما پیدا کردن یک شریک زندگی است نه پیوستن به ما, سیاست ما خاتمه ارتباط بلافاصله گفت:” یک سخنگوی شرکت.

به عنوان روز پنج FR24News.com USA News Hub و AfricaZilla شد هر نمایش تبلیغات گوگل در سرقت محتوا از CNBC و نشریات دیگر و هر یک ذکر شده گوگل به عنوان یک فروشنده مستقیم خود ads.txt فایل های.

گوگل روز جمعه گفت این بود demonetized USA News Hub و گفت: این تحقیق در مورد دو سایت.

گوگل به تازگی اعلام کرد این خواهد بود که نیاز به همه تبلیغ از طریق یک هویت فرایند تایید برای اطمینان از آنها که آنها می گویند آنها. برخی استدلال می کنند که آنها باید انجام همین کار را برای ناشران.

“باید وجود داشته باشد که همان نیاز به ناشر سمت اثبات هویت و تظاهرات که شما مشروع” Lowcock گفت. “و سپس به بالا و پایین دیجیتال زنجیره تامین, مردم باید انجام دهید چک نقطه به مطمئن شوید که کار در حال انجام است.”

تبلیغات گوگل به نظر می رسد در یک FR24News داستان کپی شده از CNBC.

مگان گراهام

Bob Hoffman سابق تبلیغات اجرایی است که کتاب های متعددی نوشته شده در مورد صنعت گفت: تبلیغات اکوسیستم هرگز 100% خالص اما آنچه که دیده می شود در حال حاضر یک سطح جدید.

“تا چه حد است که آن را اتفاق می افتد در حال حاضر این است که راه فراتر از هر چیزی من فکر می کنم ما همیشه قبل از دیده می شود که در آن ده ها میلیارد دلار در حال سرقت از, تبلیغ,” او گفت:. “اگر شما یک کلاهبردار این است که مانند روز کریسمس. و وجود دارد هیچ عواقب… اگر کسی شما را می یابد بنابراین چه ؟ شما قرار داده تا دیگر ساختگی سایت یا شما با قرار دادن یک هزار ساختگی دیگر سایت ها. به اصطلاح ad tech تقلب در سیستم های تشخیص به نظر می رسد می شود بسیار بی اثر است.”

او گفت: یک راه حل این است که برای تبلیغ و خرید به طور مستقیم از ناشران.

“خیلی از تقلب خواهد ناپدید می شوند” او گفت:. “همه واسطه تبخیر شده بود. بله, شما می خواهم به پرداخت کمی بیشتر اما شما می دانید آنچه شما در حال گرفتن اگر شما خریداری شده به طور مستقیم از کیفیت ناشران.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی