افزایش سریع اندرو کومو قانون شرکت

حقوقی Eagle? افزایش سریع اندرو کومو قانون شرکت
سپتامبر 2, 1986

شرکت حقوقی است که شامل 28 ساله و اندرو کومو فرماندار و بالا مشاور سیاسی و 33 ساله Lucille فالکون که اجرا می شود فرماندار مالی مبارزات انتخاباتی کمیته جذب بالا مشتریان شرکت های بزرگ که عمده مسائل قبل از سازمان های دولتی.

کومو و فالکون که قدمت پس از سال 1982 در حال همکاران در Blutrich, Residenza و میلر است که به نمایندگی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب شده در ماه دسامبر گذشته توسط دولت شهری شرکت توسعه و ساخت استادیوم فوتبال; William Zeckendorf جونیور توسعه دهنده چندین سایت در حالت باتری Fark شهرستان پروژه; و Tishman/اشپیر یک سازنده میله میله برای نظارت بر بخش هایی از میدان تایمز پروژه توسعه مجدد. این شرکت نیز نشان دهنده یک مدیریت عامل برای جورج کلاین نخست توسعه دهنده انتخاب شده توسط دولت و شهرستان برای بار مربع پروژه. آن را غیر معمول است برای توسعه دهندگان چنین به حفظ پنج شریک پنج ساله شرکت حقوقی مانند Blutrich, Residenza و میلر که اکثر ارشد شریک زندگی خود را در اوایل چهل سالگی. این شرکت نمایندگی از مشتریان این است که ظاهرا هرگز درگیر هر گونه تعامل با دولت سازگار با تصمیم گیری اندرو کومو می گوید این شرکت به طور داوطلبانه تحمیل شده است.

اما منابع نزدیک به مذاکرات در حال انجام یک $123 میلیون و دولت مورد حمایت اوراق قرضه موضوع برای بروکلین رنسانس پلازا می گویند که فالکون نشان داده شده است استرنز سرمایه گذاری بانکی که خانه ای شناور خواهد شد اوراق قرضه در بحث های مربوط به پیشنهاد هتل و دفتر پروژه. کومو قاطعانه رد کرده است که شرکت “به نظر می رسد قبل از هر سازمان دولتی” برای استرنز در این پروژه بحث برانگیز — که شامل آژانس دولتی وام مسکن در یک پیوند تعهد پنج یا شش بار بزرگتر از هر آن تا به حال ساخته شده است. اما کومو تیز نمی خواهد انکار کند که این شرکت به نمایندگی استرنز در این پروژه است. هر چند پیام های چپ بودند برای استرنز مقامات فیلیپ کوهن و جان Giglio درخواست در مورد Blutrich شرکت نمایندگی در پروژه هتل نه بازگشت به تماس.

این صدا نشان داد زودتر [“از درهم و برهمی و سر و صدا” NYC, مه 27, 1986] که در هتل توسعه دهنده جاشوا درهم و برهمی و حال حفظ لانگ آیلند مجلس آرتور کرمر رئیس قدرتمند راه و روش کمیته به نمایندگی از او در بحث و گفتگو با دولت وام مسکن آژانس و نیز استخدام اریک مانى پسر مرحوم ملکه قصبه رئیس جمهور و سید Davidoff دونالد مانی نقاش شخصی وکیل. یکی دیگر از شرکت توسعه اجرا شده توسط اعضای دیگر از درهم و برهمی و خانواده شاغل دختر بروکلین قصبه جمهور Howard طلایی. طلایی و مانی نقاش پشتیبانی بروکلین پروژه رنسانس.

این Blutrich شرکت که به تازگی نقل مکان به یک پارک خیابان, آدرس بوده است فرماندار از زمان آغاز آن در سال 1981. یکی از والی های سیاسی این مشاوران و خواص جری ویس تشکیل شرکت و اما در سمت چپ آن را به طور ناگهانی در ماه دسامبر سال 1984 هنگامی که نام خود را ظاهر در دولت بررسی کمیسیون پروب اتهام واسطه نفوذ در ارتباط با یک دولت اجاره. Lucille فالکون پیوست این شرکت در سال 1983 در حالی که اندرو و برادر نیل پیوست آن در سال گذشته است. فارغ التحصیل از مدرسه حقوق آلبانی اندرو تنها قبل از تجربه حقوقی در یک سال از روی لئامت دادن در منهتن دفتر دادستان منطقه که در آن او تجدید نظر در کار سرقت و تجاوز به عنف و larceny موارد است. او در بهار سال 1985 برای تبدیل شدن به یک شریک در Blutrich جایی که او متخصص در املاک و مستغلات و بانکی.

اوری Seavey پسر فرماندار کومو را دستچین رئیس باتری پارک اقتدار نیز شریک شد چند ماه پیش. Seavey پدر رابرت و مادرش فیلیس Mehler در حال حاضر از وکیل به Blutrich که یک بار به نمایندگی ویلیام Zeckendorf جونیور مقامات در قدرت اشاره می کنند که Zeckendorf انتخاب شد قبل از Seavey منصوب شد و در سال 1984 هر چند Seavey مدیره را تایید کرده است چهار Zeckendorf اجاره پس از انتصاب خود را. (Seavey گزارش شده است که برنامه ریزی برای استعفا خود باتری پارک پست.) هر چند اندرو کومو ادعا که ارشد Seavey هنوز رسما در ارتباط با Blutrich, Seavey قدیمی شرکت گفت: او می خواهم نقل مکان وجود دارد ماه پیش و او در حال حاضر ذکر شده هر دو در Blutrich سربرگ و ساختمان میباشد. Lucille فالکون و فرماندار دختر ماریا زندگی در یک آپارتمان در ساختمان 401 خیابان دوم اجاره در سال 1973 برای 75 سال توسط Seavey از شهر نیویورک آموزشی ساخت صندوق.

فرماندار کومو به پایان رسید خود عمل حقوقی بیش از 10 سال پیش زمانی که او برای اولین بار منصوب به دفتر عمومی و شخصا پیشگام ناموفق اصلاحات قانون این سال هدف در وادار کردن قانونگذاران به افشای هر گونه نمایندگی توسط شرکت های حقوقی قبل از سازمان های دولتی. در هفته های اخیر Cuomo, کمپین اقدام به نیروی فرماندار جمهوری خواه حریف اندرو o’rourke, به افشای خود را لیست مشتری قصد بازگشت بیش از یک دهه به دلیل اتهام درگیری بین o’rourke خصوصی تمرین و قبل از ارسال به عنوان Westchester county قانونی رهبر.

در حالی که امتناع را مشابه افشای کامل از خود مشتریان اندرو کومو که مدیریت مبارزه با o’rourke اصرار داشت که او تا به حال حتی به گفته فرماندار که مشتریان او بودند. کومو استدلال کرد که اگر او بودند به فاش کردن در یک روزنامه داستان که مشتریان خود بودند که در لیست دیده می شود توسط دولت کمیسیون که ممکن است پس از آن احساس تحت فشار به آن دسته از مشتریان ترجیحی درمان است. (دو دولت توسعه مقامات که باید در برخورد با Blutrich مشتریان گفت: صدای آنها تا به حال هیچ ایده که این شرکت به نمایندگی از توسعه دهندگان آنها مذاکره با.)

کومو نیز استدلال کرد که او نمی تواند رد نمایندگی توسط خود شرکت از تمام مشتریان است که هر نوع از دولت کسب و کار به دلیل این نوار از بین بردن اکثر مشتریان بالقوه است. کومو گفت که هر داستان در مورد شرکت خود را به مشتریان خواهد بود “مخرب” و رفتار قانونی توانایی شرکای خود را و خود را نشان می دهد که مشتریان به آن تنها به این دلیل که او فرماندار ،

ویلیام استرن است که تبدیل به یک منتقد تیز فرماندار پس از در حال اجرا کومو را در سال 1982 مبارزات انتخاباتی کمیته مالی و خدمت به عنوان دولت اول رئیس جمهور از توسعه شهری شرکت می گوید که او بارها و بارها فرار به سوالات در مورد رابطه Blutrich شرکت به دولت. زمانی که استرن استعفا از UDC در مارس 1985 — در مدت کوتاهی قبل از اندرو پیوست Blutrich — او رفت و به استاندار در مورد شکایت شرکت است. “من ابراز نگرانی من می گوید:” استرن. “من به او گفتم که من رفته بود به UDC به پاک کردن آن است و مردم تا به حال گفت: پس از آن بود که من فقط مجبور کردن افراد برای قرار دادن در دوستان ما. من به او گفتم که من نمی آیند به دولت به shill برای یک شرکت حقوقی.” استرن می گوید: فرماندار واکنش نشان داد و با “خشم” خود را به اتهام و پرسید: “چطور جرات به شما می گویند چیزی شبیه به آن؟” فرماندار کومو در دسترس نیست برای اظهار نظر در مورد استرن خاطراتی هر چند کومو دستیاران تصویر کشیده استرن به عنوان یک تلخ دشمن در حال حاضر وابسته به حزب جمهوری خواه راست.

(جالب اینجاست که رئیس هدف از کومو/استرن پاک کردن مبارزات انتخاباتی در UDC آن رئیس جمهور سابق ریچارد kahan رایگان در حال حاضر با این نسخهها کار برای توسعه دهنده Martin Raynes دیگر Blutrich مشتری. Raynes است که مدیریت یک خیابان پارک ساختمان برای توسعه جورج کلاین و حفظ Blutrich شرکت برای رسیدگی به قفس تبدیل.)

استرن ذکر سه نمونه از این شرکت نفوذ در دولت مهم است. او گفت که فالکون به نام او در سال 1984 به سوال “چرا من هل دادن Zeckendorf از 42nd Street پروژه است.” استرن می گوید: او مورد علاقه انتخاب یک تجربه hotel توسعه دهنده و اپراتور به جای Zeckendorf و توضیح داد که به فالکون. منابع نزدیک به Zeckendorf سازمان تایید کرد که این شرکت تا به حال حفظ Blutrich شرکت مدتی در سال 1984 به کار بر روی یارانه مسکن و پروژه های که نمایش به پایان رسید و در سپتامبر سال 1985. با توجه به استرن جری وایس نام او را به فشار یک مشتری علاقه مند در یک قرارداد برای ساخت یک ایالت UDC پروژه. نه فالکون و نه ویس است که در شمال ایالت نقل مکان کرد و دیگر شیوه های قانون, بازگشت صدای تماس.

قسمت سوم درگیر یک تماس در دسامبر 1984 از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که گفته خواسته استرن اگر او باید به حفظ فالکون. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او ملاقات کرده بود فالکون چرا که او در حال اجرا بود فرماندار مالی شام رقص و تهمت بود یک عضو از شام کمیته. “قضاوت از همه چیز مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در این گفتگو او درخواست شد اگر او باید حفظ شرکت خود را بر اساس نفوذ خود را نه ظرفیت قانونی. گفتم تهمت که من توصیه نمی وکلا” استرن ادعا کرد, اما او به خاطر ستایش فالکون توانایی قانونی. با توجه به استرن “او به نظر نمی رسد علاقه مند در آن است.”

[نامشخص] تنها منبع مقابله با مغلوب ساختن پیشی جستن جدید به توسعه استادیوم فوتبال که در نهایت تایید شود با وجود هزینه شهر و دولت 150 میلیون دلار است. در حالی که اندرو کومو ادعا کرد در یکی از مصاحبه به دانستن هیچ چیزی در مورد استرن گفتگو با مغلوب ساختن پیشی جستن استرن می گوید که اندرو به نام او در مدت کوتاهی پس از صحبت با تهمت و او را برای complimenting فالکون. در یک بعد از مصاحبه کومو حاضر به پاسخ به هر یک از استرن اتهامات اصرار دارد که استرن قرار داده و اتهامات در نوشتن.

منابع نزدیک به تهمت تایید کرد که او شروع به آنچه که آنها به نام “ادامه رابطه” با Blutrich شرکت در مدت کوتاهی پس از این تماس — مدتی قبل از اندرو پیوست آن. در حالی که معلوم نیست چه Blutrich et al. انجام داده اند برای مغلوب ساختن پیشی جستن و این که آیا هر یک از کار رخ داده است در حالی که کومو شده است با شرکت نمایندگی ظاهرا درگیر نیست دولت کسب و کار. این شرکت در حال حاضر قرار به کار در مغلوب ساختن پیشی جستن طرح بزرگ به سمت غرب — تلویزیون شهر که نیاز به یک تعداد حالت های حمل و نقل و محیط زیست تصمیم گیری.

در حالی که سر از UDC استرن منصوب تهمت به دولت Sportsplex هیئت مدیره و سپس تعیین شده بدون هیچ گونه رقابتی مناقصه برای ساخت ورزشگاه. این معکوس توسط استرن جانشین وینسنت Tese که در حال حاضر فرماندار توسعه اقتصادی تزار UDC رئیس جمهور و نزدیک سیاسی حامی و مشاور. Tese آیا تایید مغلوب ساختن پیشی جستن پروژه ورزشگاه پس از دریافت رقابت های پیشنهادی. او همچنین اعدام یک طرح با مغلوب ساختن پیشی جستن که استرن می گوید: او هرگز تایید شده — دادن تهمت احتمالی مالکیت زمین به دست آورد و در دولت محکومیت اقدامات برای ورزشگاه.

اما مهمتر از Tese و دولت Sportsplex مدیر ویلیام Mattison شهادت برای مغلوب ساختن پیشی جستن در طول اخیر ضد تراست کت و شلوار آورده مغلوب ساختن پیشی جستن, ایالات متحده, فوتبال, لیگ, مقابل, ملی, فوتبال, لیگ (فرماندار خود را به عنوان یک پتانسیل شاهد اما نه شهادت). استرن اتهامات عنوان شده است که دولت “پیوست مغلوب ساختن پیشی جستن طرح دعوی در دادگاه استراتژی” طراحی شده به زور ادغام USFL و NFL به طوری که مغلوب ساختن پیشی جستن نیوجرسی ژنرال را تبدیل به NFL حق رای دادن در ورزشگاه او خواهد ساخت در نیویورک است. Tese فوق العاده ای شهادت همراه با آن از دیگر شاهدان در دادگاه نشان داد که وزارت امور خارجه ملاقات کرد تقریبا هیچ کدام از این شرایط توسط New York Jets صاحب لئون هس که باید فعال این تیم برای بازگشت به نیویورک است. دائمی خروج از جت ایجاد فرصت برای مغلوب ساختن پیشی جستن NFL حق رای دادن در استادیوم جدید.

Tese که می گوید که او تا به حال هیچ ایده که مغلوب ساختن پیشی جستن و یا هر برنامه دیگر انجام کسب و کار با آژانس با استفاده از Blutrich شرکت گفت: صدای که او “می شده اند و شادتر از یک خوک در مانیل” اگر مغلوب ساختن پیشی جستن تیم تا به حال بدست NFL حق رای دادن و نقل مکان به نیویورک ورزشگاه فقط این بود که یک برنامه ریزی [نامشخص].

[توجه داشته باشید: این خط پایین — بالا — قطع شد]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme