امضای تاشو نوک بالها از یک 777X هواپیما دیده می شود در طول یک رسانه تور بوئینگ 777X در بوئینگ تولید تسهیلات در اورت واشنگتن 27 فوریه 2019.

لیندزی Wasson | ایسنا

بوئینگ فوق العاده با موفقیت و با وجود تمام عملیاتی خود را در تلاش برای جمع آوری پول با سهولت نسبی است و فقط آخرین موفقیت در بدهی شرکت های بزرگ بازار شده است که در آتش حتی به عنوان بقیه از اقتصاد است که در حمایت از زندگی.

شرکت هواپیمایی سازنده شنبه بود قادر به گرفتن خیره کننده از 25 میلیارد دلار در بودجه اجازه می دهد آن را برای جلوگیری از کمک دولت حتی پس از آن گفت: در ماه گذشته آن را دنبال 60 میلیارد دلار در فدرال نجات پول است.

که بوئینگ قادر به بالا بردن چنین مبلغ زیادی از پول, اما ممکن است بسیار تعجب آور با توجه به دولت از آنچه تا به حال بوده است رو به زوال بدهی شرکت های بزرگ بازار است. خریداران ترک $9.6 تریلیون بازار به خصوص ریسک قطعات در اوایل روز از coronavirus تهدید اما باید دوباره به فدرال رزرو عملیات شده اند افزایش نقدینگی.

از آنجا که سازمان بهداشت جهانی به طور رسمی اعلام کرد کروناویروس یک بیماری همه گیر در مارس 11, شرکت ها صادر کرده است $265 میلیارد بدهی از طریق مارس 27 با توجه به Intelligize. که بیش از دو برابر هر دو حجم $108 میلیارد و 64 ارائه شده برای مدت مشابه در سال 2019 می کند و شامل بوئینگ در کل.

فدرال ریزرو اعلام اوایل این ماه که آن را به مرحله بی سابقه ای از خرید نه تنها بدهی های شرکت های بزرگ اما همچنین که از شرکت به تازگی کاهش داد و به سفته بازی است و نه در واقع قرار داده شده است به عمل نشده است. اما آن را ارائه سرمایه گذاران اطمینان است که بانک مرکزی خواهد بود وجود دارد اگر بازار شک و تردید عمل.

“بزرگترین مسئله این است که واقعا بانک فدرال اقدام گفت:” راب پیترز مدیر در Intelligize. “آنها در حال تلاش برای گرفتن برخی از ناشناختهها است که بازار متنفر و کاهش آنها تا حدودی با ارائه این backstop اجازه می دهد شرکت های به حداقل تداوم عملیات تا زمانی که چیزی حل و فصل شود.”

بزرگ دیگر صادر کنندگان

در حالی که بوئینگ مشخص ثروتمندترین بدهی موضوع این دوره شرکت های دیگر شده اند خجالتی در مورد فرو بردن به بازار در راه است.

یک توقف و نایک هر دو را 6 میلیارد دلار مسائل Procter & Gamble اعدام یک 5 میلیارد دلار معامله در حالی که ویزای مطرح شده 4 میلیارد دلار.

همراه با سود به شرکت های فردی سرمایه گذاران با عجله به iShares iBoxx تومان درجه سرمایه گذاری شرکت های بزرگ اوراق قرضه صندوق ارز داد و ستد است که به احتمال زیاد می توانند به طور مستقیم از تغذیه خرید. ETF دیده است $12.7 میلیارد دلار در سرمایه گذار جدید پول پس از 11 مارس آوردن آن کل دارایی به $46.3 میلیارد معنی این صندوق رشد بیش از یک سوم طول دوره.

پیترز گفت: براده تا کنون نشان می دهد که شرکت در حال تبدیل بدهی های جدید یا به عامل به صورت نقدی و یا به تشکیلات جدید بکار تجاری که قبلا بالا عملکرد اوراق قرضه برای تقویت ترازنامه خود را.

“آنها گرفته ایم استفاده از نرخ بهره فعلی و utilizied بدهی به پرداخت اعتباری تساوی. بسیاری از آورده اند و آن را به پول نقد,” او گفت:. “با برخی از شرکت ها وجود دارد یک حس ناامیدی که در آن شرکت های دیگر استفاده کرده اند آنچه بازار را به آنها داده.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی