هزاران نفر از دانشمندان اعتصاب در اعتراض به نژادپرستی نظاممند در بنیادی

آزمایشگاه کت از دانشمندان بر روی صندلی خالی.

لورا Lezza | گتی ایماژ

هزاران نفر از دانشمندان در سراسر جهان کار متوقف شد و روز چهارشنبه در اعتراض به نژادپرستی نهادی یک اعتصاب که پس از دو هفته از تظاهرات موجب مرگ جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس.

بیش از 5000 دانشمندان و دو برجسته مجلات علمی تعطیل عملیات و متعهد به استفاده از آن روز به آدرس چگونه نژادی و نابرابری در تولید علم تعصب در تحقیقات و بورس تحصیلی و تمرکز بر برنامه های بلند مدت برای از بین بردن تثبیت نژادپرستی در علم و تکنولوژی و مهندسی و ریاضی در زمینه های.

“در پی اخیر قتل سیاهان در آمریکا روشن است که سفید و سیاه و سفید غیر مردم باید به مرحله و انجام کار برای از بین بردن ضد سیاه نژادپرستی” وب سایت برای تعطیل بنیادی گفت.

“در دانشگاه های ما افکار و کلمات تبدیل به راه های جدید برای دانستن. ما مقالات پژوهشی تبدیل به رسانه ها در انتشار کتاب و قانون است که تقویت ضد سیاه, روایات,” وب سایت گفت. “در بنیادی ما ایجاد فن آوری است که بر هر بخشی از جامعه ما هستند و به طور معمول weaponized علیه مردم سیاه و سفید.”

سیاه و کارگران اسپانیایی به میزان قابل توجهی کمتر در بنیادی نیروی کار است. در ایالات متحده تنها 9 درصد از بنیادی کارگران سیاه و سفید و 7 درصد اسپانیایی هستند با توجه به مرکز تحقیقات پیو.

مردم سفید شامل نزدیک به 70 درصد از بنیادی نیروی کار و همچنین بالاتر از درآمد متوسط از سیاه و سفید و یا کارگران اسپانیایی.

 

یک گزارش تحقیقات نشان می دهد که در حال حاضر درصد کمی از دانش آموزان که برای دریافت درجه لیسانس در رشته فیزیک — فقط 3.5% — به ندرت تغییر از سال 2006 با وجود تعداد درجات آن دو برابر در دو دهه گذشته.

“سیاه و سفید نمایندگی میان فیزیک علمی است که غیر موجود در اکثر موسسات” با توجه به بیانیه ای در وب سایت این رویداد ذرات برای عدالت است. “این است که به طور گسترده ای شناخته شده است که دانش آموزان سیاه پوست اغلب احساس ناخوشایند پشتیبانی نشده و حتی ناامن در ادارات فیزیک و عمدتا سفید پردیس.”

 

اخترفیزیکدان برایان Nord کمک کرد که طرح این حمله نوشت: در بیانیه ای که “این لحظه ای است که در مورد مردم سیاه و شرایطی که تحت آن زندگی می کنیم و کار می کنند.”

“ما صرف میلیون ها دلار ساختمان یکی از پیچیده ترین دستگاه های نجومی در تاریخ کیهان شناسی, علم, اما شما حاضر به حتی باز کردن یک کتاب در مورد چگونه برای ساخت یک سالم و فراگیر جامعه و جهانی که در آن سیاه و سفید زندگی می کند ماده” Nord نوشت.

 

مردم در رسانه های اجتماعی در حال گسترش کلمه در مورد اعتصاب با هشتگهای #ShutDownAcademia, #ShutDownSTEM و #Strike4BlackLives.

بنیادی نهاد از جمله انجمن فیزیک آمریکا و برجسته مجلات علمی “طبیعت” و “علم” بسته روز چهارشنبه در همبستگی با اعتصاب.

“ما می دانیم که طبیعت یکی از نهادهایی که مسئول تعصب در تحقیقات و بورس تحصیلی” مجله در توییتر نوشت. “ما متعهد به همکاری برای پایان دادن به ضد سیاه و شیوه ها در تحقیقات است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme