تیم کوک شهادت خواهد داد که اپل در رقابت با گوگل و هواوی

تیم کوک مدیر عامل شرکت اپل صحبت می کند در بروکسل در اکتبر 24, 2018.

ARis Oikonomou | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک قصد دارد به خانه ضد تراست فرعی در چهار شنبه که این شرکت در رقابت با رقبا برای گوشی های هوشمند بازار است.

“گوشی های هوشمند بازار بشدت رقابتی است و شرکت هایی مانند سامسونگ و ال جی و هواوی و گوگل ساخته شده اند بسیار موفق گوشی های هوشمند کسب و کار ارائه روش های مختلف” کوک گفت: در آماده اظهارات منتشر شده توسط این کمیته ، “اپل ندارد غالب سهم بازار در هر بازار که در آن ما انجام کسب و کار.”

کوک یکی از چهار تکنولوژی اجرائی خواهد شد که به نظر می رسد در چهار شنبه شنوایی. او می خواهد پیوست الفبا و مدیر عامل گوگل Sundar Pichai آمازون مدیر عامل شرکت جف بزوس و Facebook مدیر عامل مارک زوکربرگ. تمام چهار اجرائی منتشر شد آماده سخنان سه شنبه شب.

آشپز آماده اظهارات نشان می دهد که این شرکت را به شدت استخدام یک دفاع با تکیه بر این واقعیت است که اپل ندارد اکثر گوشی های هوشمند بازار — تنها 46 درصد از گوشی های هوشمند حمل در ایالات متحده آمریکا در سه ماهه اول شد اپل با توجه به قرابت پژوهش است.

اپل رو نقد بیش از آن در فروشگاه App است که تنها راه برای مصرف کننده نصب نرم افزار بر روی آی فون. مخالفان می گویند که این فروشگاه دارای چالش و تعارض قوانین و اپل 30 درصد را از دیجیتال معاملات انجام شده از طریق برنامه های فروخته شده در این فروشگاه بیش از حد بالا است.

آشپزی برنامه به بحث در مورد ریشه های این فروشگاه که در سال 2008 ایجاد شد و اپل را دلیل آن را حفظ کنترل بیش از آنچه که باقی می ماند در فروشگاه App و چه چیزی مجاز نیست. مخالفان اغلب می گویند که اپل در رویکرد به توزیع نرم افزار مانند یک دیواره باغ سیب توسط دروازه بان.

“واضح است که اگر اپل یک دروازه بان, آنچه که ما باید انجام شود این است که باز کردن دروازه گسترده تر است. ما می خواهید برای دریافت هر برنامه ما می توانید در فروشگاه, نیست, نگه داشتن آنها را” کوک گفت: در اظهارات.

طبخ نیز در دفاع از این شرکت 30 درصد هزینه های دیجیتال معاملات در فروشگاه App.

“اپل کمیسیون قابل مقایسه و یا پایین تر از کمیسیون های شارژ شده توسط اکثر رقبای ما. و آنها بسیار پایین تر از 50 تا 70 درصد است که توسعه دهندگان نرم افزار پرداخت می شود برای توزیع کار خود را قبل از ما راه اندازی فروشگاه برنامه” کوک گفت: در آماده شده اند ،

تماشا کنید: هی موسس در روند تصویب app اپل

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipal