یک گروه از ارائه دهندگان خدمات پزشکی جمع آوری و در گالوپ هندی, مرکز پزشکی

منبع: Nate Teismann

دکتر جین شریف مشغول به کار در سراسر جهان به عنوان یک طب اورژانس پزشک. بنابراین زمانی که در بیمارستان که در آن او کار می کند, UC San Francisco پرسید اگر کسی مایل بود به پرواز به ملت ناواهو و کمک به افزایش Covid-19 شیوع او مشتاقانه داوطلب.

ملت ناواهو که گزارش آن Covid-19 مورد در اواسط ماه مارس دیده است عفونت نرخ سرانه در میان بالاترین در کشور است. تا کنون وجود داشته است 8,000 موارد و بیش از 300 مرگ و میر. رزرو است که خانه را به بیش از 170,000 مردم است که گسترش در سراسر متنوع چشم انداز صحرا از یوتا و آریزونا و نیومکزیکو. مردم با مراجعه به خود را به عنوان دینه.

شریف رفت و به کار در ملت ناواهو بیمارستان — گالوپ هند مرکز پزشکی در نیومکزیکو — به عنوان بخشی از گروه دوم ساخته شده است که سفر در خارج از UCSF. گروه اول وارد شده در ماه آوریل پس از پاسخ به یک تماس از ملت ناواهو رئیس جمهور جاناتان Nez برای سلامت کارگر تقویت. که در اطراف همان زمان به طور مشابه به اندازه گروه از ارائه دهندگان خدمات پزشکی از UCSF ساخته شده راه خود را به نیویورک است.

شریف گروه وارد شده است. او بلافاصله تحت تاثیر قرار با اقدامات انجام شده به اطمینان حاصل شود که بیشتر بیماران می تواند دیده می شود در سایت. “آنها قرار داده بود تا ورق پلاستیکی و موانع را به دو برابر ظرفیت در اتاق اورژانس و پس از آن گرفته شده بیش از یک درمانگاه اطفال” او به یاد می آورد. “نیز وجود دارد چادر خارج برای کمتر بیمار بیماران است.”

هنوز هم بسیاری از Covid-19 بيمار مجبور به انتقال به بزرگتر امکانات در آلبوکرک نیومکزیکو یا چوب پرچم, آریزونا, اگر سلامتی خود را رو به وخامت گذاشته. اغلب شریف را به تماس بگیرید تا سه تا چهار بیمارستان های مختلف در این مناطق برای پیدا کردن فضا برای او بیمار بیمار است. در حال حاضر با افزایش موارد در آریزونا نجیب نگران است آن را تبدیل به حتی بیشتر به چالش کشیدن برای بیماران به مراقبت های ویژه نیاز دارند.

شریف و همکاران او بوده است در سان فرانسیسکو برای چند هفته اما او می گوید: تجارب خود را ثابت یادآوری است که Covid-19 یک “بیماری وحشتناک” را به عنوان او درمان ده ها تن از بیماران که درد و رنج.

اما او همچنین تاکید کرد که این یک بیماری است که به طور نامتناسبی تحت تاثیر جمعیت های خاص بیش از دیگران از جمله گروه های کم درآمد و جوامع از رنگ.

اجتماعی و نابرابری اقتصادی

ملت ناواهو است که تجربه اجتماعی و نابرابری اقتصادی برای چندین دهه بوده است به ویژه آسیب پذیر است.

بزرگ swathes از جمعیت در معرض خطر عوارض جدی از Covid-19: بیش از یک سوم رنج می برند از شرایط پزشکی مزمن از جمله دیابت و بیماری های قلبی. با توجه به CDC سرخپوستان آمریکایی و بومیان آلاسکا بيشترين شيوع ديابت در ایالات متحده بیش از دو برابر است که از non-اسپانیایی سفیده.

یک گروه از ارائه دهندگان پوشیدن ماسک در گالوپ هندی, مرکز پزشکی

منبع: دکتر Nate Teismann

اما فاقد خدمات اساسی است که بسیاری از ساکنان ایالات متحده را برای اعطا دیگر بیشتر با فشار دادن مشکل است.

شریف به یاد می آورد که چگونه یکی از بیماران او یک مرد در نزدیکی سن 70 شده بود بیمار با Covid-19 و از بیمارستان مرخص شده بعد از یک بازیابی. خانه اش بود 30 مایل دور و او تا به حال هیچ راهی برای تماس با خانواده خود را. بنابراین او شروع به راه رفتن به خانه در گرما فروزان در نهایت سقوط از کم آبی است.

پس از برداشت توسط امدادگران بیمار بررسی شد دوباره به بیمارستان که در آن او بود و به تازگی مرخص شده است.

“او یک ماشین نیست یا یک تلفن و او نیز دیابتی و انسولین,” او گفت:. “متاسفانه این یک نسبتا داستان آشنا.” شریف با اشاره به این که وجود یک سرویس در دسترس فراهم می کند که حمل و نقل به نوجو بیماران اما کامل نیست. گاهی اوقات وجود ندارد سوار در دسترس و یا بیماران داده نشده شماره تماس بگیرید.

بسیاری از نوجو زندگی در خانواده های پر جمعیت را با خانواده خود را که در آن ویروس می تواند به سرعت گسترش و بیش از یک سوم عدم دسترسی به آب در حال اجرا در یک زمان هنگامی که این مهم به دست خود را بشویید. علاوه بر تخلیه آب اغلب می تواند به معنای شکستن اجتماعی فاصله دستورالعمل. وجود دارد تنها در حدود یک دوجین از فروشگاه های مواد غذایی و جوراب زنانه ساقه بلند با پایه منابع غذایی می تواند به معنای یک ساعت رانندگی است.

“همه چیز بدتر شده است این واقعیت است که در این جامعه درصد بالایی از خانه ندارد و برق و آب در حال اجرا,” دکتر گفت: Nathan Teismann اضطراری مراقبت پزشک در UCSF.

“نیز وجود دارد نسبتا قابل ملاحظه جمعیت بی خانمان نرخ بالای بیماری مزمن و سلامت رفتاری چالش ها – که برگرفته شعله های آتش از Covid-19.”

همه پزشکان و پرستاران توافق کردند که دولت باید انجام دهد به مراتب بیشتر برای محافظت از این جمعیت. شریف در ادامه به نگرانی در مورد کمک های مالی در حال اجرا است. او احساس کردند که حداقل وجود دارد نیاز به بودجه برای موبایل, واحد بهداشت پس از ارائه دهندگان می تواند بازدید از بیماران در خانه های خود و همچنین دسترسی بهتر به آب تمیز. او اصرار سیاستگذاران به در نظر گرفتن راه حل های سراسر مسکن وجود دارد گزینه های بیشتر در دسترس برای افراد مبتلا به Covid-19 با خیال راحت جدا.

“این ممکن است گران شود, گزاره, اما ما در حال صحبت کردن در مورد یک حق اساسی بشر برای چیزهایی مانند دسترسی به آب آشامیدنی,” او گفت:.

دکتر تارا Sood, یک متخصص طب اورژانس به یاد می آورد که چگونه یکی از بیماران آزمایش مثبت بود اما گفت به بازگشت به خانه به بهبود می یابند.

پس از صحبت با او را از یاد او زندگی می کردند در یک اتاق واحد با همسر و دو نفر دیگر ساخت آن نزدیک به غیر ممکن است برای او برای منزوی کردن خود است.

“خوشبختانه ما او را در یک اتاق هتل,” او گفت:. اما دکتر Sood اشاره کرد که “وضعیت اجتماعی و اقتصادی” نقش بزرگی در هر دو Covid-19 قرار گرفتن در معرض و بازیابی. “وجود دارد بنابراین بسیاری از بیماران به زندگی در خانه های با هشت نفر دیگر با هیچ جای دیگری برای رفتن” او گفت:.

گالوپ هندی پزشکی مرکز اورژانس ورودی

منبع: دکتر Nate Teismann

این بیمارستان که در خدمت نوجو بيماران انجام یک “قهرمان کار” به گفته شریف از ساخت بیشتر از آنچه که آنها تا به حال. در گالوپ هند مرکز پزشکی وجود دارد ورق پلاستیکی استفاده می شود برای افزایش اورژانس فضا و استفاده مجدد برنامه با چهره سپر. نیز وجود دارد راه حل های خلاق برای ابداع لباس.

اما نیاز به بداهه نوازی نشان داد که زمینه ای کمبود منابع.

“ما همیشه در آستانه outstripping لوازم” گفت: Teismann بود که کار در بیمارستان در اواسط ماه ژوئن. “من به طور مداوم تعجب در حالی که من وجود دارد ‘امروز روز است که هیچ وجود ندارد ICU تخت’?”

شریف معتقد است که وجود دارد نیاز به یک راه حل دراز مدت برای اطمینان حاصل شود که بیمارستان ها در ترین و فقیرترین مناطق روستایی باید دسترسی کافی به تجهیزات حفاظتی. کمک های مالی می تواند خشک به خصوص که آمریکا بیمارستان های بزرگتر تقلا برای لوازم.

حس انزوا

یکی از نشانه های Covid-19 می گویند پزشکان و پرستاران انزوا است که بسیاری از بیماران تجربه می کنند. در زمان خود با ملت ناواهو آنها ملاقات با افراد بیمار که نمی صحبت به زبان انگلیسی هست. و آن را دشوار است برای برقراری ارتباط با آنها را اگر یک مترجم در دسترس نیست.

بسیاری از آنها جدا شده از خانواده خود-اعضای ندارد تلفن های همراه. برخی از بیماران پرواز به مکان های نا آشنا از جمله به بیمارستان های بزرگتر در کشورهای دیگر که تنها خود را افزایش حس تنهایی. برخی از این بیماران به پایان رسید تا در هواکش و هیچ کس نمی تواند آنها مراجعه حضوری بدون کافی دنده محافظ.

“این وحشتناک و این که چگونه ما انتظار داریم که زندگی کسی را به پایان گفت: Sood.

“این فوق العاده انعطاف پذیر و با اراده مردم و آنها را پشت سرگذاشته و برای خود برای چندین دهه” گفت: نجیب. “وجود دارد و یک حس قوی از جامعه” او اشاره کرد و اضافه کرد که از آن ساخته شده آن را تنها بیشتر به چالش کشیدن برای مردم جدا شود از دوستان نزدیک و خانواده-عضو دارد.

تمام پزشکان و پرستاران گفت: آنها تا به حال بیمارانی که در دهه بیست سالگی و سی سالگی که نیاز به در بیمارستان بستری شود اما اکثریت بودند ، تعداد بسیار کمی از افراد کشته شده در این بیمارستان به عنوان بدحال شد و انتقال به مکان های دیگر. اما در خصوص دلخراش مورد یک بیمار شریف را در اواخر دهه شصت از دست داده آگاهی و درگذشت در ماشین در راه به بیمارستان.

“این بیماری همه گیر نخواهد بود دیکته شده توسط انسان اولویت’

پزشکان و پرستاران از بازگشت از ملت ناواهو باید یک پیام برای به اشتراک گذاشتن برای همکار خود آمریکایی ها. همانطور که از این ماه مقامات گزارش ثبت موارد Covid-19 و دانش سطحی از کشورها شده است به ضربه بسیار سخت توسط ویروس. در همان زمان مردم خارش برای از سرگیری زندگی عادی — و برخی از محققان آن را به نام “همه گیر و خستگی.” در برخی از نقاط کشور وجود دارد گسترده و بی میلی به پوشیدن یک ماسک و یا به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل.

“اگر شما در جوان شما به سیستم ایمنی بدن از گرفتن بدحال گفت:” نجیب. “پوشیدن یک ماسک صورت باید جدی گرفته شود و اجتماعی فاصله باید جدی گرفته شود.”

“فقط به خاطر اینکه شما در حال تجربه آن (Covid-19) شخصا به این معنا نیست که تکه های عظیم از جمعیت نیست” گفت: سارا قیصر یک پرستار پزشک. قیصر گفت که او مشاهده ناواهو زیر عمومی دستورالعمل های بهداشتی به عنوان بهترین آنها می تواند و بسیاری از آنها به شدت نگران سلامت و ایمنی از اعضای خانواده.

“مردم خسته اما متاسفانه این دوره از این بیماری همه گیر نخواهد بود دیکته شده توسط بشر در اولویت” اضافه شده Teisman. “به جای آن به دنبال خواهد داشت شناسی مسری تنفسی ویروس.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی