مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک ارائه سخنرانی در طول سال 2020 اپل در سراسر جهان در کنفرانس توسعه دهندگان (WWDC) در استیو جابز تئاتر در کوپرتینو کالیفرنیا.

بروکس کرافت/Apple Inc/جزوه کرج

اپل اقدام به خرید بسیاری از شرکت های کوچکتر و نمی بحث در مورد آنچه در آن قصد دارد با آنها انجام دهد.

اما در روز پنج شنبه مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک برگ ریزان برخی از نور را به این شرکت کسب استراتژی در مصاحبه ای با CNBC در حالی که طراحی یک مقایسه با دیگر شرکت های فن آوری که شهادت قبل از خانه ضد تراست فرعی در چهار شنبه.

“اگر شما نگاهی به چیزهایی که در پشت این تحقیقات همه چیز در حال ادغام و اگر شما متوجه ما نیست و هر گونه سوال در حصول به دلیل رویکرد ما در ادغام شده است برای خرید شرکت های که در آن ما باید چالش ها و IP و سپس آنها را به یک ویژگی از تلفن” کوک گفت: در مصاحبه.

طبخ ساخت این استدلال که اپل نمی رقبای خرید آن اقدام به خرید شرکت های که محصولات و یا دیگر تکنولوژی که اپل می تواند به نوبه خود ویژگی های.

اگر چه پختن متوقف کوتاه نامگذاری آن بزرگ با تکنولوژی رقبای ایمیل منتشر شده توسط کمیته فرعی در روز پنج شنبه نشان می دهد که Facebook مدیران مورد بحث Instagram خرید داخلی در زمینه گرفتن یک رقیب. ایمیل نیز نشان داد که آمازون کارکنان فروختن Diapers.com در قیمت به نفع سهم بازار از آن است. آمازون خریداری Quidsi آن پدر و مادر شرکت در سال 2010.

طبخ تقویت نقطه نظر خود را: “یک مثال بود که Touch ID. ما خریداری یک شرکت است که شتاب یک ID لمسی در یک نقطه است.”

نمونه های دیگری وجود دارد بیش از حد: در سال 2017, اپل خریداری گردش کار اتوماسیون برنامه است که در حال حاضر کلید های میانبر برنامه ساخته شده را به اپل. در سال 2018 را خریداری بافت یک مجله دیجیتال آبونمان خدمات است که در حال حاضر بر اساس اخبار اپل+. این Animoji آواتار کاربران می توانید قطره به متون آمد از 2015 کسب FaceShift. سیری محصول از خرید. اپل پیشرو در صنعت تلفن همراه تراشه ها یک نتیجه مستقیم از 2008 خرید P. A. Semi.

دیگر معاملات بودند برای شرکت هایی که در حال نزدیک شدن به رقبای اپل است. در سال 2017, اپل خریداری Beddit یک سخت افزار sleep tracker از فنلاند. اپل هنوز هم به فروش می رساند Beddits و حتی به روز شده سخت افزاری, اما آنها تا به حال بسیاری از ویژگی های حذف شده در سال 2019 و اپل اضافه خواهد شد ردیابی خواب به عنوان یک ویژگی در آخرین اپل دیده بان نرم افزار این سقوط.

اپل اقدام به خرید بسیاری از شرکت های کوچکتر می کند و همیشه اعلام ادغام. تا کنون در سال 2020 پنج خرید از اپل شده اند و علنا نشان داد که هیچ کدام به قیمت رسمی متصل به معامله. بیشتر از اپل خریداری هستند به اندازه کافی کوچک است که شرکت نیاز ندارد به گزارش آنها را به S. E. C.

کوک گفت: در سال گذشته که اپل اقدام به خرید یک شرکت هر چند هفته. اپل بزرگترین تاریخی معامله شد برای ضربان در سال 2014 به 3 میلیارد دلار. اپل هنوز هم به فروش می رساند Beats, هدفون, و تبدیل آن به جریان موسیقی خدمات به موسیقی اپل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی