تولد پسر: Roy کوهن است که 52 54

تولد پسر: Roy کوهن است که در 54 52
5 مارس 1979

کیک یک دو پا نسخه از صورت خود را. قنادی چشمان روشن از خون درشتی که به طور معمول رنگ آنها, اما, کوچک, ریزش مو سر, هنوز هم به شکل یک گلوله. فک قفل شده بود لبخند — پوشش چهره از تولد بچه. به مناسبت سال 52 infamy, روی Cohn داد خود را یک حزب جمعه شب در استودیو 54 و دعوت از 200 دوستان و مشتریان. وجود ندارد قابل توجه schoolbus راننده در میان آنها هر چند بچه ها تهدید کننده کودکان و نوجوانان معلول با icepicks در هفته گذشته در مجموع Cohn مشتریان. نه تنها سیاه رفت به شام و نه هر یک از مهمانان می رسند در ایستگاه واگن و یا خودروی سواری. به مدت سه ساعت در حالی که ما ایستاده در باران, مشاهده و درخواست برای نام مهمان وارد limo پس از limo.

هر مهمان تا به حال دریافت تلگراف شد و دستور داد آن را. اول 200 شد و در “یک” لیست خواسته می رسند در 8:30 p. m. برای نوشیدنی ها و مواد غذایی است. چند صد بیشتر کردم “ب” لیست تلگراف که حق آنها را برای پست-شام مهمانی در 11. وقت خود را در تلگرام یک اندازه گیری از خود و اهمیت به مردی که نماد شر بسیاری در این شهرستان — redbaiter تبدیل مافیا کارگزار تحت تعقیب سه بار مواخذه در نیم دوجین دادگاه ها در سراسر کشور به صورت غیر اخلاقی تاکتیک های مانند فریب یک سالخورده مرگ 84 سال از مشتری به تغییر خود را به Cohn مجری. اما خود را موفق ترین مشتری در نهایت او محکوم شده است هیچ چیز نیست. Roy کوهن است که در حال حاضر در نیویورک به لامپ های رشته ای قانونی ستاره — انتخاب از آن crassest نمایندگی (در همه اجناس) را برای استراتژیست های جدید Tammany در منهتن در حال حاضر سایه از برانکس. در یک رسوایی نشان دادن صحنه های روزانه.

ورود اولیه شامل بروکلین رئیس مید اسپوزیتو و سابق منهتن رهبر Carmine DeSapio که وارد شده با هم — دو نسل از محل باشگاه وانجمن تجاوز به عنف در این شهرستان در همان تاریکی limo. نه چندان دور پشت بود برانکس دموکراتیک رئیس استنلی فریدمن یک شریک در Cohn قانون شرکت; منهتن رهبر جمهوریخواهان وینس Albano; دولت و رهبر حزب محافظه کار دیوید Mahoney.

یک هیئت برآورد حد نصاب بود در دست با معاون شهردار هرمان Badillo و قصبه رئیس جمهور دونالد مانی نقاش (ملکه) و هوارد طلایی (بروکلین) ورود به شهر متعلق به limos و اندرو استین (منهتن) کشیدن در تاکسی. (بعد از مانی نقاش رفت و در شهر خود civil-service راننده پیوست ما در محدود کردن. وقتی کسی گفت: چه پسر مانی نقاش بود, راننده اعلام کرد: “او یک scumbag” و سپس رو به من کرد و افزود: “شما می توانید نقل قول من در آن است. او به من کشیده بیرون خانه من در یک شب جمعه به رانندگی او را به یک مکان شبیه به این. او اسم رانده شده خود را.”)

دیگر politicos شامل شهردار سابق آبه Beame که راننده یک شهر cop; کنگره ماریو Biaggi; دیوان عالی کشور قاضی مانوئل گومز; قاضی در ایالات متحده دادگاه منطقه دیوید Edelstein; استیناف قاضی ویتو Titone; و تعجب — تازه وارد چاک شومر “اصلاحات” مجلس از بروکلین که اصرار داشت او فقط تاریخ شایعات مقاله نویس.

انواع رسانه ها مانند پست‘s استیو Dunleavy, کلودیا کوهن و موری Kempton, New York, مجله جان Berendt Sid صهیون تلویزیون استنلی سیگل و لایحه Boggs, شایعات, روزنامه ارل ویلسون نیل تراویس و ویرجینیا گراهام برنده مدیر سیسیل پرورش, ناشر سی Newhouse جونیور و بار‘s ویلیام Safire و تام گلدشتاین همه وارد به پرداخت ادای احترام به مردی که در رسانه ها اولین بود و در کنار جو مک کارتی. این بار‘s executive editor آبه روزنتال و همراه کاترین بالفور پالیسی با کوهن در “21” پیش از این در روز جمعه.

املاک و مستغلات و کسب و کار بارون شامل لارنس فیشر از فیشر برادران (ساختمان اداری) لوئیس رودین از رودین مدیریت و انجمن برای بهتر نیویورک فرانسیس بری از دایره خطوط ویکتور Potamkin (Cadillacs) بیل Fugazy (سفر و limos) Warren, Avis (rent-a-car), پیتر Widener (فیلادلفیا زغال سنگ, نفت, و مسیر مسابقه) برنارد Lange (یک وکیل که ترکیبی از شهرستان receiverships و مشهور لاس وگاس junkets برای قضات جذب کرده است دادستان), بارون و بارونس دی Portanova (Acapulco مبتنی بر ارث ثروت), Del کلمن (لاس وگاس ویلر فروشنده) و جری فینکلشتاین. خودیها اشاره کرد که کوهن بود و کمی لاغر خود را در املاک و مستغلات pull — هری Helmsley و سام Lefrak نمی توان آن را در این زمان.

جمعیت از های اخیر من صدای سری وجود دارد: 32 ساله توسعه دهنده کومودور هتل و مرکز کنوانسیون دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او از دستیاران و فرماندار رئیس صندوق بیدار کننده لوئیس آفتاب; و وکیل تام بائر که شرکت دست زدن به هر دو ناخدا و مرکز کنوانسیون برای دولت توسعه شهری Corp. این اولین بار بود که من دیده بودم مغلوب ساختن پیشی جستن از سری آغاز شد. زمانی که او به رسمیت شناخته شده او پمپ دست من و گفت: سه بار او انجام شده بود خوب است.

برای رنگ Cohn بود, اندی وارهول, بخار فشرده صورت و بدن با هم گره خورده توسط یک توکس و کمدین جوی آدامز که emceed. قاضی Edelstein و مقاله نویس Safire ساخته شده سخنرانی کردند.

استودیو 54 bouncers و doormen سعی کردم به ادعای پیاده رو به عنوان یک زائده به دیسکو و زور صدای عکاس و خودم را به خیابان (که در آن یک راننده ماشین لیموزین زد به من از پشت). من صرف شب مانورهای رندانه برای موقعیت تلاش برای بدست آوردن مردم را به شناسایی خود: برخی افتاده از اتومبیل های خود و فرار با تمام سرعت به محل برای جلوگیری از سوالات و یا عکس; برخی از درنگ به طلسم نام خود را; برخی فکر کردند که من با دیسکو و اشتباه من پد برای یک لیست مهمان سرفه تا نام خود را برای دریافت در. ما هرگز شاهد میزبان هر چند ما تا به حال هر دو ورودی پوشیده شده است. آنها را تضعیف او گذشته ما از طریق برخی از راز گذشت.

54 doormen نیز شاهد آن است که هیچ یک با 11 p. m. تلگراف سعی در تصادف شام. مردم با اواخر دعوت شدند گفت: برای از بین برود و دوباره زمانی که خود را دعوت می کنند گفت: آنها می آیند. یکی نا امید ورود زود هنگام — تنها سیاه و سفید ما را دیدم همه شب بود لایحه تاد که جو Conason شرح داده شده در صوتی به عنوان یک فریدمن سیاسی عمل که اخراج شد از منهتن قصبه رئیس جمهور حقوق و دستمزد, زمانی که او در معرض به عنوان یک رفاه تقلب. تاد در آمد یک پیراهن که چشم روشن و خاموش. حتی است که می تواند او را در تا 11 بعد از ظهر

Badillo و بقیه محترم جمعیت به نظر نمی رسد به خاطر داشته باشید که این دیسکو به نظر می رسد برای جذب ماموران فدرال و یا کک و کیفرخواست خود را مالک و Cohn, مشتری, Ian Schrager. یک خودی توضیح داد Badillo تعجب به حضور من در این راه: “کوهن و هرمان رو دوستانه که Badillo توافق t0 پشتیبانی استنلی فریدمن برای برانکس شهرستان شد. از آن پس کوهن در زمان هرمان در اطراف مدار و introducd او را به مقدار زیادی از پول مردم که آن را شبیه Badillo که قرار بود به ایجاد یک اجرا برای شهرستان حسابرسی.” Badillo تایید بسیاری از این مگر او گفت که او در حال حاضر می دانستم که مردم Cohn معرفی او و افزود که او و کوهن/فریدمن در حال حاضر در تقابل بیش از برانکس قصبه ریاست جمهوری است. Badillo خود توضیح داد استفاده از یک شهر ماشین و راننده گفت که “حس” کوهن حزب “بود رسمی شهرستان کسب و کار” به خاطر مردم او را “آمد و در تماس با آن وجود دارد.”

شوخی های شب بود هوارد طلایی ارائه به Cohn از یک صدای اشتراک. کوهن نشان داد و آن را در اطراف به مردم است. تنها کلاس لحظه ای از شب. ■

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر