سناتور جمهوریخواه روز چهارشنبه تیمی را به کشتن اصلاحیه معرفی شده توسط دموکرات ایالت پتی موری که گسترش پرداخت مرخصی استعلاجی به میلیون ها نفر از کارگران ایالات متحده از سمت چپ از هر دو حزب coronavirus امداد بسته است.

هر جمهوریخواه در حال حاضر برای رای 51 در مجموع رای برابر قانون در حالی که هر سنا از حزب دموکرات رأی مثبت دادند.

Sens. کوری گاردنر (R-Colo.) و ریک اسکات (R-Fla.) تنها سناتور که رای ندادند در متمم قانون اساسی که تضمین شده دو هفته از پرداخت مرخصی استعلاجی و همچنین 12 هفته از پرداخت, خانواده و پزشکی را ترک و به ایالات متحده تمام کارکنان و پیمانکاران مستقل.

“[پنجاه و یک] سناتور جمهوریخواه فقط رای دادند در برابر اصلاحیه… که گسترش یافته اند پرداخت می شود ترک به میلیون ها نفر از آمریکایی ها از سمت چپ بسته ایم” مترقی حمایت گروه تقسیم. “اجازه دهید که غرق در.”

“اگر یکی از این جمهوری خواهان (یا دو!) خود سناتور” گروه اضافه “تماس دفتر خود را در حال حاضر و به آنها بگویید که شما را دیدم رای خود را و شما نمی خواهد که به آنها رای دادند در برابر موری متمم به گسترش پرداخت مرخصی استعلاجی به میلیون ها نفر از آمریکایی ها: 1-855-980-2355.”

کامل coronavirus امداد بسته به طور رسمی شناخته شده به عنوان خانواده اولین Coronavirus پاسخ عمل به راحتی به تصویب مجلس سنا بعد از ظهر چهارشنبه با رأی 90-8 و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پس از آن امضا اندازه گیری به قانون است.

در حالی که تماس با آن یک فوریت مورد نیاز مرحله اول ترقی خواهان با انتقاد از این قانون به عنوان محزون می خوانی ناکافی داده شده است که آن را تنها فراهم می کند پرداخت می شود مرخصی استعلاجی به حدود 20 درصد از ایالات متحده آمریکا بخش خصوصی نیروی کار در حالی که به استثنای کارگران در شرکت با بیش از 500 کارمند است.

در یک سخنرانی در مجلس سنا طبقه جلوتر از روز چهارشنبه رای موری تن به تن او متمم به عنوان یک “عرف عام گام” خواهد بود که خوب برای هر دو کارگران و کسب و کارهای کوچک. اصلاح شد و یک نسخه اصلاح شده از پرداخت عمل ترک که موری معرفی پنج شنبه در کنار سناتور. کریستن جیلیبرند (D-n. y.) و تشکر. رزا DeLauro (D-Conn.).

“آن چیزی که برای انجام مناسب برای اقتصاد ما و برای سلامت عمومی است و ما باید آن را انجام داده در اسرع وقت” موری گفت. “اگر ما این کار را انجام نمی اگر ما اجازه این فرصت را از لغزش ما ارسال یک پیام را به ترس مردم در سراسر کشور است که ما هنوز هم در حال حاضر به اذعان دامنه این فاجعه ما شاهد گشوده است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی