مالکوم X Factor

به دنبال مالکوم: انسان و معنای پشت آیکون
مه 29, 1990

برادران و خواهرانما را به صحبت کنید.

وجود من در گوشه ای از 14 خیابان و خیابان هشتم, هنگامی که یک کم سوارکاری, خواهر و برادر خود دوست strode توسط, در, بحث در مورد چیزی بسیار بسیار مهم است. کلمات و تاکید شد البته پرواز در همه جا و آن را غیر ممکن است به از دست این: “آن گه بود مالکوم.” معنی من می دانستم که اعتیاد به مواد مخدره پیش بینی خوب و راست و واقعیبه عنوان بهترین. در همیشه در حال تکامل بومی Malcolm X آمده است به معنی واقعی (سیاه و سفید) چیز معتبر (سیاه و سفید) چیزی که به عنوان نزدیک به (سیاه و سفید) صداقت به عنوان نزدیک می شود.

فقط نگاه در تمام, تی شرت, دکمه, عکس, سوابق, فیلم و ویدئو ظاهر. دشمن عمومی را نمونه او اسپایک لی به نقل از او تریسی چپمن را نشان — جوان و دوست داشتن او. مالکوم است امروز سیاه, قهرمان, سیاه ایده آل برای زمان آشفته: این پولادین آینه تصویر ما می خواهیم خودمان را برای دیدن. ما فکر می کنم ما می خواهیم کلمات خود را بیش از حد: با تصویب جداول در خیابان و شما می توانید شنیدن کلمات خود را اثبات برخی از فرقه نقطه; گوش دادن به رادیو و برگرد Sharpton یا شخص دیگری است که با استناد به نام خود به اثبات کسی حقیقت — حقیقت ما — در soundbites به عنوان سیاه و سفید به عنوان kente پارچه. ما او را از این راه به جشن خودمان چون مالکوم چیزی بود که ما می خواهیم به یک فرد با صداقت در یک کشور نیست که ارزش کیفیت بسیار, به ویژه هنگامی که خود را حامل است ،

اما وجود دارد برخی از سخت برای پاسخ به پرسش های شناور در میان شادی. مانند: انجام بسیاری از ما می دانیم مالکوم داستان(s)? مانند: چه “واقعی (سیاه و سفید) چیزی” به معنای ما به هر حال ؟ سیاه, صداقت است, بعد از همه, یک بسته بندی شده — و مبهم — اهمیت ما در آگاهی جمعی دقیقا به این خاطر ما شده اند قادر به, و شاید هرگز کشف کردن آنچه ما می خواهیم سیاه به معنی. چه مالکوم معنی به ما ؟ و در حال حاضر ما رفته و متصل ما عجیب و غریب مفهوم سیاه صداقت به مالکوم عکس و در نتیجه ساخته پیچیده و قطعا vaporous حافظه: مالکوم ضروری سیاه مالکوم براون و مصمم و آزاده و خالی چهره.

یک گام به عقب و نگاه کنید و ببینید: امروز 25 سال پس از قتل مالکوم صفحه اصلی عامیانه ترویج او را به عنوان این حقیقی ترین سیاه آمریکا است که تا کنون زندگی می کردند. بنابراین درست است که او از جنبه های گرفته شده در یک تقریبا مذهبی اهمیت است. بدون شوخی: برای یک لحظه مکث و مقایسه راه بسیاری از ما در نظر مالکوم به راه بیزانس churchgoers بازدید مذهبی خود را, آیکون, تصاویر است که پهن کردن و پنهان شخصیت از شخصیتهای اصلی خود را در جهت بهتر ارتباط برقرار پذیرفته شده مذهبی پیام. فقط به عنوان پیکرنگاری در یک کلیسای بیزانس به یاد بیننده از بدن داستان, قوانین, اخلاق, et cetera s/او در حال حاضر قرار است به دانستن مالکوم آیکون باید جلو سنتی داستان توافق با جامعه است. اما رهبران جوان ما سیاه قبیله اقدام به شرعی مالکوم بدون نظری ایدئولوژیک یا مذهبی پایه — بدون در اتصال به یا بازتاب در هر جامعه ساخته شده و داستان(s) که در آن به تعریف او.

امروز مالکوم عوض مذهبی آیکون بدون دین — مبهم حافظه-تصویر استناد در تجمعات و خدمات و تظاهرات به عنوان مظهر سیاه روح مبارزه و با مفهوم از سیاهی. ساخت کمی مرجع به جای خود را در جریان تاریخ به پیچیدگی ایده های خود را (که تغییر در طول دوره زندگی خود را) و یا به رابطه سیاسی اجداد جامعه را صدای رنگ Malcolm X در (سازمان ملل متحد)نسبتا ساده استاتیک نظر: مالکوم شد یک آفریقایی-سبک town crier که حقیقت رو گفتم. مالکوم بازی سنگین به مارتین لوتر کینگ تو. مالکوم شد ریشه های چمن در حالی که دیگر رهبران حقوق مدني بودند bourgie عموهای. مالکوم شد “روشن” که هر کس دیگری ابری بود. توصیف تمایل به نشان می دهد یک سیاه صداقت و غیر قابل توضیح و عمدتا عاشقانه, مفهوم است.

هر نفر که خود را در نظر مردم نیاز به این نوع از شکل مالکوم برش در زندگی شکل که اول وفاداری به قبیله و بر که استخوان قبیله همیشه می توانید قطع آن ، آمار و ارقام به عنوان مثال مانند بیزانس’ سنت جورج که کرد در سراسر اتحاد جماهیر شوروی را در جوامع به عنوان نمادی از زندگی از قبیله نشان می دهد که آن را هنوز هم با افتخار وجود دارد. استفاده از نمادها مانند مالکوم ایکس و سنت جورج اجازه می دهد تا کاربران به اعلام خود را بدون توضیح همه چیز: کسانی که باید بدانند می دانند. شما می دانید ؟ اما واقعیت این است که مالکوم را زلزله وضعیت در میان مردم سیاه و سفید است که از نوشتن این مقاله پس از بررسی توسط ماپس بدون همراه توسط سیاه داستان یا تفسیر می شود تقریبا خالی و کاملا manipulable.

و آن را در حال دستکاری مقدار زیادی. در این تغییر زمانی که من bourgie homies از آیوی لیگ در کمتر تماس با فقیرترین برادران از هر نقطه در تاریخ آمریکا هنگامی که شکاف در “سیاه و سفید جامعه” به عنوان گسترده ای به عنوان آنها تا کنون بوده است مالکوم تصویر را فراهم می کند یک کشیده ملی چتر برای همه ما است. این “وحدت” پنهان به جای اذعان خود ما تفاوت. آه! اما رخنه در زیر آن چتر است آه seductively آسان — به ویژه هنگامی که گرفتن پوشش از خصمانه سفید جهان است که به عنوان ساده به عنوان خرید یک تی شرت. من خود چندین اما من به نفع یکی از دوستان به من داد: در مقابل مالکوم با AK-47 و عبارت “به هر وسیله لازم”; در پشت, اعلام “این یک چیز سیاه و سفید! شما نمی خواهد درک.” هرگز به ذهن این واقعیت است که مالکوم خریداری اسلحه برای دفاع از خود از مسلمان حمله — فقط چک کردن پیام مردم است. “شما” در پشت است که به وضوح whitefolk که گفته است که آنها بخشی از این باشگاه به دلیل این باشگاه است ، بنابراین این پیراهن را نشان. از سیاهی. بنابراین وجود دارد. که باعث می شود آن را مفید به بد قهوه ای مرد منجر به یک شهر فقط به عنوان بد که بد صورتی مرد قبل از او: فلش مالکوم حافظه و شما با افتخار به عنوان سیاه و سفید به عنوان فقیر و عصبانی 20 ساله با یک پنجم ابتدايی آموزش و پرورش و یک نوزاد با یک hightop محو شدن در آغوش او. بله بله خانواده هر دو شهردار و sista (و نوزاد) سیاه و سفید هستند. اما چنان چه کنم ؟

اگر ما برای درمان مالکوم به عنوان نمادی از سیاهی — که در واقع ضروری سیاه — ما اساسا باید به شکل (I) چه سیاه و سفید به معنی به ما و (2) چه مالکوم به معنی به ما و آنچه که او به این معنا نیست. ما تمرکز بر روی آنچه که ما فکر می کنیم مهم است که در مورد زندگی خود را بدون توجه به چگونه او را بیش از طول عمر خود را? باید مالکوم نماد چیست مالکوم زندگی داستان یا سیاست ؟ و یا هر دو ؟ کشتی با این پرسش حتی ممکن است به ما کمک کند کشف کردن آنچه که ما در حال گفت که ما با استفاده از اصطلاح سیاه و سفید. و شاید چنین بحث حرکت خواهد کرد و ما به دور از مشکوک دین “ضروری سیاهی” و به سمت فکر است که آن را بسیار سخت تر از آن — فقط به عنوان سخت به عنوان تعیین یک معنی به مالکوم ایکس و یا به “ما” و یا به “I.” این نگرانی ها به عنوان دانشگاهی به عنوان آنها را صدا.

در یک جهان که در آن هویت است به طوری که اغلب یک تابع ملی/وفاداری قبیله ای و یا محرومیت از کسانی که همه چیز در این اعلامیه از “من” بدون یک ملت و یا یک توافق نه به یک ملت موظف است به طوری اشتباه به عنوان به خوبی احمقانه است. ما نمی دانیم که “من هستم” است که بدون دانستن که ما که هستیم. و ما نمی تواند انجام دهد گه بدون دانستن که “من” است.

به عنوان آن می ایستد مالکوم آیکون فرض تمام انواع undiscussed اطلاعات گدایی سوال. در این زمان است که هویت به عنوان نشان داده شده توسط مالکوم آیکون کافی ابزار برای مذاکره خود درک ما زنده ماندن ؟

برادران و خواهران ما نیاز به صحبت.

اما ما چگونه آغاز شد ؟ برای اولین بار با چک کردن محل که در آن “سیاه و سفید” ساخته شد: در آگاهی در تلفیق از مقاومت و جرم و جنایت. (اجداد به اینجا آمد و پس از آن سیاه شد.) تا شروع به پریدن کرد Boogeyman: به بدکار از سمت تاریک عصبانی واقعی-خون سیاه بیگانه که در آینده به شما (مایل به سفید) با بی رحمانه انتقام. فقط نگاه کنید و شما او را ببینید و آن را همواره او — گیر در انواع سفید برآمده ام سفید آمریکا تخیل. ببینید: WhiteFilm را کینگ کنگ و WhitePolitics را ویلی هورتون و Whitefiction را اعترافات نات ترنرمنتشر شده تنها دو سال پس از مالکوم ایکس ترور شد. “به عنوان یک کودک من تا به حال کابوس در مورد Nat” گفت: نویسنده ویلیام Styron که مطرح شد در ویرجینیا نزدیک به جایی که شورش صورت گرفت. “من با این داستان.”

در حالی که Malcolm X آموخته شده در مورد Nat Turner در زندان است. در زندگینامه مالکوم مذاکرات در مورد چه نات ترنر ساخته شده او را احساس می کنید:

من در مورد برده واعظ Nat Turner قرار داده است که ترس از خدا به برده سفید-استاد Nat Turner نبود رفتن در اطراف موعظه پای-in-the-sky و “غیر خشونت آمیز” آزادی برای انسان سیاه و سفید … جایی خواندم که در آن نات ترنر به عنوان مثال گفته شده است که الهام جان قهوه ای برای حمله به ویرجینیا و حمله هارپر فری نزدیک به سی سال بعد با سیزده مردان سفید و پنج سیاهان.

چند صفحه بعد مالکوم یادداشت “آن را سمت راست وجود دارد در زندان است که من ساخته شده ذهن من را به صرف بقیه زندگی من به گفتن مرد سفید در مورد خود — و یا می میرند.” Imbedded در گفتن از ترنر داستان دراماتیک رد سفید ساخت و ساز از سیاهی و همچنین به عنوان یک تعداد دیگر رادیکال پروژه ها: به مقاومت در برابر سفید supremacism به اصلاح حق مقاومت برای قرار دادن ترس در دل مردم سفید و شاید بیشتر جای تعجب به مرد سفید در مورد خود. Boogeyman شکل باعث می شود البته این تمایل تنها تا رادیکال — سفیده باید به ظاهر لذت می برد که هیجان زده سیاه و خشم. حتی پس از مالکوم صرف مقدار خوبی از فکر او (و زمان) ساخت سفیده گوش دادن و آنها را با شیفتگی. می تواند آنها را نادیده بگیرد Boogeyman در واقع صحبت کردن ذهن خود را قبل از آنها.

سفید توجه و ناراحتی در حال کلید درک مالکوم را با اهمیت در چشمان سیاه و سفید. برای قرار دادن آن را به سادگی اصلی دلایل Malcolm X موفقیت به عنوان یک هکتور از احترام به خود, و به خصوص از سیاه نر خود احترام بودند تلاش خود را قبل از سفید مخاطبان به نوبه خود ناخواسته Boogeyman به افتخار ضروری ، “مالکوم ما بود مردانگی ما زندگی سیاه مردانگی” eulogized Ossie Davis در مراسم تشییع جنازه مالکوم. بعد دیویس گفت: “[او] بود با طراوت و هیجان; او از ترس جهنم از بقیه از ما, پرورش به عنوان ما به احتیاط به نفاق در حضور whitefolks به لبخندی که محو هرگز.” نه تنها مالکوم بگویید سفیده کردن او صمیمانه chastized مردم سیاه و سفید برای الحاق به سفید ایده های در مورد آفریقایی-آمریکایی است. در محل سفید-مرد Boogeyman مالکوم را به جلو خود و ملت اسلام به عنوان نمونه های واقعی از روح سیاه مقاومت قرار “قلب” از آمریکا سیاه و سفید هویت. در تعداد بی شماری از سخنرانی مالکوم اعلام کرد “من یک زمینه سیاه پوست” نشان می دهد به هر کسی با گوش که او با افتخار خود را مقاوم و اساسی سیاهی خود fightin’ Negro/ضروری سیاه مرد بودن.

آن را تعجب آور نیست که مالکوم را نماد خود می یابد متنی همتای در الکس هیلی زندگی نامه مالکوم ایکس. هموار گذاشته شبه اساطیری حساب مالکوم زندگی, کتاب شبیه کتاب مقدس Saul-به-Paul داستان — مالکوم به عنوان یک مرد از دست رفته است که در می یابد راه خود را به حقیقت از طریق آیات: اولین آغوش خود را سیاه و هویت اسلامی; دوم, آغوش انسان اشتراکات.

“اگر نه این بود که کتاب” الکس هیلی به من گفت: “در حال حاضر من مشکوک مالکوم زندگی خواهد بود تقلیدی از داستان جعلی. یک ژله از داستان است.” داستان در هیلی کتاب آمده از یک منبع Malcolm X “یکی از این درک است که ما از ابتدا و به دنبال آن به این نامه بود — و این شرط — که این کتاب را شامل نمی شود هر چیزی که او نمی خواست در آن است. و من مورد احترام است که کاملا می گوید:” هیلی. آنچه منجر به این است که درست زندگی نامه, زندگی, داستان تقریبا به طور کامل دستکاری شده توسط خود را حامل مالکوم ایکس به منظور “کمک به مردم برای درک بهتر چگونه آقای محمد salvages مردم سیاه و سفید.” مالکوم پروژه بود به زندگی خود را یک بار نوشته اصلی عهد به محمد حقیقت ترکیبی از متن مقدس و سابق برده روایت است.

و با تشکر از این استراتژی سیاه مردمی که دنبال آن هستید برای قرار دادن گوشت به مالکوم آیکون (و بسیاری حتی نمی امتحان کنید) یک کتاب است که به آنها و به خصوص سیاه و سفید مردانه — مدل شود. به ناچار زندگی نامه نیز رنج می برد از دستور کار; طراحی شده را به امتیاز این کتاب در نهایت نتواند به عنوان یک جامع زندگی-و-بار گفتن. مالکوم می دانستم که این کار ارائه شده و پس از استراحت خود را با محمد به بازسازی داستان همراه پست-ملت اومانیست خطوط. اما الکس هیلی شدت دلسرد موضوع خود را از ایجاد تغییرات نشان می دهد به جای آن که مالکوم رویه در داستان خود به مکه سفر. علاوه بر این که یک استراتژی دوم — دچار سردرگمی اولین استراتژی مجدد مالکوم سیاه مسلمان وحی در انسان نور است. آنچه که ما فقط باید بپرسید این است که: چه مالکوم واقعا برای ایستادن ؟ در نهایت زندگینامه میگه بیش از حد بسیاری از چیزهای مختلف به لحاظ سیاسی یا مذهبی و آموزشی در راه منسجم. و پایان آن را کتمان مالکوم X.

خواندن زندگینامه کنار مالکوم سخنرانی و یا در برابر برخی از انواع نیا-شرح حال و سوراخ های آن تبدیل به دشت. فقط چند روز قبل از مرگ مالکوم گفت: هارلم مخاطبان در مورد ملت — و — مشارکت با Ku Klux Klan:

من شرمنده به آن می گویند, اما من قصد دارم به شما حقیقت را بگویید. من نشسته در جدول خودم با سران Ku Klux Klan. من آنجا نشسته خودم با سران Ku Klux Klan که در آن زمان در تلاش بودند برای مذاکره با الیاس محمد به طوری که آنها می تواند به او دسترس منطقه وسیعی از زمین در گرجستان و یا من فکر می کنم آن را کارولینای جنوبی است. آنها تا به حال برخی از افراد مسئول در دولت که در آن درگیر بودند که مایل به رفتن همراه با آن است. آنها می خواستند به این زمین در دسترس برای او به طوری که برنامه های خود را از جدایی را صدا بیشتر عملی به سیاهان و در نتیجه کاهش فشار که ادغام شدند و قرار دادن بر مرد سفید. من نشسته وجود دارد. من مذاکره آن است. من به گوش خود را ارائه دهد. و من یکی که رفت و برگشت به شیکاگو و گفت: الیاس محمد آنچه را که آنها تا به حال ارائه شده است. در حال حاضر این بود که در دسامبر سال 1960 …

چه مالکوم مربوط در این پاساژ عمیق است: در تلاش برای امن جداگانه سیاه میهن و ملت از اسلام گرفته در مذاکرات محرمانه با کلان زمانی که این گروه در کشتار مردم سیاه و سفید. اما این رویداد مهم است وجود ندارد و در جمعی ما (mis)درک و در طرح او. و اگر آن را ندارد باطل مالکوم روح مقاومت در برابر آن را باید به زور به یک بازنگری از مالکوم را شکل مقاومت: نوع ناسیونالیسم مالکوم حمایت در طول بیشتر از کار خود را ساده و نژادپرستانه با طبیعت ؟ شاید. آن را ساده من مردم که حقایق مانند این را هر گونه معادلات ساده مالکوم و یکپارچگی بسیار احمقانه است. و به شکل همه چیز ما نیاز داریم بیش از این زلزله گوشت رسمی تاریخ — زندگینامه — لوازم.

برادران و خواهران ما را به صحبت کنید.

چه کمک خواهد کرد که برخی از صداهای, صدای, که کمک به ما در بهتر دیدن واقعی مرد. هر چند الکس هیلی را خاتمه می دهد یک مرور کلی از مالکوم زندگی و نشان می دهد روند ساخت زندگینامه مالکوم کتاب فراهم نیست و نظر دوم از انسان (چگونه می تواند ما انتظار داریم آن را به?). چیزی است سیاه روشنفکران شکست خورده است و برای پر کردن جای خالی که منجر به مشکلات: از یک طرف مالکوم را نقص — که مهمترین آنها را جنسیتی — go بررسی نشده و از سوی دیگر مالکوم میراث می شود به شکل توسط کسانی انجام را انتخاب کنید به نوشتن در مورد او. در داخل جامعه سیاه و سفید وجود دارد بیش از حد کوچک critiquing و خارج از آن وجود دارد بیشتر از ما می تواند اداره کند.

مالکوم نگرش نسبت به زنان به عنوان مثال در حال کامل موضوع برای یک نقد فمینیستی اما منتقدان آرام و یا نادیده گرفته می شود. شما فقط باید به نوبه خود به مالکوم زندگینامه به کره چشم مالکوم را مستقیم ضد زن احساسات اما به ندرت آنها اذعان جامعه. گوش دادن به مالکوم مثلا چرا مردان بازدید, روسپی او دوست به عنوان یک مرد جوان:

دلایل شکایت و خواستار همسران که تا به حال فقط در مورد روانی اخته شوهران خود بودند مسئول زود راش. این ازدواج نیز پس از ناصواب و تا به حال ساخته شده خود را تا زمان که آنها سرقت شد از رضایت از بودن مردان است. بیشتر همسران می تواند در حفظ و شوهران خود را اگر آنها متوجه شدم خود را به [شوهران] بزرگترین نیاز است به مردان.

مردان دیدن روسپی چرا که همسران خود را با خود مرغ-سلسله مراتب راه و بی احترامی به صورت مردانه, مروت درایو آنها را به آن را. به این مالکوم بعد می افزاید: “همه زنان توسط خود طبیعت هستند شکننده و ضعیف: آنها را به خود جلب نر در آنها مشاهده قدرت” فکر تکرار در یکی از آخرین سخنرانی های. “[مطبوعات می کند] می دانم که اگر چیزی اتفاق می افتد و همه این [NOI] برادران خود چشم آمده بودند باز آنها می شود حق در اینجا در هر یکی از این سازمانهای مدافع حقوق مدنی ساخت این عمو تام Negro رهبران ایستادن و مبارزه مانند مردان به جای در حال اجرا در اطراف در اینجا مسالمت آمیز اقدام مانند زنان است.” دوباره زنان ضعیف هستند. در حالی که مالکوم را جنسیتی موضع به اشتراک گذاشته شده توسط بسیاری از معاصران خود را معادل از یکپارچگی سیاه مردانگی با یکپارچگی مسابقه باعث تبعیض بیشتر نگران. آیا این نوع تفکر ما را جشن می گیرند که ما جشن Malcolm X ؟ بله اگر ما اصلا نقد و تفسیر خود تاریخ ساخته شده است. ما به سادگی نیاز بیشتر انتقادات.

و این نقد باید از ما چون ما در حال حاضر چند غیر Black voices فریم مالکوم را متنی میراث. برجسته ترین در میان آنها سوسیالیستی حزب کارگران یک Trotskyite گروه که به مدت طولانی در آغوش آفریقایی-آمریکایی مبارزه به عنوان انقلابی. در ماه ژوئیه سال 1939 به SWP — با تشویق ترینیداد مارکسیستی C. L. R. James و نعمت تروتسکی خود را — تا به حال به تصویب یک قطعنامه تحت عنوان “SWP و Negro کار” آغاز شد که: “آمریکا سیاهان برای قرن ها مظلوم ترین بخش جامعه آمریکا و تبعیض به طور بالقوه انقلابی ترین عنصر از جمعیت است. آنها تعیین شده توسط خود را از تمام گذشته تاریخی بود و تحت رهبری مناسب بسیار پیشتاز پرولتری انقلاب است.” این سند در ادامه استدلال می کنند که SWP باید به کمک این فرم کافی رهبری “از طریق کار حزب در میان سیاهان و گسترده تر در زمینه های موثر بر Negro توده ها و به رسمیت شناختن در SWP تنها حزب این است که واقعا کار خود را برای تکمیل رهایی از بار سنگین آنها باید برن خیلی طولانی است.” در یک سکته مغزی که SWP آغاز شده بود با توجه به خود را دارد و ادبیات “به در حال حاضر تنها به طور مداوم انقلابی نگرش به ناسیونالیسم که تمایل شروع به فرض جرم نسبت در دهه 1960 است.”

از طریق دو دهه حزب مجدانه دنبال اهداف خود و هنگامی که مالکوم در صحنه ظاهر شد آنها آماده بودند. توسط پوشش مالکوم فعالیت های خود را در, روزنامه, نظامی, و, پس از شکست خود را با NOI توسط او ارائه مکان به صحبت می کنند به SWP تلاش برای کمک به مالکوم در سراسر زندگی حرفه ای او. این حزب حتی کمک مراقبت از خانواده خود پس از ترور. “چک در آمد از سراسر ایالات متحده و [آنها] فقط گفت: ‘خرید شیر برای مالکوم را نوزادان” می گوید: “مالکوم بیوه بتی Shabazz. “هیچ رشته های متصل.” Shabazz در نهایت امضا توافق نامه اجازه SWP را Pathfinder مطبوعات به انتشار شوهرش سخنرانی که بسیاری از آنها صادقانه نگه داشته در گردش است. آنها سفید و آنها مارکسیستها و برای 25 سال بوده و برای انجام کار بیشتر از هر کسی به پرورش مالکوم میراث.

من, ما, سیاه عامیانه باید شرمنده. این SWP نیز آن کار مهم: در صورت معرفی به سخنرانی Pathfinder منتشر در قالب تجزیه و تحلیل از مرد سیاست در قالب گروه های بحث در مورد معنای زندگی خود است. آنها در حال ساخت یک مالکوم همه خود را. این باید به عنوان جای تعجب نیست پس از آن که رویکرد انتقادی در حالی که شناخت مالکوم ضد سفید برتری پروژه تاکید در سال گذشته خود را زیر خط دار افزایش میدین امکان کار با انقلابیون و اتخاذ ایده های مهم برای Trotskyites: ضد امپریالیسم انترناسیونالیسم رزمنده فعالان و سازمان های سیاسی. بر این اساس Pathfinder گل سرسبد متن Malcolm X صحبت می کندحاوی تنها یکی از سخنرانی های ساخته شده قبل از مالکوم را با ملت در حالی که خود سال گذشته از Malcolm X فراهم می کند یک توضیح عالی از سال گذشته سخنرانی از نقطه نظر خود را. نمی تواند آنها را سرزنش بیش از حد; که در حال انجام کارهای خود است. و ما نیست.

برادران و خواهران ما رو به بحث.

در حقيقت عبارت از یک مرد مقدس برگزار شد با آفریقایی-آمریکایی جامعه باید در نظر گرفته شود که جامعه و مجادله با آن جامعه است. که در آن سیاه و سفید مسلمان سخنرانی مالکوم ساخته شده قبل از شکست خود را با آن ، وجود دارد smatterings منتشر شده در مسیریاب کتاب و یا آنها را چاپ و یا آنها (عمدتا) هرگز منتشر شده است. و کجا هستند, سیاه, زندگینامه نقشه که تفسیر مالکوم کلمات — و زندگی — از “سیاه و سفید مناسب است؟” نوشتن در VLS (ژوئیه 1989) محقق هنری لوئیس جونیور دروازه مشاهده:

اگر چه بیش از 300 جمعی, سیاه, زندگینامه منتشر شد بين اواخر قرن 18 و اواسط قرن 20 و با وجود این واقعیت است که ما یکی از معدود سنت است که در آن نویسندگان می توانید ایجاد خود را به عنوان نویسندگان و سخنگویان توسط انتشارات خود را autobiographies به عنوان اولین کتاب (زندگینامه باقی مانده غالب در نوع آفریقایی-آمریکایی ص) تنها تعداد انگشت شماری از نویسندگان را دوباره زندگی می کند و بار دیگر از سیاه پوستان است.

کمبود فرانک, سیاه بحثهای Malcolm X, است, برای قرار دادن آن را به سادگی رسوا. بحران آرام در جامعه ما بسیار فراتر از هر گونه بحث در مورد مالکوم X. ما به سادگی نمی صحبت صادقانه به اندازه کافی به یک دیگر — میراث, شاید, همیشه زمزمه زمانی که ماسا اطراف بود. ما هنوز هم می ترسم از کسی که به دنبال. “ویرایش منفی و خط نگه دارید!” گریه می کند بسیاری از, محلی و ملی ها سیاه و سفید را فشار دهید. “ویرایش منفی!” و به عنوان یک نتیجه, ain’t ملی هر مکان به صورت سیاه و سفید نویسنده/متفکران به غیر روحانی کردن افکار عمومی در مصرف است. بیایید حرکت به سمت یک سیاه پروستریکا. این ماهواره طنز که مالکوم میراث باید رنج می برند از ما تمایل به نگه داشتن آرام: او صرف afterall عمر خود در تلاش برای بالا بردن خود (سیاه) با صدای. ما بیش از حد. و بنابراین پاسخ ما با سکوت از ترس (از whitefolks از توهین به مقدسات از قبیله ای traitorism از دست دادن نشان از تقسیم جامعه) و ما درمان مالکوم را به عنوان یک نوع از ارزش ارز خود را پنهان فلسفه و ترک افکار خود را تا حد زیادی ملل متحد-نقد و unengaged.

اگر ما صحبت کنید شاید ما می تواند قرار دادن یک داستان به چهره اش و شاید ما می آمد تا با منسجم معنی — معنی برای امروز — از سیاهی. به اطراف نگاه مردم و مقابله با آن: ماسک سیاه و سفید فقط ain’t کار درست است. ما به دنبال در هر یک از دیگر و ما رو به اتمام آینه و ما رو برای دیدن آنچه که ما می بینیم. مالکوم صورت است که یک جای خوب برای شروع: ما تنها مالکوم و خودمان را به ترس. ■

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme