اکثریت قریب به اتفاق از فروشگاه های اپل بسته با توجه به Covid-19 همه گیر واقع در آمریکا, مورگان استنلی می گوید

یک عضو هیات چک یک مشتری متوسط در یک فروشگاه اپل ورودی در طول فاز یکی از بازگشایی بعد از مستند از COVID-19 شیوع بیماری در شهر نیویورک, نیویورک, ایالات متحده در ژوئن 17 سال 2020 است.

برندان McDermid | ایسنا

اکثریت قریب به اتفاق از فروشگاه های اپل بسته با توجه به Covid-19 همه گیر واقع شده در ایالات متحده با توجه به تجزیه و تحلیل جدید از مورگان استنلی.

100 فروشگاه های خرده فروشی اپل بسته شد در سراسر جهان در پایان هفته گذشته و 92 واقع شده در ایالات متحده با توجه به توجه داشته باشید. اپل 510 فروشگاه در سراسر جهان و 271 فروشگاه ها در ایالات متحده است.

اپل یکی از اولین شرکت های بزرگ به آن فروشگاه های خرده فروشی در گیر و این شرکت می گوید این مانیتور Covid-19 وضعیت برای تعیین اینکه آیا آن را بی خطر است به کار فروشگاه های آن است.

فروشگاه های اپل هستند و اغلب در مراکز عمده و یا ولسوالی های کسب و کار ساخت آن را یک شاخص کلیدی چگونه هموار و خرده فروشی که در آن عملیات می توانید راه اندازی مجدد میان Covid-19 بیماری همه گیر. نسبت به تعطیلی در آمریکا نشان می دهد اپل می بیند به طور قابل توجهی ریسک محیط زیست برای خرده فروشی در آن کشور در مقابل بقیه جهان است.

به طور کلی تعطیلی چیدن دوباره. مورگان استنلی تحلیلگر Katy Huberty نوشت که هفته گذشته شاهد اولین خالص افزایش در فروشگاه اپل تعطیلی از ماه مارس هنگامی که اپل برای اولین بار تعطیل تمام فروشگاه ها در خارج از چین است.

“همانطور که از جولای 7th, 410 از 510 اپل فروشگاه های خرده فروشی و یا 80 درصد از تمام فروشگاه ها در حال بازگشایی پایین از 457 هفته قبل از.”

هفته گذشته اپل گفت که این reclosed 77 فروشگاه ها در ایالات متحده به دلیل افزایش Covid-19 مورد در بسیاری از مناطق. قبلا آن شده بود بازگشایی بسیاری از مکان های اجتماعی فاصله اجباری پوشش و جلوگیری از سمت وانت یا خدمات انتصاب گزینه های.

یک سخنگوی اپل گفت: در آن زمان در بیانیه ای اعلام کرد: “با توجه به زمان COVID-19 شرایط در برخی از جوامع ما در خدمت ما هستند به طور موقت بسته شدن فروشگاه ها در این مناطق است. ما این مرحله را با یک فراوانی از احتیاط که ما از نزدیک نظارت بر وضعیت و ما نگاه به جلو به داشتن تیم ما و مشتریان به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

اپل همچنان ادامه دارد و به reclose فروشگاه از جمله یک محل در گرجستان و یک محل در کالیفرنیا این هفته است. همچنین گفت: در آن وب سایت است که آن را چهار اضافی در فروشگاه بزرگ در ملبورن استرالیا منطقه به عنوان شهر می رود مستند به دلیل Covid-19.

تلاش برای راه اندازی مجدد اقتصاد ایالات متحده در حال متزلزل به عنوان متحده به طور فزاینده ای توقف طرح به سهولت محدودیت در کسب و کار. در روز چهارشنبه وجود دارد یک رکورد تک-بعد سنبله 60,000 جدید کروناویروس موارد گزارش شده در ایالات متحده بیش از یک دوره 24 ساعت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme