این سرزمین

این سرزمین: مرز که کشش از پکن به بنسنهورست
سپتامبر 5, 1989

من می توانم کشته شده اند که در گوشه خیابان در بنسنهورست. و آن گوشه دقیقا جایی است که ما بخشی شرکت — “من” هستم نه شما مگر اینکه شما به اشتراک گذاشتن میراث من و شبیه من است. من “من” است ضرب خاص: من یک قهوه ای پوست نوادگان برده آفریقایی holocausted Cherokees و نامرئی اروپایی ها و من در نفرت و ترس و غبطه می خوردند جهان بیش از. تعریف من ،

دموکرات ها در بنسنهورست و چین به توافق برسند: “مردان سیاه و سفید بهتر اقامت در خارج از باغ ما.” بسیاری از افراد فراموش کرده اند antiblack چینی شورش قبل از میدان تیان آن من; مانند خود بروکلین همتایان چینی دانش آموزان که می تواند مقدس در چند ماه توسط مشتاق ایالات متحده مطبوعات فریاد زد: message: “ما زنان ما چمن. شما تجاوز در هر دو ما به شما را بکشند. (سعی کنید به ما.)” زمانی که من در آن دانه های سیاه و سفید عکس در اخبار روزانه و ارسال آن پسر مرده بدن دراز کشیدن بر روی یک برانکارد ذهن من می خواهد به گریه اما چشم من نمی خواهد به من اجازه. چشم من بیش از حد خسته — آنها را دیده ام این شات قبل و آنها بیش از حد به آن استفاده می شود.

من در یک محله طبقه متوسط ردیف خانه در برانکس به نام یستچستر. هنگامی که پدر و مادر من نقل مکان کرد و در بلوک ما بود و تقریبا همه سفید بود که در سال 1968. بسیاری از فرزندان من قهوه ای شد و تنها نیمی نسل فقط بالاتر از من بود “چند فرهنگی” وجود دارد که فرانکی و والری (ایتالیایی) وجود دارد جنیفر (جامائیکا) وجود دارد سیندی و شکوفه (چینی) ، اما در گروه زیر وجود دارد ما — شیدا رادنی Orchid, والری, Albert کری — و ما همه قهوه ای است.

آیا پدر و مادر زمزمه هشدار در فرزندان خود را گوش کنید ؟ من نمی دانم, اما من می دانستم که در اوایل به دور ماندن از محله درب بعدی: آنها دوست ندارند مردم سیاه و سفید. من مطمئن هستم که زمانی که من شروع به تأمل در هشدارهای’ معنی و من نمی دانم وقتی که نژادپرست کلماتی مانند گینه یا wop وارد آگاهی من, اما من نمی دانم که من عملا دنیا را با نگرانی در مورد طبقه متوسط ایتالیایی محله بعدی به خود من است.

محله خود را همیشه پاک تر از ما خانه های خود را بهتر نگه داشته است. (بودند وانت زباله های خود را بیشتر به طور منظم ؟ آیا آنها احترام اموال خود را بیش از ما بود ؟ آیا کسانی که مقدس سفید خیابان فقط به نظر می رسد cleaner) پدر و مادر من سوار ما به و از کتابخانه خود را در منطقه از آنجا که شعبه خود را تا به حال کتاب های بیشتر و مردم بازگشت آنها را بینام و نشان. پدر و مادر من همیشه خریداری بستنی نوعی پارچه ابریشمی کیک برای جشن تولد از نانوایی در محله خود را و ما آنها را استخدام به عنوان لوله کشی و صفحه اصلی بهبود پیمانکاران به دلیل “آنها مراقبت به هر آنچه که آنها انجام می دهند.”

اما چیزی شوم مخفی زیر همه که نوعی پارچه ابریشمی پشت آن شسته و رفته باغ گل در داخل آن تمیز کردن آجر خانه. و که شوم چیز زمزمه ماندن. فقط خود را سبز نه سیاه و سفید خود را با تشکر از شما. دور ماندن. زمانی که من در حدود 12 شروع کردم به شنیدن داستان در مورد برادران گرفتن گه لگد از آنها برای رقص بیش از حد به خوبی با رنگ سفید ، راه رفتن گذشته یک زمین بسکتبال در محله خود را شنیدم کلمه “کاکاسیاه” پرتاب من به عنوان اگر در مکالمه. من نگاه مستقیم به جلو راه می رفت و در خانه است.

آن را بیش از حد ساده بگویم که همه آن مردمی بودند نژادپرستانه قاتلان یا آن محله ها فی نفسه هستند و هر خطرناک برای مردان سیاه و سفید از دیگر nonblack محله. در تجزیه و تحلیل ساده به نظر می رسد همیشه دروغ — که ثابت کند که جرم و جنایت در محله سیاه و سفید ندارد برخی از ظریف سیاه و سفید-dissing-سیاه علت برخی از کاکاسیاه-ain’t-ارزش-گه-به هر حال بعد? اما در مورد این که آمریکایی محله درب بعدی را به معدن می توان گفت این است: سیاه به معنی کثیف, سیاه خاک همه چیز سیاه است ناخواسته.

وجود دارد اثبات: ویلی ترکان ریچارد اکنا ساموئل اسپنسر مایکل گریفیث, Derrick آنتونیو Tyus — و در حال حاضر Yusef هاوکینز.

“آنها niggers را خراب کردن ما تمیز ، گه خیلی خسته و رایج است. کشته شدن یک قطعه از من. باعث می شود من می خواهم به holler, اما من می توانم: بیش از حد کار را انجام دهد. من می خواهم به گریه. ■

بعدی: “Married to The Mob: عاقل پسر Wannabes” توسط علامت گذاری به عنوان Bauman و Samme Chittum

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر