این غیر قابل تحمل سفیدی انتشار Pt. 1

این غیر قابل تحمل سفیدی از روزنامه نگاری
25 جولای 1995

تا به حال شده است برای یک آتش سوزی در شهر نیویورک ؟ یا راه می رفت توسط آتش نشانان’ تظاهرات. هر کسی که تا کنون دیده جمعی از نیویورک دلیرترین نمی تواند کمک کند اما زده فروزان جمعیتی صفت مشترک توسط قلاب و نردبان جمعیت: آنها به شدت سفید. چگونه سفید ؟ با توجه به چارلز مان همکاران یک شرکت تحقیقاتی است که تجزیه و تحلیل 1990 داده های سرشماری بیش از 88 درصد از نیویورک 7930 لباس آتش نشان ها سفید هستند. پس — به عنوان هر کس می داند که تنها اقلیتی از شهر و جمعیت سفید است چنین غیر منتظره ای بالا غلظت سفیده می سازد “آتش نشان” نیویورک چهارم, سفید کار میکرد. که کمی واقعیت این است که یکی از این شهر شگفت انگیز نژادی و بی عدالتی ساخته شده بیشتر شرم آور توسط این واقعیت است که آتش نشانان در حال پرداخت با پول مالیات دهندگان را.

وجود دارد اما چند مکان در نیویورک علاوه بر firehouse که در آن شما حتی بیشتر به احتمال زیاد به روبرو می شوند چیزی جز سفید مواجه است. بهترین شرط بندی شما خواهد او چاپ و نشر ، با توجه به همین آمار whitest اشغال در نیویورک (از کسانی که مشاغل با بیش از 500 کارگر) است “نویسنده است.” تقریبا 93 درصد از نیویورک که خود را نویسنده سفید هستند. پنجم, سفید شغل — 84.73 درصد فقط یک سایه تیره تر از آتش است “خبرنگار/سردبیر.”

شاید این می آید به عنوان یک شگفتی است. پس از همه, یکی از مشهورترین آمریکایی افسانه ای از دهه گذشته یا بیشتر است که رسانه های جناح چپ. (آن استفاده می شود amusingly حقیقی به گوش رسانه ها را محکوم کرد به عنوان جناح چپ جناح راست مفسران که اجرای بسیاری از نشان می دهد در رسانه های الکترونیکی; در حال حاضر این روال.) و پس از متعارف منطق ادامه می دهد, رسانه مجری سمت چپ بال صحت سیاسی آن است که احتمالا پر از سیاه پوستان, لاتینی, آسیایی و سفید چپ که انجام مناقصه خود را. چه انتظار دیگری از رسانه ها و انتشارات جهان هستند که مقر آن در شهر نیویورک اقلیت هم هستند ،

آن را ندارد ، در واقع آن حتی از راه دور. وجود کلمات “نیویورک” در یک مجله عنوان شده است هیچ تضمینی وجود ندارد که کارکنان وجود دارد به نظر می رسد در همه شهر را گسترده تر مردم است. نیویورک حدود 25 درصد و حدود 30 درصد Latino; نیویورک حدود صفر درصد و صفر درصد در لاتین. و رئیس آن رقیب? “برای اولین بار پنج سال است که من در حال نوشتن برای نیویورکرمی گوید:” دیرین نویسندگان “نزدیک ترین من تا کنون به فرد از رنگ بود سفید واقعیت-جستجوگر با dreads.”

در حالی که روزنامه نگاری و چاپ و نشر کتاب های جداگانه کسب و کار با متمایز فرهنگ, نیویورک رسانه های چاپی صنایع در گذشته یکی از مهم صفت مشترک; مانند آتش بوده و برای محافظت از تغییرات جمعیتی در نیویورک بیش از چند دهه گذشته است. اما در حالی که سیاه و سفید از اقليت ها در آتش نشانی احتمالا تاثیری در چگونه آتش در حال خاموش کردن این کارگران که جمعیت صنعت چاپ و نشر ورزش فوق العاده ای کنترل بیش از یک طیف وسیعی از سیاست اجتماعی و بحث — و نه دست کم از آن این روزها در مورد حضور اقلیت ها در محل کار, گاهی اوقات به نام (در مختصر) اقدام مثبت. و در حالی که اقدام مثبت ممکن است دریافت دوستانه شنوایی در میان مردم در انتشارات از میان افرادی که در خاموش کردن آتش سوزی, این واقعیت باقی می ماند که صنعت چاپ و نشر در برابر اقدام مثبت بیشتر از بیشتر.

حتی دوستانه شنوایی تا حدودی در شک و تردید. موضوع مسابقه در چاپ و نشر است که اغلب ملاقات با سکوت. سکوت رسمی مواجه است. مجله ناشران آمریکا برای مثال نمی نگه داشتن هر گونه آمار در مورد نژادی آرایش از اعضای تشکیل دهنده آن. سکوت نیز ظریف تر فرم: بسیاری از سردبیران مصاحبه برای این مقاله بودند یا دفاعی در موضوع یا خواسته به rcmain ناشناس و یا هر دو.

این است که می گویند که چاپ و نشر به عنوان یک صنعت نتوانسته است به رسمیت شناختن است که آن را به یک رنگ مشکل است. بر خلاف چشمگیر نژادی, اخبار, رویداد اغلب علت این صنعت به نگاه در آن سفید آرایش و شماره تماس خود را بهتر انجام دهد. “بعد از شاه شورش” اشاره کرد یک ماه اوت سال 1993 مقاله در رسانه ها مجله تجارت , برگ,:, “کمیته اجرایی انجمن آمریکایی سردبیران مجله نام مجله ناشران آمریکا به کار با اعضای آن و مناسب گروه های اقلیت برای جذب به عنوان بسیاری از مردم به عنوان possiblc برای استخدام توسط مجلات در تمام بخش های.’ “

صنعت ممکن است استدلال می کنند که وجود ندارد به اندازه کافی زمان از سال 1992 رادنی کینگ شورش برای بهبود مشخص در اقلیت استخدام. اما این مقاله با اشاره به یک ASME پیشنهاد از سال 1968 پس از شورش است که فوران از ترور دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور

آن است که بهترین برآورد از بیش از یک دوجین, مجله, کارکنان من مصاحبه کرده اند که اقلیت نمایندگی در مجله صنعت در نیویورک — از جمله سیاه و سفید-هدفمند عناوین به عنوان جوهر — نشانگر حدود 8 درصد است. این رقم شامل اداری و مالی کارکنان; سرمقاله آرایش تخمین زده شده است که در 5 درصد است.

اگر تعداد افراد از رنگ در مجله صنعت به عنوان یک کل به نظر می رسد غمگین اعداد در عنوان فردی احساساتی هستند. در یک ملت ستون در ماه مارس Katha Pollitt اشاره کرد که در سمت چپ-از-مرکز انتشارات در میان بدترین. او گفت: ملت استخدام یک nonwhite سرمقاله کارمند در 13 سال (او از دست رفته یکی وجود دارد که در واقع شده است و دو). The New York Review of Books استخدام هیچ یک از نه. مجله هارپر را در حال حاضر در استخدام هیچ یک از 14. این Utne خوانصفر از 12. مترقییکی از شش. مادر جونزیکی از هفت. در این زمان یکی از نه. جدید جمهوریدو نفر از 22. خانم magazine استخدام چهار نفر از 11 سرمقاله کارکنان از جمله editor-in-chief.

اکثریت این مجله همچنین انتشار چند به هیچ روزنامه و یا به طور منظم نویسندگان که سفید نیست.

در این نمره صدا بیرون می آید بهتر از بیشتر است. بسته به تعریف از “سرمقاله” ( در مقابل “اداری) وجود دارد 18 nonwhite کارکنان خارج از حدود 80 پرداخت صوتی سرمقاله کارکنان بطور قابل توجهی درصد بالاتر از بسیاری از نشریات در صدا‘s دسته. که شامل یک زن به عنوان ویژگی های ویرایشگر و دیگری به عنوان رئیس تحقیقات در مورد عنوان بالا که مردم از رنگ تا به حال در این صنعت است.

در وسط صفوف این اعداد کمتر قابل توجه: همانطور که از هفته گذشته دو نفر از 18 ویراستاران ارشد دو از 17 کارکنان نویسندگان. (شکستن تعداد کسانی که کمی پایین تر یک سردبیر ارشد, است, آسیایی, سیاه و سفید; در حالی که ویراستار ادبی است, لاتینی وجود دارد لاتین ویراستاران ارشد و یا کارکنان نویسندگان و نمی شده است برای چندین سال.) این صدای در حال حاضر هیچ front-of-the-کتاب columnists که سفید نیست در واقع یک گام به عقب در مقایسه با سال گذشته است.

همه به ظاهر لیبرال نشریات را یک هدف به دلایل نفاق. برخی از آنها حتی ریاکارانه خود را در مورد نفاق. دانشگاه هاروارد تحت سلطه جمهوری جدید مهم ملی مجله ساخته شده است که چندین سطح بالا استخدام در چند سال گذشته همه مردم سفید; TNR’s ایده اقدام مثبت است پذیرش برخی از آن کارورزان از دانشگاه ییل. در مارس واشنگتن پست داستان در سفیدی لیبرال mags, جدید, جمهوری, ویرایشگر اندرو سالیوان التماس کردن نفاق مسئول با اشاره به TNR تا به حال “گرفته سرمقاله موقعیت در برابر عمل کنيد.” آنها پس گرفته سرمقاله موقعیت برابر استخدام افراد از رنگ; آنها به سادگی آن را انجام نمی. توجه داشته باشید که منطق در اینجا: تنها راه یک فرد از رنگ است که رفتن به استخدام در جمهوری جدید است که از طریق اقدام مثبت آنها باور نمی در مثبت اقدام بنابر این آنها را استخدام نخواهد کرد مردم از رنگ.

آن را سخت به توضیح دهد که دقیقا به همین دلیل این رنگ شکاف وجود دارد در نشریات است که تصویر خود را به عنوان پیشرو و اولین بار برای حمله به دیگران برای نهادی تبعیض است. جیل خرده سیاه سابق ملت کارمند که در نامه ای به سردبیر زیر Pollitt ستون توصیف “واقعی آب و هوای مصنوعی” در مورد مسابقه. “مردم نمی خواهند به بحث در مورد آن … آن را مانند آن بود تا من آن را به ارمغان بیاورد. وجود واژگان هیچ رفتار.”

بخشی از مشکل در پرداختن به این مسائل در نشریات مترقی است که بسیاری از ما سفید چپی به نظر می رسد به عنوان اگر تعهد ما به لیبرال یا رادیکال سیاست کافی است که progressivism مثل این است که واقعا بالا نشسته نمره می شود که شما را از یک اصلاحی کلاس که برای دیگران مورد نیاز است. یک محافظ احساس در مورد ما شکننده موسسات در مجموعه همانا ما به خودمان بزرگتر وجود دارد باعث می شود به از این واقعیت است که هارپر می تواند با استفاده از یک ویرایشگر.

اما به سوزاندن به عنوان نفاق موضوع است که خوانندگان باید هر دلیلی برای انتظار می رود که نژادی آرایش از کشور متنوع تر از آن است از ملی نقد و بررسی — سمت چپ-مرکز مجلات به سختی و تنها سفید-تحت سلطه سنگر چاپ و نشر. در برخی از راه آنها یک هدف مبهم. لیبرال mags نشان دهنده بخش کوچکی از کلی شغل و درآمد در صنعت و گردش مالی خود را اغلب بسیار نادر است که آنها مقدار به نيمه شاغل سیستم. ویلیام Whitworth, سردبیر ماهنامه آتلانتیک — خوب ما کشش این تعریف از “لیبرال” در اینجا — می گوید: او نه استخدام یک ویرایشگر در یک دهه.

حرکت اقتصادی نردبان کمی به مجلات با گردش در نزدیکی یا هفت چهره می یابد برخی از بهتر یکپارچه کارکنان. زمان مجله می گوید که کارکنان آن است که حدود 15 درصد اقلیت از جمله یکی Latino سردبیر اجرایی و یک آسیایی ارشد نویسنده است. نیوزویک‘s کارکنان تقریبا یکسان است.

اما محبوب ترین مجلات به عنوان بد و یا بدتر از استاندارد صنعت. “من استخدام شد و به عنوان ارشد سردبیر در مراسم افتتاحیه سال پیش به دلیل اسپایک لی اصرار بر داشتن سیاه روزنامه نگاران در مجموعه خود می گوید:” نویسنده و سردبیر ورونیکا اتاق. “این مسخره است اما من کار کردم. قبل از این که آنها حتی نمی باید سیاه و سفید, تمیز کردن مردم و یا سیاه و سفید دبیران وجود دارد.”

یک سفر را از طریق هرست ساختمان در Midtown تبدیل خواهد شد تا تمام عناوین—, بزرگ, سنگین, موفقیت, عناوین مانند هارپر بازار و ارباب جهان وطنی و خوب خانه داری — که در آن هیچ رنگ کار در تحریریه.

سنگ نوردبا وجود شهرت مستند هیپ استخدام هیچ نویسندگان و سردبیران رنگ; در بیش از 700 مسائل رولینگ استون منتشر شده پس از سال 1967 آن را منتشر کرده است دقیقا یک جلد داستان یک نویسنده است. Officewide, Wenner رسانه ها — که شامل Rolling Stone, ماو مردان مجله — ادعای یک اقلیت اشتغال نرخ 15 درصد هر چند نرخ برای تحریریه است که قطعا پایین تر است. Condé Nast است که به ندرت بهتر — سعی کنید برای پیدا کردن یک یا لاتین نام در سرمقاله magazine از Vanity Fair, Mademoiselle, یا GQ. این شرکت نمی خواهد خم شدن به دفاع از آن تقریبا همه سفید, کارکنان, cloaking خود را در نهایی انکار; معاون ارشد رئیس جمهور پل Wilmot می گوید: “به عنوان یک شرکت خصوصی منتشر میکنیم که هیچ اطلاعات آماری از هر نوع.”

ساخت سوال از نشر سقف شیشه ای فوری تر است این واقعیت است که از تمام گروه های به حاشیه رانده شده مردم از رنگ ها آخرين به جلو و یک بلیط برنده در چه Lani Guinier تماس های امریکا را “ظلم و ستم قرعه کشی.” هنگامی که اندرو سالیوان منصوب شد سردبیر جمهوری جدید در سال 1991 این دستیابی به موفقیت: یک گی مرد می تواند ویرایش سیاسی ملی مجله بدون در چشم همه اما اکثر نازک نارنجی ناظران عطف این مجله به یک گی-خاص ورق. با تینا براون ویرایش نیویورکرسفید زنان هم باید “ثابت” است که آنها می تواند اجرای یک بزرگ گردش عمومی بهره مجله. شده اند وجود دارد هیچ قابل مقایسه با چاپ و نشر برای پیشرفت سیاه پوستان, Latinos یا آسیایی.

بیشتر چه, رسانه های دیگر صنایع داشته اند لحظات واگذاری کنترل به مردم رنگ. اخیر squawk بیش از کانی چانگ خروج از CBS تأکید می کند که با این حال به طور خلاصه در یک شبکه سه مایل بود به جای یک زن آسیایی در یکی از قابل رویت ترین و از نظر مالی مهم — موقعیت. و به یاد داشته باشید سیاه فیلمساز وگ از اوایل ’90s?

روزنامه و مجله ویراستاران به طور کلی ارائه همان بهانه به صورت مداوم سفیدی تجارت خود را. آنها استدلال می کنند که دلیل آنها قرار ندهید مردم از رنگ ها در پوشش می دهد از “منافع عمومی” مجلات است که چنین تصاویری به فروش نمی. مانند گورباچف adorning غرور نمایشگاه — که برش, دکه روزنامه فروشی, خرید و فروش در نیمه هر مجله به آن کمی ترسناک داستان در مورد زمان وجود دارد یک فرد سیاه و سفید بر روی جلد.

آنها کمتر پاسخ قانع کننده که چرا آنها قرار ندهید کار سیاه یا لاتین نویسندگان خود را پوشش می دهد. “من را دیده اند کسی که چیزهای واقعا ضربات من دور می گوید:” یک سردبیر یک مجله ماهانه. “من خواهد بود بیش از شاد به استفاده از یک نویسنده اگر من فکر کردم که او بهترین فرد برای نوشتن در یک موضوع داده شده است. اما این تقریبا هرگز در این مورد.” تنوع کمی در این منطق است که تعداد انگشت شماری از اقلیت نویسندگان که شناخته شده در مجله جهان ویرایش هستند overcommitted و در نتیجه سختی به در تکیه می کنند.

آن را سخت به تاکید چگونه عمیقا توهین آمیز این توضیحات هستند. “این که یک بار از تلخه می گوید:” Utrice Leid یک WBAI میزبان رادیو و سردبیر سابق از شهر خورشید. “اگر من قرار دادن یک تصادف تعقیب درهم bullhorn از پنجره به بیرون و فریاد زد: به صورت سیاه و سفید با کیفیت نویسندگان وجود خواهد داشت رم.”

سفید سردبیران معمولا استقرار کمتر فراگیر, روش استخدام. بیشتر آنها جمع اوری از دیگر جریان اصلی نشریات که خود را نمی, چاپ مقالات بسیاری نوشته شده توسط مردم از رنگ. کسانی که سردبیران که به طور منظم به عنوان خوانده شده, سیاه مطبوعات — من هیچ کسی گفت که آنها مشورت هر زبان اسپانیایی و یا آسیایی,-زبان, دوره — می گویند کافی است. “بخشی از مشکل عدم وجود یک سیستم مزرعه می گوید:” یکی از برجسته نیویورک, ویرایشگر که خواست ناشناس باقی می ماند. “در هر منطقه —روزنامه نگاری محیط زیست, دانشگاه, سیاست — وجود یک یا چند عالی مجلات و یا خبرنامه که ما می توانید به. در مقایسه با کسانی که سیاه و سفید را فشار دهید یک شوخی است.”

آن را بسیار سخت برای دفاع از سیاه و سفید را فشار دهید. نیویورک دو هفته نامه به آمستردام, اخبار و شهر خورشیدهستند نامنظم و اغلب درهم و برهم است. وجود افراد با استعداد کار و نوشتن وجود دارد اما این مقاله به نظر می رسد قادر و یا تمایلی به جدا کردن خود را گاه به گاه قاشق و اصلی تجزیه و تحلیل از جریان ثابت از زباله که پر کردن صفحات خود را.

Leid مدعی است که حد وسط از رسانه ها است تا حدی به دلیل این واقعیت است که آنها یک بار بود تیم های مزرعه. در طول دوران حقوق مدنی او می گوید: جریان اصلی روزنامه ها و مجلات “شد و خجالت خود را در فقدان چهره های سیاه و سفید به طوری که آنها حمله کردند, سیاه, مقالات و غصب استعداد است.” برای که و دلایل دیگر او می گوید که “سیاه و مقالات دیگر جذاب به عنوان محتمل مشاغل برای آغاز نویسندگان. انتشارات ناپایدار هستند و شهرت هستند ، برخی از کارکنان در سیاه و نشریات به جرم در این پیشنهاد که آنها باید به عنوان یک تابع از استخدام تیم ملی برای همتایان سفید. “من فقط به عنوان سخت به پیدا کردن و پرورش نویسندگان جدید به عنوان سفید ویرایشگر می کند” یک زن سیاه ویرایشگر به من گفت: “و من در مورد شروع به پرسیدن” چگونه این شخص کار در مطبوعات?’ “

او نیاز به نگرانی نیست. حتی اگر امروز جیمز بالدوین نوشتن شد به طور منظم در یک تو رفتگی در دیوار نشریه وجود دارد دلیلی برای شک و تردید است که او را به خواندن لیست اکثر سفید ویراستاران. شبه علمی, مجلات, چنین , سیاه, پژوهشگر و بازسازی اغلب مواد خوب. این درست است که آنها را بسیار از تاثیر بر روی هر خوانندگان, اما قطعا نه در سفید سردبیران مجله بسیاری از آنها بی اعتنایی در اشاره ای از این مجلات. نوشتن کردن, سیاه, مطبوعات فقط یک راه فرار از سیاه و نویسندگان.

بنابراین اگر در بالا توضیحات بهانه چرا سردبیران جذب بیشتر نویسندگان از رنگ ؟ یک زن لاتین قرار داده و آن را موجز: “شما نمی توانید در مگر اینکه شما می دانید کسی. و مردم می دانند که مردم مانند خودشان است.” در تنگ کردن عنصر اجتماعی از هر دو روزنامه نگاری و چاپ و نشر کتاب, تقریبا هر فرد از رنگ من مصاحبه آورده همان مراسم از انزوا: انتشارات حزب.

کتاب احزاب است. تعطیلات زمستانی ، سالگرد احزاب است. پولیتزر جشن احزاب است. ویرایشگر خود را به جشن تولد. دموکراتیک کنوانسیون احزاب است. آخرین پنج شنبه هر ماه ، Magazine-راه اندازی احزاب (که شده است از طریق اواخر 80s در اوایل ’90s آنها به طور موثر جایگزین magazine-تاشو احزاب است.

نیویورک انتشارات جهان است juiced با ظاهر جریان بی پایان از مشروب الکلی ladled — اغلب به صورت رایگان در کافه ها و گالری ها و در خانه و اتاق طرف. جایی در این شهر هر شب از هفته وجود دارد semibusiness, semisocial حزب که در آن حتی اگر فاقد یک دعوت نامه از یک فرد با برخی از اتصال به چاپ و نشر در نظر گرفته نمی شود به طور کامل خارج از محل. این احزاب هستند که به یک جزء اصلی از صنعت راه که تماس ریخته گری برای بازیگران: انتشارات تجاری از قبیل تبلیغات سن و رسانه ها در هفته حمل معمولا یک صفحه از تصاویر در هر موضوع است.

بیش از در بسیاری از صنایع این احزاب ضروری شبکه نقش. نویسندگان نیاز به کار ویراستاران نیاز نویسندگان همه نیاز به هوش چه ظاهری رقابت انجام شده است. این نوع از جامعه تشکیل بالا بردن همان مشکلات مواجه توسط تمام جامعه سازند. “من فکر می کنم آن را به یک باشگاه می گوید:” ایمان Hampton, کودکان سیاه ادبی عامل. “و مانند بسیاری از باشگاه ها یا بسته جوامع از نخبگان این است که مردد به باز کردن به دیگران است.”

من با حضور محافظه کارانه 200 از این احزاب بیش از شش سال گذشته. من می توانم با اعتماد به نفس است که وجود داشته اند کمتر از 10 موارد که در آن وجود دارد بیش از پنج سیاه مردم در اتاق. در بسیاری از موارد وجود دارد دقیقا دو نفر در اتاق — اغلب همان دو (شما می دانید که شما می شوند).

این tokenism از انتشار احزاب است البته بازتابی از tokenism در صنعت, اما در برخی از راه های آن را بدتر. در حالی که ناشر خود را دیکته ممکن است که استخدام می شود او نمی دیکته هر کس که دعوت به “شخصی” ، “من رفتم به هر تعداد از احزاب و اجتماعات و وجود خواهد داشت تعداد کمی از مردم از رنگ” می گوید: سابق ملت کارمند خرده. “من خیلی خسته از افرادی که به من و گفت:” شما تنها شخص سیاه و سفید در اینجا.’ و من می گویند: “آیا به من بگویید کسی که قرار با هم دعوت لیست.’ “

همه سفید نیویورک انتشارات حزب تبدیل به یک نماد از نحوه زندگی و کار با هم مخلوط در یک زانی با محارم ترکیب و نحوه تفکیک هر دو می تواند تبدیل به حتی در تئوری های گوناگون شهر. “شما می توانید از فکر می کنم شما در Chevy Chase باشگاه های کشور در گرگ و میش از سال 1947 به جای 1995 می گوید:” عامل Childs. “من بیمار بودن تنها شخص سیاه و سفید و یا یکی از سه در یک جمعیت از 450 نفر و داشتن هیچ کس فکر می کنم که هر چیزی اشتباه است.”

این موضوع در تمام موضوعات به ارمغان می آورد یک defensiveness در میان مردم سفید در چاپ و نشر کسب و کار. به منظور بالا بردن نقطه به طور خودکار به عنوان بحرانی و افرادی که به احزاب نمی خواهید به انتقاد; انتقاد به نظر می رسد به مختل همه مهم حس gentility که انتشارات حزب طراحی شده است به تجسم. یک ویرایشگر که حاضر به صحبت کردن رکورد می گوید: “ما باید برای توجیه هزینه به عنوان یک پاداش برای نویسندگان ما و ما تبلیغ و تعداد بسیار کمی از کسانی که مردم سیاه و سفید و یا اسپانیایی. در سطح دیگر من فکر می کنم مردم احساس تهدید خشم که مردم سیاه و سفید — درست یا غلط — نمایندگی و آنها فقط می خواهم نه نه مقابله با آن.” این یک اجتماعی catch-22: شما نمی توانید جلوتر اگر شما نمی رفتن به احزاب اما در اکثر موارد شما نمی توانید دعوت به احزاب اگر شما سیاه و سفید و یا لاتین.

خروج از سفید پوستان در انتشارات به همه سفید و اجتماعی نواحی بدون شک ریسمانهای خود را برداشت از معدود نویسندگان از رنگ آنها استفاده کنید. است که چاپ و نشر اجتماعی آپارتاید شرایط ویراستاران به فکر می کنم در مسابقه-شرایط خاص. جیل Nelson نویسنده داوطلب برده دارییک کتاب در مورد تجارب خود را به عنوان یکی از چند سیاه و سفید به خبرنگاران در واشنگتن پست, شکایت, “به عنوان یک مترجم آزاد پیدا کنم که داستان من خواسته شد که در حال afterthoughts. من یکی از آنها تماس اواخر. آن را تقریبا به عنوان اگر من فقط شروع به وجود داشته باشد زمانی که سفید ویرایشگر به نام من [می گویند], ‘ما Negro چشم انداز.’ “

محل کار معادل بودن به حزب دعوت نمی شود که گوش به — حتی زمانی که خواسته برای سیاه و سفید “چشم انداز.” یک midlevel سیاه زن سردبیر مجله می گوید: “هر زمان که آن را ‘حساس’ موضوع مانند رفاه و یا اقدام مثبت اگر شما مانند چیزی است که شما هستید که بیش از حد حساس است. نظر من همیشه در نظر گرفته می شود در حالی که یک فرد سفید ساخت همین استدلال در نظر گرفته شده است را ساخته اند یک فکری تصمیم گیری است.”

اضافه شده به این بن بست است که نقش چه ورونیکا اتاق به تازگی از مجله نیویورک تایمز و در مورد شروع یک آزادی انجمن یاران خواستار “بودن عموم سیاه”. هر زمان که او در مجله چاپ یک مقاله در یک موضوع “من تلفن خواهد حلقه کردن قلاب در صبح روز دوشنبه.” خشم سیاه, خوانندگان, خواهد, او را, او می گوید: از آنجا که “من یک چهره سیاه و سفید است که آنها می دانم.” تسکین دهنده طبع “بخشی از شغل من است اما آن را بخشی از کار این فرد نشسته در کنار من است.”

تحت این pincerlike فشارهای او می گوید: آن را کمی تعجب می کنم که تعداد کمی از مردم از رنگ که به مجله صنعت همیشه باقی بماند. “وجود دارد هرگز کسی ارشد وجود دارد هرگز یک مدیر مسئول و یا سردبیر اجرایی. مردم یا قطع با چیزهای که یا اصلا قطع و بیشتر نمی آویزان.”

در مقایسه به مجلهبیشتر از نیویورک روزنامه ها انجام داده اند یک شغل مناسب و معقول از تعداد فزاینده ای از مردم از رنگ را در خود حقوقی واجد شرایط حتی در سطوح بالا. پیشرفت در نیویورک تایمز بوده است achingly کند, اما این مقاله در حال حاضر دارای یک op-ed نویس (باب هربرت) و دستیار سردبیر (جرالد بوید). اگر چه بار‘s مجموع اقلیت نمایندگی iffy 13.7 درصد — در مقایسه گفتن به تعجب آور 18 درصد در وال استریت ژورنال — کاغذ رکورد نیز نشان داده شده خود را حاضر به دادن برجسته ضربان پوشش بیش از “اقلیت” مسائل مربوط به خبرنگاران از رنگ مانند جیمز دائو در آلبانی اداره یا غرب عراق تفيش ناوارو ایدز است.

از اخبار روزانه در حال حاضر دارای سه منظم black op-ed columnists (استنلی دولا شدن Playthell بنیامین و E. R. Shipp), لاتین, اخبار, صفحات مقاله نویس (Juan Gonzalez) و یک خبر نویس (بری لیو Ebron). به طور کلی, اخبار یکی از بالاترین اقلیت نمایندگی در میان ملت مقالات روزانه حدود 21 درصد از کارکنان خود را. این مهم است به خاطر داشته باشید هر چند که این اخبار زمانی این اعداد و ارقام تنها تحت نظارت وزارت دادگستری پس از منهتن داوران در سال 1987 در بر داشت که کاغذ را ارتقاء شیوه های تبعیض آمیز بودند. بیشتر چه, اخبار‘s بالا شکل گرفته در بخشی از اخراج های دسته جمعی.

هنگامی که آن را خورده آخر این هفته نیویورک Newsdayاحتمالا ترین شهر لیبرال-شناسایی کاغذ بود و همراه با آن لانگ آیلند پدر و مادر یک نیروی کار که شد 16. 7 درصد اقلیت. صفحات آن برجسته شریل مک کارتی, Les پین (به عنوان مقاله نویس و دستیار سردبیر هر چند او را در لانگ آیلند) و مرل زبان انگلیسی (در بروکلین نسخه). نیویورک Newsday تا به حال یک صفحه سرمقاله سردبیر و ذکر شده در آن دایرکتوری کارکنان هر دو “آسیایی آمریکایی مسائل” و “Latino مسائل” پس از یک تعداد انگشت شماری از مناسب به نام خبرنگاران. به دلیل قرارداد پیچیدگی آن است که خیلی زود به می دانم که چگونه به بسته شدن تاثیر می گذارد Long Island نسخه نژادی ترکیب. یکی Newsday نویس پیش بینی شده که کاغذ را تبدیل به “یک کمی سفیدتر و کمی مرد بیشتر از ما استفاده می شود.”

اما حتی زمانی که اعداد و اقلیت قابل مشاهده چهره به نظر می رسید امیدوار کننده این کاغذ ها هستند که هنوز هم به دور از بهشت برای مردم رنگ. این بار تمایل به از دست دادن خود با خبرنگاران (مانند میشل ماریوت به Newsweek, E. R. Shipp به اخبارو گوئن Ifill به NBC News) در بخش, برخی از خبرنگاران می گویند به این دلیل که منتظر معنی دار ترویج بیش از حد طولانی است. این اخبار می ایستد شارژ با درمان متفاوت از columnists; veteran سیاه نویس ارل کالدول تا به حال یک ستون مشخصی و او می گوید اخراج شد چرا که او تا به حال گزارش شده هر دو طرف از لحاظ نژادی متهم شده در حالی که اخبار مدیریت علنا پشتیبانی سفید نویس مایک McAlary مشابه حذف. McAlary در حال حاضر متهم در مورد تهمت خود را برای پوشش یک زن تجاوز به عنف شکایت سال گذشته در چشم انداز پارک.

در لانگ آیلند Newsdayنژادی اصطکاک به تازگی به وجود آمد و از آنچه در نیویورک, نادر: استخدام جان McGinn نیم بومی آمریکا کارآموز داده شده به تلخیص ورزشی میز. قریب الوقوع استخدام وادار مکالمه بین اریک کامپتون و نورمن کوهن ورزش هر دو کپی میز سردبیران در مورد اینکه آیا آن را در حال حاضر می تواند قابل قبول به پوشیدن Chicago Blackhawks jersey در دفتر. در حالی که جزئیات این گفتگو ها مورد مناقشه در ماه ژانویه کامپتون, 44, بود, بوت, و محروم حدود 27,000 در قطع پرداخت چرا که Newsday در مدیریت گفت: او می خواهم از کار اخراج شده “به علت” به معنی او می خواهم نقض قوانین محل کار. با توجه به ویرایشگر و ناشر, کامپتون معلق شده بود در دسامبر سال 1993 برای نشان دادن همکار کارکنان مسخره کردن تجارت کارت تصویر سیاه و سفید pro کشتی گیر و با استفاده از به عنوان یک عنوان به نام Les Payne, کاغذ بالاترین رتبه بندی سیاه و ویرایشگر. در ماه آوریل دولت بیکاری هیئت مدیره درخواست تجدید نظر حکم داد که این مقاله تا به حال کافی دلیل به آتش کامپتون.

صرف نظر از آنچه اتفاق افتاد این حادثه تأکید خام تنش های نژادی در Newsday. افسانه ای تب ویرایشگر جان Cotter که در سال 1991 تا به حال تحت فشار قرار دادند به استعفا در سال 1987 اشاره — او ادعا کرد در شوخی — یک ویرایشگر رو Hairston به عنوان یک “گنگ کاکاسیاه.” در طول زمان این قصه گردش و تاثیر استخدام; با توجه به Newsday در منابع وجود دارد غیر رسمی سیاه نویسندگان تحریم از Newsday ورزشی میز از طریق اوایل ’90s. مرگ نیویورک edition بدون شک سوخت درگیری بین سفید پوستان و اقلیت ها همه تلاش برای گرفتن باقی مانده شغل.

هیچ یک از این می آید به ثبت غمگین از نیویورک پستکه خسته نمی کند و حتی تلاش برای وانمود کند که آن را یکپارچه شده است. در سال 1993 زمانی که نیویورک تایمز در نهایت قرار دادن باب هربرت در آن op-ed صفحه ارسال شد نیویورک تنها زبان انگلیسی روزانه است که در استخدام هیچ سیاه قلم. (آنها را انتخاب کنید تا Thomas Sowell و ویلیام تمشک از پیوند خدمات.) در واقع نیویورک پست به سختی هر خبرنگاران از رنگ. آن را نمی دهد چهره به ASNE.

پست مدیریت شده و همان بهانه ای برای سال: فقر که تنها کمی کمتر الکی منطق امروز از آن بود که در طول سلطنت مرداک I. پست موفق به پیدا کردن پول در سال 1994 به پرداخت جناح راست conspiracist کریستوفر گلچهره که تا به حال ریخته می شود که خود را خلاقانه منابع گزارش مرگ وینس فاستر ثابت خجالت. در سپتامبر 1994 در این پست نیز موفق به پیدا کردن منابع به سرقت William F. Buckley جونیور به دور از اخبار.

این وضعیت به نقطه ای رسیده که در آن سوخت خود را. بیش از چند سال گذشته تحریم از پست راه اندازی شده است در سیاه و لاتین در جوامع در بخشی از این پست’s امتناع از استخدام اقلیت ها حتی در رمز اعداد. پتانسیل سیاه پوست و لاتین خبرنگاران با احتیاط از رفتن به محل کار برای کاغذ درک عمومی دشمن شعر به عنوان “قدیمی ترین به طور مداوم منتشر شده قطعه ای از گه در کشور است.” در پاسخ به پست مدیران شکایت دارند که آنها در تلاش برای جذب, سیاه, خبرنگاران, اما بالقوه استخدام نمی آمد.

تحت بهترین شرایط چاپ رسانه سلطه سفید پوستان خواهد بود یک لکه میشود. امروز در سیاسی آب و هوا, تداوم سفیدی برگ مطبوعات بد مجهز به افزایش چالش های قانع کننده به تسریع حمله در حقوق مدنی. آن را نیز خورده اعتبار: استکبار و انکار است که همراه با بحث در مورد مسابقه در انتشارات روشن است دارای رسانه ها در تنها کمی بالاتر از آن فروشندگان خودرو استفاده می شود. ♦

پژوهش: Geronimo مادرید و اد Frauenheim

این اولین بار است که از یک مجموعه دو قسمتی. هفته آینده: آپارتاید در جهان از کتاب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme