دو طرف از بازار چین را سر نخ ریسی بازیابی تجمع

سهام چین در حال شارژ بالاتر است.

شانگهای کامپوزیت شاخص با صعود بیش از 15% در دو هفته گذشته به اوج دیده نمی شود پس از سال 2018 در میان بهبود اقتصادی در چین و آشکار رکود در coronavirus موارد است.

برخی نیز نسبت به افزایش درجه ای از نفوذ دولت. در اوایل ماه جولای چینی متعلق به دولت مالی خروجی اخبار منتشر شده در صفحه اول سرمقاله تشویق سرمایه گذاران به مشارکت در “سالم بازار گاو نر.”

بنابراین می توانید در این تجمع قابل اعتماد است ؟

برندان Ahern, مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر KraneShares ارائه می دهد که مجموعه ای از چین-بر اساس ارز داد و ستد وجوه زیادی را دیدم در بازار چین است.

“آنها به طور موثر موجود coronavirus. آنها رفته بازگشت به کار بدون درمان و بدون واکسن و ما در حال گرفتن است که به شکل V بازیابی گفت:” CNBC “ETF لبه” در روز دوشنبه. “سهام پیش بینی است که اقتصادی دوباره بجای اول برگشتن.”

یکی دیگر از بازار watcher نبود بنابراین مطمئن شوید.

در حالی که دلیل وجود دارد برای Ahern خوش بینی با توجه به سرعت از چین بازیابی داده ها ممکن است گفتن یک داستان متفاوت گفت: Dave Nadig ارشد مدیر سرمایه گذاری و مدیر تحقیقات در ETF روند.

“اگر شما صحبت کردن با مردمی که واقعا در حال انجام بر روی زمین تحقیقات وجود دارد در حالی که همه چیز بهبود یافته در چین, من فکر نمی کنم آن را کاملا به تصویر گلگون است که ما در حال رفتن برای دیدن هنگامی که چین می گویند قطره های بعدی خود را تولید ناخالص داخلی شماره” Nadig گفت: در همان مصاحبه است.

“همه انتظار دارند که به نشان می دهد که در سال بیش از سال چین ادعا قوی رشد تولید ناخالص داخلی. هیچ کس در واقع معتقد است که که مورد,” او گفت:. “هیچ یک از زمینه ای عمیق تر داده بیرون که خوب است.”

Ahern — که شرکت صاحب اکثریت سهام در چین سرمایه بین المللی Corp., پکن مبتنی بر خدمات مالی شرکت به شدت مخالفت کرد و گفت این مسخره است که می گویند که داده ها ثابت نمی کند که ما شاهد یک جهش بزرگ در اینجا.”

“فرکانس بالا داده ها نشان می دهد که چین را به کار می کنند و آن را به نشان می دهد تا در درآمد و بازار با اذعان به این که” Ahern گفت. “این سال 2020 است. من نمی نیاز به دولت داده است.”

وی با ذکر اطلاعات از عازم شمال انبار اتصال exchange به سبک همکاری بین هنگ کنگ و سرزمین اصلی چین بازار است که اجازه می دهد تا سرمایه گذاران خارجی برای خرید به این بازار.

نمودار زیر مقایسه خرید در KraneShares’ Bosera MSCI چین به اشتراک گذاری ETF (KBA) با پول رفتن به عازم شمال انبار اتصال است که دیده می شود از 25 میلیارد دلار در جریان سال به تاریخ Ahern گفت.

“سرمایه گذاران ایالات متحده کاملا از دست رفته این تجمع است. آنها منحل بسیاری از خود را در چین سرمایه گذاری کرده اند می ترسم با برخی از این عناوین و سیاسی آنها از دست رفته ام این تجمع” Ahern گفت. “عازم شمال این سهام اتصال این جریان شده اند و واقعا قوی است.”

Nadig گفت: این قدرت می تواند در آینده از سرمایه گذاران که کشیده پول چین در آغاز سال 2020 است.

“مقدار زیادی از پول را از چین و بازارهای نوظهور ETFs در نیمه اول این سال” Nadig گفت. “این پول در حال آمدن است در پیک. ما تا به حال نزدیک به 1 میلیارد دلار در جریان در چين-رانده اونا و چین-وجوه خاص فقط در هفته گذشته. که در واقع حرکت سوزن. بنابراین وجود دارد مطلوب چیزهایی وجود دارد, اما من شک و تردید از خشونت دیده ایم در این تجمع است.”

“من فکر می کنم همه چیز بهتر شده ولی چیزی که توجیه این نوع از خشونت 15% بازیابی دیده ایم در بازار, اینجا,” او اضافه شده است. “ما دچار برخی از این در ایالات متحده به عنوان به خوبی. من در تلاش نیست که همه ترش اینجا و نشان می دهد که همه چیز را برای رفتن بدجور. ارزیابی در چین هنوز هم مطلوب است. وجود دارد مقدار زیادی از دلایل به مانند چین تجارت است. اما آنچه ما دیده ایم بسیار به تازگی به وضوح مستقیم اقدام به استخوان فک این بازار که من شک و تردید از آن در دراز مدت است.”

سرزمین اصلی چین سهام اندکی کاهش یافت سه شنبه با وجود بهتر از حد انتظار تجارت داده است.

سلب مسئولیت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر