بزرگترین رسانه ها و شرکت های فن آوری در حال بحران هویت

stockcam | iStock منتشر نشده | گتی ایماژ

شرکت های رسانه ای در حال بحران هویت. و درست مثل در زندگی آینده به مقابله با کسانی که آنها را تعریف بقیه از وجود خود.

آن استفاده می شود ساده است: وجود دارد, محتوا, شرکت ها, شرکت های توزیع و شرکت های فن آوری. دیزنی یک محتوای شرکت. آن را ساخته شده از فیلم و تلویزیون را نشان می دهد. Comcast در یک شرکت توزیع. آن را ارائه کابل کنسول به تماشای برنامه هایی که دیزنی (و بسیاری دیگر) را. گوگل یک شرکت فن آوری. آن را ساخته شده از گوشی و جعبه تنظیم بالا و سیستم عامل نرم افزار.

این تاری شروع شد و حدود یک دهه پیش زمانی که Comcast به دست آورد NBCUniversal (شرکت مادر CNBC). AT&T بیشتر از یک شرکت با تکنولوژی رفت و بزرگ به توزیع هنگامی که آن را به دست آورد DirecTV در سال 2015 و سپس خریداری مطالب کرگدن تایم وارنر در سال 2018 است.

به عنوان تلویزیون رشد کرده است بیشتر و بیشتر به اینترنت متصل لایه جدید از توزیع توسعه یافته اند. شرکت هایی مانند Roku کل جریان برنامه های کاربردی از طریق سخت افزار. شرکت هایی مانند Netflix کل مطالب در یک پلت فرم.

برخی از شرکت ها مانند Comcast در حال تلاش برای بازی در تقریبا هر سطح از این رسانه های زنجیره تامین ارائه پهنای باند ایجاد انعطاف پذیری پهنای باند جعبه در حال توسعه و فروش Xfinity/X1 سیستم عامل ایجاد طاووس به عنوان یک جدید دیجیتال پلت فرم توزیع و فروش NBCUniversal محتوا برای سیستم عامل های دیگر.

ایجاد تسلط در هر سطح دشوار خواهد بود. این بخشی از دلیل که چرا طاووس و AT&T را HBO حداکثر در حال برگزاری را از حمل معاملات با Roku و آمازون به عنوان CNBC گزارش داد اوایل این هفته. این نیز به همین دلیل گوگل به طور ناگهانی jacked یوتیوب آن زندگی می کنند قیمت گذاری 30 درصد در وسط این بیماری همه گیر. شرکت ها تنها می تواند انجام بسیاری از چیزهای خوب.

مسیر این شرکت ها را انتخاب کنید را دیکته می کند چه مقدار از آنها صرف محتوای خود را در M&A استراتژی و در نهایت خود را در قیمت سهام. خوش آمدید به دنیای جدید منظور از رسانه ها.

سه ردیف از “توزیع”

در حال حاضر وجود دارد سه ردیف های مختلف برای توزیع محتوای هر یک با تکیه بر لایه های زیر آن است.

سطح پایه از توزیع همان است که همیشه بوده است — یک لوله به صفحه اصلی. تنها تفاوت این است که در حال حاضر اتصال ممکن است تلفن همراه باند پهن (مانند ورایزون 5G خانه) به جای استفاده از کابل یا فیبر است.

سطح بعدی توزیع جدید است — جمع آوری جریان برنامه های کاربردی که در حال جایگزینی خطی شبکه به عنوان کانال اصلی از مطالب و ارائه آنها را در نوع جدیدی از سخت افزار و نرم افزار.

در دنیای قدیم pay-TV, شرکت های متعلق به این سطح از توزیع. شما می توانید یک جعبه تنظیم بالا از طریق Comcast و یا ظرف و این امر شامل همه خطی کانال های تلویزیون که شما مشترک.

اما کابل شرکت ها اغلب نمی خود را از جعبه تنظیم بالا و سازندگان آن جعبه (سیسکو, سرعت, اريس با استفاده از ویدئو, Broadcom, و غیره.) نمی تغییر سرعت و یا با موفقیت به اندازه کافی برای ارائه تلویزیون دیجیتال سخت افزار.

به جای آن که بازار رفت و به Roku و آمازون (Fire TV) که کنترل حدود 70 درصد از بیش از 400 میلیون متصل آمریکا تلویزیون. اپل (Apple TV) گوگل (Android TV/Chromecast), سامسونگ, Comcast (Xfinity/فلکس) مایکروسافت (Xbox) و سونی (پلی استیشن) نیز بازی در این جهان است.

که بسیاری از شرکت ها با هدف “کنترل اتاق نشیمن” به عنوان Lightshed رسانه های تحلیلگر غنی سبز نوشت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان این هفته است. شرکت هایی که کنترل تلویزیون خود را به لحاظ نظری می تواند اجرای تمام خانه خود را از طریق دستگاه های متصل شده و صدای برنامه های کاربردی. این یک کشش به تصور مصرف کنندگان زندگی در یک سیب یا یک اندیشه خانه و یا آمازون ،

سطح سوم از توزیع در شرکت های جمع آوری مطالب مختلف از تولید کنندگان در اشتراک خود را ، این است که Netflix و Amazon Prime تصویری و Hulu — خدمات است که باید مجوز محتوا از شرکت های دیگر و اضافه شدن خود به خود برنامه نویسی اصلی. این شرکت ها می خواهند شما را به صرف مقدار از زندگی خود را که ممکن است در داخل خود نرم افزار است. به عنوان Netflix بکشد گفت: رقابت اصلی خواب است.

این نوع از خدمات به عنوان mini-خدمات کابل یا ادم تنومند و بدقواره شبکه. “سه تا پنج” از آنها در نهایت موفق گفت: Starz مدیر عامل جف هرش در مصاحبه.

“این که آیا آن را طاووس HBO Max Netflix و آمازون و یا دیزنی و Hulu این بچه ها در حال رفتن به مبارزه با به طور اولیه خبرخوان است که در خدمت همه در خانه” هرش گفت. “در نهایت آن را به, بچه ها, ورزش, اخبار و آب و هوا. این بچه ها در حال مبارزه به جای سنتی کابل تلویزیون بسته نرم افزاری.”

تعریف خودتان

همپوشانی است که در آن همه چیز شروع به گرفتن کثیف-و که در آن همه فتنه از رسانه ها و فن آوری نهفته است در حال حاضر.

به هرش گفت:, آن را به نظر می رسد AT&T را HBO حداکثر و Comcast را طاووس خواهد بود برای پیوستن به صفوف چتر بزرگ سیستم عامل است. آنها می خواهند برنامه های خود را به مرکز خود را مشاهده جهان — از این رو شعار “HBO Max: که در آن HBO دیدار بسیار بیشتر است.” این است که چرا بخشی از هر دو این شرکت ها در حال حاضر در حال مبارزه با آمازون و Roku در حمل مذاکرات است.

اما این سؤال روشن نیست در عین حال که طاووس خواهد باید وسعت محتوا برای انجام این کار.

پس از آن وجود دارد ViacomCBS است که برنامه ریزی برای راه اندازی آن گسترش CBS همه دسترسی به نرم افزار بعد از این سال. آیا ViacomCBS همچنین می خواهم به یک پلت فرم ؟ مدیر اجرایی باب Bakish گفت: در اوایل این سال است که او می خواست به هر دو پلت فرم و یک فروشنده اسلحه نگه داشتن برخی از مطالب منحصر به فرد و صدور مجوز به برخی از توزیع کنندگان دیگر مانند آن را با طاووس در اوایل این ماه.

می HBO حداکثر به اندازه کافی مشترکین به پرداخت مقدار زیادی از محتوای آن صرف خواهد شد و نیاز به رقابت با Netflix بکشد ؟ این است که اپل محتوای تلویزیون به حق تو رفتگی در دیوار سرویس یا آن را می خواهم به Netflix بکشد ؟

با دیزنی+ ESPN+ و Hulu دیزنی به نظر می رسد در ابتدا به یکی از غالب محتوای شرکت. اما تا کنون دیزنی خود را نمی کند یک اتاق نشیمن دستگاه. می تواند دیزنی به دست آوردن Hulu? می تواند از آن چیزی ساخت خود را ؟ آن را می خواهم به چیزی نزدیک به Comcast? آیا Netflix بکشد ؟

“شما می تواند در نهایت با کسی که منشور را طيف باند پهن به خانه با یک تلویزیون اپل خود را صرف زمان تماشای طاووس” گفت: هیرش. “این نوع از احساس شما قرار داده و تمام این شرکت ها در یک گلدان و لرزش آن نوع از گل است.”

افشا: Comcast صاحب NBCUniversal پدر و مادر شرکت CNBC و CNBC.com.

تماشا کنید: HBO حداکثر تحت فشار برای توجیه قیمت حق بیمه تحلیلگر می گوید:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر