وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo صحبت می کند در وزارت امور خارجه ایالات متحده ژانویه 07, 2020 در واشنگتن, DC.

برنده McNamee | گتی ایماژ

واشنگتن — پنتاگون با اشاره سوالات پنجشنبه به وزارت امور خارجه آمریکا در مورد فروش اسلحه به عربستان سعودی در میان اختلاف بیش از یک داخلی watchdog که اخراج شد در حالی که گزارش بررسی توافق نامه.

“من قصد دارم به بحث در مورد از بین روند در آن وجود دارد و بدیهی است که بسیاری از موشکافی و علاقه این. من به شما مراجعه به وزارت امور خارجه که به کار گرفته اعلام این” سخنگوی پنتاگون Jonathan هافمن پنجشنبه به خبرنگاران گفت.

“فروش نظامی خارجی بخش مهمی از آنچه را اداره می کند و ما چگونه كار ما با متحدان و شرکای خود,” او اضافه شده و گفت که “با توجه به معامله خاص که من فقط میخوام به شما مراجعه به وزارت امور خارجه من قصد دارم به بحث در مورد از بین مکالمات.”

وزارت امور خارجه نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

وزارت امور خارجه بازرس کل استیو Linick به دنبال چه نقش وزیر امور خارجه مایک Pompeo در بالقوه ردیابی سریع از 8 میلیارد دلار نظامی خارجی فروش به پادشاهی. Linick نیز به دنبال مسائل دیگر از قبیل اینکه آیا Pompeo و همسرش سوزان حال وزارت امور خارجه کارمند راه رفتن سگ خود را انتخاب کنید تا خشک تمیز کردن و انجام دیگر وظایف شخصی.

Pompeo خواست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به Linick هفته گذشته و مغلوب ساختن پیشی جستن و پیروی. ملت دیپلمات ارشد به خبرنگاران گفت: روز چهارشنبه که او باید توصیه می شود Linick اخراج دیر اما نشده دلایل که چرا.

“وجود دارد ادعا می کند که این برای تلافی برخی از تحقیقات که بازرس اداره در اینجا مشغول بود. آشکارا نادرست” Pompeo گفت.

عربستان سعودی است که آمریکا سلاح های خریدار و بزرگترین وارد کننده اسلحه. بین 2015 و 2019 ریاض وارد 73 درصد از سلاح های خود از واشنگتن بر اساس یک گزارش بین المللی تحقیقات صلح استکهلم موسسه.

در ماه مارس سال 2018 تهمت ستایش عربستان سعودی در دفاع حصول به ملاقات او را با این کشور قدرتمند تاج شاهزاده محمد در کاخ سفید — تحت فشار قرار دادند و حتی بیشتر.

“عربستان سعودی بسیار ثروتمند ملت, و آنها در حال رفتن به ایالات متحده برخی از ثروت که امیدوارم در قالب مشاغل در فرم خرید بهترین تجهیزات نظامی در هر نقطه در جهان” مغلوب ساختن پیشی جستن در آن زمان گفت.

در حالی که کنگره مورد بحث و بررسی امکان قرار دادن برخی محدودیت ها در صادرات سلاح به عربستان سعودی در سال 2019 تحویل سیستم های دفاع هوایی, هواپیمای جنگی و بمب های هدایت ادامه داد: در طول سال.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی