موضوعی ETFs در حال داغ. تحلیلگران ارزیابی بازار جدیدترین عزیزان

موضوعی ETFs می روند.

از تلاش های متعدد به لیست bitcoin ETF به ظهور و فلات شاهدانه بر اساس بودجه موضوعی ETFs در حال رشد در محبوبیت در سال است. به تازگی تمرکز معطوف به عصر جدید فن آوری های مانند محاسبات ابری, هوش مصنوعی, fintech و رسانه های اجتماعی به عنوان به خوبی به عنوان علل اجتماعی از جمله حفاظت از محیط زیست و حقوق مدنی.

با توجه به جهانی X که ریاست بیش از یک مجموعه از موضوعی ETFs از جمله جهانی X محاسبات ابری ETF (CLOU) و جهانی X رباتیک و هوش مصنوعی ETF (BOTZ) دارایی های تحت مدیریت در موضوعی ETFs هستند تا 65 درصد سه ماهه چهارم.

“ما واقعا فکر می کنم موضوعی ETFs در اینجا به ماندن” تاد Rosenbluth ارشد مدیر ETF و صندوق پژوهش در CFRA تحقیقات گفت: CNBC “ETF لبه” در روز دوشنبه.

او برجسته WisdomTree محاسبات ابری صندوق (WCLD) اول اعتماد نزدک Cybersecurity ETF (CIBR), Ark سرمایه گذاری را ژنومی انقلاب ETF (ARKG) و iShares جهانی انرژی پاک ETF (ICLN) به عنوان فقط چند نام که به تازگی دیده می شود از سرمایه گذاران.

“آنها نه تنها جایگزینی برای برخی از بخش ETFs شما در مورد صحبت کردیم اما اگر شما یک سهام سوارکار اسب دوانی شدن به من استفاده می شود به عنوان یک مشاور مالی این ETFs در ارائه مزایای تنوع در هزینه های نسبتا پایین و ساختار یک تجارت قادر به دریافت 30, 40, 50 نام برای دریافت قرار گرفتن در معرض” Rosenbluth گفت. “این واقعا یک مفهوم خوبی است.”

بخشی از درخواست تجدید نظر است و همچنین توانایی خود را برای تنظیم قرار گرفتن در معرض با توجه به دیدگاه های خود, کریس Hempstead, مدیر نهادی توسعه کسب و کار در IndexIQ گفت: در همان “ETF لبه” ،

“این همیشه در مورد هوش مصنوعی. این همیشه در مورد الکترونیکی وسایل نقلیه و چیزهایی مانند آن. گاهی اوقات موضوعی همچنین می تواند شامل یک راه برای بیان یک اضافه وزن و یا کمبود وزن در برخی موارد به ویژه در بخش” Hempstead گفت.

“ما در مورد بحث گسترده منفعل شاخص مانند مراقبت های بهداشتی و یا انرژی” او گفت:. “اما اگر شما می خواهید برای اضافه وزن سرطان, برای مثال, شما می توانید پیدا کردن یک موضوعی ETF که overweights کسانی که نام.”

کم نوسان و یا ارز-hedged محصولات نیز می تواند در نظر گرفته شود موضوعی همپستید گفت: با اشاره به شرکت خود IQ S&P عملکرد بالا پایین نوسانات باند ETF (HYLV).

“این نیز موضوعی راه برای ابراز نظر خود را در گسترده تر شاخص جهان مبتنی بر” Hempstead گفت.

اگر هر چیزی, موفقیت های اخیر از Direxion کار از خانه ETF (WFH) ثابت می کند که موضوعی ETFs در اینجا برای مسافت های طولانی Rosenbluth گفت.

پس از راه اندازی آن در ژوئن 25, WFH است تا نزدیک به 2 درصد است و تعلق حدود 62 میلیون دلار دارایی های تحت مدیریت.

“این است که فقط سه هفته. آن استفاده می شود [که] سرمایه گذاران در انتظار سه سال قبل از خرید ETF و سپس آنها شروع به رفتن به آن را زودتر هنگامی که آنها یک نگاه در زمینه منابع. سه هفته است که واقعا چشمگیر” Rosenbluth گفت. “این نشانه آن است که این ETF قطعا طنین انداز با سرمایه گذاران است.”

سلب مسئولیت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipal