‘سربازان آن نفرت’: جان کلی انتقاد تهمت و تهدید به استفاده از نیروهای مسلح برای سرکوب تظاهرات

کاخ سفید رئیس ستاد جان کلی.

Saul لوئب | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

واشنگتن — سابق کاخ سفید رئیس ستاد جان کلی در روز جمعه گفت که او موافق نبود با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به اعزام فعال وظیفه نظامی ایالات متحده به عنوان کشور آماده برای یک هفته دیگر برنامه ریزی تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید.

“سربازان آن نفرت آنها را نمی بینید, آن را به عنوان شغل خود آنها نمی خواهید به استفاده می شود که در راه” کلی گفته آنتونی Scaramucci سابق کاخ سفید ارتباطات مدیر در طول یک زندگی جریان مصاحبه. “در حال حاضر بلایای طبیعی یک داستان متفاوت و طوفان و زلزله و ما تکیه به جلو در ارتش آمریکا برای کمک به,” او اضافه شده و گفت که ناآرامی های مدنی در ایالات متحده هستند “مسائل داخلی.”

کلی که همچنین به عنوان وزیر امنیت داخلی در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصریح کرد: اهمیت حفظ وزارت دفاع را غیر سیاسی طبیعت است.

“ما همیشه تلاش به غیر سیاسی” توضیح کلی چهار ستاره دریایی سپاه به طور کلی. “و ما فکر می کنم که مهم است چرا که ارتش ایالات متحده در خدمت ملت همه از آن مردم است نه یک حزب سیاسی ندارد و اجبار و نه یک فرد.”

کلی نظر می آیند به عنوان وزیر دفاع علامت Esper موشکافی چهره برای مراجعه به شهرهای آمریکا به عنوان یک “جنگ فضایی” و برای شرکت در یک به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار عکس در مقابل یک کلیسای تاریخی.

“من فکر می کنم ما نیاز به نگاه سخت تر در که ما انتخاب کنند و من فکر می کنم ما باید شروع همه ما صرف نظر از آنچه ما دیدگاه سیاسی من فکر می کنم ما باید نگاه مردم در حال اجرا برای دفتر قرار داده و آنها را از طریق فیلتر چه شخصیت خود را مانند آنچه که اخلاق خود و در صورت انتخاب آنها در حال حاضر به نمایندگی از تمام اجزای تشکیل دهنده آنها و نه فقط پایگاه خود کند.”

در روز جمعه سی شهردار موریل Bowser خود خواسته برای خروج از “همه فوق العاده فدرال اجرای قانون و حضور نظامی” از این شهرستان به عنوان اعتراض به مرگ جورج فلوید ادامه داد.

“استقرار در اجرای قانون فدرال پرسنل و تجهیزات در حال برافروختن تظاهرکنندگان و اضافه کردن به شکایت از کسانی که توسط و بزرگ هستند مسالمت آمیز در اعتراض به تغییر و اصلاحات به نژادپرست و شکسته سیستم های که در حال کشتن سیاه آمریکایی” Bowser خود توضیح داد: در نامه ای به مغلوب ساختن پیشی جستن.

Bowser خود نیز مجاز نقاشی از پیام “Black Lives Matter” در غول زرد نامه ها پایین 16th Street, در واشنگتن, سایت بسیاری از تظاهرات.

“من موافق با Mattis’

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن (C) در کاخ سفید رئیس ستاد جان کلی (R) و وزیر دفاع جیم Mattis حضور در یک جلسه با رهبران نظامی ارشد در کابینه در کاخ سفید 5 اکتبر 2017 در واشنگتن ،

اندرو Harrer | استخر | گتی ایماژ

کلی سخنان بر روی پاشنه از یک داغدار بیانیه ای از وزیر سابق دفاع جیمز Mattis.

Matthis که در خدمت به عنوان برگ برنده اولین وزیر دفاع شکست خود را نزدیک به سه سال سکوت و پاره پاره به رئیس سابق خود گفت: او “به تماشای این هفته وقایع عصبانی و وحشت زده.”

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولین بار است که رئیس جمهور در طول عمر من که نمی سعی کنید برای متحد کردن مردم آمریکا—و نه حتی تظاهر به امتحان کنید. در عوض, او تلاش می کند برای تقسیم ما” Mattis نوشت: در بیانیه منتشر شده توسط اطلس.

ادامه مطلب: سابق وزیر دفاع برخوردار می شکند سکوت و اشک به مغلوب ساختن پیشی جستن: “او تلاش می کند تا ما را تقسیم’

“ما باید رد هر گونه تفکر در شهرهای ما به عنوان یک ‘battlespace که ما یونیفورم نظامی بر اساس نام به “تسلط” Mattis توضیح داد.

“Militarizing پاسخ ما به عنوان شاهد در واشنگتن, دی سی, مجموعه تا یک جنگ نادرست درگیری—بین نظامی و غیر نظامی جامعه است. آن را نابود زمین اخلاقی است که تضمین قابل اعتماد پیوند میان زن و مرد و جامعه به آنها قسم خورده به محافظت از آن خود آنها هستند.”

نیروهای پلیس و گارد ملی وسایل نقلیه استفاده می شود برای جلوگیری از 16 خیابان در نزدیکی پارک لافایت و کاخ سفید در ژوئن 3 سال 2020 در واشنگتن, DC.

درو Angerer | گتی ایماژ

“من موافق با Mattis” کلی از وی خواست تا در مورد اظهارات همکار خود دریایی سپاه به طور کلی.

“این تعصب دهکدهای از دست رفت قبیله ای چیز از دست رفت ما نمی نگاه در هر یک از دیگر به عنوان همکار آمریکایی ها به نظر می رسد دیگر ما نگاهی به هر یک از دیگر به عنوان مخالفان ما نمی یکدیگر صحبت کنه ما فریاد زدن در هر یک از دیگر” کلی گفت.

برخوردار همچنین در زمان موضوع را با یک دوشنبه شب حادثه که در آن معترضان به زور پاک از لافایت مربع یک پارک کوچک در مقابل رئیس جمهور اقامت.

“عبارت” برابر عدالت تحت قانون’ حک شده در سنگ فرش از دیوان عالی ایالات متحده. این دقیقا چیزی است که معترضان به درستی خواستار است. آن را سالم و بی خطر و وحدت تقاضا—که همه ما باید قادر به گرفتن پشت” Mattis نوشت.

مغلوب ساختن پیشی جستن راه می رفت از طریق مربع با چند تن از اعضای کابینه خود را به ایستادگی در مقابل کلیسای سنت جان در حالی که نگه داشتن یک کتاب مقدس و نما برای عکس. او بعد از motioned به اعضای کابینه خود را برای پیوستن به او برای تصاویر بیشتر.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیاده روی با دادستان کل آمریکا ویلیام Barr (L) وزیر دفاع Mark T. Esper (C) رئیس ستاد مشترک ارتش Mark A. Milley (R) و دیگران از کاخ سفید به دیدار سنت جان کلیسا پس از منطقه پاک شد از مردم در اعتراض به مرگ جورج فلوید 1 ژوئن 2020, در واشنگتن, DC.

معاونت | خبرگزاری گتی ایماژ

Esper که قبلا گفته او را حفظ نظامی ایالات متحده را غیر سیاسی طبیعت وارد قاب و ایستاده بود کنار مغلوب ساختن پیشی جستن برای عکس op.

در یک سه شنبه شب در مصاحبه با ان بی سی نیوز Esper گفت: “من نمی دانم که در آن من بود” وقتی پرسیده شد که در مورد به شدت انتقاد عکس فرصت است. “من فکر کردم من می خواهم به انجام دو چیز است: برای دیدن برخی از آسیب و به بحث به نیروهای نظامی است.”

وقتی پرسیده شد که در مورد این حادثه کلی گفت که باید به توصیه رئیس جمهور به دنبال از طریق با برنامه ریزی photo.

“من می خواهم که توصیه می شود در برابر آن” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme