سال 2: به سوی یک جامعه همجنسگرا

به سوی یک جامعه همجنسگرا
1 جولای 1971

تولدت مبارک, گی, آزادی, تولدت مبارک به شما! کودک دو سال و آهنگ خوانده شده توسط مارتا شلی و آلن جوان و جودی از نیویورک بین رفته گی, جبهه آزادی بخش تحت یک کریستوفر خیابان بنر پرتاب یک سنگ از استون وال در مسافرخانه پس از مدتها پیش و دور. کمک همراه با جشن حدود 6000 تولد مهمانان. آنها آمده ام تا از تورنتو و واشنگتن و هارتفورد و کلمب و امهرست و تمام پنج بخش و سیل کریستوفر استریت از شریدان مربع تقریبا به رودخانه, روز شنبه زیر روشن pansexual آسمان است. اوایل گی آزادی چهره — جری Hooze و کریگ رادول و مارتی نیکسون — آمده اند برای جشن. جوان جدی politicos. با پوشیدن عینک و toting کوله پشتی باس امثال Eben کلارک و Jean De Vente. “تولدت مبارک. زیبا نیست؟” “زیبا فقط زیبا است.” Happy birthday, happy birthday, happy birthday.

سیلویا از ستاره وجود دارد — و مارشا و Bebe و ناتاشا. زرد بالن در رشته چاپ شده و به مچ دست و هدبند. گاهی اوقات یک معافیت دور و مگس, تا, بیش, آزاد, رایگان و رفته است. جیل Johnston وجود دارد. او به من می دهد یک خرس آغوش گرفتن و می گوید: “گاهی اوقات من آرزو می کنم من یک مرد همجنسگرا” را به عنوان پیت فیشر و مارک روبین عبور و بازو در بازوی نوازشگر. Kate Millett می رسد. “این یک روز بسیار زیبای,” او می گوید. “یک روز بسیار مهم است. آن را فوق العاده, این تمام حس آزادی و شادی و سرخوشی. من احساس می کنم یک حس هویت مشترک با همه در اینجا. این یک احساس قوی و شاد و خوب است.”

رسانه ها, رسانه ها در همه جا. دهکده جهانی با یک خدمه چهار و زندگی و سلامت خبرنگاران که میرم زیر با ما در اطراف این هفته ها و رادیو ها و شبکه های تلویزیونی و تازه دوربین علاقمندان تیراندازی دور در جمعیت و در هر یک از دیگر. از پستو به رسانه ها و به اتاق نشیمن خود را. آمریکا مراقب باشید!

بزرگ رژه شروع می شود. یک مارشال فریاد “را پشت کریستوفر خیابان آزادی ثبت نام!” در جایی وجود دارد مشروط از Perth Amboy totes یک ورق با رنگ و stenciled: “رویای یک رویای واقعی, واقعی است, باز کردن درب به راه است که ما احساس می کنیم.” من یک گی یهودی انقلاب بنر و فعالان همجنسگرا داد لاندا و تمام کسانی که lambda پیراهن.

به عنوان پیشرفت مارس تا ششم خیابان, گذشته, فوم, لاستیک, شهرستان, گذشته, گل و گیاه بلوک بمانند آگهی ها حرکت دورتر پشت و سه شهر بلوک از رسیدن تبدیل به نه شهر بلوک. توسط 34th Street ما تا 15. وجود دارد هیچ حادثه. برخی از پیاده رو ناظران توجه به تماس و به ما بپیوندید. در 42nd Street سایت ساخت و ساز سه hardhats را ha-ha حرکات. در 45th Street ناظر اظهارات “من به احساس می کنم مثل یک خزش در اینجا با همسرم و نوزاد است. من به احساس غیر طبیعی است.” در نزدیکی Statler هیلتون یک گروه از زنان جوان می خوانم “من در حال لذت بردن از لسبیین.” “پیوستن به ما, به ما بپیوندید” فریاد راهپیمایان به bellhops و مهمانان هتل. “فراتر از ماه لزبوس می گوید:” یک غذا را سرخ کردن زن با موهای به عبور از خیابان. “این یک flexatone — این اولین ابزار موسیقی می گوید:” یک flexatonist قابل توجه خود را در جیبی ابزار. دو چهار شش هشت سازماندهی و آزاد.

رژه وارد پارک مرکزی. مایکل در یک بیلی بورک-جادوگر شهر از لباس اضافی نقره مقوا بال می گوید فیلمبرداران “من فقط نشان دادن مستقیم مردم چه یک پری خوب است.” دست فیلادلفیا does a belly dance نزدیکی باغ وحش ورودی. “من اینجا هستم چون آن روز من,” او می گوید: “و من می خواهم به زیبا” و مهره و tassles لرزش و کلیک بر رفتن دوربین.

ما وارد گوسفند علفزار. ارتش از 200 یا 300 بیشتر افراد همجنسگرا را وارد کنید و از مسیر دیگری. ما بالا رفتن از یک تپه. از دیدگاه من دیدن صدها نفر بر صدها پزشک مردان, سکس زنان, give me a G من یک من یک Y. آنها شناور آنها اسلحه هم آمیخته با اسلحه و مشت در هوا. کریستوفر خیابان بنر نهفته لنگی بر روی چمن. هیچ یک پیاده روی بیش از آن. مردی در کنار من است گریه.

کوچک, عکس های شرح داری در حال بازی روی چمن ها. زن با بابونه در موهایش برداشت از باروک چیزی بر روی گیتار. یک پیشانی بند می افتد کسی سر و یک غریبه آن میدارد تا در و می شود یک بوسه در بازگشت. پنج برهنه مردان تصویب و یکی می گوید. “چرا شما خود را کوتاه? خجالت نمی شود نمی شود خجالتی است.” کارت های تاروت به عنوان خوانده شده. و جیم Owles می گوید: “من هرگز دیده می شود بسیاری از چهره های زیبا در زندگی من است.”

***

سه روز قبل از ماه مارس, من خال خال باب کولر در مقابل صدا ، کولر یکی از بنیانگذاران گی, جبهه آزادی. او را آرام به تازگی به ندرت دیده می شود در راهپیمایی ها و دیگر دستگاه ها در خارج از اواخر زنان در خانه از بازداشت با bis سگ و جزوات. او kvetching کمتر و به دنبال بهتر.

“من زندگی می کردند می خوردند خواب, shit, گی, آزادی برای دو سال,” او گفت:. “من رهبری یک بسته زانی با محارم وجود دارد. چند ماه پیش من فقط کاهش یافته است. در حال حاضر من خودم را دوباره به جریان اصلی و قرار دادن بدن من که در آن من بود. شما می توانید صحبت کنید, گی lib برای همیشه لطفا برای و اعتصاب تا زمانی که شما آبی اما زمان آن رسیده است برای من مربوط به فروشگاه کارمندان بهداشت مردم, کارگران جهان که نمی دانم ‘جنبش’ به سعی کنید برای بالا بردن آگاهی خود را.

“من دیگر احساس نیاز برای یک سازمان به عنوان یک چوب زیر بغل. گی, جبهه آزادی در نیویورک به عنوان آن را به حال شده است که دیگر در وجود است. آن را به عنوان یک سکوی پرشی که از دیگر سازمان ها و تعاونی تشکیل شد. ما یک گی فعالان داد اما برای هر کسی که به چسبیدن به یک سازمان اشتباه است. من می خواهم برای دیدن این جنبش با استفاده از آن حس ششم مانند یک حیوان و پا زدن آن جوان را هنگامی که آنها آماده و فشار آنها را به چیزی بهتر است. تشویق مردم به ترک پدر بزرگ و رفتن به جهان و ارتباط.”

گی فعالان داد با آن قانون اساسی و ساختار آن و آن کمیته است که طیف وسیعی از تئاتر به شهرداری دولت در مورد محبوب ترین گی گروه در نیویورک است. در اصل مجموعه ای به عنوان یک سازمان فعال, آن را هنوز هم دارای تخصص در سیاسی میآورد اما به تازگی گسترش دامنه آن شامل اجتماعی و جامعه شناختی جنبه های گی آزادی است. اعضای آن عمدتا سفید, جوان, طبقه متوسط, مردان gung ho علاقه مندان به لحاظ سیاسی میانه به رادیکال ، GAA است به اصلاحات در درون نظام با این حرکت آهسته روش های آن بوده است بیش از حد طولانی, ما تا به حال آن را در حال حاضر, گی, قدرت, گی, هویت در حال حاضر.

به مراتب بیشتر محافظه کار هستند Mattachine جامعه و سمت غرب گروه های بحث هر دو در درجه اول مرد هر دو “خدمات” سازمان ها. وجود دارد, گروه دانشگاه, مانند, گی مردم کلمبیا و spin-off گروه مانند جوانان گی, برای تحت-21s و فراتر از خانواده و افزایش آگاهی گروه از دوازده گذشته و حال GAA اعضای. وجود گروه های تندرو مانند ستاره (خیابان دوجنسه ها اقدام انقلابیون) و همجنس انقلاب که معتقد است که ریشه ظلم و ستم است که در ساختار جنسی طبقات — غالب مرد و زن اختیار خود را — و این مسئلهای است که بستگی به شکستن سیستم طبقه و فوق العاده از تبعیض جنسی.

گی گروه زنان span طیف سیاسی است. گی, زنان جبهه آزادی معتقد گی, انقلاب بخشی از انقلاب همه مردم مظلوم. کلید رادیکال لزبین زندگی جدید رادیکال سبک زندگی و پیدا کردن راه های جدید برای مربوط به زنان است. دختران Bilitis (تاریخ تولد) توابع به عنوان یک چتر سازمان است. آن را به تازگی دو کاخ انقلاب. آن را دوباره اختراع خود را در تلاش برای پایان دادن به سلسله مراتب قدرت است و در حال حاضر ساخته شده یک سری یا نه یا 10 تعاونی با دو هماهنگ کننده.

این DOB مرکز در خیابان شاهزاده در حال حاضر به نام این مرکز و در خدمت کل لزبین, ساختار سیاسی. این مرکز دارای یک مدرسه که در آن دوره داده می شود توسط اعضای هر سه گروه در نجاری و نوشتن خلاق و جمعی تئاتر و آموزش سگ در میان چیزهای دیگر.

سیدنی ابوت نویسنده فعال در گی جنبش زنان می گوید که به عنوان یک نتیجه از تغییر ساختار “زنان جوان بودند که محافظه کار هستند مربوط به رادیکال زنان و شل شدن و گرفتن پیشرفته تر. برای مثال برخی از رادیکال لزبین زنان در اخیر رقص محروم از کمر به بالا و رقصید در اطراف در یک دایره هورا ، هدف این بود که به تأیید زیبایی بودن لزبین زنان است. این بیانیه ای عمیق در مورد احساسات در مورد خود, اگر شما را به خاطر داشته باشید که همه زنان اساسا نمی مانند بدن خود — بدن خود را قرار است به کثیف می شود و اشیاء از دیدگاه توسط مردان است. آن را مضاعف درست است. حتی لزبین زیبا پیدا کنید بدن خود را بیش از حد چربی بیش از حد نازک ، مثبت رقص بیانیه درک بود توسط زنان مسن تر. شنبه گذشته برخی از آنها در زمان خود بند بیش از حد و پیوست در. آن را یک کل جدید روح. شوخی رفتن در اطراف در حال حاضر این است که ما فکر می کنم ما آنقدر بزرگ ما ممکن است بخواهید برای تولید مثل. GAA ممکن است برای شروع یک بانک اسپرم برای زنان به طوری که ما برروی مردم می توانند حتی groovier مردم است.”

احساس غرور و افتخار, روش و ابزار دستیابی به آن, توسعه, گی, هویت متفاوت از یک گروه به گروه از فردی به فرد. بسیاری از حرفه ای ها که به طور منظم حضور در سمت غرب بحث گروه شنبه جلسات احساس رفاقت تبادل تعارفات اجتماعی ساعت است که به شرح زیر بحث و گفتگو. وجود دارد یک x-ray محیط بیش از قهوه و انجیر newtons به طور کلی از دست رفته در “جنسیت شی” ثابت شده که میله های حمام گوشه های تاریک. قهوه klatsch مبادلات در مورد “مزه” در گی پراید مارس فقیر و لارنس عربستان ارسال خواهد یک فعال همجنسگرا فریاد خود را به نزدیکترین ایستگاه اتش نشانی. اما به دکتر و وکیل که هنوز آماده نیست به خطر تلویزیون نزدیک با یک اعتصاب علامت سمت غرب است که فشار را از گنجه یک مرحله از آگاهی صفر به آگاهی یکی.

آگاهی از همجنسگرایان به قبل از جنگ ویتنام سبک زندگی می تواند بیشتر اوج عبور از این نمایشگاه اشتغال لایحه حمایت شده توسط شهر Councilmen بار و Clingan و Scholnick و Weiss, حمایت از حق از نمایشگاه اشتغال و مسکن عادلانه برای نیویورک حدود 800,000 همجنسگرایان. تبعیض بر اساس یکی خصوصی مبنی بر گرایش جنسی غیر قانونی خواهد بود. این لایحه اخیرا پشتیبانی شده توسط John Lindsay; آن را نیز پشتیبانی شده توسط پرسی ساتون و بلا Abzug و قوی اکثر شهرستان councilmen و توسط تعدادی از مهم شهروندان و سازمان ها. اما از آن شده است راکد در رفاه عمومی کمیته از ژانویه — Thomas J. کویت معاون رئیس و رهبر اکثریت شورای شهر اجازه نخواهد داد که این لایحه منتشر خواهد شد.

ریچی اماتو سر از فعالان داد نمایشگاه اشتغال کمیته (او ریچی X تا دیروز — او بیرون آمد در تلویزیون در جشن همجنسگرایان در هفته) ادعا می کند “کویت وعده داده است که اگر ما می خواهم councilmen خارج از منهتن به لایحه حمایت از آن خواهد بود رای دادند. ما و nothlng اتفاق افتاده است. او گفت: ما نیاز به حمایت از هر قصبه. ما رو حمایت. هنوز هم هیچ چیز نیست. کویت تصمیم گرفت به تنهایی برای جلوگیری از این لایحه. تا آنجا که به من مربوط می شود این روند دموکراتیک است که تقلب و من صحبت کردن به عنوان یک دموکرات committeeman.”

همه از این در هفته های گذشته شده است وجود دارد pamphleting در شهرداری منطقه برای جلب توجه به این لایحه. پنج شنبه شب شد خاموش شمع مه از و GAA مراکز به شهرستان سالن. در روز جمعه وجود دارد بیشتر pamphleting بیشتر اینجا. در 2 p. m. که بعد چند GAA اعضای تلاش برای ورود شهرداری به لابی. آنها متوقف شد. غوغا به دنبال. وجود دارد هل دادن و تنه زدن و پلیس راه اندازی یک مانع در بالای درب جلو گام. وجود دارد, گی, قدرت و عدالت و شعارهای نه دستگیری ساخته شد. تقریبا متد و شاید بیش از اتفاقا چهار نفر از نه نفر بازداشت و از جمعیت حدود 80 معترضان چهار نفر از پنج منتخب GAA افسران. جیم Owles رئیس جمهور شد اولین کشیده. او تا به حال 3:30 قرار ملاقات با نزدیک کمیسیون که در آن او بود به گزارش شایعه حملات از میله برنامه ریزی برای آخر هفته. او نمی تواند نگه داشتن قرار ملاقات از او دستبند به صندلی. Arnie Kantowitz معاون رئیس جمهور و استیو Krotz, منشی, دو کمتر پر سر و صدا تظاهرکنندگان بودند برداشت از جمعیت است. آرتور ایوانز جدید نماینده و پنج نفر دیگر نیز دستگیر همه برای رفتار آشوبگرانه. آنها گرفته شد به یک اتاق در زیرزمین سالن شهر نگهداری می شود وجود دارد برای یک ساعت پس از انتقال به پنجمین حوزه و چهار ساعت بعد از آن منتشر شد در ورا احضاریه. کویت نبود در اطراف برای هر یک از این نه شهردار بود. من به مایکل Dontzin شهردار وکیل که به من اطمینان داد که شهردار خواست تصویب لایحه اما هیچ کنترلی بر تقویم قوه مقننه و پیشنهاد کرد که GAA کار بیشتر در این شورا به این لایحه به تصویب رسید. سر در مقابل یک دیوار سنگی زمان. یکی تنها می تواند تعجب دوباره چقدر بیشتر ما باید برای رفتن به فشار گذشته ساختگی تا بهانه و نمی تونم.

مستقیم, ژاکت قوانین “ثروت و مردان چشم” (the boys in the band در زندان) و مبهوت آگاهی درجه علیرغم وجود دارد یک جهنم رفتن زیادی برای همجنسگرا در این سال, سال 2, رفتن, سال 3, Stonewall A. D. نسبتا به تازگی اجاره GAA ایستگاه اتش نشانی است, گی, مرکز جامعه از آن جامعه همجنسگرا و همجنسگرا فرهنگ به سرعت در حال توسعه است. این چهار داستان در اواخر 1800s کار واقع در ووستر خیابان در منطقه سوهو. علاوه بر جلسات عمومی که کشیدن هر پنج شنبه شب وجود دارد کمیته کار انجام شده در طول هفته, همایش, حساسیت کارگاه های آموزشی و شنبه شب آزادی رقص بهشت متقابل بین Woodstock ملت و دوزخ دانته.

در شنبه رقص یک هفته قبل از همجنسگرایان در هفته مشترک بود پریدن با بعضی از زنان و صدها و صدها نفر از مردان, swaying بدن خود مهر زنی پای خود spouting جنبش بحث و کوچک هیچ چیز است که می تواند به سختی شنیده می شود بیش از این تقویت سیستم که blared اسید راک. چهار طبقه از جدید رایگان. اصلی رقص طول می کشد محل در طبقه همکف. در زیرزمین, هوا, کولر, محل, کمتر, بسته بندی, رقص کمتر شدت یافته است. قوطی آبجو سرد در سطل زباله ایستاده فرم رایگان و lambda-shirted مسئولین اشاره و همه را به کمک خود را به رایگان. طبقه دوم گذاشته است با پل میز و صندلی و یک قهوه در گوشه کنار اتاق یک “فروپاشی” منطقه دور از سالن جایی برای چت و حفاری. در طبقه سوم یک نوار ویدئویی indoctrines افسون مخاطبان با نمایش از ماه مارس به آلبانی برای نمایشگاه اشتغال است.

در خارج از ایستگاه اتش نشانی وجود دارد یک خط از اینجا به Radio City. دو خدمه در درب اجازه می دهد که هر کسی در آنجا که هیچ کس در حال آمدن است. بوسیدن سلام در Firehouse یک دست دادن خواهر, رقص, آزادی اتصال. ایستگاه اتش نشانی رقص که شب کمی به را از دو نفر از سه روستای میله بازدید کردم. یک متصدی بار در دنی گفت: خود را در کسب و کار پایین بود 75 درصد از نرمال در روزهای شنبه از GAA رقص آغاز شد. دستیار مدیر در گل میخ گفت: کسب و کار خود را خاموش بود 20 تا 40 درصد است. یک متصدی بار در مثلث گفت: “ما نمی گرفتن جمعیت می رود که به آن رقص است. این رقص نیست ما تاثیر می گذارد. هیچ چیز GAA آیا ما تاثیر می گذارد.” هیچ یک از این میله اتفاقا در حال رقص میله های زندان.

یک مد نشان می دهد در محل ایستگاه اتش نشانی در گی پراید در هفته است. آن را در کنار هم قرار شد توسط Ron الماس که emceed در کلاه بالا با صورتی plumes sequined پروانه باز, سفید, کرک, پیراهن و شورت. رون پیام تکرار و بیش از بیش توسط مردان و زنان مدل که رژه پایین Firehouse مراحل و مطرح در یک مرحله موقت در rhumba لباس و پرنده بهشت پر و چرم و ابریشمی و ساتن و توری است که افراد همجنسگرا در حال حاضر ابراز احساسات درونی خود را در لباس است که در حال گسترش درونی خود را. ما دیگر پنهان شده در پشت کت و روابط و تر و تمیز لباس از ’50s. اگر ما مراقبت به طور ظالمانه در ما برای هر دو جنس در نقش ما برگشت لباس های ما را مشاهده کنید از طریق caftans و کمی روباه در سمت راست. اگر باتری روشن گوشواره آنچه ما مانند فلش کسانی که چراغ. اگر بتمن کیپ از Pampas مناسب ما تصور گسترش آن بال. اگر خاتم و ما صحنه جولان دادن صحنه ما. ران ادعا می کند آن را بیش از حد بد ما را مجبور به پوشیدن لباس در همه ما زیبا بدون آنها. اما از آنجا که ما آنها را می پوشند پوشیدن آنچه که ما احساس می کنیم. آنچه ما احساس می کنیم این است که آنچه ما هستند.

در این هفته همچنین شامل یک درام با عنوان “مرثیه” قرار داده و در تئاتر ، آن را تا به حال انجام با مصلوب شدن مسیح و از آن انجام شد صادقانه و برخی از شراب خوب و کوکی ها به عنوان بخشی از اقدامات و آن را به پایان رسید با یک گی, قدرت, شعار که املای عیسی (give me a J, من یک E … ).

“چه چیزی می تواند این هنر را برای آزادی ؟” شد این سوال مطرح شده توسط مدیر در یک میزگرد رپ با حضور جیل جانستون و استوارت بایرون و شما واقعا از صدا و مرل میلر که اعتراف کرد در زمان و ژان کلود ون Itallie نوشت که “آمریکا و هورا!” و چارلز Ludlam, جف دانکن گوردون مریک و جان را فشار دهید. پاسخ این بود اطراف ده راه های مختلف و بحث تکه تکه به یک دوجین مختلف بحث. هنگامی که یک همجنسگرا هنرمند باعث می شود آن را در یک علاقمند به جنس مخالف, جامعه او باعث می شود آن را به عنوان یک جنس مخالف. چرا استتار? مرل میلر گفت: “آن شده اند که یک کمک بسیار زیادی به من به عنوان یک بچه به می دانم که چایکوفسکی همجنسگرا بود. من شناخته شده است که آن را امکان پذیر می تواند زندگی من تغییر کرده.” از پستو و به هنر. چارلز Ludlam گفت: “همجنسگرایان باید مسئولیت را به خرابکاری جدیت” و در مدت کوتاهی پس از disrobed, و او به عنوان ممکن است به خوبی روشن یک سیگار از آنجا که هیچ یک از پرداخت هر ذهن به عمل است. Jon Jon یک جنبش جزء اصلی برافروخت در این همایش گفت: بیش از حد بسیاری از کلمات و گفت: این تظاهرات به عنوان اشکال هنری زیبا و دوجنسه ها و خیابان و مردم واقعی گی هنرمندان. جف دانکن گفت: “من نمی توانم در قلب من تا زمانی که ساختار اجتماعی گسترش است.” میلر گفت: “دلیلی برای بیرون آمدن است که در اصل شخصی است. به من آن را پیشرو خود را به طور کامل زندگی خود را هنر می شود.” مدیر گفت: “ما در حال انحطاط است” و Ludlam گفت: “اگر ما نمی انحطاط چه کسی خواهد شد؟”

مردی که سر فرهنگ کمیته گفت: “ساختمان گی جامعه مهم است. کشف میکنیم که ما انجام می دهیم این است که گناه برداشته شده و ما در پیدا کردن تنهایی وجود دارد. تنهایی را ناپدید می شوند هنگامی که ما در نهایت تبدیل شدن به یک جامعه است.”

جامعه خواهد آمد. آن را بهار را از این مرکز و از Firehouse و از ده ها تن از سالن بحث و قهوه klatsches و تته-a-tetes روی نیمکت پارک و فریاد استراحتی در جلسات کمیته. جامعه را سرچشمه عزت نفس و تکبر که چیزهایی که ما می خواهیم از گی آزادی که در نهایت آمده از خودمان است.

بیرون آمدن یک آغاز است. تغییر مستقیم, ژاکت قوانین آغاز شده است. نحو آغاز شده است. راهپیمایی به گوسفند علفزار آغاز شده است. رقص ما راه به آزادی آغاز شده است. اما تنها بخشی از آن است. افزایش آگاهی بخش ديگري است. روز در حال آمدن است که همه قطعات متناسب با هم و ما تاریخچه و تجارب متفاوت خواهد بود از آنچه که آنها در حال حاضر. به زودی ؟ شاید. وجود دارد یک جهنم از بسیاری از ما کار بر روی آن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de