IMac Pro کامپیوتر در فروشگاه اپل.

ژانگ پنگ | LightRocket | گتی ایماژ

تحلیلگران انتظار دارند این بیماری همه گیر کوروناویروس به حفظ و تقویت اپل مکینتاش و اپل واحدهای زیر شرکت فیلمهای مالی سه ماهه سوم, گزارش روز پنج شنبه که در آن نشان داد درآمد بود تا 11 ٪ در سال بیش از سال.

“با وجود COVID-19 headwinds اپل رشد درآمد در هر بخش و جغرافیا, ضرب و شتم اجماع درآمد 14 ٪ به عنوان اکوسیستم نامزدی افزایش می یابد” مورگان استنلی تحلیلگران نوشت: در یک یادداشت تحقیقاتی جمعه.

تحلیلگران باقی می ماند صعودی در “اهمیت افزایش مصرف دستگاه های محاسبات برای حمایت از کار و بازی و یاد بگیرند از خانه بهره اپل/مک فروش.” مورگان استنلی همچنین افزایش قیمت هدف در اپل به $430 هر سهم از $419.

تحلیلگران در پیپر سندلر نیز اشاره کرد که اپل رشد کرده coronavirus همه گیر و گفت در یک شرکت توجه داشته باشید پنج شنبه که خود مک و آی پد واحد هستند “در واقع با بهره گیری سادگی” با توجه به کار از راه دور و یادگیری روند.

خرده فروشان شده اند و ضربه گیر که تعطیل کردن فروشگاه ها در سراسر جهان و نهفته تامین کنندگان. اما اپل به سوی هر دو کار از خانه روند و قوی در خرید و فروش آنلاین به عنوان ارائه یک افزایش کلی عملیات.

شرکت اپل فروش رشد 31% و آن “دیگر محصولات” دسته که شامل AirPods و اپل دیده بان رشد 17 درصد از Q3 2019. مک درآمد نیز افزایش یافت و تقریبا 18 درصد از این زمان در سال گذشته است.

کار از خانه روند “قطعا افزایش یافته و مک و آی پد. ما هر دو از کسانی که به احتمال زیاد در برداشتن سهم” مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک گفت CNBC جاش لیپتون. “ما باید قوی ترین محصول ترکیب در هر دو مک و آی پد است که ما تا به حال. آن را ترکیبی از آن دو چیز با هم در همان زمان که در حال تولید نتایج است.”

ارزش سهام اپل شد تا 6 درصد در اوایل معاملات روز جمعه.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی