“سنگ کروز در خیابان هشتم”

جولای 23, 1980

من صحبت کردن با یکی از دوستانم یک شب یک زن و شوهر از سال پیش بعد از ده هزار varyingly داوطلبانه rehearings از برخی از دختران بود اعتقاد ما این بود تا بعد از همه بد است که در واقع ما واقعا در واقع دوست داشتم آن را: “آیا شما فکر می کنم سنگ باید شکستن در حال حاضر در حالی که آنها به طور موقت پیش رو” من “و یا بازی آن را به پایان؟”

“اوه نه!” او نسبتا cackled. “l فکر می کنم آنها باید با هم بمانند تا آنها تمام قطره مردهکمی بیشتر احساساتی و ضعیف و ناتوان در هر زمان وجود دارد آسیاب دور در همان چاک بری licks زمانی که آنها از 60 سال!”

پیش بروید و خنده, اما آنها احتمالا برای انجام دقیقا همان است که پس از سوژه متحرک از روبرو فقط در مورد همه چیز آنها منتشر شد در ’70s من تا به حال یک تغییر از قلب است. شما به من بگویید که آیا آن را تا به چیزی برای انجام با چرخش 30 و تمام است که, اما آنچه من گفتم به یکی دیگر از دوستان دیگر شب در یک شبیه مکالمه بود که “گه آره بیایید همه رشد با نورد داستان من فکر می کنم بدتر از همه چیز.”

هر بار که آنها منتشر شد آلبوم دهه گذشته ما را از طریق همین روند: انتظار نشاط ترجمه خودمان را بالا mainlining امید پس از توفنده خرد کردن ناامیدی هنگامی که ما برای اولین بار شنیده می شود هر یک از لعنت چیزهایی که به دنبال آن هفته یا ماه است که در آن ما بنفع خودمان و دیر یا زود معمولا سقوط در عشق با آنها. در این فرایند وجود دارد وجودی درام در حال بازی کردن برای آنها و برای ما ساخته شده است که آنها را در یک راه بسیار جالب تر و حتی مهم تر از آنها می خواهم در ’60s نخست. و چقدر بزرگ بودند و بسیاری از کسانی که ’60s آلبوم حال ؟ کنار گذاشتن شیطانی Majestiesکه من همیشه دوست داشتم خودم مردم تمایل به فراموش کرد که پس تقریبا همه همان آهنگ در راه است و اگر شما کوتاه کردن فریم سرود و اولین برش در دو طرف هر یک گدا ضیافت (کمی قطع و خشک به سلیقه من از ابتدا) و اجازه دهید آن را خونریزی شد به طور موثر از همین آلبومدر نظر cf توالی آهنگ و سبک و موضوع ، من فکر می کنم “100 سال پیش” از مخوف بز سر سوپ (شدت دستکمگرفتهشده آلبوم که آهنگ عشق و به طور کلی lushness از آن ساخته شده منطقی سیاه-و-سفید جانشین تبعید) است که به مراتب جالب تر لحن هر دو موسیقی و موضوعی از (را انتخاب کنید) “سرد, آرام, آوری,” “که خواب اینجا ؟” یا “چیزی برای من اتفاق افتاده دیروز.”

به عنوان فردی قله قدر می گویند “بیایید صرف شب با هم” رشد کمتر و دورتر میان خطر و ما هر دو سنگ به اعتقاد آنها در ارائه آنها بیشتر auteurs تر از همیشه. جایی که آنها می خواهم خیلی خوب در این زمینه بسیاری از گروههای بزرگ و بسیاری از آهنگ های خود را در مورد دختران و 1001 راه برای حمله گسترده, در حال حاضر آنها چسبیده بر روی اصرار که آنها هنوز هم بزرگترین Rock ‘n’ Roll Band و بیشتر و بیشتر از آهنگ های خود را در مورد دشواری باقی مانده است که در حالی که رشد/شاید حتی pointlessness of rock ‘n’ roll خود را در 1001 زمینه های جدید از بیم ’70s ارائه شده به ما. پس در راه خود را کاهش آنها اهمیت بیش از هر زمان به خصوص پس از هر چیز دیگری به نظر می رسید با کاهش آنها.

در حال حاضر من مطمئن هستم که دقیقا در زمانی که این متوقف بودن واقعی — که آیا آن را سیاه و سفید و آبی, برخی از دختران یا عاطفی نجات بود که اول خود را از مدت ها انتظار نسخه اصلی آن نیز فقط یک قطعه از خوب قدیمی از مد افتاده, محصول, اما من نمی دانم که با این آلبوم جدید این همه راه خانه برای من است. من فقط می توانم که کار می کرد تا در انتظار آن است. شاید به این دلیل که من پیدا کردم خودم میل آن را تقریبا iminediately. به غیر از کیت آهنگ “همه چیز در مورد شما” این مطلقا هیچ وجودی اهمیت است در واقع واقعی خوب سرگرم کننده در تابستان, آلبوم نیمه نور و کرکی و اهل تفریح و بازی. سنگ مهم نیست هر بیشتر حداقل در سنگ راه منتقدان همیشه صحبت کردن در مورد چگونه این یا آن هنرمند “مسائل” و اگر آنها این احساس خود را — و من فکر می کنم هر زمان که آنها شروع به آنها را در حال حاضر — و سپس آن را احتمالا که هر دو سنگ و که بخشی از مخاطبان خود را که حتی به خود زحمت فکر کردن در مورد این چیزها تنفس یک آه بزرگ امداد.

ببینید چرا که آنها واقعا باید این مسائل را به یک علم و در عین حال آنها هنوز داشتن سرگرم کننده با آن, آنها نرفته اند embarrassingly سرد و مرده مانند گفتن پست-Whos بعدی که. قبل از من تا به حال آن را شنیده بودند صحبت کردن به من در مورد احساسی نجات در شرایط “اولین آهنگ ‘Miss You,’ آنها ‘احترام’ راست و بعد از آن وجود دارد ‘Beast of Burden” در جایی بیش از حد … ” اما این نقطه از دست رفته. آن است که مانند چاک بری سنگ ممکن است متوقف کرده اند در حال پیشرفت اما در راه آنچه که بدان معنی است که آنها همیشه می توانید در شمارش به صورت جامد خوب سوار و یا حداقل کمی سرگرم کننده است. بر خلاف چاک آنها هنوز هم نوشتن مناسب و معقول آهنگ حتی اگر آنها در مورد هر چیزی خاص است. جهنم, سنگ بودند, هرگز همه که مترقی برای شروع با. و همه از این است که چرا l بر این باورند که آنها در حال حاضر هنوز هم خواهد بود نه تنها در اطراف اما سوابق خوب (مرحله و … ) به مقدار زیادی بیشتر در سال است. آنها در حال گشت زنی.

این واقعیت است که آنها تبدیل شده ایم, پیر reliables باعث می شود آن را آسان به انتخاب کردن نقاط ضعف در هر سنگ جدید آلبوم اما نه این که آسان برای پیدا کردن هر چیزی به خصوص جدید و یا قابل توجهی برای گفتن در مورد برخی از بهترین آهنگ ها آنها کورنینگ با حال چیزهایی مانند “تابستان عشق” “من” و “او خیلی سرد است.” این همه چیزهای شنیده اید یک میلیون بار قبل اما هنوز هم احساس می کند خوب است و که همه به آن وجود دارد. گه بهترین آهنگ ها در آلبوم ها “رقص” و “پایین در سوراخ” به ترتیب نزدیکی جم با تقریبا هیچ شعر و استاندارد بلوز. هیچ کس به دنبال هر نوع “ارتباط” است کاری برای حل و فصل چیزهایی مانند “دختر” اشاره به آنگولا و واقعا کاشی و تنها کمی از ریگ “واقعی” سنگ در آلبوم Keith آهنگ است که واقعا تند و زننده — او حتی می اندازد شما یک توپ منحنی در پایان (“چطور من هنوز در عشق با شما است؟”), like Jagger, زیبا آبشار “دروغگو دروغگو دروغگو”s در پایان بز سر سوپ را در “زمستان”. برخی از مردم فکر می کنم بیشتر وجود دارد, گی, منابع بیش از حد معمول در این آلبوم و “که در آن پسران برو” جالب است (اگر این چیزی است که آن را واقعا مورد) که در flipside یا واقعا پایین و کثیف چیزهای مانند “Cocksucker Blues” “یادداشت از ترنر” و “وقتی که شلاق پایین می آید” در سنگ’ مفهوم همجنسگرایی این نوع از smarmy leering· ,offhandedness که اساسا به شما یاد آوری است که در Tropic از سرطان , که گفت که او می خواهم تا زنان را به خاطر آن بود که “کمتر مزاحم” به جلق زدن.

این نکته نقاط ضعف هستند و به طور معمول Jagger تلاش در (non-blues) قومیت و وجود دارد بیشتر از آنها را در اینجا از همیشه. سنگ باید به تلاش برای انجام رگی برای همیشه, هر چند هنگامی که شما استفاده می شود به این واقعیت است که آن را مطلقا هیچ چیز “را به من ارسال” یک inoffensive تعداد کمی که نمی تواند نگه دارید تا جریان جانبی به خصوص (و گمان می کنم “بیگانه” با اشاره به فیلم خیلی خوب). درست مانند شفقت در “دختر هند” می آید جعلی به عنوان میک لهجه اما شما خودتان را مجبور به توجه کنید که چگونه آن را جعلی است و به زودی این آهنگ برای تلفن های موبایل خوب و شما حتی خجالت راه او آواز می خواند “آقای Gringo” و یا که او می گوید آن را در همه. به عنوان قطع بسیاری می گویند Bee Gees اما من می گویم او اجازه دهید که Curtis Mayfield حتی اگر او برای تلفن های موبایل مراسم آشتی ترتیب دادند مسخره است. می تواند وجود داشته باشد هر کسی در جهان است که در واقع فکر می کند که رپ در مورد “من خود را شوالیه در زره درخشان … در عرب شارژر” است ، منظور من مهم نیست که آن را خوب است که منt نیست من فقط تعجب اگر کسی فریب خورده. می کند و میک مراقبت و یا آن را فقط یک خیط و پیت کردن برای او بیش از حد ؟ به دلیل آن است که اگر پس از آن او را سالم تر از ما فکر سالم به عنوان او و همه آنها را و اگر شما فکر می کنم ایده the Rolling Stones بودن چیزی بیشتر از یک ادم افسرده است شما oughta در نظر نسبی-hideousness ممکن است جایگزین حالات مانند می گویند باب دیلن. من به دنبال به جلو به تمام سنگ· های آینده آلبوم به همین دلیل یکی از دوستانم حفر “همه چیز را تبدیل به طلا!”: “من آن را دوست دارم چرا که آن را واقعا garbagey.” ■

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی