این شرکت به طور کامل از راه دور با 1,300 کارکنان قبل از coronavirus — در اینجا چگونه آن را انجام

بنیانگذاران GitLab, Dmitriy Zaporozhets و سید Sijbrandij

GitLab

بسیاری از شرکت ها تا به حال یک بار تنظیم به عنوان تمام کارکنان خود را نقل مکان کرد و به کار از راه دور.

که این مورد برای GitLab یکی از جهان بالا شرکت نرم افزار شروع یو پی اس. این هیچ دفاتر. آن بوده است از راه دور پس از شروع آن در سال 2014.

بنابراین زمانی که این بیماری همه گیر به نظر می رسد GitLab آماده شد. کارکنان در حال حاضر فضاهای کافی در خانه که در آن آنها می تواند کار کند.

مانند بسیاری از کسب و کارهای دیگر GitLab متکی مجازی و ابزارهای ارتباطی مانند شل و زوم. کارکنان فقط با استفاده از این ابزار در یک راه بسیار خاص.

آنها به دنبال سیاست هایی در چیدن صحیح emojis واکنش به پیام های چت و تخصیص یک تعداد معینی از دقیقه برای قرار دادن تماس های ویدئویی. وب سایت خود را به طور منظم پست ها و به روز رسانی دستورالعمل های دقیق در مورد چگونه به پردازنده جدید کارمندان و دوستان سیستم نگه می دارد استخدام های جدید از غرق شدن. بسیاری از فعالیت های این شرکت وارد شده در GitLab خود نرم افزار منبع باز است که شرکت ها می توانید استفاده کنید برای مدیریت کد منبع. در شخص تجمعات نادر است.

“ما می خواهم با هم یک بار در در حالی که با زندگی مردم نزدیک و در حدود یک بار در هر 9-10 ماه با شرکت تمام” گفت: کار van der Voort سابق محصول معاون رئیس جمهور در GitLab در یک ایمیل ،

“آن لحظات بزرگ بودند برای رسیدن به می دانم که دیگر طرف مردم اما مسلما ما در حال حاضر مشغول به کار بر روی است که بسیاری از طریق گاه به گاه بیشتر زوم تماس بگیرید.”

حتی اگر برخی از کارکنان شده است مراقبت از فرزندان خود در بالای موجود خود مسئولیت بهره وری به ضرب گلوله پس از Covid ضربه GitLab از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Sid Sijbrandij گفت CNBC در مصاحبه ای در روز دوشنبه.

“پس از مصاحبه با مردم, به نظر می رسد آنها خسته شده,” او گفت:. “وجود ندارد بسیار دیگری برای انجام بنابراین افرادی که تمایل به کار بیشتر برای مقابله با آن است.”

و این نیست که برخی از گروه های کوچک. GitLab بیش از 1300 کارمند پس از مطرح $436 میلیون از گلدمن ساکس و دیگر سرمایه گذاران. Sijbrandij می خواهد به مطمئن شوید که کارکنان با هم ماندن و احساس می کنم بیش از حد جدا شده است. وجود دارد جدید روزانه قدردانی و سلامت روان کانال های شل و به زودی وجود خواهد داشت یک روز هنگامی که اعضای خانواده قادر خواهد بود برای پیوستن داخلی زوم تماس.

“با بچه ها در خانه بچه ها فوق العاده کنجکاو,” او گفت:.

GitLab کارکنان گاهی اوقات نگه مضمون اجتماعی تماس بیش از زوم.

GitLab

شفافیت و تاریخ IPO

یکی از GitLab شش هسته ای ارزش های شفافیت است.

GitLab را در چارت سازمانی عمومی است. آن زیرساخت ها و بازاریابی طرح های عمومی هستند. و کارکنان به طور مداوم در مشاوره و به روز رسانی در دسترس عموم کتاب برای همه شیوه ای از عملیات شرکت. وجود سابقه نسخه های گذشته از اسناد و مدارک است که نشان می دهد که چه چیزی گفته. ایده این است که چیزهایی را که کسی در داخل GitLab می توانید بررسی در راحتی خود را. که باعث می شود آن را کمتر مهم برای حضور در هر تماس تصویری مثلا.

Van der Voort که شروع روند استخدام کارمندان در بسیاری از کشورها دوست game, این استراتژی داشتن همه چیز بود به طور پیش فرض باز در حالی که او در GitLab. او فکر می کند آن را یک نیاز برای یک کاملا از راه دور شرکت. “این باعث می شود آن را بنابراین شما لازم نیست به اجرا” چه کسی می تواند به من اجازه ببینید این چیزی است ؟ ‘ موضوع می دهد و اعتماد و مالکیت به تمام کارکنان,” او نوشت.

یکی از مهم ترین صفحات در GitLab کتاب آدرس استراتژی شرکت در سراسر رفتن ، در سال 2015 زمانی که آن را هنوز هم یک شروع کوچک تا GitLab فاش کرد که در آن در نظر گرفته شده به عمومی در چهار شنبه 18 نوامبر سال 2020 است. ویژگی شگفت زده مردم است. آن را نشان داد خارج از شرکت به معنای کسب و کار. برای کارکنان این بدان معنی است که حتی اگر آنها می تواند کار از خانه آنها را باید جدی در مورد ساختمان و فروش محصولات است که بسیاری از مردم مایل به پرداخت هزینه برای.

سپس coronavirus پدید آمده است. در ماه مارس سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد و آن را یک بیماری همه گیر و کسب و کار در سراسر جهان روشن به عملکرد از راه دور به عنوان GitLab انجام داده بود ، شاخص سهام کاهش یافت و به داد اقتصاد و مردم خود را از دست داده مشاغل در شرکت های فن آوری و در صنایع دیگر. برخی از GitLab مشتریان تاخیر در خرید کاهش می یابد و یا سفارشات خود را.

با شانس کشیدن موفق در بازار اولین بار در سال 2020 به دنبال کمتر از برخی کارکنان شروع به پرسیدن Sijbrandij مورد GitLab خود اظهار داشت IPO طرح Murph گفت.

در مارس 13, GitLab سر از روابط سرمایه گذار تونی Righetti که قبلا فرار روابط سرمایه گذار در نرم افزار مانیتورینگ نرم افزار جدید شرکت Relic ساخته شده یک تغییر به GitLab کتاب. IPO جزئیات زمان بندی حذف شدند.

“ما همچنان به این باور است که به عنوان یک شرکت عمومی است که بخشی جدایی ناپذیر از تحقق ماموریت ما” زبان جدید گفت. “به عنوان یک شرکت عمومی GitLab بهره مند از افزایش آگاهی نام تجاری دسترسی به سرمایه سهامداران نقدینگی استقلال و شفافیت است. گفت: قدرت ما در مدل کسب و کار را قادر می سازد ما طول و عرض جغرافیایی در انتخاب مطلوب ارائه عمومی محیط زیست می شود و نه مدیون به یک تاریخ خاص است. به منظور حفظ انعطاف پذیری مورد بحث در این بخش ما را انتخاب کرده اند به حذف تاریخ قبلا هدفمند برای این اهداف است.”

در حالی که این ممکن است مانند شرکت hid اطلاعات قابل توجهی از مردم Murph گفت که با تغییر آن GitLab بود, در واقع, شفاف. GitLab تعهد به شفافیت و آن استفاده از نرم افزار است که سیاهههای مربوط به تمام تنظیمات باعث می شود آن را ممکن است برای دیدن که بهینه سازی IPO زبان و هنگامی که.

برای Sijbrandij هدف خدمت کرده بود هدف خود را برای GitLab. این رشد به بیش از 100 میلیون دلار سالانه درآمد در محدوده زمانی معین.

“امروز ما به اندازه کافی درآمد برای رفتن,” او گفت:. این شرکت با استخدام افرادی مانند Righetti که می دانند چگونه شرکت های دولتی به کار گیرند و مشخص شد که داشتن یک IPO تاریخ بود نه یک ایده عالی است. بنابراین تاریخ از بین رفت.

GitLab داده نشده است تا در آن هدف از بودن در داد و ستد عمومی هر چند با وجود داشتن هیچ دفاتر.

“ما از زمانی که ما و بازار آماده هستند. ما نمی خواهد به شما یک سر درست مانند هر شرکت دیگر گفت:” Sijbrandij.

تماشا کنید: برای شرکت هایی که کار می کنند از راه دور فضای اداری ‘غیر ضروری’ استخدام مدیر عامل می گوید:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر