این پارانویا سبک یانکی بیس بال

این پارانویا سبک یانکی در بیس بال
آوریل 12, 1983

آن است که حدود 10 ساعت در صبح فلوریدا خورشید در حال حاضر گرم کردن و من ایستاده در خارج از دروازه بسته در نیویورک یانکیز’ فورت Lauderdale اردوگاه های آموزشی. من به امنیت انسان نام من و به او بگویید من یک قرار ملاقات با یانکی ها’ مدیر روابط عمومی کن نیگرو. گارد حرکت نمی کند. آن است که به او روشن که من در تلاش به جلو و برخی از نوع سریع یک. من رسیدن به جیب من برای تولید کار-پرس کارت صادر شده توسط اداره پلیس شهر نیویورک. عکس من بر روی آن است. در رنگ.

نگهبان می رسد دو انگشت از طریق حصار برای کارت. او به نظر می رسد چندین بار در آن چندین بار به من, اما او نمی باز کردن دروازه. نه او بازگشت کارت. حمل آن را با او پیاده روی 15 متری به مطبوعات تریلر. یک لحظه یا دو بعد از او ظهور, دروازه باز فقط به سختی به اندازه کافی گسترده به اعتراف من و دست های پشت کارت. “آنها در حال انتظار برای شما,” او می گوید. او برای تلفن های موبایل نا امید کرد.

انتظار در داخل تریلر در حال حاضر تایپ کردن در میز پذیرش است کمی صورتی که تصویب خواهد شد و اعتراف من به میدان محل باشگاه وانجمن فشار جعبه و غیره. در طول مدت بهار آموزش. نیگرو وجود دارد بیش از حد. قد بلند whippet نازک و کوتاه کردن مو است که می تواند برای عبور پانک اگر آن را مبهم نظامی او دو سریع گام های رو به عقب که من وارد دفتر او. در نهایت او بهبود و حرکت دست من تقریبا به عنوان اگر او را باور نمی کند آن را به انجام یک بیماری مسری. ما بحث مودبانه برای یک یا دو دقیقه و من از او برای رسانه های راهنمای. هر چند این جیب به اندازه واقعیت در کتاب های یک بار سال پیش بیشتر یا کمتر اسناد داخلی توزیع شده تنها به رسانه ها و دیگر بیس بال باشگاه های, ترین تیم های حال حاضر آنها را چاپ کنید تا توسط ده ها هزار نفر و فروش آنها را به عنوان سوغات. یانکی ها’ هزینه پنج دلار در ورزشگاه شش توسط ایمیل. نیگرو تردید در نهایت unclasps یک تنه در نزدیکی درب و حذف یکی. “شما بسیار خوش شانس” او می گوید: “ما تنها تعداد کمی باقی مانده است.”

من از او تشکر نظر به ارائه به لرزش دست خود را دوباره اما تصمیم من نمی خواهم به unnerve او را و شروع به ترک دفتر. “یک چیز” او می گوید: “فقط یک کلمه حکیم.”

“بله؟”

“شما علاقه مند هستید بیلی مارتین, راست?”

“بله.”

“من نمی خواهد از او بخواهید هر گونه سوال اگر من به شما بود. او می تواند استروژن دشوار است.

•••

این یک واقعیتی اداری نظریه است که سرعت تغییر در هر سازمان معکوس است مربوط به پیچیدگی آن است. هنگامی که جیمی کارتر می خواستم به ارسال بادام زمینی به بازار آنها رفت; هنگامی که او تلاش برای مقابله با پنتاگون روش هیچ چیز اتفاق افتاده است. لیگ بیس بال باشگاه های جلو دفاتر مزرعه تیم پیشاهنگی بازیکنان و مربیان و عوامل پخش تابعه اتحادیه تکرار — نسبتا پیچیده نهادهای; هر چند ظهور رایگان آژانس این امکان را برای کار مهم سال به سال تغییرات در بازیکنان فهرستی سازمانی شخصیت به همراه داشت تنها اکراه. حتی در تاریک ترین روزهای هوراس کلارک دوران یانکی ها ” در زمینه شخصیت به عنوان اشرافی و سلطنتی به عنوان آن را به حال شده است در روز خود را از عظمت است. امپریالیسم باقی مانده است به برخی از درجه (در اکثر بهار اردوگاه های آموزشی امنیت متشکل از یک بازنشسته کج به عقب در صندلی تاشو) اما ضروری مشخصه یانکی ها تغییر کرده است در دهه پس از جورج Steinbrenner خریداری این باشگاه در سال 1973. در حال حاضر در هر سطح در سازمان — از گارد در دروازه اصلی صاحب خود را در جعبه خصوصی —یانکی ها مشخص شده توسط یک خط گسترده ای از پارانویا.

قبل از وارد شدن به تعاریف من باید اشاره کنم که این لزوما چیز بدی برای یک سازمان به نمایشگاه علائم پارانویا. در درون دولت ایالات متحده به عنوان مثال چندین رونق بوروکراسی که قرار است به وسواس شود با این تصور که کسی — روس ها کوبا را Yippies — است به ما. که کار آنها است و تا زمانی که جبران نیروی خود را نگه می دارد کشش انگشت کردن دکمه راه اندازی آن حتی ممکن است یکی از مفید. پارانویا خطرناک می شود و یا خود شکست تنها زمانی که آن را به نوعی از تسلط آن با یانکی ها.

بالینی, پارانویا می تواند تعریف شده به عنوان یک نقص مشخص شده توسط نظام هذیان بزرگی و عظمت (“من پاپ”) و یا آزار و اذیت (“رسانه ها در خارج به من”). مقامات به طور کلی می دانیم که به جز در یک اسکیزوفرنی دولت این اختلال می تواند همزیستی با غیر این صورت دست نخورده روانی و بیماری روانی است. پارانویا می تواند شامل توهم (“ببینید که کوتاه مرد در اسطوخودوس کت و شلوار بیش از وجود دارد ؟ او یکی از آنها را”) اما به عنوان یک باغ انواع روان نژندی آن شامل مشکلات تفسیر واقعیت و نه درک آن است.

بنابراین در بعد از ظهر 25 مارس زمانی که یانکی ها بودند انتهایی Expos 5-2 در پایین هشتم حدود 7000 ناظران بودند در توافق کلی که روی اسمالی را leadoff خط رانندگی به حق درست بود شاید به دام افتاده به جای گیر افتاد, توسط مونترال outfielder. داوری فکر نمی, با این حال و به عنوان اسمالی chugged به ثانیه با ظاهری دو او نشان داد که توپ بد گرفتار شده است. جورج Steinbrenner ایستاده احاطه شده توسط خبرنگاران در منطقه در امتداد rightfield خط در نزدیکی یانکی خانه باشگاه مخالفت کرد. “Schmuck” او فریاد زد: (ثبت نام بدبختی و ناامیدی و غم و اندوه). سپس به عنوان خبرنگاران وحی رونویسی سخنان خود ادامه داد: “این اتفاق می افتد هر بهار. لعنت لیگ ملی umps همه homers. [NL جمهور چوب] Feeney می گوید آنها را به تماس های نزدیک به ملی تیم های لیگ برتر” (در نتیجه نیاز به ثبت نام paranoid اعتقاد یک توطئه).

Steinbrenner مسئول بودن اخبار بموقع گزارش شده و همانطور که ممکن است انتظار می رود ناشی از برخی ابرو مطرح شده در این کمیسیون ، Steinbrenner پاسخ داد نه با انکار و نه عذرخواهی اما بی درنگ ممنوع همه خبرنگاران از منطقه که در آن او شده است می خواهم ایستاده (در نتیجه positing توطئه B). ممنوعیت ایجاد جورج Steinbrenner یادبود منطقه سکوت اجرا شد توسط دو نظامی فورت Lauderdale ، در طول بازی هر چند Steinbrenner هرگز جهت ورود به قرنطینه منطقه او دوره craned به جلو از مالک جعبه را به مطمئن شوید که روشن بود از خبرنگاران.

وجود دارد یک زن و شوهر از نقاط به اینجا ساخته شده. اول پارانویا یک سازماندهی اصل تحمیل منظور (umps در خارج به من) بر شانس (کار تنها با سه خدمه آنها منفجر تماس بگیرید). به ابداع و اختراع دوباره در نقطه یک توضیح برای هر رویداد است که برگ یک هرگز در گسل همیشه یک قربانی کار سخت است و نیازمند هوش خلاق. آن است که برای مثال فقط به سختی قابل تصور است که Feeney خود گفت umps به گرایش — هر چند از آن است که به سختی به احتمال زیاد او فکر می کنم این راه ایده آل به آنها را آماده برای لیگ ملی شود.

دوم وجود قدرت واقعی باعث می شود آن را بطور قابل توجهی آسان تر برای حفظ یک فرد پارانوئید و هذیان. اول Steinbrenner تحت تعقیب خبرنگاران به عنوان co-توطئه گران در تلاش برای او را شرمسار و سپس با ممنوع کردن آنها از منطقه که در آن آنها می خواهم به تماشای دیر نوبت همیشه از یانکی ها نقل مکان کرد و به لادردیل در سال 1962 او ثابت کرد آنها بخشی از آن را (نگاه کنید به ریچارد نیکسون, Daniel Ellsberg و “امنیت ملی”). در غیر این صورت او می خواهم که به آنها اجازه اقامت وجود دارد درست است ؟ او یک منطقی ،

زمانی که همه چیز نمی رویم به عنوان او خواسته Steinbrenner دریچه احساسات خود را از خیانت توسط scattershot حملات اغلب villifying بازیکنان او صرف میلیون ها نفر در. او تصمیم ضربه به تجارت دور بابی Murcer پس از پاپ تا اوایل مثال; در سال گذشته را تکرار اظهارات که Winfield نبود یک ستاره مانند رخی نشان می دهد او تغییر زیادی نکرده است. در طول سال 1982 را چرخش سیرک از مدیران و تبادل مربیان یانکی محل باشگاه وانجمن بود که اغلب به عنوان عبوس و مشکوک به عنوان صاحب اصلی خود است. طولانی قبل از آنها تبدیل به یک پنجم تیم یانکی ها آغاز شده بود اقدام مانند یک.

این بهار فقط تا حدودی من فکر می کنم به دلیل آن بود که بهار و این تیم به نظر می رسید آرام تر یک آزمایش Cerone می تواند کار بر روی موضع خود را با Pinella و Murcer می تواند مرعوب یک hungover بازیکن با پوشش اخبار است که او می تواند dh مست در طول بعد از ظهر ، Winfield به نظر می رسید به خصوص در سهولت و امنیت در نقش خود به عنوان تیم اذعان کرد رهبر. “مقدار زیادی از آن را,” او گفت:, “این است که بیلی از ما محافظت از جورج. در هر مستقیم حس شاید — هر چند من فکر می کنم او می خواهید انجام دهید که بیش از حد, اگر او بیش از حد — اما که او به عنوان یک lightening rod.” Winfield قطع به قاه قاه به عنوان یک بازیکن دیگر در واکنش به مرگ و میر در Lippizanner اصطبل فریاد در سراسر اتاق را به این مربی را “هی ژن است. اگر چیزهای که کشته شدن اسب, چگونه آن را فقط باعث می شود ویلی را لب زخم?” سپس ادامه داد: “در این سال هنگامی که جورج می خواهد به فریاد کسی او را فریاد بیلی و فقط به ما اجازه بازی بیس بال.”

بیلی مارتین به احتمال زیاد هدف برای Steinbrenner قابل پیش بینی شدت گرفتن بوده است مورد علاقه قربانی قدرت برای بسیاری از عمر خود را بعد از معروف کوپاکابانا حادثه در سال 1957 شما می توانید شرط می بندم آن نبود فورد یا گوشته یانکی ها معامله شد. در حال نزدیک شدن به سن 55 او همه Steinbrenner هوش و چشم برای توطئه اما تنها او (گاهی اوقات) معتقد است او Steinbrenner قدرت. مارتین است که اغلب علاقه اشاره به بازیکنان خود و به خبرنگاران گفت که او در هر دو “یک مرد و یک مدیر.” به عنوان یک مرد او آشکار تمام ویژگی های منفی پارانویا — در هر مبارزه او تا کنون رو به مرد دیگر گسل; هر بیس کار او را تا کنون از دست داده بود چرا که مردم مسموم مالک در برابر او — اما به عنوان یک مدیر او باعث می شود پارانوئید طرز فکر برای او کار می کنند.

مفهوم “مثبت پارانویا” برای اولین بار مورد بحث توسط اندرو ویل در سال 1974 کتاب های طبیعی ذهن. ویل استدلال کرد که پارانویا معمولا به عنوان یک واحد پدیده در واقع تا به حال دو قسمت اول, اعمال و یا کشف یک الگوی تصادفی, حوادث و دوم این تفسیر که به عنوان الگوی خصمانه است. با اشاره به کار انجام شده در سان فرانسیسکو Mt. صهیون بیمارستان در طی Haight-Ashbury اوج قرار ویل با اشاره به وجود تعداد قابل توجهی از افرادی که به نمایش گذاشته معمولی پارانوئید را وسواسی درایو به توضیح هر بلات حتی در پیچیده ترین Rorshach آزمون, اما که به نظر می رسد به این باور کاملا با خوشحالی “که جهان یک توطئه سازمان یافته به نفع خود را دارند.” در ورزشی مانند یک گرایش است به نام “یک نگرش برنده.”

به تماشای یک بیلی مارتین اردوگاه های آموزشی برای کشف جنبه های مثبت پارانویا در محل کار. برای گاه به گاه ناظر بیس بال اغلب به نظر می رسد مجموعه ای از رویدادهای تصادفی — آمار یک دور چرخش توپ با خفاش گرد و که می داند که در آن چیز لعنتی خواهد شد ؟ — اما تیم برنده برنده دقیقا به این خاطر که آنها می تواند از تحمیل یک الگوی است که اتفاقی. هجومی آنها ضربه پشت دونده و یا اجرای فشار; دفاعی بهترین تیم باید هماهنگ معمول پاسخ برای تقریبا هر وضعیت. هیچ پیش بینی برای مثال دقیق راه bunt تلاش برای حرکت از یک دونده از اول به دوم رول خواهد شد اما واکنش دفاعی — اول و سوم به پایان رسید شارژ دوم baseman پوشش اول shortstop پوشش دوم سمت چپ fielder شکستن سوی سوم طراحی شده است به ترکیب تصادفی رول توپ به یک الگوی تعیین شده توسط تیم در این زمینه است.

برای ایجاد چنین الگوهای — به تصور و خنثی کردن تقریبا هر چیزی تهاجمی تیم می توانید انجام دهید این است — به ورزش مثبت و پارانویا و مارتین تیم تمرین این روال بی وقفه و inventively: دونده در اول و سوم هیچ و خمیر میآید ناپاک در نزدیکی پشت پایه اول. چه بازی ؟

بصری بازی است برای اول یا دوم baseman هر کدام جلب توپ به تقلا کردن آن خانه و جلوگیری از اجرا از به ثمر رساند. مشکل این است که یک پرتاب از سمت راست میدان به در خانه ممکن است او به هدر رفته اگر دونده در سوم است و فقط بلوف میزند و اجازه خواهد داد که هر کسی اما زنگ زده Staub به برچسب و برو از اول به دوم قرار دادن دو دونده در به ثمر رساندن موقعیت و از بین بردن چشم انداز یک روال دو بازی. اکثر باشگاه های دفاع پاپ ناپاک و سپس با داشتن پارچ اجرا به یک نقطه در خط مستقیم بین که در آن ناپاک است و صفحه خانه و عمل به عنوان قطع ، مارتین در عوض دارای پارچ شکستن به طور مستقیم برای پایه اول و دریل او دونده به آتش توپ به طور مستقیم به داخل گوشه ای از پایه. این پین دونده در, بدیهی است, اما آن را از بین می برد چشم انداز مستقیم پرتاب صفحه اصلی. کار می کند ؟

مربی دان زیمر قرار است در نزدیکی جعبه پشت اولین حول میآید به هوا و اجازه هم همین بیلور یا ویلی رندولف تماس برای توپ است. به عنوان او پرتاب آن باب شرلی نژادها از تپه کوزه به پایه اول. در لحظه ای دقیق توپ, گیر افتاد, جری Mumphrey شاید سریعترین یانکی به طور منظم دسته در سوم و تلاش می کند به نمره. زمان پس از زمان شرلی رله به گیر nips او. مته های مختلف دونده دونده و کوزه در می رود برای تقریبا 20 دقیقه است.

“شما در تنظیم این بازی که راه می گوید:” مارتین بعد “را به خود پایه اول مربی بازی دفاع برای شما و شما آن عمل را با یک دونده سریع در سوم برای متقاعد کردن هر کس آن را به کار. اگر یک بازیکن نه تنها می داند که چه چیزی برای انجام اما معتقد است که آنچه که او باید انجام شود او را میخوام انجام آن راست 99 بار از 100. در یک بازی مثل این که اگر کسی متوقف می شود به فکر می کنم — ویلی پارچ — دونده نمرات بنابراین شما مته و آن را به عنوان معمول به عنوان پارچ پوشش برای اولین بار در یک grounder.”

چگونه اغلب در طول یک فصل می کند و وضعیت آنها فقط تمرین می آیند ؟ “شاید فقط سه یا چهار بار در سال” او می گوید: “اما شاید یک دوجین یا بیشتر. شاید سه بار در یک بازی. اما حتی اگر آن را تنها یک بار شما جوانان خوب بهتر برای آن آماده باشد.”

مارتین تقریبا یک autodidact پس از دبیرستان یک جنگ داخلی از چرم گاومیش نظامی و تفکر در پارادایم مثبت پارانویا. تصور یک استراتژی تدبیر تاکتیک, تمرین و اجرا است. و البته دشمن است به شما.

در بیس بال تیم های دیگر است به طوری که زمینه لشکرکشی یک حالت مناسب. Roy اسمالی نه سال در بیس بال و رفتن را از طریق خود را برای اولین بار تمام بهار با مارتین صحبت در مورد سیستم: “بیشتر وجود دارد پول در اینجا اول از همه, که بدان معنی است که بیشتر مربیان به کار با شما, که بدان معنی است که زمان بیشتری را در واقع به تمرین, به جای فقط گرفتن زمین زیر کشت و یا bp. وجود دارد و توجه به جزئیات در اینجا است که من هرگز دیده می شود هر جای دیگری به جز شاید کمی با ژن Mauch.

“اما من فکر می کنم بیلی نابغه واقعی به عنوان یک مدیر این است که او می داند چه چیزی برای انجام با یک خاص تیم. در اوکلند او به سرقت هر اجرا او می تواند پس از او اختراع بیلی توپ — شما بچه ها به نام آن که او این کار را نکرد. اما با این صف, او می تواند به استطاعت صبر کنید برای باز یافته به طوری که او می تواند محافظه کارانه تر سرقت اجرا تنها زمانی که او را به, و یا فقط به اندازه کافی برای نگه داشتن بچه های دیگر تعادل. منظورم این است که حتی اگر ما در حال لود با قدرت او را لعنت مطمئن شوید که هر کس می داند که چگونه به فشار.”

تهدید برای او کار می کند. پیشرو داجرز 1-0 در هفتم زمین باز یافته از یک بازی در ورو بیچ یانکی ها بار پایگاه های خاموش فرناندو Valenzuela با یک خطا و یک پیاده روی. با پایین سه hitters آینده هر کس در پارک تفکر بیلی توپ و گوشه و کنار حرکت بر روی چمن و به سمت ناپاک خطوط. اما آندره رابرتسون نوسانات دور و خطوط یک واحد به سمت راست از طریق سوراخی که در آن برای اولین بار baseman ممکن است شده اند. گوشه و کنار حرکت به عقب به عنوان اوتیس نیکسون می آید تا نوسانی. او در صدر یک توپ به سمت سوم و Valenzuela به زمینه آن را خیلی دیر شده برای یک بازی. با پارچ شین Rawley که ممکن است از بلند کردن یک خفاش دوباره تمام سال در جعبه زیر کشت حرکت دوباره. اما حتی Rawley نوسانات ارسال یک grounder منظمی از طریق بیش از حد گسترده شکاف بین سوم و کوتاه است. زمان این زمین باز یافته است بیش از یانکی ها منجر 8-0.

پس از بازی مارتین خندید مورد دنباله. “این چیزی است که با شما تماس بیلی بول, درست است ؟ اگر آنها می دانند که شما قادر به اجرای این فشار — و اگر آنها می دانند که شما مایل به انجام آن است — آنها رو به دفاع از آن. به عنوان به زودی به عنوان آنها به شما یک دسته از گزینه های دیگر.”

اگر مارتین یانکی ها اغلب قادر به صبر کردن برای قدرت خود را به آنها را حمل آنها احتمالا نمی تواند ثابت. در طول زمستان آنها مشغول به کار در یک پیچیده دام دو سرقت شامل دونده در اولین ظاهرا لغزش به عنوان او را شکست دوم, طراحی و پرتاب که می خواهم اجازه دهید یک دونده در سومین خانه می آیند. آن است که شاید کمی بیش از حد روی حیله و تزویر و پس از بازی برابر Expos که در طی آن Nettles زد به طور مستقیم به انتظار آغوش مونترال گیر مارتین بود کمی کج خلق. “گزنه کار کرده و آن را حق” او اصرار داشت. “Mumphrey فقط یک کمی بیش از حد دور پایه است.”

اما آنچه قرار بود به اتفاق می افتد ؟

“گوش دادن آن را قرار است به یک بازی. چگونه می توان آن را یک لعنتی ” اگر شما آن را در این مقاله؟”

مارتین نگرش به مطبوعات پیچیده است. او بسیار حساس به این واقعیت است که آنها می توانند متحدان خود — تلویحا موافقت خود که چیزهای خاصی هستند “به طور خودکار” کردن رکورد و او را کشت ضرب و شتم خبرنگاران پشتکار. به عنوان آموزش بهار زخم پایین مثلا هر کس درگیر در این است که شما-را-به-تیم بازی حدس زدن; Martin به بیرون درز آخر فهرست منظم خبرنگاران 24 ساعت قبل از آن بود رسما منتشر شد. او قادر به انجام این کار البته تا حدودی به این دلیل بود آنها را می دانستند و اعتماد آنها را به اندازه کافی می دانیم که یکی از آنها را نمی خواهد با عجله به بوچ روی ناچاری و بپرسید که چگونه آن را احساس به طور قطع در حالی که روی ناچاری بود و هنوز هم امید به این تیم است. در این معنا, آن را آسان به توضیح راه مارتین با این نسخهها کار به طور منظم, اما هیچ چیز (به جز شاید سرکوب خشم که او می کند باید به خوبی به این مهم روزنامه) می تواند کاملا توضیح گاه به گاه ظلم و ستم او را نشان می دهد به دیگر روزنامه نگاران. یک ساعت یا بیشتر قبل از Lauderdale بازی برابر Astros مارتین نشسته بود در ستاره شرق صحبت کردن با من و Newsday خبرنگار زمانی که یک توله سگ-سگ از یک بچه منعکس است. “ببخشید آقای مارتین گفت:” من با سرعت کالج, روزنامه, می, من از شما چند سوال؟”

“مطمئن نشسته سمت راست پایین در اینجا در کنار من و از دور.”

بچه خود را در ضبط صوت کار آغاز شد و با آشکار فهرستی از سوال: “من قصد دارم برای گفتن که همه نویسندگان که در همان زمان” مارتین گفت. بچه سعی کردم به سؤالم آن “من فقط به شما بگویم که من می خواهم با همه این نویسندگان است که در همان زمان؟” متلاطم و بدون تجربه به اسلاید به موضوع دیگر بچه مرتب کردن بر اساس از burbled در مورد چگونه بسیاری از کوزه یانکی ها ممکن است حمل است. مارتین به او نگاه کرد مانند او dogshit: “اگر من پاسخ این است که آن را سه بار به من گفت: شما همان چیزی را. دو بار کافی است آن را نمی?” گوش خود را با خجالت بچه خاموش خود را ضبط کردم و تا. “حق با تشکر از آقای مارتین. سال خوبی داشته باشید.” “حتما شما هم همین طور …” و به عنوان بچه راه می رفت دور او ادامه داد: “… احمق.”

منطقی مارتین درست بود. نیم دوجین خبرنگاران مشغول به کار بود برای یک ماه به شکل پاسخ به این سوالات و او به سختی به سختی آنها را و آن را به یک بچه در یک daypass اما مجادله و قلدری طبیعت از پاسخ او این بود مطمئنا نه یک ماده از منطق است. زمانی که همه چیز نمی رویم به عنوان او می خواهد زمانی که آنها نمی اتصالات الگوی او طراحی شده — مارتین می شود بطور غیر عادی و مرموز کوتاه-ذوب.

هنوز هم هر چند من اعتقاد ندارم که کسی دیگری آغاز هر مبارزه او تا کنون به (و اگر شما بر این باورند مارتین توضیح که او ارائه شده به شرط معروف باد صبا فروشنده 300 دلار برای یک پنی که او می تواند پا زدن فروشنده را به منظور جلوگیری از مبارزه با ساخت فروشنده او را ترک تنهایی, من امیدوارم که این عید پاک اسم حیوان دست اموز شما به ارمغان آورد بسیاری از آب نبات) روشن است که مارتین هرزه ساخته شده است که او چیزی از یک هدف است. فورت مایرز پلیس بود که در کنترل جمعیت وظیفه زمانی که مارتین وارد برای بهار نهایی بازی گفت: “در ابتدا من او را نشناختم. او با پوشیدن یک کلاه کابوی و تا به حال یک جذاب زن جوان در ماشین با او, اما او ساخته شده یک زن و شوهر از جوک و به نظر می رسید در یک روحیه ی خوب. زمانی که او در بیرون از ماشین او با امضای امضا برای همه بچه ها و خندیدن. اما از جایی این یکی پسر زیبا مرد بزرگ — شروع تنه زدن او و فریاد او را. مارتین او را به عقب هل بار سخت نیست فقط به او دور — و من تا به حال برای گرفتن پسر و منجر شود او را.” اگر پلیس تا به حال شده است وجود دارد سرفصل دوباره.

به طور کلی بسیاری از بازیکنان قدردانی مارتین آمادگی برای حداقل یک استعاری مبارزه است. باب شرلی که به یانکی ها به عنوان یک بازیکن آزاد در طول فصل ممکن است احساس متفاوت در حال حاضر که او کاهش یافته و از شروع چرخش پس از یک بد تفرج اما در لودردیل او پر از ستایش برای مارتین. “من واقعا به دنبال به جلو به بازی برای او. سن دیگو و به خصوص Cincinnatti در سال گذشته آن بود تقریبا مثل هیچ کس مراقبت آنچه که اتفاق افتاده است. شما برنده شوید و شما از دست دادن, شما می توانید یک تماس بد … پس چه. بیلی متفاوت است. او می خواهد به نفع او می خواهد شما را به نفع خود و شما می دانید که اگر چیزی را اشتباه می رود, او را صد در صد در کنار شما. شما می دانید دونده در حال رفتن به ساخت بازی می کند به این دلیل که آنها می دانند که چقدر توان می خواهد به نفع خود. همه چیز متفاوت خواهد بود این سال است.”

بله و نه. هیچ سوال مارتین را به نفع خود — به سختی قادر به ایستادن مستقیم پس از یک حمله از مسمومیت غذایی که زده 15 یانکی ها پس از نیواورلئان سفر جاده مارتین موفق به تلو تلو خوردن از جدول مربی و جویدن را رودی ممکن است برای داشتن راه می رفت و شش ضربه یک خمیر در طول کمتر از یک زمین باز یافته از یک B-تیم ملی — بازی اما محدودیتهایی وجود دارد به قدرت. با وجود قوی بهار یانکی ها شروع به چرخش می ماند shakey و بالتیمور به بخش های مورد علاقه. باور می توانید حمل گالوانیزه تیم از بچه های کالج از طریق کوتاه مسابقات اما بعید است که برای حفظ ورزشکاران حرفه ای بیش از یک 162-بازی های نجومی; آنها می دانند که بیش از حد.

و مثل همه neuroses پارانویا — اعم از مثبت یا منفی وجود دارد به دلیل آن را در خدمت عملکرد ساخت واقعیت ساده تر برای عصبی برای مقابله با. فکری مبارزه درگیر در اتصالات وقایع خارجی به یک الگوی قبلی می پردازد و با ارائه یک انسجام است که اجازه می دهد تا پارانوئید عملکرد با ثبات — و اغلب با درخشش. با این حال حتی حاصلخیز ترین تخیل می تواند به نگه داشتن سرعت با توپ منحنی زندگی می اندازد; که در آن نقطه یا اسلوبی امتداد تا کنون که این نکات به یک روانی ایجاد واقعیت یا پارانوئید است که مجبور به ترک آن اغلب غرق شدن به افسردگی است. داده خوب می شکند مارتین ممکن است قادر به حفظ خود مثبت پارانویا بیش از کل فصل اما به نظر می رسد ناگزیر به فرو ریختن در طول زمان است. به عنوان Maury آلن نوشت: او در سال 1980 زیستی لعنت یانکی “به سراغ گزارش مارتین گفت: او را یک شخصیت برای اولین سال خود مدیریتی حرفه ای و دیگری — “زشت, meaner و بیشتر طعنه آمیز — بعد. او را به مطبوعات در فصل اول خود را, رفیق, با, بازیکنان, نوشیدن اجتماعی و خندیدن با آنها در مورد دشمن مشترک مطبوعاتی و مدیریت و جذابیت طرفداران. همه چیز تغییر خواهد کرد بعد او را به عنوان ناامنی خود خواهد سطح خود نفس را نگه دارید و خود ماهیت واقعی خواهد بهار به جلو.”

تفاوت بین 1981 و ’82 فصل با اوکلند ارائه جدید ترین تظاهرات که آلن درست بود در مورد سطحی الگوی, اما او را به اشتباه نشان می دهد که زشت مارتین “صحت به طبیعت” از بیلی خوب است. طبیعت یکی است و همان است; آن است که وقایع خارجی است که تعیین می کند که غالب. تمام چیزهایی که باید ساخته مارتین بهترین ستاره شرق مدیر در این بازی سال و سال, کمک به او ظاهرا غیر قابل اجتناب از دست دادن کنترل. هر بازی که در آن مارتین و تیم او قادر به کنترل شانس در محدوده زمین بازی را ترک می کند بیشتر در معرض شکست زمانی که در زمینه حوادث یاد او را چگونه کنترل کمی او واقعا است.

صدمات خود را در سراسر مدیریتی حرفه ای رانده اند Martin دور خم. قبل از معروف “یک دنیا دروغگو دیگر محکوم” کرد که منجر به خروج از یانکی ها در سال 1978 مارتین تا به حال شده است در تلاش برای خرید زمان با یک هیئت منصفه تقلب تیم. سه شروع کوزه (شکارچی Messersmith, مری) و بهترین مسکن طولانی (Tidrow) نمی تواند پرتاب. او دو بازی ترکیبی (دندانه و راندولف) بود از centerfielder میکی رودخانه های شکسته خود را دست گیر تورمن Munson شد تا فلج کیست آن pained او حتی به چمباتمه زدن پشت صفحه. همان توانایی برای دیدن الگوهای است که باعث می شود مارتین یک مدیر بزرگ آغاز شد و به او creepy crawlies. تنها توضیح برای همه این وقایع بود شوم نوع الگو. آن رخی تقصیر یا جورج و یا حتی هنری Hecht است. و یا شاید در یک نامقدس توطئه هر سه آنها: “مطبوعات ساخته شده آن را بسیار سخت تر برای همه ما” مارتین نوشته شده است. “هنری Hecht از نیویورک پست بود بدترین … او می خواهم سعی کنید به گودال بازیکن در برابر بازیکن یا بازیکن علیه من و یا من در برابر جورج. او می خواهم که در همه زمان ها.” در نهایت دلچسب با توطئه او می دانست که قرار بود در محل باشگاه و در مقابل دفتر مارتین خود را از دست داد گرفتن در آنچه اتفاق می افتد در ballfield. او شروع به صدور گیج کننده دستورالعمل به اغل گاو یا حشم در یک نقطه گفتن Sparky لایل فقط به بالا و نرم و بازی شیر یا خط یک دقیقه بعد تماس برای پیدا کردن اگر او آماده بود برای رفتن به بازی.

در تنظیم دیگری — که در آن مالک نیست در حال حاضر دغدغه با او اعتقاد به این که مدیر مطبوعات و بازیکنان بودند بخشی از توطئه عامل در برابر او — ممکن است که مارتین می تواند زنده ماندن خود را در بحران های مختلف. او هیچوقت آن را از طریق اوکلند درد مسلح در سال 1982 این درست اما حداقل می توانید تصور کنید که یک محیط که در آن او به سادگی می تواند نگه دارید در حالی که پس از آن به تدریج بهبود می یابند. که وضعیت وجود ندارد با جورج Steinbrenner را یانکیز و به خاطر بازیکنان — برای مارتین به عنوان یک خواسته Mumphrey, کمپ, پیرسینگ, اسمالی و قمار بسیار بازیابی سریع. ♦

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme