بازگشت Patti Smith

چون شب: Patti Smith می پیوندد خانواده و دوستان خود در پارک مرکزی
1 اوت 1995

Patti Smith برابر هوا است. روی صحنه در تورنتو ققنوس کلوپ شبانه جولای 5, fronting یک گروه برای اولین بار در 16 سال این زن آورده است که یک نیروی جادویی به پانک را پاره سبک است در یک بیانی ترنس. او به نظر می رسد ناخودآگاه از لباس آستین اندام انگشتان آنها به عنوان بال بال زدن قبل از او و یا او به عنوان عبور از سلاح های خود را بر سینه او و استوار دست خود را بر شانه اش نگه دارنده بدن به زمین است. آواز خواندن یک آهنگ جدید “درباره یک پسر” در مورد Kurt Cobain او خاموش چشم خود را به عنوان اگر فراخوانی یک تصویر و سپس افزایش بینایی خود را به آسمانها به دنبال آن صعود.

ناگهان اسمیت – او مودیلیانی امکانات بیشتر مجسمه آسیب دیده توسط سن — بازگشت به لحظه با تقریبا عصبانی, حرکت تند و سریع, به عنوان اگر او رشد خسته از تلاش برای برقراری ارتباط با افرادی که از بین رفته اند. او آواز می خواند خداحافظی “با موهای طلایی و پسر” پس از آن منتشر خودش را به آشنا گونه ای از “رقص پا” آخرین آمار با پتی اسمیت ، پیاده روی او سست و کم رنگ شلوار جین به مشت خود را به عنوان اگر او بودند بلند کردن دامن برای انجام-si-do او وارد این آهنگ رها با ویژه فضل shimmying تکان دادن الاغ او را در مخاطبان به این کلمات: “برخی از عجیب و غریب موسیقی تساوی به من باعث می شود من می آیند مانند برخی از قهرمان.” مناجات با خط “آه خدای من افتاد برای شما” او به طور ناگهانی تغییر آن به “اوه خدای من دوباره” و به نظر می رسد dazedly در باشگاه — صورت معکوس جمعیت ناباوری و شادی است.

Patti Smith است بازگشت: بازی rock ‘n’ roll ضبط یک آلبوم چاپ و نشر کتاب و آماده شدن برای یک شب از اشعار و آهنگ ها پنج شنبه 27 ژوئیه در SummerStage در پارک مرکزی. یک semirecluse از سال 1979 هنگامی که او را رها نیویورک او کرنش زندگی به منظور بالا بردن یک خانواده در حومه دیترویت اسمیت چهره از یک دهه و نیم است تجمع طرفداران’ به تعویق افتاد اما نه کاهش انتظارات. قضاوت شنید نظرات و جمعیت بیشتر ظاهر جوان بیشتر از تورنتو concertgoers (شامل خودم) بودند با شنیدن زنده برای اولین بار آهنگ ما تا به حال حفظ در طول تکرار listenings به آلبوم های فرسوده کامل میآید و کراکل. و از آنجا که بسیاری از انگیزه و تمرکز اسمیت کار جدید شامل شهادت او به عنوان یک شاهد مرگ آن شاید قابل فهم است که بازگشت او را توضیح داده شده است نه به عنوان باز گشت از برخی از گذشته بت اما به عنوان یک رستاخیز است.

Cobain — اسمیت هرگز او را ملاقات نمود اما او را دوست دارد موسیقی — یکی از چند مرد گرفته شده توسط مرگ در سنین آنها 48-هنرمند عزادار است. در شش سال گذشته او را از دست داده و او را بهترین دوست, Robert Mapplethorpe; او کیبورد ریچارد Sohl; و دو ضربه از اواخر سال 1994 — شوهر سابق MC5 گیتاریست فرد “صوتی” اسمیت و برادر تاد. این اشباح شناور بیش اسمیت شانه بافندگی به مکالمه خود را حتی اگر او تصمیم به صحبت در مورد آنها را به عنوان اگر او بودند خود را به اوراکل. “من همیشه دوست داشتم همکاری با دوستان” او گفت: در یک مصاحبه نادر توضیح داد که چرا او را تعیین کرده است تا او SummerStage ظاهر به عنوان یک مراسم از خانواده و رفقا. “و من از دست داده ام بسیاری از آنها.”

در فرد اسمیت به نظر می رسد لطیف و ظریف, بلکه شدید. او نازک مثل همیشه و لباس پوشیدن و در لباس gauzy به اندازه کافی برای دیدن از طریق آشکار جامد گوشت زیر. ملاقات با او در تمرین studio, من مراقب و محافظ vibes از گروه; داشتن و بعد فورا رفت واز پشت او ما همه از ترس به حرکت بیش از حد به سرعت و تکان دادن او را. اولین بار من شنیده ام صدای او را بر روی تلفن من چقدر کوچک و ترسو این صدا. در حال حاضر من فکر می کنم اسمیت است که مهار فروتنی از کسی که می داند که او خود قدرت است.

او مودبانه اما محکم در مورد دامنه از مصاحبه ما. این یک انتقالی زمان برای او را به عنوان او برطرف خودش را به نور افکن و ما باید انتقالی بحث: هیچ چیزی در مورد مرگ و میر خانواده (او دارای دو فرزند از ازدواج او با فرد: Jackson, 13 و جسی 8) و یا حتی مواد جدید است. بحث ما دقیقا ساعت اختصاص داده شده. بیشتر اسمیت می خواهد به من بگویید در مورد او فرفره در پارک مرکزی. ما همچنین بحث در مورد تورنتو نشان می دهد (او دو در یک شب; من تو را دیدم دوم) و پاتریشیا Morrisroe به تازگی منتشر شده بیوگرافی Robert Mapplethorpe.

به دنبال نحیف اما شفاف موهای سیاه بلند او آرام و با رنگ خاکستری و پیچ خورده به چند نوارهای اسمیت نشسته در کنار من در اتاق ناهار خوری میز بزرگ غرب روستا شهری برخی از قدرتمند موسیقی-صنعت دوستان قرض او را برای تابستان. او یک مورد شدید از سرگردان چشم است که می تواند آن را سخت بدانید که اگر او را دنبال شما و از طریق شما و یا فراتر از آن. این یک کنایه آمیز عرفانی خوانده شده را علامت: Patti Smith همواره رویایی.

اسمیت تجدید در واقع دو سال پیش آغاز شد زمانی که او به عنوان خوانده شده در SummerStage در تحریک ژوئیه شب خود را برای خواندن از 1979. غافل از اینکه چگونه بشدت او شده است می خواهم از دست رفته در طول سال ها او را نگران کرده بود که هیچ کس خواهد آمد; در عوض, کنسرت منطقه سرریز. “این یکی از شادترین شب زندگی من,” او گفت:. “من نمی توانستم باور چگونه بزرگ آن مردم بودند. کل جو — نه فقط مخاطبان, اما من تا به حال برادر من وجود دارد و فرد وجود دارد و بنابراین من واقعا خاطرات شاد و خوشی از آن است.” اسمیت به نظر می رسید شاهوار و مادری که شب نگرانی در مورد یک کودک که گریه در دامداری گرما و خجالت به خواندن برخی از او مسن تر رابطه جنسی-و-مواد مخدر-و-rock ‘n’ roll اشعار. شب بود و هاله جادویی; در یک نقطه اسمیت نگاه کردن بیش از توده مردم و اظهار داشت که او احساس او می تواند گام کردن مرحله و شناور در بالا به ما.

اسمیت دوباره انتخاب پارک مرکزی به عنوان سایت از بازگشت او به انجام در نیویورک است. “من یک حس در رفتن وجود دارد — وجود دارد برخی از غم و اندوه است. اما آن را یک جشن هفته” او می گوید: با استناد مختلف تولدها و سالگردها. “خانواده شب” به عنوان اسمیت تماس های آن باز خواهد شد با خواندن توسط جانت Hamill که نورانی تاملات در Giorgio di Chirico نقاشی های منتشر شده در سال 1992 کتاب به نام دلتنگی از بی نهایت. او و اسمیت بوده است از آنجایی که آنها دانش آموزان در گلسبورو کالج ایالتی در جنوب نیوجرسی; آنها ملاقات کرد زمانی که فقیر اسمیت استفاده می شود برای گرفتن ناتمام مواد غذایی Hamill سینی را در خوابگاه کافه تریا. اسمیت خواهد شد و سپس خود او شعر و آواز خواندن چند آهنگ همراه با Lenny Kaye اصلی خود را همکار در Patti Smith و او جوانترین خواهر, Kimberly, یک نوازنده از ریچموند, ویرجینیا. “این چیزی که من بیشتر هیجان زده در مورد چون من قصد دارم برای دیدن بازی او را یک منطقه بزرگ” اسمیت می گوید با فاميلی غرور و افتخار است. او اشاره تنها یک آهنگ او قصد دارد برای انجام: دو تابستان پیش او را فراموش کرده و کلمات او به عنوان خوانده “مردم باید قدرت” پوپولیستی سرود او و فرد نوشت که باید شده اند ’80s, عاقبت به “تصور کنید.” اسمیت چهره او باید به آن بازی در اوایل نشان می دهد در حالی که حافظه خود را هنوز هم تازه است.

نمی, اما, انتظار greatest-hits revue. این است که زمان لغزش به عقب, اما زمان, داشتن, متوقف شد, شروع دوباره. اسمیت شده است به نوشتن آهنگ های جدید و در شهر ضبط آلبوم اول او پس از سال 1988 رویای زندگی. در تورنتو او انجام شده با سیکلون انرژی به عنوان اگر او را به حال بقیه سوخت آتش او اذیت کردن مخاطبان ترک خوردگی جوک نورد در طبقه مالش او فاق (با بازی گاه به گاه horniness به جای توپ گرفتن مردانگی) و transfixing جمعیت با شعر. آواز او وحی شد: هنوز هم گوشخراش به عنوان یک ریون caw او خواننده بود و قدرت و عمق شنیده نمی شود در ضبط. “صدای من ممکن است بهتر” او اذعان می کند. “من نمی دانم چرا. گاهی اوقات من فکر می کنم فرد با من — من همیشه فکر می کنم فرد با من — اما گاهی اوقات من فکر می کنم من آواز به نظر می رسد برای بدست قوی تر … “

اسمیت باز تورنتو نشان می دهد خواندن “تصنیف از یک پسر بد” یکی از قدیمیترین اشعار نوشته شده در 1970. او چشیده عبارت’ شرارت — “آه من بد بود/نمی, آنچه که من باید/mama گرفتن من با lickin’/و به من بگویید که به خوبی” — ذکراست مانند یک جوان دشوار است. شعر یک نوع بلوز برای رمبو را نشان می دهد راه اسمیت ترکیب مدرن شعر شعر های نامحدود تمایلات جنسی و rock ‘n’ roll اساطیر برای ایجاد یک اهل تفریح و بازی آرنا برای رویاها و متعالی سند چشم انداز. او خود را آغاز کرد عملکرد خواندن حرفه ای در مکان هایی مانند مرسر مرکز هنرهای در 70s اوایل گاهی اوقات همراه با کی در گیتار. آنها به تدریج شکل گرفته پتی اسمیت و همراه با گروههای موسیقی مانند تلویزیون تبدیل به یک باوری بلوز نوار به نام CBGB به مرکز جدید موسیقی صحنه است. این Patti Smith گروه 1974 اولین تک “هی جو” b/w “شاش کارخانه” نامیده شده است اولین پانک رکورد.

این گروه چهار آلبوم — Horses, Radio اتیوپی, عید پاکو موج (همه در آریستا) — مخلوط خواننده ورد با insurrectionary سنگ سازه. اسب و عید پاک به طور خاص مطلق کلاسیک: بدون احترام به موسیقی جمع آوری آرشیو کامل بدون آنها. زیرا اسمیت نوشت او شعر را به عنوان شعر به شعار و آواز, موسیقی غالبا تضعیف آیه-کر شبکه و به الهام ترکیبی زمین که در “زمین” یک آهنگ در اسب که سوئیچ از یک داستان در مورد یک JD عیسی به یک گروه کر از “زمین 1000 رقص” و “شبح رقص” a rock ‘n’ roll آهنگ برای یک مراسم.

اسمیت بود که تحسین منتقدان و سوپراستار در اروپا اما موفقیت تجاری او را فراموش در ایالات متحده تا سال 1978 که “چون شب” نوشته شده با بروس اسپرینگستین رفت و به شماره 13 در جدول پاپ. اسمیت که به عنوان یک جوان تا به حال همیشه احساس خارج از محل به دلیل عجیب و غریب به نظر می رسد و مکرر توهم (نتیجه از یک جلسه با تب مخملک در سن هفت سالگی) خودم جای پای در نیویورک هنری و غیرمتعارف محافل. اما او تا به حال رشد در یک طبقه کارگر و خانواده و تصمیم به بازی ‘ñ’ راک اند رول به منظور رسیدن به بیش از یک نخبگان آمریکایی است. او هنوز چنین مردمی با هدف و ناامیدی لبه صدای او هنگامی که او گفت: “من هرگز بدست طلا رکورد. حتی اگر ما تا به حال موفق تک ما هنوز نگاه بر به عنوان یک زیر زمین-نوع band — جایگزین یا موج جدید هر آنچه که آنها آن تماس بگیرید.”

البته امروزه جایگزین باند multiplatinum سوابق; ممکن است آنها حتی نمی تواند وجود داشته باشد اگر اسمیت تا به حال آسفالت راه است. او شده است یک تأثیر عمده ای در برخی از مشهور ترین گونه های فرهنگ پاپ فعلی: دکلمه زن راک احیای پانک. شاید با تجدید زندگی حرفه ای او خواهد شد و در نهایت رسیدن به او دیر موفقیت است.

اسمیت ممکن است دستکاری او ستارگی خودش. در سال 1979 او حرفه ای بود و هنوز هم در شکوفایی: موج به همراه داشت سه تا از محبوب ترین آهنگ ها: “فردریک” “رقص پابرهنه” و یک جلد Byrds’ “بنابراین شما می خواهید به (A Rock ‘N’ Roll ستاره).” باند بازی به بزرگترین مخاطبان همیشه 80,000 مردم در فلورانس ایتالیا در سپتامبر 10, 1979. همچنین این گروه گذشته نشان می دهد. پس از آن اسمیت اعلام کرد که او از شکستن ، او سپس به دیترویت نقل مکان با فرد به منظور بالا بردن یک خانواده است.

برای طرفداران که احساس اسمیت به عنوان مثال باز کرده بود تا “دریایی از امکانات” (به عنوان او یک بار سنگ) برای زنان به طور خاص و برای هنرمندان به طور کلی او را به عقب نشینی خانوادگی ناامید کننده بود. به عنوان عدم رشد طولانی مدت و هنگامی که او را نقش برآب امید بازگشت او را با کاهش به تور برای رویای زندگی, شایعات منتشر شده که فرد شد نگه داشتن پشت خود را به عنوان Morrisroe کتاب که دو برابر به عنوان یک بیوگرافی از Patti نشان میدهد. اسمیت بازگشت به چشم های عمومی پس از مرگ شوهرش قطعا می افزاید: اعتبار این تفسیر است. درد از مرگ او است که هنوز هم بسیار نزدیک به سطح خود در تورنتو او به سختی کردم از طریق “جکسون آهنگ” شیرین و لحن آنها نوشت نخستزاده خود را بدون شکستن و اسمیت آماده نیست به بحث در مورد این بخش از زندگی او نشده است. حتی اگر او, او احتمالا نمی خواهید به اعتراف است که پدر از او دو بچه برای او نوشت: یکی از لطیف ترین و زیبا آهنگ عشق تا کنون نوشته شده توسط یک چوب زیر گهواره به دیگری (“فردریک”) بود بد Bluebeard که او را نگه داشته تا قفل شده است و در حومه شهر کابوس.

های مختلف وجود دارد توضیح برای او semiretirement یکی او در اشاره در آهنگ و آیه. آن وجود دارد در موج در پوشش “بنابراین شما می خواهید به (A Rock ‘N’ Roll ستاره)” با هشدار خود را از طرفداران “که اشک شما جدا” و در خستگی با تور در بیان “فردریک.” اما اغلب آن را آشکار در “فلورانس” شعر او نوشت: پس از آن که آخرین نشان می دهد (از جمله در سال 1994 مجموعه اوایل کار 1970-1979منتشر شده توسط نورتون) که در آن او سوال هنرمند نقش در این منظره از این کنسرت:

من آواز به کودکان خود. آنها فرود
بر ما مانند امواج; مانند گرگ. آنها
پاره شده لباس من و جمع مو من تکه.
آنها پایمال چکمه های من. آنها دیگر
شبیه من است.
و آن این است که من آرزو می کنم.
آنچه ما انجام می شود ؟
ما ابداع دیوانگی.

اسمیت پرواز از نوع چاپلوسی که قطعا هرگز منصرف the Rolling Stones شبیه ترس از موفقیت است که بسیاری از زنان تجربه روانی پاسخ آن را نگه داشته و مردان در بالا در سنگ و جاهای دیگر. اما اسمیت نیز باقی مانده درست به هر دو پانک راک و فمینیستی اعتقاد به این که مردم نباید تسلیم خود را به رهبران: که مردم باید قدرت. “این عصر که در آن همه ایجاد می کند” او خواند در پل او به اضافه “بنابراین شما می خواهید به (A Rock ‘N’ Roll ستاره)” rewording مستقل credo از انجام آن خودتان را. با الهام از ستاره های موسیقی راک از ’60s اسمیت تا به حال به دنبال رویای خود را از این هنرمند با عنوان “یک سنت اما با یک کابوی دهان” را به عنوان او توضیح داد که آن را در بازی او نوشت و در سال 1971 با سام شپرد. اما به عنوان او شروع به تحقق بخشیدن به رویای که خودش آن را برخورد با انحطاط ’60s تخیلی فانتزی به ’70s ورزشگاه کابوس و تناقض خود را پوپولیسم. مدتها قبل از وجود یک رکورد با برچسب که نام اسمیت — که در سال 1977 شکست گردن او زمانی که او سقوط کردن یک فلوریدا مرحله — می دانستند که مردم را “کشتن ستاره راک.” جان لنون را به قتل یک سال بعد باید تایید او بدترین ترس.

“من فکر می کنم کشور ما در یک نقطه بحران زیرا مردم فقط نمی احترام به یکدیگر و هر یک از دیگران کار” او به من گفت. “به طور کلی احساس به نظر می رسد اگر شما یک فرد — که بدان معنی است که شما به طور مستمر به دادن چیزی از خود را — که شما باید به همه چیز.” اسمیت به طور خاص نقل مدرن میل شدید به صورت غیر مجاز زندگینامه و فیلم به عنوان شواهد معنوی این ضعف اما او همچنین در واکنش به Mapplethorpe, Morrisroe کتاب. اسمیت نمی خواهید به دیده می شود به عنوان حمله به نویسنده که سخت کار می کرد در تحقیقات و مجاز بود به نوشتن کتاب توسط عکاس قبل از او درگذشت. اما او نا امید با یک کتاب که مورد انتقاد قرار گرفته برای به تصویر کشیدن Mapplethorpe — و خودش — در یک lurid, مد بیشتر به عنوان freaky bohemians از الهام هنرمندان.

“بدیهی است که وجود دارد مقدار زیادی از تحریک احساسات تعبیه شده در زندگی خود را و یا حتی در زندگی ما با هم زندگی ما,” او گفت:. “اما نیز وجود دارد که بسیاری از سحر و جادو های بسیاری از بی گناهی بسیاری از جوانان است. کسی نمی تواند فراموش نکنید که چیزهایی که خطاب در این کتاب انجام شد و افرادی که 20, 21, 22, که هنوز سر در گم توسط همه چیز که کاوش ترس بی دست و پا …

“هنرمندان با طبیعت بودن و هنرمندان خود را درگیر و یا خود برخوردار است. بلکه آنها حفظ معصومیت خاص تا حدی با ادامه فاسد کودکان تمام زندگی خود را — مانند پیکاسو که برخی از مردم می گویند بی رحمانه بود به او اما هنوز هم حفظ خاصی کودکانه با کیفیت ساخته شده است که او به طور مداوم شاد برای زنده ماندن است. آنقدر شاد که او ایجاد هنر برای نزدیک به 100 سال است. من فکر می کنم که روح بود و نه اسیر [در Morissroe کتاب]. رابرت داستان بود نه افسرده داستان. چه چیزی می تواند افسرده در مورد داشتن یک هدیه از خدا ؟ آن را غم انگیز و حتی غم انگیز است که او در سن نسبتا جوان زمانی که او هنوز در اوج قدرت خود و هنوز هم تا به حال هزار و یک ایده است. اما در کل سناریو نیست افسرده سناریو.

“من امیدوار بودم برای یک کتاب که یک حس واقعی از رابرت به عنوان یک هنرمند و از چیزهایی که او را سوار داخلی و همچنین خارجی. من فکر می کنم در کل دلیل زندگینامه ساخته شده بود در مورد رابرت بود چرا که او تا به حال یک تماس به عنوان یک هنرمند که یک چیز نادر است. من می دانستم که رابرت از او 20 سال و از او رانده شد از سن او قطعی تماس. او یک کلاهبردار که هنر او یک هنرمند است. و این به نظر من به خودی خود چیزی است که شایسته بررسی: چه معنی آن را به نام چه آن را مانند احساس به نام چه نوع زندگی می کند یکی را که به نام؟”

اسمیت خود مجموعه ای از نثر اشعار در ادای احترام به Mapplethorpe, مرجان دریامنتشر خواهد شد توسط Norton در بهار. او نوشت: کتاب در مدت کوتاهی پس از فوت هنرمند. “من راه مقابله با غم و اندوه” او می گوید. “من می دانستم که او قرار بود به مرگ پس از یک نقطه خاص و من گریستم برای او بسیار در حالی که او هنوز زنده بود که من پیدا کردم که او فوت کرد و من قادر به گریه کردن. و بنابراین من نوشت. که من فکر می کنم او ترجیح داده اند به هر حال چون رابرت دوست داشتم به دیدن من کار می کنند.” (اسمیت مجموعه ای از جدید قطعات وحشی برگباقی می ماند ناتمام او تا به حال مشکل نوشتن از شوهرش و برادر و میر.)

هر چه دلایل خود را برای اضمحلال در بسیاری از ’80s خروج بود نه کامل و نه دائمی. “من هرگز چپ” او cracked messianically به جمعیت در تورنتو است. “من هرگز از بین رفته اند. من با شما همیشه. زمانی که من به نظافت توالت, من فکر کردم از شما. هنگامی که من انجام شده بود من لباس های شسته شده, من فکر کردم از شما. زمانی که من در حال تغییر بود من در کودکان, پوشک, من فکر کردم از شما. آیا شما باور دارید که ؟ شما ممکن است.” گزارش از حضور در میشیگان باشگاه ظاهر گهگاه و او و فرد را ثبت رویای زندگی. در سال 1990 آنها انجام آکوستیک نسخه از “مردم باید قدرت” در یک ایدز سود در تالار موسیقی رادیو سیتی. در سال 1992 هانومان کتاب منتشر شده پشم جمع آورییک جیب به اندازه حجم جدید نوشته. در عين 93 او خوانده شده در SummerStage و در سال گذشته نورتون منتشر شده در اوایل کار.

اما کسانی بودند trickles و جهش در مقایسه با پشت سر هم از فعالیت های این ماه: خواندن با آلن گینزبرگ در آن آربور انجام با کی در سنت مارک, کلیسای در روز سال نو ضبط یک جلد نینا سیمون “نمی دود در بستر” به نفع آلبوم نیست جز او چیزیو نشستن با کارولین Striho و دیترویت انرژی پناهندگی ساز و برگ است که نقش تا حدودی دست و پا گیر ترکیبی از روح, سنگ, و, موج جدید در چند کنسرتهایی در میشیگان. او به انجام دوباره با این گروه در تورنتو است. “همه آنها بسیار صمیمانه” اسمیت می گوید. “به کسی به خود مردم است که واقعا سخاوتمندانه. آن گروه از مردم واقعا در مورد مراقبت فرد و آنها واقعا می خواستم به من کمک کند به عقب بر گردیم به کار می کنند. آن بوده است که خوب برای من متمرکز برای این رکورد است.”

اسمیت قرض گرفته شده است DEA کیبورد لوئیس Resto برای این آلبوم است. این گروه همچنین شامل کی (چه کسی تولید دیسک), Patti Smith گروه درامر J. D. Dougherty و نوازنده بیس تونی Shanihan (که با کی و با جان کیل) با حضور مهمان با خواهر, Kimberly و دیگران. قضاوت با چند آهنگ جدید او با بازی در تورنتو, از آن خواهد شد یک بازتاب عرفانی آلبوم پر از ارواح و فرشتگان — ادامه اوایل کار آغشته با معنی جدید. اگر چه همه شما که او را در پارک مرکزی می تواند تغییر دهد. “من همیشه دوست داشتم انجام در حالی که ما ضبط شد چرا که من می خواهم به نگه داشتن در تماس با مردم است. به نحوی که انرژی شما دریافت می شود قریب به رکورد. منظورم این است که شما در حال انجام یک رکورد برای همه و من می خواهم برای رفتن به استودیو داشتن حس آن دسته از مردم — برخی از نماد آنها است.”

به عنوان یک فرد کامل برای لذت بردن از طیف گسترده ای از خلقت انسان و شرکت در جامعه انسانی هر کس باید یاد بگیرند که برای تعادل کار و خانواده (اعم از خون و یا انتخاب) عمومی و زندگی شخصی — اگر چه این فشارها می تواند دشوار است به ویژه برای زنان است. داشتن چرخش از یک هنری, rock ‘n’ roll, شیوه زندگی به یک داخلی اسمیت به نظر می رسد برای پیدا کردن مرکز.

“اگر من به طور کلی به نظر می رسد بیشتر تلخ و محافظه کار تر از شما ممکن است فکر می کنم این دلیل است که شما باید متفاوت تمرکز هنگامی که شما یک پدر و مادر” او توضیح داد که در یک تماس تلفنی بعد از مصاحبه ما. “من هنوز هم همان شدت در کار من, اما من نمی نیاز به آن را در زندگی من.” من لذت بردن از زن من دیدم تیراندازی شعر از باسن او در تورنتو و یادش گرامی مراقب, مراقبت, زنی که نگرانی در مورد به پایان رساندن آلبوم قبل از بچه ها رفتن به مدرسه. در مقدمه به اوایل کاراسمیت ارائه می دهد یک برکت و رحمت و ماکسیم است که بدون شک کلید خود را به او بقا: “در هنر و رویا ممکن است شما در ادامه با رها. در زندگی ممکن است شما ادامه با تعادل و نهان.” ♦

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort vodafone mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesfruit party oynabuy stripe accountolgun escort kadıköyMobil Ödeme Bozdurmakaynak makinesirekorbetgenco bahisVan Escortdeneme bonusu veren siteler