بدترین سیستم زندان در آمریکا

حسرت به نفس رایگان: صدای تحقیقات
اوت 8, 1995

لیلیان Loukakou خیره در بلوک خاکستر دیوارهای نیویورک زندان شهرستان در پنسیلوانیا در تلاش برای ایجاد حس از کابوس شده است که زندگی او پس از سفر او به آمریکا در ماه دسامبر گذشته. آنچه که او انجام قفل شده است تا در حداکثر امنیت همراه است ؟ او مرتکب هیچ جرم و جنایت. به همین دلیل است که دولت ایالات متحده به درمان او در این راه ؟

Loukakou, 26, آمد, از, جمهوری کنگو در زمستان سال گذشته با یک ویزا برای مطالعه زبان انگلیسی در کلرادو. او امیدوار به کسب مدرک کارشناسی در علوم کامپیوتر. اما ساعت پس از فرود در شیکاگو مهاجرت و تابعیت خدمات در زمان او را بازداشت. آنها متهم Loukakou از دروغ گفتن در او درخواست ویزا و قصد ماندن در آمریکا به طور نامحدود. پس از یک هفته در یک محلی برگزاری همراه او فرستاده شد به مهاجرت زندان اجرا شده توسط بدنام Esmor شرکت در الیزابت نیوجرسی. او کهنه در میان برخی از 240 60 مردان و زنان از 40 کشور همه دستگیر در فرودگاه بدون مستندات مناسب.

بسیاری از این زندانیان تا به حال برای درخواست پناهندگی به پناهندگان از سرکوب سیاسی, مذهبی, آزار و اذیت و یا قومی جنگ تنها برای پیدا کردن خود را در زندان در بتن سابق انبار به عنوان آنها منتظر — به طور معمول در سال, احتمالا در سال — برای موارد خود را به حل و فصل شود. Loukakou تنها آرامش بود و پیدا کردن یکی دیگر از فرانسوی زبان از بازداشت شدگان با آنها او می تواند ارتباط برقرار کند.

برای چهار ماه او در حال ورشکستگی است. سرانجام در مارس یکی دیگر از بازداشت شدگان توصیه می شود یک وکیل و یک تاریخ جلسه تنظیم شده برای ماه ژوئیه. اگر او فقط می تواند در قطع تا آن Loukakou خودش گفت — اگر او می تواند تحمل Esmor این مواد غذایی فاسد و درجه حرارت انجماد ، نژادی و جنسی تهمت از نگهبانان حشرات آلوده تخت و بی امان بوی بد از حمام همسایه — همه چیز همه حق خواهد بود.

سپس در ساعت اندکی از صبح روز یکشنبه نسبت به پایان ماه ژوئن از زندان به فوران در یک شورش. یک گروه کوچک از بازداشت شدگان مرد چراغ به اتهام پاره کردن تشک, سکس دهنی, انگشت کردن پایین بارانی لوله, برش, برق, فوق العاده بالا صندلی, همه در یک تلاش در اعتراض به شرایط غیر انسانی زندان و Kafkaesquc فرایند گرفتن موارد خود را خطاب. پس از یک شب از آشفتگی محلی پلیس با هجوم به زندان در سپیده دم.

زندانیان منتقل شده به سایر فهم بازداشتگاه یا ایالت و فدرال زندان. برای 18 ساعت به مچ دست خود را دستبند زده بودند پشت سر خود را و آنها را محروم از آب و غذا و من از یک توالت. سه کوبا بودند بلافاصله قرار داده و به سلول انفرادی جدا شده به مدت شش روز تا وکیل خود را — پس از hounding فهم برای یادگیری نگهداری از مشتریان خود را به پرداخت آنها مراجعه کنید.

چند مردان گزارش شده است که آنها مورد ضرب و شتم در طول انتقال لخت و مجبور به خوابیدن روی زمین. در میان آنها بود و فین که بدن با توجه به یک زندان محلی-فعال حقوق پوشیده شده بود با کبودی. او لبخند زد dopily در, بازدید کننده, بدون هیچ کلمه اشاره به سر و ستون فقرات پایین برای نشان دادن درد است. یک هفته پس از انتقال او تا به حال نه دیده می شود یک دکتر و نه گفتاری به هر کسی که می فهمد فنلاندی.

Loukakou جدا از او به زبان فرانسوی, دوست, دوست گرفته شد و به زندان شهرستان در نیویورک. سپاه پاسداران را رد کرد و او تظاهرات و برش مو خود را. لیلیان Loukakou شانه طول dreadlocks کاهش یافته است بر روی سیمان کف مانند او اشک سکوت.

شورش درخشید نور در دولت های عجیب و غریب و اغلب فاسد سیستم از بازداشت مهاجران. مورد نگاه بسته که فهم منتشر داغدار گزارش Esmor تسهیلات دو هفته پیش و اعلام کرد که آن را نمی خواهد تمدید این شرکت قرارداد. شورش تحت درمان قرار گرفت به عنوان یک شی-درس خطرات خصوصی.

اما یک صدای تحقیقات از جمله مصاحبه با بیش از 50 فهم بازداشت شدگان در سراسر کشور ایجاد کرده است که شیوه های غیر انسانی در Esmor مشترک هستند — آیا امکانات عمل خصوصی و یا توسط دولت است. 315 تن از بازداشت شدگان از الیزابت نمایندگی فقط کسری از نزدیک به 82,000 مهاجران بودند که زندانی توسط ایالات متحده در سال گذشته در شرایطی که اغلب موفق به دیدار با استاندارد تعیین شده توسط آمریکا اصلاحات Association, نه به ذکر است سازمان ملل متحد.

در یک labyrinthian سیستم از 10 بازداشتگاه های اجرا شده توسط INS, پنج قرارداد به شرکت هایی مانند Esmor و صدها تخت (یک فهم سخنگوی نمی توان گفت که دقیقا چگونه بسیاری از) اجاره برای بازداشت شدگان در بسیاری از کشور 900 زندان های شهرستان مهاجران به معرض بشر-نقض حقوق بشر است که مسائل فسخ در کف کنگره زمانی که آنها را در کوبا و یا در اردوگاه های پناهندگان در هنگ کنگ است. اما در اینجا آنها رسما بدون کنترل و بلامنازع به عنوان کنگره باعث می شود به طور فزاینده ای محدود کننده مهاجرت, سیاست و فهم اجرا آن را بدون حساب به هر کسی. در پاسخ به جاری گزارش سوء فهم کمیسر دوریس Meissner منصوب شهروندان مشورتی در ماه مارس به بررسی شکایات. آن است که هنوز هم بیش از حد به زودی برای ارزیابی تاثیر این 15 عضو گروه را در تثبیت نظام است.

فهم بازداشتگاه شده اند مورد بررسی قرار گرفته و محکوم — توسط آیتالله سیستانی دیده بان حقوق بشر و وکلا کمیته حقوق بشر سازمان ملل متحد کمیساریای عالی پناهندگان و سازمان عفو بین الملل. ملی کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام به نمایندگی از بازداشت شدگان ثبت شده است توسط وکیل پیتر Schey مرکز حقوق بشر و قانون اساسی. مورد اعطا شد کلاس ایستاده در مه — چند ماه قبل از Esmor منفجر شد. دادگاه می گوید Schey “است سیگنالینگ آن باور است که ما جدی مطرح در قانون اساسی ادعا می کند و تمایل خود را به موضوع در سراسر کشور سفارشات گفتن فهم نحوه اجرای امکانات آن است. Esmor بد بود اما آن را به سختی منحصر به فرد است. دیگر موسسات تادیبی ایالت و یا فدرال و شرکت در چنین شیوه های هشدار دهنده. تنها فهم.”

در طول دهه گذشته به عنوان کنگره ساخته شده است آن را آسان تر برای اخراج مهاجران تعدادی از بازداشت شدگان افزایش یافته است — از 57,000 در سال 1991 به پیش بینی 88,800 در سال 1996 — تراکم زندان و قریب به اتفاق سیستم. متوسط طول بازداشت افزایش یافته و از 11 روز در سال 1986 به 26 روز در سال 1994 اما این اعداد و ارقام اریب با گنجاندن هزاران مکزیکی که بازداشت برای یک یا دو روز قبل از اینکه آنها را به عقب پرتاب بیش از مرز. طرفداران تخمین می زنند که صدها نفر برگزار شده است برای بیش از شش ماه و ده ها تن در سال است. در سال 1994 مالیات دهندگان صرف نزدیک به 200 میلیون دلار در بازداشت مهاجر.

این نه فقط فهم را به طور گسترده ای گزارش اشتباهات و افراط است که اجازه می دهد تا موارد نقض حقوق بشر به قوت خود باقی بماند. بازداشت شدگان باید کمی ادعا می کنند به مانند همه آمریکایی به عنوان اصول دادرسی و درمان برابر تحت قانون. حتی هشتم متمم با ارائه آن در برابر بی رحمانه و غیر معمول مجازات نمی شود به این زندانیان به دلیل طبقه بندی آنها به عنوان مدنی به جای جنایی بازداشت شدگان است. به این ترتیب, آنها تضمین شده نیست وکلای مدافع. حتی الکساندر Aleinikoff در حال حاضر بالا INS رسمی که در دفاع از این سیاست هنگامی که تمسخر که آمریکا قانون مهاجرت ساکن “در افتاده از قانون اساسی است.”

وجود دارد سه نوع از مهاجر زندانیان: “excludable,” “تبعید” و “بیگانگان جنایی.” هر دسته است که توسط یک اداره مشخص مجموعه ای از سخت و بیزانس ، Excludables افرادی هستند که مثل لیلیان Loukakou و بسیاری از کسانی که در بازداشت الیزابت نیوجرسی هستند دستگیر و با فهم به عنوان آنها می رسند در مرز. فهم آنها را تعریف می کند که هرگز وارد کشور و حقوقی این داستان بدان معناست که آنها حق ندارد به حقوق اساسی است که به هر کسی که لمس کردن در امریکا است. (به همین دلیل است که آن را در دولت علاقه به اب راه رفتن را به آب و به دور از مهاجران در طلایی سرمایه گذاری قبل از آنها می تواند آن را در ساحل.)

زمانی که Loukakou وارد آخرین ماه دسامبر فهم مقامات شک که گذرنامه او ارائه شده بود و خود چون او موهای بافته طولانی نیست شبیه کوتاه سبک در عکس گرفته شده از چند سال پیش از آن. برخی از فکس از سفارت در کنگو و یک زخم در گردن او است که همسان با این یکی قابل مشاهده در عکس, پاک کردن سردرگمی. اما پس از آن فهم مقامات تا به حال جستجو کیسه های خود را در بر داشت و نامه از دوست پسر او را در کلرادو که در آن او خطاب Loukakou به عنوان “عزیز من ، به همین دلیل فهم او را متهم به تقلب: در فرم ویزای او می خواهم به بررسی “تک” جعبه برای وضعیت تاهل.

“Ayyyyy,” ناله را دوست Louison. “که فقط یک راه سنتی برای تماس با شما عزیزان در فرهنگ ما است. از وقتی که نامه ای برابر یک ازدواج گواهی نامه؟” Louison به یاد می آورد خود را روز در بازداشت به عنوان یک دانشجو از رهبر مخالفان در طول کنگو دیکتاتوری در ’80s, قبل از او به ایالات متحده به عنوان پناهنده. “آنها به من می بردند و من را در زندان” او می گوید. “اما من هرگز ملاقات یک سیستم مانند این یکی در ایالات متحده این سرزمین آزادی و دموکراسی است.”

همیشه از قانون خروج چینی ها بیش از یک قرن پیش دیوان عالی کشور را معوق به “عمومی قدرت دکترین” — این اصل است که مسائل مربوط به مهاجران باید تعیین شده توسط کنگره و رئیس جمهور نه با دادگاه محدود کردن excludables دسترسی به دلیل روند. اخیر قوانین تماس به صورت اجباری بازداشت excludable بیگانگان انتظار “بیشتر پرس و جو” به حق خود را به قدم در خاک آمریکا. این بدان معناست که تقریبا همه ورود به ایالات متحده بدون اسناد و مدارک مناسب به طور مستقیم می رود به زندان است. (آزادی مشروط یک دور چنکی امکان.)

این دقیق مفاد تصویب شد در پاسخ به influxes از مردم هائیتی و کوبا پس از رسیدن با قایق در سال 1981. دولت ریگان به دنبال دلسرد کردن پناهندگان و اردوگاه های بازداشت شبیه یک راه خوب برای انجام این کار است. سپس در سال 1989 فهم اعلام کرد این امر بازداشت همه متقاضیان پناهندگی سیاسی از ورود به کشور از طریق تگزاس برای جلوگیری از دیگران از پیوستن به آنها را. فهم کمیسر در آن زمان گفت: سیاست خواهد ارسال یک پیام می تواند پناهندگان آمریکای مرکزی: آنها برگزار خواهد شد در شرایطی که “نمی خواهد مانند ریتز کارلتون.”

در مجموع قبل از ریگان, بازداشت کوتاه مدت بود اندازه گیری برای اطمینان از که “پرواز خطرات” با انتظار و موارد نمی خواهد ناپدید می شوند. در حال حاضر آن است که ایدئولوژیک موضوع: قرار دادن مهاجران در زندان باعث می شود نمونه هایی از آنها را توضیح می رود. تنها کسانی که با جدی ترس از آزار و اذیت را در معرض خطر بازداشت. فهم ادعا میکند که این سیاست کار کرده است با استناد به یک کاهش در اقدام غیر قانونی نوشته در JFK برای مثال از 14,700 در سال 1992 به 8800 سال گذشته است. بنابراین با خود منطق فهم است و بازداشت هزاران نفر با معتبر پناهندگی ادعا می کند.

با اینحال این قانون در حال تبدیل شدن به حتی بیشتر محدود. در تلاش برای تسریع پناهندگی جلسات — در سال 1994 فهم گزارش یک پرونده از 425,000 برنامه — سازمان تنظیم ورود به مصاحبه در فرودگاه. هر کسی با مدارک جعلی است که از مطالعه حذف از برنامه, اگر به عنوان پناهنده سیاسی همیشه می تواند اخذ مدارک رسمی.

مهاجران غیر قانونی که از آن ساخته شده در گذشته یک پورت ورودی و یا کسانی که از نظر قانونی و سپس نقض شرایط خود ویزا باید کمی بیشتر گریز اگر فقط به این دلیل که دولت به رسمیت می شناسد که آنها در واقع در اینجا. این مردم تلقی “تبعید” و فهم است و ترک خوردگی در هر کدام از آنها که به سقوط سیستم.

Anis Lalani است که 25 سال از پاکستان که زندگی و کار در ایالات متحده برای شش و نیم سال است. او تا به حال اعمال شده برای یک کارت سبز با حمایت از کارفرمای خود در لس آنجلس چاپ شد و او مشغول به ازدواج به یک شهروند ایالات متحده. سال گذشته او و نامزد او رفت و به دیدار مادرش در توسان و همه آنها تصمیم به پاپ به مکزیک برای شام. در راه خانه آنها متوقف شده در مرز و Lalani شد تعجب به یاد بگیرند که اجازه کار تمام شده بود یک زن و شوهر از هفته قبل است. در نقطه Lalani گرفته شد به فهم بدهد و پس از چند روز در یک زندان فدرال بود به پایان رسید تا در یک INS-اجرای تاسیسات در فلورانس, آریزونا.

Lalani پی های مختلف درمان اما پس از یادگیری است که درخواست تجدید نظر خود را می تواند ماه ها طول بکشد — اگر نه سال او از آن کناره گیری کرد. “من تصمیم گرفتم که بهتر بود به خطر زندان در پاکستان نسبت به نشستن در این آریزونا زندان برای یک روز بیشتر,” او گفت: “پس از بازداشت به مدت دو ماه. “این جایی است که رانندگی من دیوانه است.” بنابراین او “امضا کردن” — توافق برای اخراج شود. که در ژوئن 27, 1994. اما از آن رخ فهم تا زیر مارس به واقع قرار داده و او را در یک هواپیما.

سومین دسته از بازداشت شدگان — “بیگانگان جنایی” — مهاجران (بسیاری از آنها اقامت قانونی در آمریکا) که مرتکب یک جرم جنایی. به عنوان آنها خود را کامل حکم زندان به فهم آنها را به بازداشت و آغاز رسیدگی به اخراج از کشور. از جمله مهاجران اغلب شوکه به پیدا کردن خود را حمل به یک نوع جدید از زندان درست زمانی که آنها فکر می کردند که تا به حال به پایان رسید خود را انجام می دهند و بسیاری از کسانی که در زمان درخواست چانه زنی تا به حال هیچ ایده که اخراج شد بخشی از معامله است.

اگر این زندانیان سعی کنید به مبارزه در دادگاه به اقامت در ایالات متحده, آنها می توانند صرف سال قفل شده است در حالی که در مورد اتومبیل همراه است. در فهم بازداشت “حکم” است که همیشه نامحدود. Lulseged Dhine یک اتیوپی صدای یهودی است که مقاومت در برابر فهم تلاش برای اخراج او به اتیوپی (که در آن با وجود ترابری تقریبا تمام یهودیان به اسرائیل یک فهم قاضی حکومت او تا به حال هیچ دلیلی برای ترس از آزار و اذیت است که با صرف پنج سال در فهم بازداشت — بیش از سه برابر این زمان او برای در اختیار داشتن مواد مخدر — و او می بیند هیچ پایانی در چشم.

مجرمین سابق تشکیل می دهند در حدود 5 درصد از تمام کسانی که واجد شرایط برای اخراج — و حدود 60 درصد از کسانی که بازداشت شده اند. در این روزهای ملتهب ضد مهاجر احساسات و دشوار-در-جرم شیدایی وجود دارد هیچ بزرگتر جن از این “بیگانگان جنایی.” موسوم به “قرارداد با امریکا” می رود تا آنجا که به تقاضای خلاصه تبعید غیر شهروند جنایتکاران لحظه ای خود را در جملات به پایان رسید. فقط این ماه فرماندار Pataki اخراج 180 مهاجران غیر قانونی با سوابق کیفری است.

اما با وجود چند بدنام موارد خشونت felons که طفره رفت فهم بیشتر “بیگانگان جنایی” — مانند بسیاری از کسانی که زندانی در کیفری زندان های امروزه — به جرم در اختیار داشتن مواد مخدر و خرده فروش. قانون می گوید که همه “تشدید felons” باید بازداشت و بدون پیوند و اخراج شود و کنگره را نگه می دارد گسترش تعریف یک جنایت است. در نتیجه فهم زندان های پر از زندانی است که نمی خواهد در نظر گرفته شده است تبعید یک دهه پیش. گذراندن محکومیت خود پرداخت بدهی خود را وجود دارد هیچ خطر مضاعف هیچ تبعید. بیشتر چه بسیاری از این مهاجران زندگی می کردند بیشتر از زندگی خود را در ایالات متحده و هیچ ارتباطی به کشوری که در آن متولد شدند. یک جوان ویتنامی که آمد در اینجا به عنوان یک نوزاد با پناهندگان پدر و مادر و دو دهه بعد, گران برای در اختیار داشتن مواد مخدر گفت: صدای او وحشت زده در حال ارسال به یک کشور که در آن او نمی دانست که روح و نمی تواند این زبان صحبت می کنند.

Arturo Garay, Burgos, یک مقیم دائم قانونی متولد در مکزیک, آیا زمان برای یک سال 1978 محکومیت برای در اختیار داشتن هروئین. او آزادی مشروط اعطا شد و در سال 1984 و پرونده اش بسته شد و دو سال بعد. او به ققنوس با همسر و سه فرزند و آغاز یک زندگی جدید در یک جامعه سازمان خدمات توسعه برنامه برای آزار کودکان و کمک به خانواده های کم درآمد امن مسکن دائمی. رکورد خود باقی ماند پاک است. “سپس در ’88 از آبی” او می گوید: “من یک نامه از فهم گفت: من به نظر می رسد در دادگاه و من قصد دارم به اخراج شوند. آنها تا به حال تصویب قانون ساخت جرم من انجام خواهم 10 سال قبل یک جنایت تشدید و در حال حاضر آنها می خواهند برای تنبیه من برای آن همه را دوباره و دوباره.”

Garay, 42, زندگی در آمریکا 38 سال. او تحصیل کرده بود — از مهد کودک و مدرسه از طریق کالج — اینجا. همسر و فرزندان و نوه ها همه شهروندان است. “من لازم نیست که هر کسی در مکزیک,” او می گوید.

Garay مورد کشیده تا سال 1993 زمانی که فهم دستور داد او را تبعید کردند. درخواست تجدید نظر خود را هنوز در انتظار. با اینحال فهم او صادر نهایی حکم تبعید در ژانویه 10, 1994. با این استدلال که پرونده اش هنوز بسته Garay اعطا شد ماندن از اخراج. سپس در مارس 13, “در اینجا آمده دو فهم عوامل از آسمان آبی روشن به خانه من و به من بگویید من شارژ با شکست به نظر می رسد در ژانویه 10. مثل یک احمق احمق من رفتن با آنها را به دفتر. این آخرین باری که من در خیابان ببینید.”

Garay گرفته شده بود به فلورانس مهاجرت زندان و باقی مانده وجود دارد نزدیک به چهار ماه تا حدود چهار هفته پیش منتشر شد در یک پیوند (که او قادر به جمع اوری فقط به خاطر به موقع مالیات بر درآمد بازگشت). Garay — مانند بسیاری از “بیگانگان جنایی” مصاحبه برای این قطعه تقبیح شرایط در فهم تسهیلات. “که جای” او snorted, “باعث می شود دولت زندان نگاه لوکس.”

فلورانس مرکز — و یا به عنوان فهم حسن تعبیر آن قرار می دهد خدمات مرکز پردازش (SPC) — نشسته در یک گرد و خاکی از راه دور شهر که اولیه صنعت حبس. در امتداد دو خط بزرگراه فدرال و ایالتی و فهم زندان شده اند جوانه مانند cacti.

فهم SPC دارای حدود 500 مردان بسیاری از آنها را به “بیگانگان جنایی.” درجه حرارت به طور معمول رسیدن به 102 درجه در تابستان است اما مردان پاک کردن پیراهن و زیر شلواری فقط هر چند روز — و آنها می گویند این لباس از لباس های شسته شده هنوز متعفن عرق. آنها نگران هستند که مردان در حال معرفی به مردم بدون اینکه غربالگری بیماری های مسری مانند سل. اما شکایت اصلی این است که زندانیان در حال مجازات در گارد هوی و هوس و فرستاده شده به “نگه دارید” — انفرادی قفل کردن سلول فقط به اندازه کافی بزرگ برای یک تخت خواب و توالت. هنگامی که وجود دارد, آنها را رد کرده بازدیدکننده داشته است, تفریح و تماس های تلفنی.

تلفن تماس در فلورانس به عنوان در اکثر مراکز بازداشت می تواند جمع آوری. و فهم است قرارداد یکی از گران قیمت ترین شرکت های تلفن در کشور RCNA برای این مرکز است. با توجه به RCNA اپراتور 15 دقیقه تماس به سواحل شرق دلار هزینه 22 (در مقایسه با 8 دلار شارژ توسط AT&T). بدتر از آن فهم می شود و 35 سنت در هر دلار شارژ به یک تماس. (INS سخنگوی Daniel Kane می گوید او آگاه نیست که فهم سود توسط ترتیبات است.)

در دیگر امکانات مانند SPC در ال پاسو بازداشت شدگان می توانید خرید 10 دلار کارت ویزیت برای استفاده در تلفن های همراه وجود دارد. اما تعداد کمی از آنها در آمده است با $10 به طوری که آنها در نهایت گرفتن آشپزخانه و یا وادار سازد مشاغل در زندان برداشت 1 دلار در روز در این شغل است. “این بسیار ناخوشایند و احتمالا غیر قانونی” اتهامات دادستان Schey. “آنها کار را برای فهم در برده دستمزد به عنوان یک عوض برای هفت دقیقه تماس خود را به وکیل است.”

فلورانس یکی از سه فهم بازداشتگاه که گذشت بازرسی توسط آمریکا اصلاحات انجمن بدن است که نظارت بر استانداردهای کیفری زندانها. اما با توجه به گارد در فلورانس SPC که تا به حال کمک کرده صنوبر محل تا قبل از ACA نگاه کرد آن را بیش از “آنها چیزهایی است که نمی اندازه گیری و فقط گفت:” حل این مشکل قبل از اینکه ما دوباره در سال آینده است.’ “

این بازداشتگاه در نیویورک نمی آیند نزدیک به عبور از بازرسی. آن گه پانل و حق در سراسر خیابان را از یکی از سوهو نخست جاذبه های فرهنگی — فیلم فروم در هوستون و Varick خیابان. در طبقه چهارم این اداره فدرال ساختمان 185 مهاجران محدود هستند.

تقریبا دو سال پیش آیتالله سیستانی منتشر تاول گزارش مرکز اشاره شد که در آن بیمار مجهز و پر ازدحام است. این زندان در سال 1984 تاسیس شد برای نگهداری بازداشت شدگان بر اساس کوتاه مدت — بیش از یک هفته است. از آن زمان به بعد طول زمان افزایش یافته است بیش از twentyfold. از سال 1992 (آخرین سالی که آمار و ارقام در دسترس هستند) متوسط اقامت 154 روز.

هیچ کس مجاز است خارج (نقض ACA — نه به ذکر است سازمان ملل متحد سلول استاندارد) و پنجره مهر و موم شده بسته است. که بدان معنی است که برای بالاتر از پنج ماه بازداشت شدگان هرگز نور روز را مشاهده کنید و یا استنشاق هوای تازه. در این چهار سال او محدود در Varick خیابان Lulseged Dhine تماشا قهوه ای پوست روشن خمیری خاکستری است.

بازدید از ساعت محدود تر از در یک زندان امنیتی. بازدید کنندگان در حال جمع به خط یکی پس از دیگری و هیچ یک از این روش ها تا کنون توضیح داده شده است. افراد زیر سن قانونی که نشان می دهد تا در روزهای هفته تا کی برای دیدن پدر و مادر به طور معمول پشت سر هم به اشک زمانی که آنها gruffly دور تبدیل شده و هیچ کس به آنها می گوید آنها ممکن است در آخر هفته. یک روز یک نگهبان خواست جمعیت را به حرکت سریع تر از طریق ثبت نام در روش. هنگامی که یک بازدید کننده پیشنهاد این روند خواهد بود سریعتر اگر دستورالعمل های نوشته شده بودند در چند زبان گارد جامعی “آره, آن را به سریع تر اگر همه این مردم به زبان خود آموخته.”

بازدید کنندگان می توانند تی ‘ گرفتن یک نگاه اجمالی از زندگی در منطقه و فهم آن را گفته نمی تواند جای یک تور برای مطبوعات است. اما خورشید توک Stegeman یک زندانی در اصل از کره جنوبی توصیف زنان, خوابگاه به عنوان یک اتاق کوچک کهنه با ده تخت. وجود دارد به سختی اتاق به راه رفتن بين سپس او می گوید: اما این که به سختی مسائل به عنوان کمی وجود دارد اما در بستر دروغ و خیره به سقف. بازداشت شدگان می توانید به تماشای یک مجموعه تلویزیونی تا دو ساعت در روز, اما آنها ممنوع می باشد و به کتاب. درجه حرارت بسیار سرد Stegeman خواب در طولانی جانز, جوراب و یک sweatsuit — که او دارای تنها به این دلیل که دوست پسر او است و آنها را به ارمغان آورد. دیگران آنقدر خوش شانس هستند. آنها yank خود را تنها پتو را بر سر خود او می گوید: و زار زار گریه کردن از طریق شب.

لیلیان Loukakou صرف یک شب در Varick خیابان در ماه ژوئن. او گرفته شده بود وجود دارد پس از Esmor شورش. او روی زمین سرد بدون پتو.

در بدنام فهم SPC در تگزاس که در آن کارکنان گفت: سرپرستان و دیگر پرسنل بودند تعرض جنسی زن زندانیان و نگهبانان آن زمان سال از تپش در دولت درب قبل از وزارت دادگستری خواهد انجام تحقیقات — و در پایان عمل کوچک منجر شده است. ابتدا در سال 1990 سابق سپاه پاسداران در بندر ایزابل SPC در Los Fresnos اقدام به انتشار اتهامات سوء رفتار. در سال 1992 برخی از آورده آزار و اذیت جنسی کت و شلوار در برابر شرکت های امنیتی خصوصی فهم قراردادی برای محافظت کارکنان.

کشیش آنتونی Hefner که مشغول به کار به عنوان یک نگهبان در بندر ایزابل از سال 1983 تا 1990 می گوید: او را دیدم سرپرستان شهامت زنان جوان از خوابگاه اواخر شب آنها را به پارکینگ و آنها را به اتومبیل های خود را. یکی دیگر از سابق گارد (و شاکی در آزار و اذیت جنسی مورد) سینتیا رودریگز می گوید او خواسته شده بود که به همراهی یک 16 ساله السالوادور دختر از خوابگاه خود را به سرپرستان’ دفاتر و سپس بازگشت به خوابگاه. “از من خواسته شد به او را سه یا چهار بار در آن روز و هر بار که او می خواهم آمد همه عرق” رودریگز به یاد می آورد. “من به او گفت:” چه جهنم شد شما انجام می دهند ؟ ” و او گفت: او رقص لامبادا برای افسران زیرا آنها گفت: اگر او انجام داد, آنها می خواهم کمک به او را دریافت کنید.”

همه اتهامات را تکذیب کرد توسط INS مدیر منطقه در آن زمان است. با اینحال این گزارش ها منجر به تحقیقات توسط دفتر بازرس کل در سال 1992 که به این نتیجه رسیدند که این اتهامات بی اساس. اما سابق کارکنان می گویند پروب عمدا مسدود کرد. چند پاسداران می گوید کشیش Hefner, هشدار داده بودند توسط مافوق است که آنها می خواهم از دست دادن شغل خود را اگر آنها صحبت کرد به هر محققان و چهار امضا گواهی حسن شهادت به این تهدیدات است. برخی از بازداشت شدگان و کارکنان که شاهد سوء رفتار جنسی نمی شد مصاحبه هر چند نام خود را تا به حال عرضه شده به OIG. در ضمن آزار و اذیت جنسی کت و شلوار پرتاب شد در یک فنی — قاضی حکم داد که آن را به حال شده پس از ثبت اساسنامه محدودیت ها تمام شده بود. یک درخواست تجدید نظر است و هنوز در انتظار.

اکثر بازداشت شدگان در بندر ایزابل SPC آمده از مکزیک و آمریکای مرکزی; در واقع نگهبانان باید اسپانیایی صحبت می کنند به استخدام می شود. رودریگز به خاطر نیاز به رفتن را از طریق 40 ساعت آموزش برای $9-ساعت کار. بخشی از آن, او می گوید: شد یادگیری در مورد مراقبت از مردم است. “آنها به ما گفت که برای صحبت به این افراد مگر اینکه ما به آنها سفارش به ترک یک شوخی و یا حتی لبخند در آنها به درمان آنها را به عنوان آنها قرار است به درمان می شود — که مانند مردم در همه.” هنوز هم می گوید رودریگز “شما فقط می توانید آن را کمک نمی کند. وجود این بانوی عبور کردن و تف کردن خون و من نمی توانستم فقط نشستن وجود دارد. یک افسر دیگر و من انجام او را به یک تلفن اما یکی از افسران مهاجرت در فریاد می زدند: ما را متهم ساخت که از بلوف میزند به طوری که او می تواند اجازه دهید بیرون. او لگد او را گفت و او را برای به دست آوردن. او در گذشت آن شب.”

همراه با Hefner و دیگر کارکنان سابق رودریگز توصیف حوادث در شهادت قبل از قضایی مجلس کمیته بین المللی قانون مهاجرت و پناهندگان تقریبا دو سال پیش. آنها خواستار یک تحقیق کامل و برای گسترش حمایت از افشاگر اطلاعاتی عمل می کنند به هر پرسنل در حال کار برای یک شرکت پیمانکار در دولت امکانات.

فهم سخنگو تا به حال هیچ اطلاعاتی در مورد وضعیت بررسی است. “آنها بدست نیامده به ما می گوید:” Rogelio Nunez, مدیر اجرایی, Casa de Proyecto لیبرتد فراهم می کند که خدمات حقوقی برای زندانیان در بندر ایزابل. “شرایط باقی می ماند همان.”

Olanrewaju bizzy b بازداشت شده است در پورت ایزابل برای تقریبا سه سال است. او را بازداشت گرفته شده توسط فهم برای دروغ گفتن در مورد وضعیت مهاجرت خود را در $2500 دانشجو درخواست وام در سال 1982. در آلاباما bizzy b همسر تلاش می کند به نگاه پس از سه فرزند خود را به عنوان بهترین او می تواند اما او دست فلج شده و bizzy b نگرانی خود را در مورد قدیمی ترین, 11 – year-old Yinka که “انجام همه چیز را برای او و از دست دادن خود جوانان است.” Bizzy b دهکدهای از دست داد 30 پوند در بندر ایزابل و در 5-11 وزن لاغر و استخوانی 150 پوند است. “این محل” او می گوید: “مثل این است که یک اردوگاه کار اجباری.”

Proyecto لیبرتد یکی از تعداد انگشت شماری از گروه ها در سراسر کشور است که تامین کمک های حقوقی رایگان به بازداشت مهاجران. بدون دخالت سازمان از جمله وکلای یا گاه به گاه زندان وکیل بسیاری از زندانیان هرگز نمی خواهد می دانم که آنها تا به حال هیچ گونه توسل در همه. در واقع یکی از نقاط مرکزی در Schey کلاس اقدام کت و شلوار است که زندانیان محروم هستند به معنی دسترسی به کمک های حقوقی.

آنها قرار داده خواهد شد یک لیست از وکلای مدافع و شماره تلفن خود را بر دلهره. اما با توجه به ده ها تن از بازداشت شدگان در سراسر کشور, لیست توزیع شده و بدون هیچ توضیحی — زندانیان به خصوص کسانی که نمی انگلیسی به عنوان خوانده شده هیچ اطلاعی ندارم آنچه را به آنها تحویل شده است. اغلب این لیست نادرست هستند و یا تاریخ. و حتی اگر یک زندانی با استفاده از این لیست هیچ تضمینی وجود ندارد که جمع آوری یک تماس از یک غریبه پذیرفته می شود. به خصوص اگر قانون کار دارای یک خودکار سیستم صوتی که نمی تواند قبول جمع آوری می نامد. یک شهروند ایالات متحده شد گذراند تا در Varick خیابان برای هفته ها در سال 1993 قادر به دست آوردن یک کپی از شناسنامه خود را چرا که او نمی تواند به یک جمع آوری از طریق تماس به وزارت بهداشت برای اطلاعات در مورد چگونه برای به دست آوردن آن است.

وکلا می گویند که به دلیل وجود دارد هیچ راهی برای تماس با بازداشت شدگان مشتریان خود می رسند اغلب در جلسات آمادگی. و نگهبانان ممکن است وقت خود را تولید مشتریان برای بازدیدکننده داشته است. یک دادستان نیویورک می گوید که او متوقف شد به نمایندگی از زندانیان در Varick خیابان زیرا او اغلب تا به حال به صبر نزدیک به دو ساعت قبل از دیدن آنها.

اگر مشتری است که حتی وجود دارد. اغلب بازداشت شدگان منتقل شده از یک مرکز به دیگری بدون وکیل مطلع — حتی روز قبل از یک جلسه. در طول سه سال بازداشت فرانکلین C. بارت-ادیسون 49 ساله غنا ملی با یک کارت سبز منتقل شد 26 بار رفت از تگزاس به اوکلاهما و لوئیزیانا. “هرگز وجود هر گونه توضیحی برای این همه” او می گوید. “در راه من از دست همه مقالات حقوقی و اموال شخصی. من می خواهم سعی کنید به تماس با همسر من به او بگویم که من در هر زمان. دورتر از خانه من سخت تر از آن بود که برای خانواده من به دیدن من.” برای چهار سال بارت-ادیسون نمی بینم جوانترین از او شش فرزند در حال حاضر پنج سال است.

زمانی که فهم اجاره تخت در کیفری زندان وجود دارد حتی کمتر پاسخگویی. پس از لیلیان Loukakou منتقل شد به نیویورک آن زمان تقریبا یک هفته برای او وکیل کارمن Mendiola به او کردهاید. پس از Mendiola سوار سه ساعت و نیم از الیزابت به بازدید Loukakou (و دیگر مشتریان), سرپرست حاضر به اجازه دهید او را در. پس از 90 دقیقه از چانه زدن بر روی گوشی با فهم مقامات Mendiola در نهایت آنها را متقاعد به او دسترسی است که مشتریان خود را’ راست. سرپرست کوتاه آمد اما نمی خواهد اجازه دهد که به همراه دستیاران Mendiola با او; در واقع آنها را تهدید به بازداشت اگر آنها را ترک نکردند اتاق انتظار.

بدنام ترین زندان شهرستان را در فهم بازداشت شدگان است که در New Orleans Parish, زندان, 7000-تخت پیچیده که در آن زمان دادخواهی مدعی سوء استفاده جنسی از زندانیان زن و مرد در معرض ضرب و شتم و شوک الکتریکی. بسیاری از زنان چینی که صید تا با فهم زمانی که طلایی سرمایه گذاری فرار گل نشسته دو سال پیش گرفته شد وجود دارد; آنها همچنان در بازداشت (هر چند برخی از آنها شده است از نقل مکان به کالیفرنیا زندان).

این زندان می شود 45 دلار در هر زندانی از فهم — تقریبا دو برابر مقدار ایالت لوئیزیانا برای پرداخت کیفری زندانیان. کارکنان وجود دارد مراجعه به فهم بازداشت شدگان به عنوان “محصول پول نقد.”

پزشکی دسترسی است که اغلب حتی بدتر از دسترسی قانونی به رغم اخیر فهم تلاش برای دیدار با استانداردهای ملی در اصلاح مراقبت های بهداشتی. در بندر ایزابل می گوید: سینتیا رودریگز “پزشکی و توجه به معنی Mylanta یا تیلنول” — یک ارزیابی تکرار توسط زندانیان در سراسر کشور است. 22-ماه-پیر مرد روسی برگزار شد در Varick خیابان بود که HIV مثبت شد و با وجود درخواست های مکرر قادر به دریافت نسخه خود را پر شده است. او پس افسرده است که او اقدام به خودکشی با کاهش آغوش splattering خون بیش از همه خود را شلوغ خوابگاه. فهم دستور داده بود او را تبعید کردند او پس از اتمام جنایی حکم برای در اختیار داشتن اموال به سرقت رفته اما نمی توانستم او را بر روی یک هواپیما به دلیل او تا به حال هیچ سند مسافرت. برای ماه او نشسته در هوا خستگی از بازداشت از ترس این که او خواهد مرد وجود دارد. یکی دیگر از بازداشت شدگان گفت که یک بازدید کننده در مورد روسیه را مورد او تماس وکلا در ACLU و GMHC. آنها را در زمان سه ماه به او منتشر شده و تنها به این دلیل که آیتالله سیستانی تهدید به طرح دعوی در دادگاه.

یکی از نام شاکیان در Schey را کت و شلوار کلاس اقدام گلدستون ادم تنومند و بدقواره بازداشت شده بود به مدت دو سال در یک زندان در خارج از آتلانتا در حالی که همه امکان دسترسی به واکر او نیاز به گرفتن اطراف و مراقبت او نیاز به تاخیر مترقی فلج. “سپاه پاسداران گفت: او تقلید می کنی آن می گوید:” Schey “هرگز از ذهن است که او تا به حال شده است درمان برای دو سال قبل از او بازداشت شد و با استفاده از واکر زمانی که فهم او را دستگیر. در هوای سرد همراه خود را در وضعیت بدتر شده است. با گذشته چند ماه از دو سال او با کشیدن خود را در امتداد کف برای رسیدن به حمام و یا اتاق ملاقات. فقط کشیدن خود را همراه و به آنها گفت که او contriving وضعیت خود.”

داستان مثل گلدستون ادم تنومند و بدقواره را — همراه با گسترش شور برای قانون مانند کالیفرنیا گزاره 187 — باید موجب یک جنبش مردمی برای بازداشت و مهاجرت اصلاحات در سیاست. تناقض فراگیر جزر و مد از ضد مهاجر تمایلات خصوصی شهروندان به خصوص در شهرستان ها که در آن زندانی نگهداری می شوند در زندان های محلی ساخته شده اند به طور منظم بازدیدکننده داشته است به زندانیان فشرده برای آزادی آنها و حتی ارائه شده به مردم را در تا زمانی که آنها می تواند به دفع کردن برای خود.

یک گروه به نام مردم طلایی چشم انداز: ادیان ائتلاف برای مهاجران حقوق سازماندهی یک سری از جلسات منطقه ای در سراسر کشور را با هم وکلا و فعالان حقوق بشر برای مهاجرین گروه های مذهبی و دیگران “به تماس ملی با توجه به شرایط” و “پایان دادن به نقض حقوق بشر” در فهم بازداشتگاه.

در اولین جلسه ای در واشنگتن دی سی در ماه آوریل برخی از فعالان هشدار داد که بازداشت اصلاحات روی حیله و تزویر است هدف به خصوص که وجود دارد بحث در کنگره در حال حرکت فهم بازداشتگاه دریایی قرار دادن آنها تحت کنترل نظامی ایالات متحده در پایگاه های بسته و یا ساختمان بزرگ زندانها در وسط هیچ جا. “شما فکر می کنم ما باید دسترسی به مشکلات در حال حاضر گفت:” وندی جوان از زنان به کمیسیون زنان و پناهندگان. “فقط تصور کنید.”

ACLU وکیل جودی Rabinovitz تصریح کرد: “ما می تواند از دست دادن با برنده شدن است. آنها می تواند ساخت یک غول تسهیلات که تمیز و به طور کامل مواجه نگردند کتابخانه و مقدار زیادی از فضای تفریح و سرگرمی — در اوکدیل لوئیزیانا که در آن بازداشت شدگان خواهد بود از چشم های عمومی و دور از خانواده و وکلای مدافع. هدف این است که به زیبا و شگفت انگیز مراکز بازداشت اما به بازداشت در اکثر آخرین چاره.”

در ضمن لیلیان Loukakou همچنان در حداکثر امنیت در شهرستان نیویورک زندان در انتظار تجدید نظر شود. این حکم هفته گذشته در جولای شنوایی که در آن او می خواهم او دوخته امید شد و تصمیم گرفت در برابر او. قاضی گفت که او باور نمی کند داستان خود را.

هشت ماه حبس گرفته شده مراجعه کنند. Loukakou خیره listlessly در کف و fidgets در صندلی خود را. او ناخن رشد کرده و پوست خود را شکستن. “او به نظر می رسد کاملا متفاوت از زمانی که من او را ملاقات کرد در مارس می گوید:” وکیل Mendiola. “ذهنی او آن را به حال.”

می گوید دوست پسر Louison: “او با من تماس تقریبا هر روز و همه او می کند این است که گریه و گریه و گریه.” ♦

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme