آنا در “یخ زده دوم است.”

دیزنی

دیزنی تبدیل به یک قربانی موفقیت خود را است.

دیزنی جدید, مدیر ارشد اجرایی باب Chapek تصریح کرد: یک پیام از سلف خود Bob Iger در روز سه شنبه کنفرانس تلفنی تماس مستقیم به مصرف کننده جریان شرکت “اولویت است.”

هدف برای دیزنی روشن است: باید سرمایه گذاران ارزش دیزنی نزدیک به Netflix بکشد. دیزنی یک انتهایی 12 ماه قیمت به درآمد نسبت حدود 20 — سالم متعدد برای میراث شرکت های رسانه ای. این مقایسه مطلوب به ViacomCBS را نسبت P/E آن کمتر از 4.

Netflix بکشد قیمت به درآمد نسبت حدود 85.

زود بازده شده اند فوق العاده برای دیزنی+ دیزنی گل سرسبد Netflix رقیب. دیزنی اعلام کرد که تا به 54.5 میلیون دیزنی+ مشتریان به عنوان از آوریل 4 — برای یک محصول است که به عرضه در نوامبر 12 سال گذشته است. درآمد مستقیم به مصرف کننده و بین المللی بخش که شامل جریان, خدمات, در آمد, در یک محترم $8.1 میلیارد دلار برای شش ماه منتهی به مارس 28. از راه مقایسه Netflix درآمد بیش از همان دوره بود $11.2 میلیارد.

“بیش از 20 سال از تماشای مختلف کسب و کار — امتیازهای مانند فیلم های پرفروش و خارج و همه این شرکت ها — من هرگز دیده می شود از جمله یک اجرای خوب از وقت یادگیری راه های جدید و تسلط بر آن” Netflix مدیر عامل Reed Hastings گفت: در مورد دیزنی در ماه گذشته.

اما دیزنی است کنگلومرا مشکل است. Netflix خالص-بازی جریان ویدئو شرکت. دیزنی اتحاد وسیع رسانه ای و سرگرمی, کسب و کار با رسانه های سنتی به شبکه های پارک و استودیو فیلم. و coronavirus قرنطینه شده است بسیار غیر دوستانه و به آن واحد است.

سرمایه گذاران به سادگی نمی تواند ارزش دیزنی مانند Netflix زمانی که دیزنی دیگر واحدهای بسیار بزرگ است.

کابل شبکه — عمدتا ESPN — در $14.6 میلیارد دلار در سال درآمد بیش از مدت مشابه. پارک تجارب و محصولات رزرو $12.9 میلیارد دلار در فروش. استودیو سرگرمی های کمک یکی دیگر از 6.3 میلیارد دلار درآمد حاصل از ابتدای ماه اکتبر.

دیزنی خدمات جریان نیست سودآور و در عین حال داشتن میلیاردها دلار پول نقد در جریان از پارک ESPN و فیلم های پرفروش مانند “یخ زده 2” و “Star Wars: Rise of اسکای واکر” یک صدا ، دیزنی است که قبلا تخمین زده دیزنی+ خواهد بود سود خود را تا سال 2024 سال مالی با 60 میلیون به 90 میلیون مشترکان پرداخت می شود.

سرمایه گذاران در حال رفتن به دیزنی Netflix بکشد دست انداز که سنتی پرداخت-TV از دست می دهد و مشترکان در هر دوره سه ماهه و وقتی به پارک و سینما به طور کامل تعطیل با دید به عنوان زمانی که آنها بازگشایی شده است.

ESPN یک گاو پول نقد. دیزنی پارک بهترین در جهان است. دیزنی, پیکسار, مارول و فیلم های جنگ ستارگان در حال استاندارد طلا.

اما هر سه نفر از کسانی که کسب و کار واحدهای تیرگی رشد شرکت داستان. و این نه یک پایان خوش برای این شرکت ساخته شده است که آنها معروف است.

تماشا کنید: دیزنی ضربه توسط ‘تکان دهنده reversal of fortune’: نیویورک تایمز’ جیم استوارت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی