فدرال رزرو خواهد شد به دور از ETFs مستقیم اوراق قرضه شرکت های بزرگ خرید پاول می گوید

فدرال رزرو را نقطه عطفی شرکت برنامۀ خرید اوراق قرضه در نهایت مستلزم عمدتا فردی بدهی های شرکت به جای ارز داد و ستد وجوه فدرال رزرو رئیس جروم پاول گفت.

پاول ساخته شده نظرات قبل از کمیته خدمات مالی مجلس در دومین روز از شهادت شش ماهه در کاپیتول هیل.

سخنان خود آمده همان هفته فدرال رزرو اعلام کرد آن را گسترش تسهیلات برای خرید بدهی های شرکت از ETFs به فردی اوراق بهادار.

“در طول زمان ما به تدریج حرکت به دور از ETFs و حرکت به خرید اوراق قرضه” پاول گفت. “این یک ابزار بهتر برای حمایت از نقدینگی و عملکرد بازار.”

در یک حرکت است که در تنظیم کردن یک افزایش شدید در بازار سهام فدرال رزرو اعلام کرد در اواخر ماه مارس آن را سوار در دو امکانات برای پرش به $9.6 تریلیون بدهی شرکت های بزرگ بازار است. یکی می خرید اوراق قرضه به طور مستقیم از صادر کنندگان در حالی که دیگر می خرید و آنها را در بازار باز است. دومی تسهیلات است که بانک فدرال باز کرده است با برخی از خرید از ETFs که در مسیر شاخص اوراق قرضه در تمام نمرات.

در اعلام آن به خرید فردی اوراق قرضه فدرال رزرو گفت: این امر ایجاد یک شاخص که شامل اوراق قرضه در بازار هر چند از صادر کنندگان باید به حال یک امتیاز از BBB – یا Baa3 از مارس 22 روز قبل از اعلام.

پاول تاکید شده است که برنامه های مناسب برای اطمینان از عملکرد بازار.

این حرکت در آمده اند در زیر برخی از انتقاد ها از جمله نظری-درجه یا ناخواسته بدهی به خصوص شرکت هایی که هنوز درجه سرمایه گذاری قبل از coronavirus اما همه گیر شده اند کاهش داد.

“بازار کار” پاول گفت. “شرکت می توانید به قرض گرفتن مردم قرض می تواند. شرکت های در حال نمایش تن از استرس های مالی و آنها کمتر به احتمال زیاد به هزینه برش اقدامات چیزهایی مانند آن.”

او تصریح کرد موضع خود را که “ما با قرار دادن این ابزار دور” از جمله اوراق قرضه شرکت های بزرگ برنامه پس از آنها دیگر مورد نیاز برای حمایت از بازار. در علاوه بر این به شرکت های بزرگ اوراق قرضه فدرال رزرو نیز خرید حداقل 80 میلیارد دلار در Treasurys و 40 میلیارد دلار در وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار در هر ماه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme