ساتیا نادلا مدیر اجرایی شرکت مایکروسافت

دانیل برمن | بلومبرگ | گتی ایماژ

Coronavirus متوقف نمی مایکروسافت از صدور سیل اخبار در آن ساخت سالانه کنفرانس این هفته است.

در حال حاضر در آن 10 سال ساخت است که در آن شرکت متصل با میلیون ها نفر از توسعه دهندگان نرم افزار که ساخت برنامه های کاربردی برای ویندوز لاجوردی و سیستم عامل های دیگر.

بیش از 200 ، 000 نفر برای ثبت نام دو روز, رویداد, سخنگوی شرکت فرانک شاو گفت: در توییتر.

مایکروسافت نیاز به شرکت توسعه دهندگان به طوری که آنها را حفظ و ساخت برنامه های کاربردی برای سیستم عامل های آن و در آن مرکز داده زیرساخت ها است. به دلیل همه گیر در این سال کنفرانس برگزار شد به طور کامل آنلاین با چندین مدیران و مهندسین کمک به خوراک ویدئویی زنده از خانه های خود.

مایکروسافت با استفاده از این کنفرانس به عنوان یک فرصت برای تقویت زمینه های کلیدی به جای نشان دادن نسل بعدی فن آوری و یا بهره برداری از مشاهیر برای جذب بیشتر شرکت کنندگان به عنوان Facebook و Salesforce انجام داده اند. مناطق تمرکز شامل آن لاجوردی ابر عمومی به سرعت رو به رشد تیم برنامه ارتباطات است که به طور فزاینده ای در مرکز همه مهم دفتر نمونه کارها و آینده برنامه به نام لیست.

در اینجا برخی از مهم ترین اطلاعیه ها:

یک ابر برای مراقبت های بهداشتی. مایکروسافت در حال تنظیم کردن در یک عمودی-استراتژی خاص برای حفظ ابر فرانچایز مانند لاجورد و پویایی در حال رشد شروع به مراقبت های بهداشتی. ارائه که در دسترس است به عنوان یک محاکمه رایگان برای مدت شش ماه آن را آسان تر برای سیستم های بهداشتی به سرعت امکان استفاده از صنعت با تمرکز بر ویژگی های که در حال حاضر وجود دارد در محصولات متعدد از جمله تیم های.

عادلانه تر و خصوصی تر AI. مایکروسافت در حال افزایش لاجوردی یادگیری ماشین سرویس ابری با منبع باز ابزار طراحی شده برای هوش مصنوعی سیستم های رفتار نسبتا بیشتری برای افراد در سنین و جنس های مختلف و محاسبات را بدون نگاه کردن در زمینه ای اطلاعات. در سال های اخیر مردم به انتقاد پیاده سازی هوش مصنوعی که منجر به اشتباه و شرم آور نتایج و فن آوری می تواند جذاب برای توسعه دهندگان مشتاق در جلوگیری از اشتباهات است که می خواهم.

ابر ابر رایانه ها است. مایکروسافت گفت: از آن ساخته شده است یک لاجوردی مبتنی بر ابر رایانه ها برای هوش مصنوعی شرکت تحقیقاتی OpenAI که این سرمایه گذاری در سال گذشته است. “همانطور که ما یاد گرفته ایم بیشتر و بیشتر در مورد آنچه ما نیاز داریم و مختلف محدودیت از تمام اجزای تشکیل دهنده یک ابر رایانه ما واقعا قادر به می گویند” اگر ما می تواند طراحی رویای ما سیستم آن به چه صورت خواهد بود؟’ و پس از آن مایکروسافت قادر به ساخت آن” OpenAI مدیر عامل شرکت سام آلتمن گفت. این فناوری می تواند OpenAI با سرعت بیشتری وارد در تحقیقات پیشرفت. اگر چه مایکروسافت هنوز طراحی شده خود AI تراشه بر خلاف ابر رقبای آمازون و گوگل آن را در حال حاضر به نظر می رسد که مایکروسافت قادر به مونتاژ قانع کننده هوش مصنوعی و سخت افزار است که می تواند به تقویت شهرت خود را در آن منطقه. راه اندازی این پروژه نشان می دهد که مایکروسافت در حال حاضر به کار گیرند تجهیزات خاص برای دیدار با خواسته های غیر معمول از یک مشتری به جای ارائه ساده حداقل مشترک مخرج منابع محاسباتی. وجود دارد هیچ نشانه ای مایکروسافت در نظر دارد برای افشای این ابر رایانه برای استفاده گسترده تر هر چند; این شرکت گفت: آن را در دسترس به طور انحصاری به OpenAI.

چت برای توسعه دهندگان. برنامه نویسان به طور معمول کار به تنهایی به عنوان آنها در نوشتن کد, اما آنها به طور فزاینده ای جفت شدن تا برای حل مشکلات است. مایکروسافت قبلا منتشر تکنولوژی برای فعال کردن تیم کار توسعه در کد آن-ویرایش برنامه های کاربردی. در حال حاضر آن را نورد طوری برنامه نویسان می توانید متن چت و تماس های صوتی در داخل اپن سورس ویژوال استودیو ویرایشگر کد, بدون گرفتن پریشان با تعویض نرم افزار.

سریع تر تیم توسعه است. مایکروسافت در حال حاضر توسعه دهندگان می توانید برای دانلود ویژوال استودیو کد به سرعت بخشیدن به روند نوشتن و انتشار ابزار های شخص ثالث برای تیم است. رقابت های ارتباطی برنامه کساد است پر جنب و جوش اکوسیستم از یکپارچگی و توسعه می تواند افزایش عرضه یکپارچگی در دسترس برای تیم طوری که مردم می توانند انجام تا کنون بیشتر در برنامه. بر خلاف مایکروسافت شل نه حفظ محبوب ویرایشگر کد.

لیست. زمانی که مایکروسافت نسخه جدید برنامه مستقل به نام مایکروسافت لیست این تابستان مصرف کنندگان و کسب و کار را یکی از دلایل بیشتری برای عضویت در Microsoft 365 (که قبلا دفتر 365) بهره وری بسته نرم افزاری. آن را بیشتر قابل تنظیم از یک کار-مدیریت نرم افزار مانند مایکروسافت به انجام و یا Atlassian را Trello. لیست می توانید آیتم های نمایش داده شده در انواع فرمت های و لیست برنامه همراه با قالب های چنین به عنوان یک رویداد سفرنامه و یک مسئله ردیاب. مانند Airtable خدمات آن می توانید منظمی نمایش تصاویر. لیست در دسترس خواهد بود در تیم, و از آن خواهد شد ممکن است به نوبه خود یک صفحه گسترده اکسل به یک لیست.

یک بسته جدید مدیر. در آن طول می کشد زمان برای پیدا کردن و نصب تمام برنامه های کاربردی که شما می خواهید هنگامی که شما در حال راه اندازی یک ویندوز جدید کامپیوتر. پنجره Package Manager موجود در پیش نمایش را فراهم می کند یک رابط خط فرمان برای پیدا کردن و نصب, عزل و به روز رسانی برنامه. مایکروسافت انتظار دارد تا توسعه دهندگان به استفاده از محصول است اما هر کسی می تواند آن را امتحان کنید پس از آن می تواند کمک به مایکروسافت در حفظ و مصرف کنندگان با ویندوز. اخبار تکنولوژی سایت The Verge گفت که آن را “در حال حاضر بهتر از فروشگاه ویندوز است.”

تماشا کنید: , مایکروسافت, رئیس جان تامپسون در چشم انداز فناوری بزرگ

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی