‘رشد نمایی است’: فلوریدا و تگزاس گزارش موج از coronavirus موارد بیش چهارم جولای

فلوریدا و تگزاس آمار تعداد رکورد روزانه coronavirus موارد در روز شنبه به ترتیب گزارش 11,445 و 8,258 موارد جدید در 24 ساعت گذشته با توجه به آمار و ارقام منتشر شده توسط ایالات سلامت بخش است.

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 190,000 مردم در فلوریدا و حداقل 3,700 نفر کشته شده اند و موارد جدید در دولت که با افزایش 67% بر اساس هفت روز به طور متوسط.

تعدادی از عفونت در تگزاس در حال حاضر به حدود 192,000 به عنوان بستری شدن در بیمارستان وجود دارد و خروش است. بیمارستان ها در حداقل دو تگزاس, شهرستان, حلق, Hidalgo در ظرفیت کامل و مقامات محلی در حال اصرار ساکنان وجود دارد به پناهگاه در محل و جلوگیری از تجمعات.

فلوریدا گزارش روز شنبه که 14.1 درصد از کسانی که تست شده برای این ویروس مثبت بودند در حالی که در تگزاس گزارش مثبت نرخ 13.1% هر دو بالاتر از 5% آستانه است که سازمان بهداشت جهانی توصیه می کند به عنوان یک سطح امن برای, دولت برای بازگشایی کسب و کار.

کسانی که تست مثبت در فلوریدا تمایل به جوان با متوسط سن 35 از شنبه. در تگزاس اطلاعات موجود نشان می دهد که بخش بزرگی از آن تست مثبت بین 20 و 39 سال است.

هر چند مرگ و میر ناشی از این ویروس در فلوریدا باقی مانده اند در رو به پایین, مسیر, جراح عمومی دکتر جروم Adams هشدار داده است که مرگ و میر تاخیر موارد جدید و یک تصویر واضح تر ممکن است نه ظهور به مدت دو هفته یا بیشتر.

حتی به عنوان فلوریدا گزارش ثبت مورد شماره Gov. ران DeSantis گفته است او نمی خواهد نزدیک کسب و کار دوباره و بارها حاضر به منظور یک ایالت دستور ماسک برای جلوگیری از گسترش این ویروس هر چند فرماندار نشان داده است که فلوریدا نمی خواهد حرکت رو به جلو با بازگشایی برنامه در حال حاضر.

فلوریدا شامل تقریبا 20 درصد از موارد جدید در ایالات متحده است که در حال خونتان در سراسر جنوب آمریکا و غرب است. ملت گزارش داد بیش از 52,000 موارد جدید از جمعه برای سومین روز متوالی در تعداد بیش از 50 ، 000. کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci هشدار داده است که موارد جدید می تواند بیش از 100 ، 000 در روز است.

دولت های محلی در فلوریدا در حال گرفتن بیشتر اقدامات تهاجمی. میامی-Dade و Broward شهرستان اعلام کردند که بسته شدن سواحل برای ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته. میامی-Dade, فلوریدا, پرجمعیت ترین شهرستان نیز تحمیل یک شبه حکومت نظامی از 10 شب تا 6 صبح تا اطلاع ثانوی و خواهد شد برخی از کسب و کار است که بازگشایی در ماه ژوئن.

“این حکومت نظامی به معنای متوقف کردن مردم از جسارت و حلق آویز کردن با دوستان در گروه که نشان داده است به گسترش این ویروس به سرعت در حال” میامی-Dade شهردار کارلوس Gimenez در بیانیه ای گفت.

میامی-Dade و Broward نیز اعلام کرده اند سفارشات نیاز مردم را به پوشیدن ماسک ،

شهردار میامی فرانسیس سوارز گفت: این شهر بازگشایی کافه ها و رستوران ها منجر به افزایش coronavirus موارد است که در حال حاضر نمایی.

“این روشن است که رشد نمایی است در این مرحله” Saurez گفت: ABC “این هفته است.” “ما شده ایم شکستن رکورد پس از رکورد پس از رکورد بیش از چند هفته است.”

“شکی نیست که زمانی که ما بازگشایی شد مردم شروع به معاشرت که اگر این ویروس وجود ندارد” او گفت:. “این بسیار نگران کننده است.”

در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت با صدور یک فرمان اجرایی در روز پنج شنبه نیاز مردم به پوشیدن پوشش صورت در عمومی در شهرستانهای استان با 20 یا بیشتر coronavirus موارد است.

ابوت همچنین دستور داد تگزاس, میله, نزدیک به رستوران و برای کاهش گنجایش در پایان ماه ژوئن میان یک موج جدید در مورد. تگزاس یکی از اولین متحده به بلند مستند محدودیت در طول همه گیر و بسیاری از کسب و کار اعطا شد مجوز به بازگشایی است.

Austin شهردار استیو آدلر در روز یکشنبه گفت که این شهر در حدود 10 روز دور از رسیدن به ظرفیت کامل در Icu و در عرض 2 هفته دور از بیمارستان ظرفیت مگر اینکه شهرستان تغییر مسیر آن در عفونت های جدید.

معاون رئیس جمهور مایک پنس که بازدید تمپا در پنجشنبه ستایش فرماندار فلوریدا برای “نوآورانه” پاسخ به همه گیر و گفت که فلوریدا است که در یک “مکان بسیار بهتر است” به مبارزه با شیوع فعلی. پنس به تعویق افتاد کمپین حوادث در فلوریدا به دلیل افزایش موارد مثبت وجود دارد. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را رد کرد و خواستار دولت فدرال به دستور پوشیدن ماسک در سراسر کشور.

کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه است که هنوز برنامه ریزی در جکسون ویل فلوریدا در پایان ماه اوت هر چند جکسون جمع آوری اعانه داده اند که اهدا کننده پول است که در برگزاری با توجه به نگرانی در مورد افزایش coronavirus موارد است.

متخصص بیماری های عفونی Aileen مارتی جمعه هشدار داد که فلوریدا بود “رفتن از یک میلیون مایل در ساعت در جهت اشتباه” در برخورد با این بیماری همه گیر و گفت: ساکنان نیست در پی دستورالعمل های بهداشتی به سرعت گسترش یافته است.

“این کاملا چیز غمگین ترین وضعیت غیر ضروری که ما در حال پیدا کردن خود را در” مارتی گفت: در مصاحبه با “فردا صبح.” “و آن را behaviorally هدایت می شود.”

ایالات متحده گزارش کرده است بیش از 2.7 میلیون عفونت پس از همه گیر ضربه زدن به ملت و حداقل 129,509 مرگ و میر با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme