The Big Bang Boom

The Big Bang Boom
سپتامبر 11, 1990

WEEDSPORT نیویورک — من اینجا هستم در Weedsport جاده سریع السیر در حال انتظار برای چیزی به ضربه. چه کسی می داند که در آن شما می آیند ؟ چه کسی می داند آنچه در آن خواهید بود. وجود دارد بچه ها پشت بتن گرجستان موانع darting در اطراف با روشن شراره. زنان وجود دارد در انتهای مسیر سیم کشی موشک فیوز. وجود دارد یک موتوری حفار, حفاری سوراخ در hardpack برای ملات مواضع. آن را در ماهی تابه داغ و shadeless به عنوان سعودی در بزرگ قهوهای مایل به زرد بیضی از jigsawed خاک. در سراسر خیابان رنگین کمان خط. پایین جاده است درست کلیسای انجیل مسیح چادر. شش مایلی غرب از مزارع ذرت در اطراف نهر است که در قرن حداکثر امنیت زندان که در آن صندلی الکتریکی ساخته شده اولین آن.

از روی جاده سریع السیر می آید تیمارستان ناله و شکایت کردن از فیوز احتراق و یک پسر cackling “ما در حال رفتن به تیراندازی بسیاری از گه امروز!” من می شنوم یک بوم و تبدیل. سپس موشک به پرواز آغاز شد.

آن را برای تلفن های موبایل مانند جنگ اما اینها فقط تفریحی موشک که به نظر می رسد دستکاری پوست سر من — سرگرم کننده راکت بهترین نوع! که رونق ؟ یک پوسته زیبا رفتن. و این فشفشه صنفی International, Inc.’s 18th Annual Convention جمع 1000 نفر که در حال هرگز شادتر از زمانی که آنها در حال قرار دادن بازی به فیوز.

آن را به یک مکان عجیب و غریب برای پیدا کردن خود را در یک بعد از ظهر گرم تابستان با توجه به وضعیت فعلی جهان, تماشای غریبه ها بازی با باروت و زینتی کلاهک. اجازه دهید فقط می گویند من با یک دوست و یک منطقی شهری حرفه ای که زندگی می رسد زمین از نشئه بی خردی هر چهارم جولای. او یک pyro به استفاده از lingua franca. در حال حاضر او را به خرید کردن سریع اقدام فیوز به نام quickmatch به انفجار برخی از راکت ها در اون ذخیره شده در خانه.

این مهم است که شما می دانید که این است که یک گروه از جورج Meteskys. نه در همه نوع مردمی که smithereen گربه ها با M-80s. این است که خود را سرباز از ثروت گروه هدف ، قرار داده و آنها را در fezzes و شما می خواهم که بسیاری از Shriners: ارام بورژوایی مردمی خود را راحت وسط سال. آنها از سراسر کشور و حتی اروپا و رانندگی وانت و ناگت و پرواز در حمل و نقل تجاری با قاچاق جمع شده در کیسه های خود را. آنها به نظر نمی آید مانند یاغی انواع. و در ذهن خود را در آنها نیست. آتش بازی ممکن است غیر قانونی در 37 متحده اما به pyro حق به ضربه تا چیز است که مسلم به عنوان یک NEA گرانت.

“شما اینجا برای نوشتن در مورد ما ؟” می پرسد چاق و چله آفتاب سوخته کاری از کلرادو. “این خوب است. اما فقط نمی با استفاده از ب ورد. که بسیار بد را فشار دهید.”

ب کلمه است … خب به من گفت: اینها علاقمندان ما در حال صحبت کردن در مورد — منطقی سرگرم کننده اقیانوس آرام. به عنوان علاقمندان رفتن آنها رو لبه در گفتن کلکسیونرهای تمبر به دلیل مسائل آنها تجارت خطرناک است و به شدت کنترل می شود. برخی از آن سمی به اندازه کافی به پوسیدگی مغز است. برخی از آن استفاده می شود که در ترکیبات خاصی است آنچه که شما ممکن است تماس فرار بالقوه است. برخی از آن injudiciously استفاده می شود می تواند خود را به طور متوسط جو و ارسال او وي را از طریق فضا و بدون بهره مندی از یک کپسول.

این حقایق نیست اتفاقی به دولت شیفتگی pyros به عنوان یک گروه. اداره الکل تنباکو و سلاح گرم ماوس بیش از یک pyro جمع مثل یک گریم سایه — بدتر هنوز, مثل باران. فدرال می دانم که بسیاری از شرکت کنندگان با در دست پنج کاملا قانونی روز از همایش ها و سمینارها یک ضیافت و schmoozing پنج شب از جدیدترین نوآوری ها “حرکت تند و سریع” و stroboscopic اثرات و یک فینال بزرگ است که شامل احتراق از جهان طولانی ترین رشته های ترقه. آنها همچنین آگاه باشید که خیلی افتضاح از pyros دارای مواد شیمیایی است-چگونه برای ساخت راکت و خمپاره در زیرزمین کارگاه های آموزشی و دسترسی به کنترل اقلام مانند انفجار کلاه quickmatch و blackpowder. آن را کاملا آشکار است و حتی به من که اگر شما می دانید که چگونه برای ساخت یک موشک شما همچنین می دانم که چگونه به را ب ورد.

آبی سطل صندلی, کلمپ به حقه باید پیچ و مهره در مرکز آمده است که شما مانند یک enema. در پارکینگ منتقل کنم یک زن و شوهر راه رفتن به جایگاه خود. “Imo قرار داده و او را بانوی Smith & Wesson دور تا زمانی که او به اندازه کافی قدیمی و خارج از دانشگاه” همسر می گوید. بچه کاربر pyro شاخه او جیر جیر Fromme تابش خیره کننده.

وجود دارد یکی دیگر تماشاگر در دست برای این بعد از ظهر جلسه از “تیراندازی” یک ساعت زمانی که علاقه مند pyros می توانید شلیک کردن مسائل آنها به ارمغان آورد. پشت جایگاه وجود دارد یک منطقه حصار برای کلاس C, مواد منفجره, نور, پوسته و پر سر و صدا در حیاط خلوت ، در مسیر یک منطقه جداگانه برای کلاس B پرتابه شناسی-سطح آتش بازی مدرج در خطر مقیاس درست در زیر مهمات ارتش و دینامیت است. “جاوا باشد یک روز خوب می گوید:” مرد برگزاری یک شتر در سه انگشتی ، او چراغ بالا میکشد و exhales luxuriantly به عنوان کسی که شاخه کردن بمب دود در فاصله. اسید-زرد ابر نسل اینده ما راه و مخلوط با hot-dog عطر از weenie زیستن. مرد می خواند و من وحشت زده با شیفتگی خود را رقم گم شده و nonchalantly می گوید: “ماشین چمن زنی.”

در عرض یک ساعت از ورود من چند نفر تحویل داده اند استادانه درست شده spiels در ایمنی. از آنچه که من می تواند جمع آوری تیراندازی کردن آتش است نه بیشتر خائنانه از بافندگی جوراب احتمالا کمتر بنابراین از آنجا که شما می توانید یک طناب بوم skeining یام. آتش بازی فقط بدتر فشار دهید. تمام وقت downer بود نیویورک تایمز در صفحه اول که شکنجه منطق با این ادعا که آتش کشته شدن بیشتر مردم بین ماه های ژانویه و دسامبر از بوتولیسم بود. آنها هرگز گفت که چگونه بسیاری از مردم به عنوان یک نتیجه از خوردن آتش, اما آنها به ذکر است که وجود دارد می خواهم دو مسمومیت غذایی مرگ و میر در آن سال و سه ترقه مرگ و میر. “شپشو روزنامه نگاری چیزی است که من می گویم” این نظر که بازگو داستان. “بدترین چیزی که معمولا اتفاق می افتد این است که یک انگشت در یک چشم است.”

که من نشستن در حقه در بعد از ظهر چهارشنبه در خواندن از اتش بازی صنفی, Inc., کتاب قانون که با هر conventioneer قابل توجه ثبت نام کیت من اتفاق می افتد در ماده 6 قسمت 20 از رسمی آتش بازی دستورالعمل های ایمنی. این بخش پوشش قوانین در نمایش عمومی است به خصوص جالب است. “در هیچ زمانی باید هر فرد جای هر بخشی از بدن او بیش از یک ملات” در آن می گوید. من واقعا باید به یکی که فکر می کردم.

یک فلش سفید می آید از جهت خط درخت در شمال از جاده سریع السیر, به دنبال یک مولر-jangling گزارش. “باید یک چهار-incher می گوید:” شتر ، روشنایی دوم خود را ته قنداق تفنگ او ضربات مطابقت و سپس لمس نوک به زبان خود. “نمی تواند بیش از حد مراقب باشید” او grins.

در این مرحله من باید اعلام کند من تعصبات و ذکر است که زمانی که من 10 بود یک مرد در یک حرکت سریع بیوک پرتاب نیم-مت روشن گربه های سیاه در پای من. آن به نظر نمی رسد کارما و آن نمی صدمه دیده است من اما اثر بود nerve-racking — مثل این است که ماشین به ضرب گلوله کشته, بدون سوراخ. از آن پس من تمایل به ترجیح می دهند آتش بازی در یک فاصله: میسی صفحه نمایش را من خوب تا سال رفتم به شرق رودخانه و عرشه فوقانی FDR درایو این سایت متعلق به “ویژه” فروشگاه مهمانان. چه آتش بازی از شما درخواست می کنم اگر نه پوپولیستی?

دوستان من اما متعصب. او که متعلق به انتخاب شرکت است که نمودار آن روز استقلال فعالیت همزمان با بهترین نمایش می دهد. او در حالیکه دور idle ساعت sussing کردن کاتالوگ, معامله, نمودار سفر به scuzzy نیوهمپشایر شهرهای که در آن مرز مشخص شده است که با تخته سه لا آتش بازی حاجت. او می تواند گشاد بر تفاوت در کیفیت بین پوسته به نام ارباب در آسمان و دو اژدها و پاییز نم نم باران. او در اول نام مستعار اساس با برخی از بهترین مافیا steerers الیزابت در خیابان و بازدید آپارتمان آپارتمان با آتش بازی به اندازه کافی در داخل به یک شهر بلوک.

او هرگز فکر می کند یک روم شمع زمانی که او می تواند فکر می کنم 10 ذوب شده را با هم در یک آرماتور به جهش در مسخره وابسته به توالی. بنابراین برای او و امثال او این کنوانسیون نشان دهنده نه تنها سالانه یک بار و ازدحام از سمینارها در “انرژی” در تحولات جدید در “spin-تثبیت موشک” یا “parlong ستاره” و یا “برو-اهل عمل” اما نادر قانونی فرصتی برای ضربه گه.

این salesroom کمک می کند تا در این راستا است. مجموعه در خاکستری-رنگ Quonset کلبه پشت حقه های به شدت محافظت کلاس C ریخته باز می شود هر شب در شش. شما نمی توانید در بدون رسمی خود را نشان یکی با ترقه حک شده بر روی آن فیوز به دم. و دلیل خوبی وجود دارد. داخل ریختن هستند میزهای تاشو ضخیم با آتش بازی — هر دو تمام شده محصولات وارداتی از ژاپن, چین, کارولینای جنوبی و ماکائو و سخت به دریافت قطعات. در یک طناب-تخفیف ویژه منطقه پشته از سبدهای خرید در حال ارائه شده برای خود را “ظاهر راحتی.”

“امکانات برای ضرب وشتم ها برجستهمی گوید:” یکی از خریداران amiably, خانههای گلی خالی خرید چندین بمب دود هر یک قادر به آزاد 40000 فوت مکعب دود در 60 ثانیه. کلاه خود را می خواند “پشتیبانی آتش بازی با شکوه آمریکایی آزادی” و اسلحه خود را کهنه با چشمک ستاره, رنگارنگ, پرندگان, شادی, چشمه و جنگجوی فضایی چرخ. چک کردن یک 16 اینچ بازوکا به نام هوایی تیراندازی است که به نظر می رسد قابل توجه به او صحبت می کند بسیار فهیم خریدار. قطعه “گه” او می گوید. “احتمالا فقط پاییز نم نم باران در یک لوله.”

در نزدیکی دیوار با خروج چند جدول پوشش داده شده با کیسه Ziploc. برای pyros که رول خود به خود این سهام آماده از پودر روی و آلومینیوم و آنتیموان و گوگرد هستند دلیل کافی آمده است. قاب سیم و پرکلرات پتاسیم ممکن است سخت به خرید در بازار آزاد, اما شما لازم نیست خوب پیدا quickmatch در K مارت یا ایمز (ames). و آن را در هر فروشگاه سخت افزار است که حامل دود رنگ در فقط 8 دلار در یک پوند است. “این باعث می شود یک نوع از خفه boomf” بانوی فروشنده توضیح می دهد.

در شرایط شیمیایی یک انفجار آتش بازی است یک “به شدت گرمازا اکسیداسیون و کاهش واکنش” یک عبارت به نوعی ناکافی به زیبایی از دود و شعله در حرکت است. من این یادگیری در طول یک دوره سقوط در شعر از pyrotechnica بیش از سه روز در Weedsport یک snoozy, مختصر و مفید farm town فقط در غرب سیراکیوز.

من یادگیری بسیاری از چیزها در میان آنها این واقعیت است که هوایی آتش بازی شما در نمایش عمومی به نام انفجار bombshells; و این که اینها استوانه ای یا کروی ظروف ساخته شده از کاغذ و پر از اتش بازی ترکیب رو در یک شیوه ای یکسان به یک توپ توپ در حال شلیک از توپ. من یاد بگیرند که نوعی بمب روده ساخته شده از کاغذ است که آنها در حال راه اندازی با یک انفجار مسئول پودر سیاه و سفید به نام “آسانسور اتهام” است و توپ که از آنها رو به نام ملات.

آتش خمپاره بودند هنگامی که معمولا از فلز ساخته شده قبل از توسعه پی وی سی, لوله ترجیح لوله در کنوانسیون بودن “Pyro لوله” از توانا کنه. “احساس می کنم که چگونه صاف در داخل است می گوید:” کانکتیکات با Harpo مو به عنوان او ورقه بازو, آرنج به هشت اینچ قطر لوله است. او من را تشویق می کند به نوازش لوله بیش از حد. “مناسب برای راه اندازی عمده موشک,” او می گوید.

با هیچ چیز مانع موشک آن را به عنوان خروجی ملات راه اندازی می رود هموار و شکل های زیبا به زودی به نظر می رسد در آسمان است. اگر burrs و یا دیگر موانع گیر یک موشک اندازی بینتیجه میگذارد پوسته ضربه بر روی زمین است. این در واقع اتفاق می افتد یک شب در طول سه روز من صرف در Weedsport زمانی که شش اینچ پوسته ضربات تا قبل از موعد مقرر. تماشای از جایگاه من به یاد داشته باشید silhouetted اشکال darting در اطراف در فاصله دیدن چراغ قرمز و از عود آنها با استفاده از در محل Bic فندک و ناگهان شنیدن روده-پانچ بوم. موانع بتن در محیط باک در محل. کمی شعله ور شدن آمار و ارقام در مورد زدگی. گوینده باعث می شود برخی از clucking سر و صدا روی بلندگو و مردم در جایگاه, زمان, انتظار برای شنیدن یک آمبولانس ناله. اما هیچ کدام وجود دارد. و به ظاهر هیچ کس مرده است. صبح روز بعد وقتی که من سرگردان به بررسی محل انفجار پیدا کنم یک دهانه اندازه گیری به طور کامل شش پا در سراسر.

“اصطلاح بمب استفاده شده است کمتر امروز در میان حرفه ای ها به دلیل معانی منفی در اصطلاح بمب به عنوان یک ماشین دوزخی و یا مورد تخریب” می خواند جزوه نوشته شده توسط Roger L. اشنایدر ، از اشنایدر یک مشاور با آتش بازی ستودنی deadpan نثر سبک من اینسو انسو جمع کردن اطلاعات زیادی در: دستگاه, به نام فلش بمب به درستی نامیده می شوند “سلام” به عنوان مثال. سلام در هوا منفجر شود تولید درخشان سفید فلش و پر رونق. سرشار از یک ظرف برای تولید یک الگوی رنگی است که به نام یک استراحت. آتش بازی منفجر شود و سپس خرد دوباره به شکل ستاره های جدید هستند نتیجه های پی در پی می شکند.

هنگامی که برنامه زمان بندی فیوزها در هر یک از متوالی لایه پوسته مطمئن شویم که آنها پشت سر هم در سریع مشخص جانشینی. با توجه به اشنایدر این multibreak پوسته شناخته شده به عنوان “سوسیس” اما در PGI کنوانسیون مردم به نظر می رسد به تماس با آنها را multibreak پوسته.

برخی از پوسته دو می شکند. برخی از شش. برخی از باروک شماره به عنوان بسیاری از 10. هوایی پوسته در نمایش عمومی خواهد شد اغلب در بسته بندی بزرگتر پوسته که محدوده قطر از دو تا 12 اینچ یا حتی بزرگتر. در PGI کنوانسیون وجود دارد, ژاپنی, 24-incher و دیگری ماموت شاید از رکورد جهانی اندازه که 28 اینچ است در سراسر.

ژاپنی پوسته هرگز آسانسور بسیار دور از زمین زمانی که آنها نور. و دوم می رود در مجموع unlit. یک شرکت بیمه فرستاده شده به بررسی وضعیت تصمیم می گیرد در آخرین لحظه که Weedsport است بیش از حد نزدیک به ایالت نیویورک Thruway اجازه انفجار یک دستگاه انفجاری بزرگ که: آن ممکن است حرکت تند و سریع تراکتور-تریلر کامل از پوردو جوجه کردن جاده ها است.

ورود در یکشنبه ما با پنج شنبه صبح در حال حاضر با تجربه بیشتر آتش بازی از بسیاری از مردم در یک سال است. و من صحبت نمی sparklers و بانگ بزند.

پس از چک کردن یک ظهر حراج از آتش بازی و متعلقات در Skaneateles اتاق Auburn, Holiday Inn, من توقف برای یک کک در Sundaes ‘N’ چنین در unscenic Weedsport. کالج سن پیشخدمت خم در مقابله و اشاره می کند که او می توانید ببینید شبانه نمایش آتش بازی نه به روی عموم باز از پنجره اتاق خواب او.

“شما خوش شانس” من سخن گفتن اضافه نوظهور با تخصص که 100 نفر از نمایشگاه آتش بازی هاپ Kee فشفشه, Ltd. است انفجار وارد شد از سرزمین اصلی چین به خصوص برای این نشان می دهد. “هر کس می شود برای دیدن این چیزهای با کیفیت” من به او بگویید.

“هر کسی پنج روز از انفجار در تمام طول شب و یا” او است سطح پاسخ.

پنج شنبه شب آغاز می شود با چند ساعت باز شلیک و سپس یک صفحه نمایش توسط آماتورها از کانکتیکات اتش بازی انجمن. وجود دو بدن حاکم در آتش بازی تجارت است. آمریکا مربوط بهاستفادهازاتش درعلم وهنر نشان دهنده ارتباط صنعت و نام های بزرگ مانند Grucci. این اتش بازی صنفی بین المللی شمارش Grucci در میان اعضای آن است اما بیشتر یک تیم از علاقمندان است.

“این به شما نشان می دهد آنچه شما می توانید انجام دهید با 700 دلار در آتش بازی و یا یک نیم میلیون خرده فروشی می گوید:” گوینده قبل از آلن Klumac جونیور قرار می دهد خود را به شعله ور شدن فیوز از 15 دقیقه نمایش شروع می شود که با یک “چشمه” از جرقه موشک در یک آرماتور وارونه تبدیل شده است. ایده استفاده از آتش برای ایجاد این تصور از آب در حال سقوط باستان است. چینی ها آن را برای اولین بار. در عین حال به عنوان visual alchemy, این, اثر, است که همیشه طراوت و افراطی است. دیگر وجود دارد فوق العاده توهمات در میان آنها یک خط از جرقه افقی چرخ یک شبکه از سوت موشک ناوگان هلیکوپتر مرتبط با umbilicus از quickmatch به بلند کردن در یک بار. استیون اسپیلبرگ خودش نمی تواند آن بالا.

پس از آن وجود دارد یک ساعت و نیم رقابت — انتقادی شبانه از ویژگی های کنوانسیون — که افرادی که ساخته ام با آتش بازی خود را چهره یکدیگر را. “لذت بردن از آتش بازی و … باید به آموزش و پرورش در لذت بردن از تمام شکوه و جلال دنیوی. خود را به شما پرداخت پول … و شما کاملا لحظه ای لذت با هیچ مزخرف در مورد آن” نوشت: ایریس مرداک با دقت کامل در تحت شبکه, رفتن به نفس نفس که خوب پوسته “یک جهش مطلق زیبایی است.”

وجود دارد کمی شک و تردید در ذهن هر کسی که در اینجا آتش بازی است که ژاپنی ها تماس بگیرید “سوزاندن گل” است که هنر و زیبایی را که در آتش هنرمندان کیمیاگری خدایان است. من می گویم این اطمینان پس از ملاقات با یک مرد 43 ساله ماشین آلات از ویتمن, Massachusetts. این مرد که می پرسد برای باقی می ماند بی نام (“اگر شما به چاپ هر چیزی در مورد من می تواند به زندان برود” او می گوید) باعث می شود یک تخصص از multibreak موشک. با خود فرمول شیمیایی و مینیاتور ابزار سفارشی برای هدف او ساختن موشک در زیرزمین کارگاه. راکت گردد با این نوع از مراقبت های دقیق شما مرتبط با crazy obsessives: بسته بندی و ضبط در روده او باعث می شود خود را متصل می شود و با کریسمس کاغذ. این crossette گلوله های خود معصوم. و ظریف تر هنوز در راه است که آنها منفجر شود با چیزی نزدیک به مطلق تقارن سختی feat هنگامی که شما در حال برخورد با گلوله های شیمیایی آتش انفجار هوا.

برای این سال مسابقات انسان به ارمغان آورد به همراه یک سری از تک شکستن پوسته. قبل از شب نشان می دهد او شاخه های برخی از multibreak راکت ها فقط برای ضربات. از عقب آهنگ او آتش آنها را در جهت به طور کلی از یک هلال ماه و ما ایستاده در اطراف آنها را به تماشای طاق و منفجر شدن کامل رنگ سفید پر زرق و مسیرهای پیاده روی در پی خود. معافیت های ترد. پوسته و خود را نگه دارید و رشته ها در راه است که به نظر می رسد در تضاد با نیوتن قانون است. هیچ اشتباه وجود دارد یک پوسته ساخته شده توسط این مرد برای هر چیزی به عنوان پیش پا افتاده به عنوان یک بسیار گرمازا واکنش redox. روشن است به هر کسی که در حال مشاهده این موشک امضای خود را محاط در آسمان است.

“چهارم ژوئیه بود که همیشه کریسمس من” او به من می گوید بعد از آن در Owasco اتاق مسافرخانه تعطیلات. به عنوان پیشخدمت شکستن یک حزب او به من می دهد تاریخ خود را در کوتاه. “من استفاده می شود به درایو بیش از همه جا برای دیدن نشان می دهد,” او می گوید. “من می خواهم در هر نقطه. با خودم گفتم: ‘روزی من قصد دارم برای دیدن آنچه آن را مانند به نور یک موشک ، شروع در سال 1980 شروع کردم زیر این مرد بود که در کسب و کار در اطراف وسواس انجام scutwork فقط به اطراف آتش بازی. من حفر ملات در دیوار lugged تجهیزات. اما او هرگز به من اجازه حتی یک فیوز.

“پس از دو سال من داد. من فکر کردم من با توجه به آن بهترین شات و من شکست خورده است.’ اتفاقی آشنا شدم کسی که پس از آن که درب های باز و به من کمک کرد یاد بگیرند که برای بارگذاری پوسته به من آموخت آنچه پودر فلش بود و به من نشان داد Pyrotechnica سری از مجلات است که در کتاب مقدس از هنر و صنعت است. من شروع به ساقه برخی از پوسته ها در رقابت است. من وارد آنها و هنگامی که آن زمان برای جوایز بخشی از ضیافت نام من نگه داشته به آینده است.

“همانطور که من بیشتر تجربه من شروع به ساختن ستاره های کوچک و سپس crossettes و tourbillions و ستاره های رنگی با سوت. من انجام شده است ماشینکاری پس من هفت ساله بود و آن را همیشه در من بوده است طبیعت به تماشا و دقت کار. اگر وجود دارد هر چیزی متفاوت در مورد موشک, این است که من پرداخت نفیس توجه به جزئیات است.

“من فکر می کردم در مورد تلاش برای انجام آن را برای زندگی, اما تعداد کمی از مردم می توانید آن را که در راه است. واقعیت این است که من یک toolmaker که باعث می شود موشک در سمت. در شب زمانی که من در تلاش برای به خواب رفتن من دروغ وجود دارد و من در مورد آتش بازی. من فکر می کنم تا افکت های مختلف و زمان و توالی و مدار. آن را به یک فرد دیوانه سرگرمی به دلیل بی دوام و با کیفیت تمام کار سخت است. به شما یک ایده و من یک پوسته وارد رقابت چند سال پیش که من با سنجش زمان در هر دقیقه 40 ساعت برای ساخت. من رفتم پر شیب که یکی. من آن را به نشان می دهد و آن زیبا بود. اما پوسته به طول انجامید 15 ثانیه در هوا.”

در شب که بحث ما این مرد برنده یکی دیگر از رقابت برای بهترین فردی موشک در یک میدان از پنج رقیب. سپس او سر می ایستد با دیگر pyros به تماشای نشان می دهد. 9:10, حقه ها پر از تماشاگر برای یک تظاهرات هاپ Kee آتش بازی. حقه نیز wreathed در اگزوز موشک یک رنگ خاکستری کم رنگ دود.

هاپ Kee پدر-و-پسر لباس اجرا شده توسط ویلسون و الکس مائو. آنها به ارمغان آورد برخی از سنگین توپخانه از کارخانه در سراسر چین: شش تا 10 اینچ پوسته راکت های بزرگ بزرگ زمین, کیک, چیزهایی که با نام های تجاری است که نشان می دهد هیچ چیز به اندازه این انتقادات توهین آمیز است. Conventioneers داده می شود رتبه بندی ورق به نمره اثرات تندر پرنده, سفید, اسب, فانوس قرمز و مرتبط تایی پوسته.

برای 20 دقیقه یا بیشتر هاپ Kee پر آسمان با تخم مرغ های اژدها غول قرمز Peonies, مالاکیت, Peonies, آبی, Peonies, زرد, Peonies و خوشه Camellias. پوسته شکستن به شبکیه چشم خرد plumes سپس به سرعت خود را به اولین گزارش از دیگری آسانسور-شارژ. یک دسته از فانوس های قرمز بروید تا در ضربات مغزی پشت سر هم و خارج کردن چتر نجات که سنگ جهنمی قرمز embers به زمین است. نقره ای, فرو کردن شاتل انفجار و می شکند به ده ها تن از کوچکتر پوسته از رنگ های مختلف. یک گروه از پری دوشیزگان زوم با نوشابه های گازدار, nattering صدا. پرواز بید پوسته پر زرق و برق پراکنده motes بالا آهنگ مثل دیوانه جوجه کشی تخم ریزی کردن. میزبان اژدها را پوشش می دهد سریع السیر با دیوانه وار لامپ های رشته ای ،

زمان مرفه بهار بیش از علفزار منفجر من در یک حالت هذیانی زیاده. همچنین کمی نابینا و ناشنوا در نزدیکی. اما نشان می دهد نیست ، هنوز هم وجود دارد یک 4000 شات ازدحام شارژ زنبورهای یک سپر برداشت, بهار, رعد برخی از شهاب سنگ سبز و صد پرندگان. 200 شات لیزر پوسته که نام I miss شاخه منیزیم plumes که حل و فصل در یخ پاره ها از دود. در مقابل سیاه و سفید از آسمان شبح مانند afterimages یک خاطره انگیز اثر است که به وضوح ناشی از تماشای بیش از حد بسیاری از بد ویتنام ، “خوب رنگ ها فوق العاده بودند می گوید:” نزدیک pyro در آشکارا underwhelmed تن. “اما شما می دانید, معافیت واقعا نیست که بزرگ است.”

برای سه روز من مردم شنیدن زمزمه در مورد سوپر رشته است. در حال حاضر روز است که در اینجا. “وجود دارد هیچ چیز مانند آن می گوید:” یک زن به نام بانی Kosanke. “من واقعا نمی خواهید به آن را مانند یک بمب اتمی اما این مقدار انرژی مصرف شده در یک انفجار. آن را می سازد این نورد صدای شما نمی خواهد باور درست مثل خروش شعله.”

در ریختن در نزدیکی raceway دروازه آنها شده است جمع آوری ترقه برای لحظه ای بزرگ است. فروشندگان و conventioneers هستند hustled برای کراکر در طول هفته. “این 3 جولای بیش از همه دوباره می گوید:” کن Lupoli از Dapkus آتش بازی در دورهام, کانکتیکات, زمانی که او چشم می گذارد روی 40 فوت رشته کشیده در صاف کف بتن. پاشید از چربی چرخ که رشته کراکر آمده در مواد منفجره هستند که تراز وسط قرار دارد و انباشته.

“این ترقه واقعا به مانند دیوانه می گوید:” یک مرد در یک تی شرت می دهد که یک شماره تلفن برای “خوب،”

“آنها کردم که تند و زننده فیوز می گوید:” یک زن صحبت کردن به هیچ کس.

بچه ها و زنان وضع و neaten بلند, رشته ها, پس از آن کاری که با سهولت آنها را در لایه های با ریسمان. یک انجمن سبزه داغ, در یک pink polka-dot minidress scooches همراه با سوپر رشته بین پاهای او را نوازش شیرینی مستقیم. آن است که در واقع یک صحنه خالص Americana.

در یک گوشه ای دور در حال شست-ضخامت جشن کراکر انباشته در کثیف پشته. آنها را انباشت اشیاء بدست آمده در گذشته است. تا کنون وجود دارد 340,000 کراکر. توسط nightfall یک رکورد جهانی به دست آورد: 1,500,000. “ایستاده در پشت یک موتور جت و شما می خواهید برای دریافت برخی از ایده می گوید:” یک ریشو pyro به نام ریچارد Owlett.

“مگر اینکه گرما می شود به همه آنها در یک بار و سپس bloof جرم تخریب” مرد می گوید: نظارت بر سوپر رشته است. زانو زدن در نزدیکی, نورمن Cornellier از Cornellier آتش بازی حتی کاهش طول سیم برای اتصال رشته های بلند به تشک دو کراکر گسترده و پنج عمیق است. Cornellier من متوجه از دست رفته است انگشت حلقه و انگشت کوچک دست چپ خود را.

توسط شب باد ردیابی از شمال شرقی و آسمان شوم چدن خاکستری. ورق رعد و برق ترک در آنچه که امیدوار است این فاصله. و سفید هستند این ماجرا. در 8:15 پنج هزار مردم محلی جریان در تنها نمایشگاه این هفته. گوینده نوید سوپر رشته و کسی انفجار نصرت مارس از آیدا بیش از سخنرانان. با Vanna سفید نگاه به طور یکسان انجام سه جداگانه خطوط حامل سربازان به میدان جنگ و تاب مار عظیم بخش از سوپر رشته در یک صحنه که مجنون Cecil B. DeMille. من نقطه من معقول در سر.

وجود دارد یک گیلاس هفتگی در حال انتظار برای افراشتن و عضویت در این سه رشته به داربست ساخته شده برای این منظور است. وجود یک قلاب و نردبان از شهر Brutus آتش-خانه ایستاده برای خاموش کردن آتش.

در روز قبل از آن کسی تضعیف کرده به ریختن و کاهش یافته است یک خوشه از ترقه فراغ مرتب نماز-چرخ مد با نعمت و پیام های نوشته شده در هر. “دعا برای تمام روح از کسانی که کشته شدند آتش بازی و که ما یاد بگیرند از خود ناراضی پایان” به عنوان خوانده شده یکی “از جمله الیور Carlisle, فوق العاده, پیر خروپف.” یکی دیگر از خواسته آتش خدایان به “برکت the Big Bang Boom.”

و من آمده ام به احساس big bang boom می تواند با استفاده از کمک. برای شنیدن pyros بحث در مورد آن آتش ایستاده هر فرصتی از بیرون رفتن از کسب و کار به طور دائم به عنوان بخشی از چرخ و روند قانونی برای محافظت از آمریکایی ها از خود و نگه داشتن ما در دسترس برای خاورمیانه گردش و یوزی تمرین هدف. “ما همین حالا باید لابی زمينه مانند NRA,” این است که چگونه یک PGI عضو را توضیح می دهد. “ارزان برای فدرال را به نفع خود یک پیروزی بزرگ با پاک کردن آتش بازی به دلیل آن را آسان برای انجام و آن را به نظر می رسد خوب است.”

آن را نمی خواهد نگاه خوب به پنج سال امی قدرت و چهار ساله برادر گرگ. امی و گرگ و مامان, جانت, پنهانی از مردم منطقه و آنها در حال نشستن در یک طناب-خاموش PGI بخش با یک مشخصات کامل از سوپر رشته است. امی و گرگ و جانت در حال معلق با هیجان. و شور و هیجان خود را در ابتلا به. به نحوی فکر این خانواده کوچک و هزاران نفر در اطراف آنها پرچ شده توسط غریزه شاهد بزرگ صحبت کردن آتش-مار پمپ های من آدرنالین به برخی از دولت atavistic هیجان. Ghouls در جزیره جمجمه نمی توانست احساس ابتدایی تر از من انجام دهد.

یک کلاچ از pyros که پرداخت کرده ام برای امتیاز سر فیوز. آنها نور quickmatch بسته های نرم افزاری و اجرا مانند جهنم است. پس از آن فوق العاده String چیزی احمقانه است. آن حاضر به شروع. آن sputters teases تالارهای اطراف. این یک وضعیت بی دست و پا که درد لحظه ای که شما می دانید عشقبازی رفته بیش از حد طولانی است.

در گذشته یک زن شجاع و بی پروا روح نفسانی به سمت فیوز با یک مشعل می دهد و چیزی که یک نور است. چه اتفاقی می افتد بعدی به اندازه کافی ساده است. این Weedsport جاده سریع السیر می شود معتبر تقلید از یک هولوکاست هسته ای مغز-سوزاننده سر و صدا و یک دیوار سفید شعله بنابراین واقعا وحشتناک است که هنگامی که آن را به پایان می رسد شما در حال متقاعد شده است که شما نیز. سپس آخرین کراکر با خشم ادا کردن به سکوت. آتش نشانی شلنگ زمین. شما خودتان. این یک احساس فوق العاده است. شما زنده هستید. ♦

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin analpenta penbetroadhovardaYabancı Dizi İzlemecidiyeköy escortsmm panelvodafone mobil ödeme bozdurma