مشاغل زیان مربوط به کروناویروس و دولت تحمیل تعطیلی کسب و کار طراحی شده به سرعت گسترش آن کوتوله اشتغال کاهش دیده می شود در دوران قبل از ایالات متحده رکود را با سرعت و شدت.

ضرر و زیان پس از کار در ایالات متحده به اوج خود رسید و در ماه فوریه کاهش نشان بیش از 14 درصد به وزارت کار داده و بیل مک براید, نویسنده وبلاگ خطر محاسبه شده. که گرفتهای حتی این کار زیان دیده در طول رکود بزرگ زمانی که اقتصاد ایالات متحده از دست داد شمالی 6 درصد از اوج خود اشتغال از سال 2007.

وزارت کار ایالات متحده در ماه آوریل سال 2020 شغل گزارش نشان داد که اشتغال سقوط با 20.5 میلیون در ماه گذشته در حالی که نرخ بیکاری پرورشی به 14.7% رکورد در سطح پس از جنگ جهانی دوم دوران.

بسیاری از دولت های ایالتی دستور داده اند که کسب و کار برای نزدیک به سرعت گسترش Covid-19. فرمانداران از نیویورک به کالیفرنیا دستور داد یک نوار گسترده ای از تجارت خود بسته سازندگان: کتاب فروشی ناهار خوردن در رستوران ها و گل فروشی ها در سراسر مارس و آوریل.

بیشتر بخوانید از CNBC coronavirus پوشش در اینجا. اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی