روز سه شنبه من بازیگران سیاه برای رای دادن بسیار بسیار سیاسی محکوم ایالت ورمونت برنی ساندرز در ایالت ایلینوی اولیه در یک مدرسه ابتدایی که در آن سکوت زمزمه و ترس نگاهها به حال جایگزین طبیعی الدین از روز انتخابات. وجود دارد هیچ کس ایستاده فقط در خارج از محیط hustling من برای رای دادن به این یا آن نامزد. وجود دارد هیچ کثیری از رای دهندگان با آنها به اشتراک بگذارید که elusory شادی در ورزش را پایه حقوق دموکراتیک. این اولین بار بود, و من امیدوارم که این آخرین انتخابات من است که من تا کنون بازیگران پوشیدن دستکش. وجود دارد من فکر می کنم بسیار خوب و سوالات مهم در مورد این که آیا این انتخابات شده است باید در تمام برگزار شد.

اما از آن بود, و ایلینوی دموکرات ها مایل به در خطر ابتلا به این ویروس مخوف دست ساندرز قاطع دست دادن. همراه با کج ويروس در فلوریدا و آریزونا (اوهایو موکول اولیه آن) این است که یا باید پایان ساندرز مبارزات انتخاباتی. وجود دارد رک و پوست کنده بدون درس آموخته می شود در اینجا هیچ چیز از راه دور generalizable. این بود که در یک مسابقه تبدیل شده به طور ناگهانی و بدون توضیح در یک لحظه بحرانی وحشتناک deus ex machina که تهدید به تحمیل بار در یک قرن آسیب در تمدن بشری است.

هر زمان که بحث ما در مورد سال 2020 از آن خواهد شد در شرایط قبل و بعد از. قبل از این ویروس وجود دارد پر جنب و جوش دموکراتیک اولیه آغاز شد که با بیش از 20 امیدوار با بسیاری از همان خطوط گسل نارضایتی و ترس به عنوان 2016. پس از ویروس باقی مانده نامزدهای میانه به سرعت و به طور غیر منتظره coalesced در اطراف سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و برخورد برنی ساندرز تقریبا غیر قابل تصور سری از شکست در سه شنبه مسابقات. قبل از این ویروس این بود که در یک مسابقه توسط یک ظاهر بی پایان بحث در مورد مراقبت های بهداشتی سیاست و این که آیا ایالات متحده باید به صورت اساسی و گسترده با تغییر ساختار سیستم. پس از این ویروس وجود دارد به سختی می لرزید اختلاف است.

از همه مهمتر به عنوان مقیاس Covid-19 بحران خطور کرد تا در یک وحشت عمومی بیش از دو هفته گذشته مشخص شد که قاطع اکثریت دموکراتیک اولیه رای دهندگان دیگر تا به حال بسیار از هر گونه علاقه در این مسابقه. این اقدامات به محل قرار توسط ایالات و شهرستانها از بستن رستوران ها و مدارس و دانشگاه ها و اماکن عمومی به سازندگان: از همه مهم آمریکایی طرفدار ورزشی هستند که تا کنون در خارج از محدوده نرمال از تخیل به طوری ناگهانی در خود محو از زندگی روزمره خیلی نگران کننده در عدم حتی ابتدایی افق زمانی که برای نابودی دیگر نگرانی ها و ملاحظات.

طی سه سه شنبه دموکراتیک رای دهندگان را ساخته اند آن را روشن است که آنها می خواهند برای تحکیم اطراف بایدن و آنها انجام داده اند بنابراین در چنین اعداد متناوب به عنوان یک ساندرز نماینده اکثریت نزدیک به یک ریاضی عدم امکان. با بسیاری از ایالت ها در هفته های آینده به احتمال زیاد به زدن توپ خود را در انتخابات مقدماتی تا اوایل تابستان و با بایدن در حال حاضر برگزاری دو رقمی آگهی در ملی اولیه رای گیری نیست که فقط ساندرز هیچ مسیر واقعی به نامزدی. این که این پارک حاوی مسیر بسته است. مسابقه خواهد بود یخ زده با بایدن برگزاری حدود 300-نماینده منجر شود که غیر قابل عبور داده شده را متناسب با اعتبارات قوانین حتی تحت شرایط عادی است. که شرم آور است چرا که ساندرز بهتر است برنامه ای برای این بحران از بایدن همراه با یک روایت که به درستی سرزنش بلند مدت شناسایی از بخش عمومی و ناخالص شکست نئولیبرالی دولت برای آماده سازی ما برای این لحظه. ما در یک جامعه غرق در حال حاضر برگزار شد با شجاعت با هم به شدت underpaid فروشگاه مواد غذایی کارمندان رفتند آمازون تحویل رانندگان و مشخص ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی. در امریکا تنها پزشکان و پرستاران خود را با توجه و حتی آنها جاسازی شده در یک غم انگیز منحرف سیستم است که منجر به تقریبا بی دفاع در برابر یک بحران است که دانشمندان بوده است به ما هشدار در مورد دهه.

شما لازم نیست به فکر می کنم که تک پرداخت کننده مراقبت های بهداشتی است که پاسخ ما به هر مشکل و یا بر این باورند که یک گرز سحر و جادو می تواند دست تکان داد تا آن را به وجود می بینیم که ساندرز تنها نامزد چپ در مسابقه قادر به دیدن این سقوط دولت برای آنچه در آن است و به دنبال سیاست هایی برای درمان آن است. ساندرز به ما ارائه می دهد یک چشم انداز از جامعه آن را به عنوان ممکن است. بایدن گسترش دلتنگ وعده بازگشت ما به گذشته است که در حال حاضر به خاک سپرده شد بسیار عمیق تر از او و حامیان او معتقدند آن است. از آن فکر می کنم این راه: طبقه سیاسی در این کشور است که اساسا شکسته که آنها در حال حاضر به هدر رفته گرانبها روز بحث نیمی از اقدامات که هیچ معقول اقتصاددان معتقد است خواهد بود از راه دور به اندازه کافی برای جلوگیری از یک فروپاشی اقتصادی.

آن معنا نیست که باید برای برنی این سال است. هیچ منطقی استدلال برای ماندن در مسابقه در حال حاضر که او نیاز دارد را به نفع خود بیش از 63 درصد از نمایندگان برای رسیدن به اکثریت. وجود خواهد داشت بدون تکرار در سال 2008 و سال 2016 زمانی که عقبی نامزد شناور ایده از کوه در می رم به اصطلاح ‘superdelegates’ در کنوانسیون و معکوس محبوب را از رای دهندگان. با توجه به فشار از ساندرز مبارزات انتخاباتی خود را DNC تغییر قوانین به طوری که superdelegates نمی تواند رای گیری در اولین انتخابات. وجود ندارد برای رفتن به یک دوم بنابراین وجود خواهد داشت هیچ کس در داخل حزب چپ برای متقاعد کردن.

یک زامبی کمپین استوار در گردآوری نمایندگان به نفوذ حزب پلت فرم در کنوانسیون است که ارزش در حال اجرا است و قطعا نمی خواهید برای الهام بخشیدن به این نوع از کمک های مالی او نیاز به رقابت در باقی مانده متحده است. پلت فرم خود را توخالی جایزه به هر حال. هیچ کس می خواند و یا در مورد آن مراقبت نامزد نیست و محدود آن و قبل از جوهر خشک بایدن و تیم خود را گرفته اند ،

بیشتر از همیشه ساندرز است که در واقع مورد نیاز به عنوان یک پیشرو رهبر در سنای آمریکا برای کمک به شکل دادن به آینده کمک مالی و هزینه های بسته در انسانی تر جهت. او خود را به نظر می رسید به اذعان این مورب دیروز زمانی که او جامعی در یک گزارشگر پرسیدن که آیا او را رها: “”من در برخورد با یک f—ing بحران جهانی گفت:” سی ان ان”s مانو Raju. “در حال حاضر من در تلاش برای انجام بهترین من برای مطمئن شوید که ما لازم نیست که یک بحران اقتصادی است و مردم نمی میرند. این است که به اندازه کافی برای شما را به من مشغول نگه دارید برای امروز؟”

بهترین چیزی که ساندرز می توانید انجام دهید برای مردم آمریکا است و وقف خود را به هل دادن آینده کمک مالی و بسته های محرک و پاسخ اضطراری طرح به عنوان مترقی جهت که ممکن است از نفوذ خود را قرار گرفتن در سنا است. او خواهید بود بسیار کمتر موثر است که اگر او را halfheartedly مبارزه برای رقابت در مقدماتی که ممکن است اتفاق می افتد برای ماه می باشد. و به همان اندازه به عنوان آن می آید به عنوان یک ناامیدی به یک جنبش مترقی است که تنها چند هفته پیش به نظر می رسید در آستانه گرفتن حزب دموکرات را نامزدی, این چیزی است که بارها و هر چه زودتر بایدن می توانید شروع به جمع آوری کمک های مالی برای انتخابات عمومی بهتر است. او نه ایده آل خودرو به رهبری حزب از طریق یک تاریخی بحران اما دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ثابت کرده است که دوباره و دوباره در طول این آشکار مصیبت است که در ورطه ای که در آن رئیس جمهور باید یک خلاء اخلاقی و سیاسی و اداری و رهبری است که ممکن است صدها هزار یا حتی میلیون ها نفر از مردم کشته شدند. مبارزه در دو جبهه جنگ علیه رئیس جمهور و ویروس کافی است. این جبهه سوم – ابتدایی – نیاز به تعطیل و ترقی خواهان نیاز به لیسیدن زخم های خود را و امیدوارم که چیزی است که وجود دارد در سمت چپ از جامعه به مبارزه برای در 2024.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی