کاخ سفید تجارت و تولید سیاست مدیر پیتر ناوارو صحبت می کند در طول یک جلسه در coronavirus همه گیر در نشست خبری در کاخ سفید در مارس 27, 2020 در واشنگتن, DC.

درو Angerer | گتی ایماژ

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری “اجازه دهید این کشور را” زود هنگام در این کشور در واکنش به Covid-19 بحران هنگامی که آن را شکست خورده به مقیاس تست تشخیصی در سراسر کشور, کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو گفت: در روز یکشنبه.

“در اوایل این بحران CDC که واقعا تا به حال مورد اعتماد ترین نام تجاری در سراسر جهان در این فضا واقعا اجازه این کشور را با تست” ناوارو گفت: ان بی سی “دیدار با مطبوعات است.” “آنها نه تنها در حفظ آزمایش درون بوروکراسی آنها تا به حال بد و آزمون و این که آیا ما را به عقب.”

وقتی پرسید که آیا کاخ سفید هنوز اعتماد به نفس در CDC منجر به پاسخ این کشور به این بیماری همه گیر ناوارو گفت که “شما باید درخواست رئیس جمهور این سوال من نیست.”

در مارس واشنگتن پست گزارش داد که CDC coronavirus تست کیت تاخیر شد با توجه به “خودنمایی علمی تفکیک” در سازمان مرکزی آزمایشگاه. خطا بود “ویرانگر به کشور” و “واقعا وحشتناک یک علامت سیاه و سفید در CDC” James Le Duc سابق CDC افسر گفت: پست.

سازمان غذا و دارو بعد از تایید با CNBC که “CDC نیست و ساخت و تست آن مطابق با خود پروتکل” به گفته یک سخنگوی. آژانس “قادر به تعیین از اطلاعات ارائه شده توسط CDC که آیا آزمون مسائل بودند با توجه به طراحی و یا تولید, موضوع,” the سخنگوی گفت.

صحبت کردن با CBS در روز یکشنبه, بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر گفت: CDC است که یک سازمان تحت HHS تا به حال به “به معنای واقعی کلمه ساخت این از زمین” که در آن نقش بخش خصوصی برای گسترش CDC-طراحی و توسعه آزمون. او گفت: اولیه آلوده آزمون است که CDC توسعه مانع برخی از مقیاس “برای چند هفته.”

در پاسخ به ناوارو را, نظرات, آذر گفت که او معتقد است CDC اجازه نداد کشور پایین است و همیشه نقش حیاتی گرفتن بخش خصوصی به جدول.

“بود که هرگز به ستون فقرات از تست گسترده توده تست در ایالات متحده” آذر گفت: CBS گفته است که نقش شرکت های مانند Abbott Laboratories روشه و ترمو فیشر.

سابق FDA کمیسر اسکات Gottlieb یک CNBC عامل که بر روی تخته از Pfizer و بیوتکنولوژی شرکت Illumina گفت: CBS در روز یکشنبه که حتی اگر CDC به حال نورد از آن در اوایل تست کاملا وجود دارد هنوز هم نمی توانست به اندازه کافی تست تشخیصی در کشور است.

آذر گفت: سی ان ان روز یکشنبه که ایالات متحده در حال حاضر انجام بیش از 300,000 آزمون در هر روز و حدود 10 میلیون آزمون در کل. هر چند که هنوز هم بخش کوچکی از جمعیت این کشور در حدود 328 میلیون نفر است.

“آنچه مورد نیاز به اتفاق می افتد شد کسی نیاز به انتخاب کنید تا به تلفن و تماس با مدیران عامل LabCorp و تلاش و بزرگ دیگر labs احتمالا زمانی در ماه ژانویه و یا حداقل در اوایل فوریه” گوتلیب گفت. او گفت که فرد شده خواهد بود یا آذر یا FDA کمیسر استفان هان.

“اگر آنها می خواهم از مدیران اجرائی برای انجام این کار, من حاضر به شرط بندی آنها خواهد آن را انجام داده ایم و شما می کردم بزرگ labs در بازی” گوتلیب گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی