اقتصاد خوراکی بازگشت اما هنوز راه طولانی برای رفتن داده های جایگزین را نشان می دهد

یک مشتری مغازه ها در صخره انواع در 16 ژوئن 2020 در سان فرانسیسکو کالیفرنیا است.

جاستین سالیوان | گتی ایماژ

اقتصاد ایالات متحده نشان داده است به تازگی نشانه هایی است که می تواند خوراکی بازگشت به زندگی سریع تر از بسیاری از پیش بینی, اما هنوز هم وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن.

ممکن است پشت سر هم از هزینه از مصرف کنندگان که تا به حال اما تعطیل قبلی دو ماه کمک به روشن شدن امیدوار است که فعالیت بازگشت دوباره از رکود آغاز شده است که در ماه فوریه است. مسکن قوی اعداد و شکستن رکورد افزایش در فعالیت های تولیدی برای نیویورک و فیلادلفیا مناطق اضافه شده به هوا از خوش بینی.

اما بسیاری از اقتصاددانان این روزها به دنبال عمیق تر از مظنونین از داده های کلان.

آنها در حال چک کردن “فرکانس بالا” شاخص های که ارائه زمان واقعی نشانه ای از فعالیت به نوعی گزارش است که معمولا تاخیر حداقل یک ماه. در coronavirus عصر زمانی که کاهش در فعالیت های اتفاق افتاده به سرعت در نیاز فوری شاخص افزایش یافته است.

برخی از محبوب تر شامل معیارهای عابر پیاده و هوا و ترافیک خودکار کارت اعتباری هزینه و رزرو رستوران. دیگر شامل آلودگی اقدامات تانکر ترافیک و بهداشت وانت.

هر نقطه داده از انتخاب داستان آنها به طور کلی به نظر می رسد به گفتن است که سریع تر از فعالیت در برخی از مناطق و فعالیت های, اما به اندازه کافی برای ارسال یک سیگنال روشن است که در آن اقتصاد گسترده تر عنوان شده است.

“من تصویر بزرگ شده است بیشتر در کندتر اردوگاه برای اطمینان حاصل کنید. من فکر می کنم آن را به حدود دو سال قبل از ما به عقب بر گردیم به قبل از Covid سطح فعالیت” گفت: Aneta Markowska مدیر ارشد مالی اقتصاددان در Jefferies. “اما اگر شما نگاه در خرده فروشی ها به فروش می رسد آغاز یک ‘V.’ سوال این است که آیا این حرکت است که پایدار باشد.”

در نیمه راه بازگشت به ‘معمولی’

Markowska شده است ردیابی یک تخته سنگ از بالا-فرکانس داده ها و مقايسه آن با سال 2019 سطوح برای ارزیابی عملکرد فعلی. کسانی که معیارهای عبارتند از ترافیک پا در مصرف اختیاری فروشگاه های جاده احتقان پست شغل کارمند ساعت در کسب و کارهای کوچک, ترافیک وب سایت برای ارسال کار سایت های پروازهای داخلی رستوران و رزرو.

در این تصویر او را در بر داشت که فعالیت بازگشت به 51 درصد از 2019 “عادی” سطح بالا از پایین نقطه از 33 درصد در ماه آوریل است. در هفته گذشته نشان داد که افزایش قابل توجهی در پرواز (35% از 30% هفته قبل) و رستوران رزرو (35% در مقابل 24 درصد). بیکاری جستجوهای وب در حال کاهش است که می تواند یک علامت مثبت برای payman اما در موارد کار در همان زمان وارد کردن. ترافیک پا در فروشگاه های نزدیک به نرمال در 67%.

میکرو دیتا می آید در میان رسمی نشانه هایی از تنبل, بازار کار با 1.5 میلیون تعداد مدعیان بیکاری در هفته گذشته و هنوز 20.5 میلیون در ادامه ادعا می کند.

“هنوز هم وجود دارد یک شکاف در هزینه و اشتغال روند که قطعا نمی حمایت از این روند در هزینه های” Markowska گفت. “بنابراین چیزی را تغییر دهید. یا شما در حال رفتن به نیاز به مراجعه به اشتغال حرارت بالا و یا شما در حال رفتن به نیاز به حمایت از سیاست های مالی است.”

در واقع زمینه ای قدرت اقتصاد را دشوار است به ارزیابی آینده دور از محرک اقتصادی دولت چک و بیش از 2 تریلیون دلار در بودجه نجات مورد استفاده قرار گیرد به تقویت جبران بیکاری و تشویق شرکت ها برای حفظ اشتغال.

یک 17.7 درصد افزایش در هزینه های مصرف کننده در ماه مه آمد جلوتر از هزینه کارت اعتباری است که “ساخته شده قابل ملاحظه مرحله در روزهای اخیر پس از plateauing بیش از قبل چند هفته” گفت: Michael هانسون ارشد جهانی اقتصاد در جی پی مورگان چیس.

“افزایش رخ داده در سراسر گسترده ای بخش هزینه شده است وجود دارد و قابل توجه باریک شدن برخی از جغرافیایی تفاوت با نیویورک تسریع در طول هفته گذشته نسبت به دیگر-جمعیت متحده” هانسون ” نوشت: در یک توجه داشته باشید برای مشتریان.

او همچنین گفت: خود را ردیابی فرکانس بالا داده ها نشان داد “خیلی بیشتر خاموش دستاوردهای” در مناطق از جمله سرگرمی, سفر و اقامت” است که نشان می دهد بیشتر متضاد روند.

مقدار زیادی از گاز در مخزن

مصرف کنندگان باید به خوبی از پول به منظور جلب برای زمانی که آنها احساس اعتماد به نفس کافی برای گسترش عادات هزینه های خود را.

کل سپرده های پس انداز در بانک های ایالات متحده را یافت 14 ٪ به $11.4 تریلیون دلار از مارس 9, فقط, قبل از coronavirus بدل به یک بیماری همه گیر. وجوه بازار پول باید دارای عقاید نیز افزایش 30% در سال 2020 به $4.7 تریلیون.

قرار دادن داده های کنونی هم با رشد بالقوه پیش رو می تواند در سه ماهه سوم رشد تولید ناخالص داخلی پشت سر هم 45 درصد و “در واقع وجود دارد صعودی به خطر حتی در این تماس گفت:” تام Porcelli ارشد ایالات متحده اقتصاددان در بازارهای سرمایه RBC.

“در حال حاضر آنچه بسیار بعید است توسط جامعه پیش بینی تا این اواخر است که به سرعت به شکلگیری این سناریو به احتمال زیاد. ما باید یک V-in-the-ساخت” Porcelli گفت: در یک توجه داشته باشید.

که “V”, پایان نامه, اگر چه, این است که به آزمایش گذاشته.

برخی از جدا شده را افزایش می دهد در coronavirus موارد را تکان وال استریت و متوقف شده است مواد منفجره تجمع از مارس 23 کم است.

علاوه بر این بخش از اقتصاد به خصوص رستوران سینما و عرصه ورزش را ادامه خواهد داد به دستبند با فاصله اجتماعی محدودیت حتی به عنوان stay-at-home سفارشات برداشته می شوند. علاوه بر این اثر هزینه های محرک اقتصادی را ادامه خواهد داد به افول ندارد و بیشتر اقدام کنگره.

رئیس فدرال جروم پاول در این هفته در زمان نسبتا غیر معمول گام آشکارا از تشویق کنگره برای تصویب محرک به او هشدار داد که مسیر آینده نامشخص است.

“آنچه بیشتر محتمل است [بهبود] به احتمال زیاد متفاوت خواهد بود از یک شرکت به شرکت و صنعت به صنعت و دولت به دولت با توجه به آنچه اتفاق می افتد با این ویروس. ما به احتمال زیاد به نورد Ws متناسب و شروع می شود گفت:” لیز ان san francisco news رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در چارلز شواب. “من شک و تردید در مورد شکل بازیابی. من فقط فکر می کنم آن را بیش از حد به زودی قضاوت کرد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید