غمگین و خسته کارگران بهداشت و درمان دیده می شود توسط بروکلین بیمارستان مرکز در نیویورک, ایالات متحده آمریکا در تاریخ 1 آوریل سال 2020 است.

Tayfun Coskun | Anadolu Agency | گتی ایماژ

ایالات متحده فقط به حال خود مرگبارترین روز در رکورد با توجه به کروناویروس به عنوان متحده در سراسر کشور شروع به سهولت به معنای محدودیت برای جلوگیری از گسترش این ویروس با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط سازمان بهداشت جهانی است.

ایالات متحده دیدم 2,909 نفر از Covid-19 در 24 ساعت, با توجه به داده های جمع آوری شده از 4 p. m. و در روز جمعه. که بالاترین روزانه Covid-19 مرگ و میر در ایالات متحده و در عین حال بر اساس یک تحلیل CNBC از این که روزانه Covid-19 وضعیت گزارش.

قبل از آوریل 1 بعدی بالاترین ایالات متحده روزانه مرگ و میر بود 2,471 گزارش شده در آوریل 23, با توجه به که. مقامات دولتی قبلا هشدار داده است که داده ها در Covid-19 مرگ و میر آنها دشوار است به تجزیه و تحلیل از آنجا که آنها اغلب بیمارانی که بیمار شد و در بیمارستان بستری شد هفته پیش.

نمایندگان که بلافاصله پاسخ به CNBC درخواست برای نظر.

این کشور مرگبارترین روز می آید به عنوان دولت و مقامات وزن بازگشایی بخش از اقتصاد و کاهش stay-at-home سفارشات. مقامات بهداشت عمومی و اپیدیولوژی هشدار داده اند که به عنوان مکان رشد می کند خسته محدودیت ها و کسب و کار بازگشایی این ویروس می تواند به سرعت در حال گسترش در سراسر جوامع که هنوز به تجربه عمده بیماری همه گیر.

معترضان در حداقل 10 متحده در روز جمعه خواستار آن شدند که دولت آسانسور stay-در-خانه سفارشات و دیگر اقدامات اضطراری را در محل به سرعت گسترش coronavirus. در میان کشورهایی که شاهد تظاهرات کالیفرنیا کلرادو, دلاور, فلوریدا, ایلینوی, New Jersey, New Mexico, New York, تنسی و واشنگتن است.

ده ها تن از کشورهای پرده برداری کرده اند بازگشایی و برنامه های مختلفی از جمله گرجستان, کارولینای جنوبی, تنسی و تگزاس در حال حاضر شروع به اجازه می دهد غیر ضروری خرده فروشان به بازگشایی شده است.

ایالت نیویورک است که گزارش شده بیش از 27 درصد از تمام موارد تایید شده در ایالات متحده با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز متحمل شده است فشار ایالات متحده شیوع تا کنون. دولت گزارش کرده است حداقل 24,039 از کشور 65,173 Covid-19 مرگ و میر با توجه به هاپکینز.

تلفات از مرگبارترین روز Covid-19 در ایالات متحده رقبا که از 11 سپتامبر 2001 حملات تروریستی که جان 2,973 مردم در یک روز, با توجه به یک کمیسیون دولتی.

اطلاعات ناقص

که داده های متفاوت از داده های جمع آوری شده توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری که گزارش تاریخی روزانه Covid-19 مرگ و میر. CDC سایت می گوید که 2,349 نفر را در ایالات متحده از Covid-19 on May 1.

اما این سازمان هشدار می دهد که داده های خود را ممکن است کامل نباشد. CDC سخنگوی کیت Grusich CNBC گفت که آژانس را داده است “اعتبار از طریق یک فرآیند تایید با حوزه های قضایی است.”

“CDC نمی داند که تعداد دقیق COVID-19 بیماری و بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر به دلایل مختلف” آژانس می گوید و اضافه کرد که بدون علامت بیماران تاخیر در گزارش و محدود تست آن را دشوار است به دقت پیگیری داده است.

برخی از شهرها مانند شهر نیویورک, تلاش برای به دست آوردن درک کامل از Covid-19 مرگ و میر. بسیاری از بیماران مرگ در خانه و دیگران نسبت به حملات قلبی و یا شرایط دیگر که ممکن است تشدید شده اند Covid-19, نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت: در ماه گذشته.

بیشتر پیچیده از سیستم برای گزارش Covid-19 مرگ و میر است که سردخانه سیستم در هواپیمای شهرها مانند نیویورک غرق افزایش قربانیان. خانه های مراسم تشییع جنازه گرفتار در وسط تنگنا, آیا تا به حال به فروشگاه اجساد در کامیون های یخچال و یا در برخی موارد هر واحد ذخیره سازی آنها می توانید پیدا کنید.

CDC هشدار می دهد که تمام اطلاعات در حال حاضر است “موقت” و آژانس ممکن است دقیق تر تعداد تا ماه دسامبر سال آینده.

درمان بالقوه

سازمان غذا و داروی آمریکا اعطا اضطراری با استفاده از مجوز برای Gilead Sciences’ remdesivir دارو برای درمان Covid-19 رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جمعه اعلام کرد.

این EUA بدان معنی است که remdesivir دستخوش نیست همان سطح از نقد و بررسی به عنوان یک درمان تایید شده توسط FDA با توجه به برگه ای از این سازمان در مواد مخدر است. اما پزشکان اجازه خواهد داشت برای استفاده از این دارو در بیماران بستری مبتلا به این بیماری حتی اگر مواد مخدر شده است به طور رسمی تایید شده توسط آژانس.

داخل وریدی مواد مخدر کمک کرده است و کوتاه شدن زمان بهبودی برخی از بستری Covid-19 بیماران جدید کارآزمایی بالینی نشان می دهد. بدون اثبات شده دیگر, درمان, بهداشت و درمان-مراقبت از کارگران خواهد شد به احتمال زیاد با توجه به استفاده از آن.

FDA قبلا مجاز اضطراری استفاده از داروهای مالاریا کلروکين و هیدروکسی کلروکین برای درمان Covid-19. اما آن را بعد از صدور هشدار در برابر مصرف مواد مخدر به خارج از بیمارستان و یا رسمی كارآزمايي باليني پس از آن آگاه شد گزارش از “جدی ریتم قلب مشکلات” در بیماران است.

تحت EUA, FDA اجازه خواهد داد که این دارو را تجویز می شود برای هر یک از پنج روز یا 10 روز دوز. 10 روز رژیم درمان ترجیح داده است برای بیماران انتوبه.

“که اجازه می دهد تا جلعاد به طور موثر دو عرضه” سابق FDA کمیسر اسکات Gottlieb گفت: در طول یک مصاحبه با CNBC “بسته شدن بل.”

این شرکت گفت که همچنان به حمایت از آزمایشات بالینی و گسترش به اصطلاح دلسوز استفاده از برنامه های remdesivir.

— CNBC برکلی لاولیس, Yelena Dzhanova و هانا میلر کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی