“این شروع یک جنگ سرد جدید,’ سابق مغلوب ساختن پیشی جستن تجارت ایران از افزایش چین-آمریکا تنش

افزایش تنش بین ایالات متحده و چین — را بدتر ساخته شده توسط coronavirus همه گیر است — شروع یک جنگ سرد جدید سابق ارشد کاخ سفید تجارت ایران Clete ویلمز گفت: در روز سه شنبه.

“واقعیت این است که تنش بین ایالات متحده و چین در حال افزایش قابل ملاحظه ای در لحظه” ویلمز سابق معاون مدیر شورای اقتصاد ملی گفت: CNBC “Squawk Box آسیا است.”

“من می دانم که مردم ناراحت کننده با اصطلاحات اما من فکر می کنم ما باید صادقانه و تماس این آنچه در آن است و این شروع یک جنگ سرد جدید است و اگر ما مراقب همه چیز می تواند بسیار بدتر,” او اضافه شده است.

در میان آخرین اختلافات بین واشنگتن و پکن است که منشاء coronavirus نیز آلوده کرده است که بیش از 3 میلیون نفر کشته و بیش از 250000 نفر در سراسر 187 کشور و سرزمین با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

این ویروس برای اولین بار پدید آمده در شهر ووهان قبل از گسترش در سراسر جهان — و شده است وجود دارد رشد خشم در سطح جهانی بیش از, چگونه چین به کار گرفته شده در آن شیوع.

… من فکر می کنم ما باید صادقانه و تماس این آنچه در آن است و این شروع یک جنگ سرد جدید است و اگر ما مراقب همه چیز می تواند بسیار بدتر است.

Clete ویلمز

معاون سابق مدیر شورای اقتصاد ملی

در ایالات متحده منتقدان ادعا پکن نیست در صف مقابل در مورد خطرات ناشی از این ویروس بیش از حد آهسته به پاسخ و گزارش میزان شیوع در درون مرزهای آن.

در هفته گذشته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او بر این باور است که چین را “اشتباه” بود و علت همه گیر جهانی, در حالی که وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: “مقدار قابل توجهی از شواهد” نشان می دهد که ویروس سرچشمه در ووهان آزمایشگاه.

چین را رد کرده است بسیاری از کسانی که ادعا می کند و در زمان به نظر می رسد به تلاش برای تبدیل جداول اطراف ادعا که ارتش ایالات متحده ممکن است به ارمغان آورده اند این ویروس به ووهان.

در سرمقاله منتشر, دوشنبه, دولت, رسانه های جهانی بار گفت Pompeo اتهام که این ویروس سرچشمه در یک آزمایشگاه بود “و اساس است.” همچنین ادعا شده که Pompeo شد تلاش برای بد نام کردن چین برای کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن دریافت رای.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت همچنان به تعامل بی سابقه تبلیغات جنگ در حالی که تلاش برای مانع تلاش جهانی در مبارزه با COVID-19 همه گیر” سرمقاله بخوانید.

“هدف نهایی این است که برای برنده شدن در انتخابات. اگر آمریکا خشم و نارضایتی پدید آمده با توجه به واشنگتن بی کفایتی بیش از چگونه آن را به کار گرفته همه گیر و سپس مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از دست خواهد داد در ماه نوامبر” به آن اضافه شده است.

همه چیز در مورد انتخابات

حتی در ایالات متحده وجود دارد ادعا می کند که برگ برنده دولت شعارهای علیه چین افزایش یافت در طول این بیماری همه گیر به این دلیل که رئیس جمهور نیاز به پیدا کردن کسی برای سرزنش ضعیف اقتصاد از رفتن به انتخابات گفت: ویلمز در حال حاضر یک شریک در قانون شرکت Akin Gump.

اما چنین بیانیه “کمی بیش از حد زیبا و دلفریب,” او اضافه شده است.

“واقعیت این است که … این است که یک مایل دور شده است وجود دارد رشد نا امیدی با چین سیاست های اقتصادی و چین تا حد زیادی به پاسخ برای وقتی که می آید به coronavirus به عنوان خوب,” او توضیح داد.

ایالات متحده و چین تا به حال در دو سال گذشته درگیر در یک جنگ تجاری سیلی مقادیر قابل توجهی از تعرفه اضافی در هر یک از دیگر محصولات است. که پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در زمان هدف در چین شیوه های اقتصادی از جمله اتهام سرقت مالکیت معنوی و مطلوب سیاست های شرکت های دولتی.

ویلمز که چپ و موقعیت خود را در کاخ سفید در سال گذشته بود که بخشی از ایالات متحده آمریکا تیم مذاکره کننده با چین است. او گفت که بیش از تعرفه که تهمت نیز در معرض تهدید است — نه پاسخ به بسیاری از مسائل مربوط به چین است.

اما او اشاره کرد که ایالات متحده نیز با توجه به گزینه های دیگر مانند بررسی منشاء ویروس و اینکه آیا چین را تلاش برای سرپوش گذاشتن بر شیوع و آن را در چین علاقه به همکاری می نماید.

“من یکی نیست به فروختن تئوری های توطئه اما واقعیت این است که اگر آنها چیزی برای پنهان کردن چرا آنها را تهدید به مقابله به مثل در برابر استرالیا و چرا آنها را تهدید به مقابله به مثل در برابر اتحادیه اروپا و ایالات متحده که (هستند) به سادگی گفت: با وجود نیاز به بررسی در اینجا,” او گفت:.

“من واقعا فکر می کنم این امر می تواند در چین علاقه به نوع شماره گیری کردن این فشارها و متعهد به بین المللی تحقیقات,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme