دولت تحویل بیش از $267 میلیارد دلار در صندوق نجات در 2 ماه

ناصرو | No comments

آمریکایی ها دریافت کرده اند بیش از $267 میلیارد دلار در نجات پرداخت و از دولت در تلاش به جلو و اقتصاد از طریق coronavirus بحران وزارت خزانه داری گفت.

این اداره گفت 159 میلیون و اقتصادی پرداخت شده است و دو ماه پس از کنگره اختصاص پول است. بودجه شد ارسال به تمام آمریکایی ها برای آنها IRS است که اطلاعات مربوط.

“این پرداخت هستند بخشی جدایی ناپذیر از تعهد ما به ارائه بسیار مورد نیاز امداد رسانی به مردم آمریکا بی سابقه ای در طول این زمان” وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت.

به عنوان بخش های زیادی از اقتصاد آمریکا تعطیل برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس کنگره تصویب پرداخت به اقتصاد از طریق چه خواهد بود آن بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ. این پرداخت در ترکیب با تمدید مزایای بیکاری که دیدم بسیاری از کارگران آواره دریافت عادی جبران بیکاری به علاوه 600 $در هر دوره است.

حداکثر بهره مند شد 1200 $برای افراد و $2,400 برای ارتباط با نرم افزار-دارای مزایای برای افراد بیش از $75,000 و زوج درآمد بیش از 150.000 دلار.

در حالی که خزانه داری تبلیغ تهاجمی تلاش برای دریافت پرداخت ها از آن اشاره کرد که هنوز هم وجود دارد کسانی که دریافت نکرده مزایای که آنها حق دارند. این گروه در درجه اول ساخته شده است تا از کسانی که ثبت اظهارنامه مالیاتی در دو روز گذشته. گروه گفت: آن دسته از افراد می توانند اطلاعات خود را به IRS دریافت و پرداخت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>