این غیر قابل تحمل سفیدی انتشار Pt. 2

این غیر قابل تحمل سفیدی از چاپ و نشر کتاب
1 اوت 1995

بر روی سطح چاپ و نشر کتاب به نظر می رسد یک جهان جدا از عرصه روزنامه ها و مجلات — و قطعا این ریتم های مختلف فلس و مالکیت. چاپ و نشر کتاب نیز به نظر می رسد بیشتر میشود و حداقل قضاوت کشت nonwhite نویسندگان که ساخته ام, لیست پرفروش در طول چند سال گذشته: Toni Morrison, آلیس واکر, Maya Angelou, Cornel West, ماریان رایت ادلمن امی قهوهای مایل به زرد. اما برای همه میلیون ها نسخه و دلار آن نام و نشان دهنده این صنعت باقی مانده است تقریبا به طور کامل سفید است. به عنوان رمز و راز سیاه نویسنده والتر Mosley نوشت: سال گذشته “آمریکا چاپ و نشر بسیار سنگر و استحکامات از لیبرالیسم منوال از متمم اول نگه داشته است هر گونه اشاره ای رنگ از آن سالن.”

اگر چه اکثر خانه ها امروز در حال دست از برخی از سرگرمی کنگلومرا انتشار چسبیده به چند سنت است که گوش دادن به به سن فاستونی آقایان. سردبیران هنوز انجام کسب و کار بیش از دو و سه-ساعت ناهار اغلب چند بار در هفته. در طول تابستان بسیاری از خانه ها به کارکنان خود را هر جمعه بعد از ظهر خاموش سریعتر و احتمالا برای رسیدن به ادبی hideaways در Hamptons یا Berkshires.

این informalities به هم پیچیده از کسب و کار و دوستی و همچنین گسترش به انتشار استخر استعداد. “استخدام آنها را به دوستان خود و یا کودکان از دوستان می گوید:” عامل ایمان, Hampton, کودکان, که سیاه و سفید است. روشن مردم همیشه ذکر Erroll مک دونالد و سانی مهتا اما لیست از سردبیران رنگ به طور کلی به پایان می رسد وجود دارد. “شما نمی توانید آرتروز شمارش آنها را در هر دو دست می گوید:” کودکان و اضافه کرد که انتشار “بسیار کمتر یکپارچه” از آخرین شغل و حرفه — این قانون است.

به این ترتیب تعداد بازی در مجله یا روزنامه کسب و کار — یک بالاتر یا پایین تر, درصد از مردم از رنگ می تواند حتی نمی توان در چاپ و نشر کتاب. یک تعداد انگشت شماری از خانه چاپ و نشر — Random House, HarperCollins, Simon & Schuster, Doubleday برکلی/Putnam, Warner کتاب — همراه با شرکت های تابعه خود را به حساب اکثریت کتاب های منتشر شده در ایالات متحده است. در این شرکت ها این سوال است که چگونه بسیاری از مردم از رنگ آنها استخدام در تصمیم گیری, سطح, اما آیا آنها هر گونه در همه.

صرف درخواست داده است که ملاقات با یک دیوار سکوت. “ما نمی دهد از این آمار می گوید:” اندرو Giangola از Simon & Schuster. “ما نگه داشتن آنها نیست و اگر ما را ندارد در آمار مربوط به اشتغال عمومی می گوید:” استوارت Appelbaum, یک سخنگوی Doubleday. “آن را تقریبا غیر ممکن است که ما شما می توانید این نوع از اطلاعات می گوید:” یک روزنامه برای خانه تصادفی و ناف. در سال 1994 نویسندگان گروه شاعران جستارنویس و رمان نویسان (PEN) با اعلام تشکیل یک کتاب باز, کمیته به فشار ناشران به دالان به مردم بیشتر از رنگ. به رهبری والتر Mosley کمیته به سفارش یک شرکت تحقیقات برای پیدا کردن چگونه بسیاری از — یا چند — نفر رنگ کار در کتاب تجارت. این نظریه با توجه به یک کمیته مشاور است که “انتشار این افراد باید شوکه شده و یا شرمنده به انجام چیزی.”

وجود دارد چند سفید ویراستاران در داخل که در حال دست و پنجه نرم کردن با این مشکل است. ایامون دولان شده است یک ویرایشگر در HarperCollins برای سه سال. او در دیدار غیررسمی و semiregularly با حدود ده مشابه قرار داده شده کتاب ویراستاران در نیویورک چاپ و نشر. به تازگی موضوع چاپ و نشر کتاب را قریب به اتفاق سفیدی آمد. دولان می گوید که در فروشگاه خود وجود دارد “15 یا 16” دستیابی به سردبیران که مسئول HarperCollins 250 عنوان در سال است. همه آنها سفید, وضعیت او می گوید: درست است در هر خانه عمده. “اگر هر چیزی هارپر ممکن است کمی جلوتر” Dolan می گوید: با استناد به یکی از پایین ردیف ویرایشگر است که نیمی لاتین.

در دولان مشاهده این کمبود تا حدودی مربوط به چاپ و نشر در اقتصاد است. کتاب و روزنامه نگاری سردبیران بارها و بارها توضیح است که برنامه های کارآموزی نخست استخدام استخر; به دلایلی چند به نظر می رسد علاقه مند به کاوش کارآموز متقاضیان اکثریت سفید. “من در بیش از 100 رزومه برای این تابستان برنامه کارآموزی” یکی نیویورک ویرایشگر به من گفت. “به عنوان بهترین من می توانم بگویم چهار نفر از این افراد بودند و دو آسیا شدند. در آن زمان من زنگ زد آنها تا به حال ساخته شده است برنامه های دیگر برای تابستان.”

البته این قابل درک است که بسیاری از پتانسیل کارورزان را از دیگر برنامه های — پرداخت از انتشار کارآموزی کم است یا وجود ندارد. یکی از انتشارات بزرگ سنت است که به کارورزان سینه سنجش خود را برای دریافت پرداخت تا زمانی که آنها برخی از اولین “شکستن” و کسب حق scandalously پایین ورود به سطح حقوق و دستمزد به عنوان یک دستیار تحریریه. چگونه کم است ؟ از طریق این اواخر 1980s یک موقعیت شروع در معتبر خانه Farrar, Straus & ژیرو پرداخت می شود فقط حدود $10 ، 000 در سال — زیر خط فقر برای یک خانواده چهار. امروز موقعیت می پردازد $16,000.

و در عین حال وجود دارد هرگز یک کمبود افرادی که می خواهید برای گرفتن یک کار در FSG یا در واقع به فقط در مورد هر موقعیت در چاپ و نشر. جرالد Howard یک ویرایشگر در W. W. Norton, می گوید: “هنگامی که یکی از سرمقاله دستیاران اعلام کرد که آنها در حال ترک من هرگز دیده می شود یک تبلیغ برای پر کردن آن نقطه است. من بلند من انگشت کوچک و متناوب résumés ضربه میز من. آنها می آیند از شبکه ای از عوامل و نویسندگان و دانشگاهیان … این واقعا یک فرایند باز. آن را بسته آگاهانه اما به نظر نمی رسد که برای باز کردن.” چه این به این معنی است که بسیاری از افرادی که می خواهید پر کردن این شکافها هستند “فرزندان افتخار” به عنوان دولان می گوید — که در آمریکا به معنی اکثریت سفید. به تناوب آنها افرادی هستند که مایل به بود بسیار ضعیف برای یک دوره از زمان — و که بیش از حد ممکن است به عنوان یک صفحه نمایش در برابر بسیاری از مردم از رنگ.

در واقع پرداخت هزینه کم از انتشارات می تواند یک مانع برای بسیاری در میان طبقه کارگر بدون در نظر گرفتن مسابقه. در دولان مورد او خود را “فرزند مهاجران” است که مهاجران ایرلندی برای آنها “چاپ و نشر کتاب ندارد مهر … خانواده من به نظر می رسد نگران زندگی حرفه ای من. آنها ساخته شده فداکاری برای من ارسال به یک کالج فانتزی — و چه بازگشت سرمایه گذاری خود را? هشت سال به زندگی حرفه ای من من در اواسط پنج ارقام است. برادر من حفظ رایانه های بزرگ و … باعث می شود پول زیادی بیشتر. او در نظر گرفته موفقیت خانواده است.”

دولان نظریه چگونه publishing اقتصاد — در هر دو کتاب و روزنامه نگاری — نگه داشتن مردم از رنگ است از عهده تجربه رزا (این اسم واقعی او نیست) 25 ساله کوبا که اخیرا از چاپ و نشر کتاب. پس از فارغ التحصیلی از کالج رزا در زمان ورود به سطح کار در یک شرکت که منتشر حقوقی دایرکتوری ها. این بود که کسل کننده اما رزا امید آن را باز کردن یک خیابان به انتشار داستان. “من فکر کردم این امر می تواند بسیاری از سرگرم کننده و چالش برانگیز” او توضیح می دهد. “من همیشه دوست داشتم به عنوان خوانده شده, و من می خواستم به یاد بگیرند که چگونه یک کتاب در واقع می رود از یک ایده به یک کتاب به پایان رسید.”

در سال 1993 یک همکار از رزا را از حقوقی شرکت چاپ و نشر یک کار به عنوان یک دستیار تحریریه در جیب کتاب. “او همیشه به من گفتن در مورد چگونه بزرگ آن بود و تشویق من به همان حرکت” رزا گفت.

از طریق یکی از همکاران سابق, رزا شنیده در مورد باز شدن در یک شبیه توده بازار نشر که شومیز نویسندگان شامل چندین پرفروش نویسندگان. در پاییز سال 1994 رزا ارائه شد سرمقاله دستیار موقعیت وجود دارد. کار مورد نیاز خود را به یک کاهش قابل ملاحظه در پرداخت به $19,000 یک سال است. این روزا می گوید: “ناراحت” پدر و مادر با او اجاره یک آپارتمان. “آنها نمی توانند درک کنند که چرا من این کار را انجام چون من نیاز به پرداخت مقدار زیادی از اجاره.” پدر و مادر او که در زندگی در ایالات متحده برای 20 سال “لازم نیست پول زیادی … آنها واقعا نگران به سمت مالی از چیزهایی است.”

با اینحال رزا قابل درک است که برای موفقیت در چاپ و نشر کتاب, او تا به حال برای تحمل و قدرت آنچه که در اصل یک شاگرد آهنگ از سرمقاله دستیار دستیار سردبیر به — برای خوش شانس — دستیابی به ویرایشگر. او در زمان کار.

رزا خودش را یکی از دو رنگ در یک اتاق حدود 30 نفر است. “این بسیار سفید” او به یاد می آورد. رزا می گوید که او در بر داشت جو تا حدودی تهدید آمیز است. اگر چه او می گوید: او به خوبی درمان می شود توسط رئیس فوری بقیه مردم سفید در کمتر بودند استقبال. “هیچ کس تا کنون گفت: هر چیزی که نژادپرست نیست و در همه,” او به یاد می آورد. “اما من تا به حال احساس مانند آنها نمی دانم چه چیزی برای انجام با من. بیشتر من صحبت نمی که بسیاری از مردم است.”

رزا همچنین بازاریابی انبوه به سلیقه او. “این بود آنچه که من انتظار می رود,” او می گوید. “واقعا من نمی باید این خلق و خو می شود که در کسب و کار. آن را خیلی بیشتر از فروش متوجه شدم. من نمی توانستم خودم موفق بودن.”

کلید این وحی شد گریزی به چاپ و نشر کلاس. در رزا را مشاهده افراد دیگر در موقعیت برخورد با حقوق و دستمزد کم در راه بسیار متفاوت از او. “پدر و مادر خود را یک خانه و یا بسیاری از آنها را فراموش … بسیاری از بچه ها فکر می کنم آن را سرگرم کننده بود فقط برای چند سال. این نوع مانند یک ماجراجویی است. من تا به حال برای توضیح به رئیس من است که ما تلاش کرده بود این 20 سال است. آن را سرگرم کننده نیست هر بیشتر.”

پس از فقط پنج ماه رزا چپ او کار انتشارات شروع به گرفتن predental دوره و در زمان کار به عنوان منشی. “این بسیار آسان تر کار می کنند و من 5000 دلار در یک سال بیشتر است.” او به آغاز طرح دانشکده دندانپزشکی در پاییز و خانواده اش خوشحال است در پول اضافی.

اگر اقتصاد از انتشار یک رئیس مانعی برای استخدام افراد از رنگ و سپس ملال انگیز وضعیت به احتمال زیاد به بهبود به زودی. برای حداقل یک دهه استخدام و حقوق و دستمزد در صنعت شده اند راکد در بهترین حالت. به عنوان دولان امتیاز ترین کتاب از دست دادن پول است که بدان معنی است که سهام بسیاری از ویراستاران از دست دادن پول که بدان معنی است که در نوبه خود است که ناشران میلی به استخدام بیشتر و یا بیشتر پرداخت. مجلات و روزنامه ها در برابر افزایش هزینه ها و تخت گردش هستند در همان قایق است. کاهش اجتناب ناپذیر هستند و مردم رنگ — اغلب آخرین استخدام — خواهد بود که سخت ترین ضربه.

اما شاید این ironclad منطق اشتباه است. شاید تنها راه برای انتشار به قبلی خود بازگشت قدرت اقتصادی است به یاد بگیرند که برای خدمت به بازارهای رنگ به سرعت بیشتر و عمیق. مصاحبه, بیوگرافی از کشته Tejano خواننده سلنا شات به بالای لیست پرفروش بهار امسال مطمئنا در بخشی به دلیل آن را یکی از اولین بازار انبوه کتاب های منتشر شده به صورت دو زبانه با حجم. به نهادینه کردن چنین موفقیت های این ناشران نیاز به گسترش روش های سنتی بازاریابی و توزیع است.

سوزان Bergholz یک عامل است که نشان دهنده چندین لاتین نویسنده می گوید که برخی از موفق ترین خوانش مشتریان خود داشته اند صورت گرفت نه در یک کتابفروشی یا سالن اجتماعات اما در یک آرایشگاه فروشگاه در سانتا آنا کالیفرنیا. “این مرد شروع به در آوردن کتاب برای زنان در حالی که آنها موهای خود را انجام داده و او را تبدیل به یک کتاب فروش.” او به نقل از لاتین رمان نویس لوئیس رودریگز که می گوید: “همه Latinos در حال رفتن به خرید کتاب های خود را در bodegas اما برخی خواهد شد و شما از دست رفته بسیاری از فروش اگر شما نمی وجود دارد.”

بازاریابی مردم در سراسر صنعت باید به مطالعه این حقایق و یک هزار و مانند آنها. به عنوان شهر و کشور همچنان تیره جمعیتی استخدام هیات تحریریه افرادی که در تماس با جمعیت جدید را باید تبدیل به رقابتی ضرورت است.

در حالی که چند در کتاب صنعت به نظر می رسد به درک این انگیزه ای برای از بین بردن رنگ سفید در انحصار یک شرکت مجله ارائه می دهد و امیدوار کننده طرح. چند ماه پیش زمانی که نورمن Pearlstine در زمان بیش از زمان, Inc. مجلات و شرکت متعهد شروع به شکستن چمن. با توجه به جک, سفید, سیاه, نویسنده است که در زمان بیش از 20 سال از آن زمان متعلق به انتشارات — از جمله مردم, پول, زمان, و ثروت — در حال حاضر کراوات بخشی از مدیریت پرداخت غرامت به موفقیت یا شکست خود را در یکپارچه سازی کارکنان.

سفید, که همچنین توابع به عنوان زمان’s رئیس کارگزینی از مردم از رنگ گفت که Pearlstine تعجب کارکنان که می شده است هل دادن برای چنین برنامه ای با اعلام آن قبل از آنها می خواهم آن ارائه شده است. “او به نام پرتگاه می گوید:” سفید. “در حال حاضر من مایل به تماس خود را.” در یک سال سفید امیدوار است او به تازگی تهاجمی استخدام — پس از رفتن سران مردم مانند دفتر ستاد در روزنامه — میوه خواهد شد. “این بچه ها [مدیریت زمان] غرور خود را در حال رهبران در مجله صنعت. بیایید ببینید اگر آنها می تواند در این جهت است.”

صنعت چاپ و نشر خواهد شد و نه ادغام تا زمانی که آن را به رسمیت می شناسد تنوع به عنوان مهم به ماموریت خود را. این potentates از انتشار نیاز به این باور است که تنوع چیزی است که برای تلاش نیست زیرا این فرمان توسط قانون و یا صحت سیاسی و یا توسط یک تعداد انگشت شماری از بد خو اقلیت ها در اتاق خبر اما از آنجا که در کلمات “شما نمی توانید پوشش امریکا مگر اینکه شما یک ستاد است که منعکس کننده امریکا است.”

نویسنده جیل نلسون نشان می دهد که یک تعهد واقعی به تنوع ممکن است به معنای به چالش کشیدن برخی از استانداردهای ارزیابی میکنید ریشه دوانده در آمریکا نامه.

“تنوع به این معنا نیست ‘بیایید استخدام, برخی از زنان, برخی از مردم از رنگ برخی از افراد همجنسگرا و برخی از مردان سفید با ponytails قرار داده و آنها را در یک مخلوط کن ریخته و آنها را به بیرون آمدن مانند راست, سفید مردانی که آنها را استخدام می گوید:” نلسون. “من فکر نمی کنم که مدیریت خوب و من فکر نمی کنم این راه به پرورش مردم را به انجام بهترین کار خود را.”

آنچه مورد نیاز نلسون معتقد است که تعهد به واقع به دنبال جایگزین صدای به جای تلاش برای انطباق با nonwhite جمعیت به آنچه که در اصل سفید کنوانسیون. “من فکر می کنم ما نیاز به شنیدن بیشتر از افرادی است که واقعا تا جامعه,” او می گوید. “زمانی که کارشناسان به نقل از شما خواهد شنیدن بیشتر از زنان آفریقایی آمریکایی لاتین تبار و آمریکایی های آسیایی تبار. [ناشران] نیاز به این باور است که این چیز خوبی است که ما همه را به بخش هایی از فرهنگ ما و قومیت به کار ما به جای گوش دادن به آلت درصد از مردان سفید که فرض خود را به عنوان خودی.”

کلینتون رئیس جمهور — the ultimate سفید نر خودی — اصرار در هفته گذشته که اقدام مثبت برای امریکا خوب است. هنگامی که این صنعت است که کنترل اجتماعی و سیاسی امریکا گفتگو معتقدند که اقدام مثبت خوب است برای انتشار ، ♦

پژوهش: اد Frauenheim و Geronimo مادرید

این مقاله دوم از مجموعه دو قسمتی. خواندن قسمت اول اینجا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme